Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35651) sz_abika


sz_abika
addikt

4-1, PP gól :)

PSN: xszabikax

(#35652) sch_a


sch_a
addikt

Mondom én, hogy nagyon value volt az a román szorzó. :DDD

(#35653) L_YKing


L_YKing
addikt

Szopja addig amíg szőrös ez a kib*szott lautern... :DDD fck

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#35654) stefyY válasza L_YKing (#35653) üzenetére


stefyY
őstag

Szőrös a Lautern? Végülis...ha már bundásliga... :DDD

A google a bunda szóra elég érdekes képeket ad ki. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#35655) L_YKing válasza stefyY (#35654) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD hogy lehetnek ennyire f@szok? :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#35656) Speedhs válasza L_YKing (#35655) üzenetére


Speedhs
őstag

google-> hogyan

Első tippek: Hogyan csomagoljunk macskát, hogyan legyek jó nő haj :F

(#35657) L_YKing válasza Speedhs (#35656) üzenetére


L_YKing
addikt

:F nem értek senkit.... :O :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#35658) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Urak, az miért van, hogy a bet365-ös oldalon a meccsek szaggatnak....?
króm+adobe ugye....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35659) sz_abika válasza stefyY (#35654) üzenetére


sz_abika
addikt

Portugálul a bunda, popsit jelent :D

PSN: xszabikax

(#35660) sz_abika válasza sch_a (#35652) üzenetére


sz_abika
addikt

-3at 1.90ért lehetett tenni - elsőre is jónak tűnt, de a meccset látván a hét 10/10ese volt.

PSN: xszabikax

(#35661) stefyY válasza sz_abika (#35659) üzenetére


stefyY
őstag

Nekem szamarat dob rá a google translate. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#35662) giigz válasza stefyY (#35661) üzenetére


giigz
veterán

Angolul viszont már "ass", ami ugye magyarul "segg/szamár" :D

(#35663) sz_abika válasza stefyY (#35661) üzenetére


sz_abika
addikt

A bunda são duas luas gêmeas
The butt are two twin moons

Egyik képen volt ez a szöveg - innen az info :D

PSN: xszabikax

(#35664) janos1988


janos1988
addikt

Ha valaki érti, akkor magyarázza már el legyen kedves ezt a telibebaszott szarkupacot most már. :W

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#35665) giigz válasza janos1988 (#35664) üzenetére


giigz
veterán

Pontosan neked kellene tudni, hogy ha egy csapat vendégben 10 meccse nyeretlen, vagy bárhol bármiben 5-ös sorozatnál nagyobban van, akkor minden egyes meccsről meccsre nagyobb az esélye annak, hogy a sorozat megszakadjon.

Én is néztem ezt a meccset, de azonnal láttam, hogy 10 meccse nem tudtak nyerni, el is vetettem rögtön, mivel totál háromesélyes ilyenkor. Azért nyernek, mert nem nyertek régóta, azért kapnak ki, mert sorozatban régóta mindig kikapnak. Tehát totál háromesély.

Az megint csak ezt támasztja alá, hogy a Laval 5 meccse nem kapott ki hazai pályán, egyre jobban nő ennek az esélye, ráadásul fej-fej mellett állnak a tabellán, pontosan ugyanannyi pontot gyűjtöttek eddig. Ha van háromesélyes meccs, akkor ez az volt...

[ Szerkesztve ]

(#35666) stefyY válasza janos1988 (#35664) üzenetére


stefyY
őstag

Definiálom neked...

"...A Ligue 2 a francia másodosztályú labdarúgóbajnokság, tele finomságos bundáskenyerekkel Kr. e. V. század óta, ebből következőleg az 1920. évi Trianonban elfogadott PH!-s törvénykönyben foglaltak szerint eme bajnokságban csak X-re és underre szabad húzni bármit is, különben !@#&+#@#@#!#@#&''..."

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#35667) janos1988 válasza giigz (#35665) üzenetére


janos1988
addikt

Jó, de a szorzóknak máshogy kellene alakulniuk akkor. Nem leugorva 1,8-ról 1,6-ra, hanem olyan beton stabil 1,9-2,1 környékén kellett volna adniuk a hazaiakra, amikor várják a bukfencet. Ez kérlek szép szép kis elcsalt meccs. Oddsok jók, vendég fostalicska, biztos nem sokan gondoltak arra, hogy eladják. Rossz lyukra futottak megint a fogadók. Éljen a bunda. Hip, hip hurrá!... :W

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#35668) gery2123


gery2123
őstag

Mára kihagytam a focit. Kicsit élőztem a kosár és a kézi meccseken. Igaz nem sok de a most felrakott tét jött.
Nekem ez megy éjszakára, valamiért nekem ez a tuti. :)

-- PSN_ID: GerY2123

(#35669) janos1988 válasza giigz (#35665) üzenetére


janos1988
addikt

"Pontosan neked kellene tudni, hogy ha egy csapat vendégben 10 meccse nyeretlen, vagy bárhol bármiben 5-ös sorozatnál nagyobban van, akkor minden egyes meccsről meccsre nagyobb az esélye annak, hogy a sorozat megszakadjon." - Ez szerintem baromság. Olyan mint az, amikor valamelyik csapat nem ikszelt 10 meccs óta akkor várható a döntetlen. Szerintem ha egy csapat 10 meccse nyeretlen, az egyszerűen szar. :))

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#35670) giigz válasza janos1988 (#35667) üzenetére


giigz
veterán

Ez pont ahogy írod, egy elmért odds volt a hazaira, finom kis csali. Utánanézve, bele sem kellett ásni magunkat, azonnal látszott, hogy nem stimmel valami.

Persze az ilyen nem stimmelésekkor is kb. 50-50 az esély, viszont nekem ez annyira pont elég volt, hogy azonnal átugorjam.

Ja igen, egyébként a te gondolatmeneted is érthető, mert amikor ilyen nagy odds ugrás van, akkor is szokott az lenni, hogy akkor meg sima hazai bunda...

Lényeg a lényeg, mindenhogy bunda, és mindenhogy 50% esély van a kimenetel eltalálására egy ilyen meccsnél, a fogadóirodák is pontosan tisztában vannak vele, hogy mi miket tudunk kiszűrni, hogyan befolyásol minket a tabella, odds módosítás, így úgy van megcsinálva, hogy az ilyen gyanús meccsek kb. fele-fele arányban jöjjenek be.

[ Szerkesztve ]

(#35671) janos1988 válasza giigz (#35670) üzenetére


janos1988
addikt

De mi a faxért nem tudod te is beírni az észrevételeid délután? Hogy ezt és azt ezért meg azért kihagyom. Ezért nem nyerünk, mert ilyen dolgokat nem osztunk meg egymással.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#35672) giigz válasza janos1988 (#35669) üzenetére


giigz
veterán

Pedig ilyen fogadási tapasztalattal már beláthatnád, hogy a nagy számok törvénye itt is jelentéssel bír. Miért nincs olyan, hogy egy csapat 200 meccsig nem játszik döntetlent? Vagy 200 meccsig csak nyer?

Lehet, hogy egy csapat szar, lehet hogy full utolsó, 10/10 meccsen kikaptak, alig lőnek gólt, de te is tudod, hogy az ilyen csapatok is nyernek egyszer, jellemzően kb. 10 meccses sorozatok szoktak így megszakadni.

Szerk: Ma átnéztem vagy 50 meccset, most az 50 meccsnyi gondolatmenetemet hosszas lenne beírni, egyrészt nem érek rá, másrészt meg a fórumozók 90-99%-át nem érdekelné, tehát teljesen fölösleges lenne vele szenvednem.

Szerk2: Ja igen, és ha beírom a gondolatom, akkor annak pont az lett volna a lényege, hogy 50-50% van mindenre, csak annyit tudtam, hogy kerülendő, háromesélyes, de ez ugye nem jelenti azt, hogy nem lehet sima hazai, és nem nyerhetsz vele...

[ Szerkesztve ]

(#35673) gery2123 válasza janos1988 (#35671) üzenetére


gery2123
őstag

+1

Nagyon sokszor jól jönnek az effajta észrevételek, gondolatok, megérzések. Mindent beírni előre :))

-- PSN_ID: GerY2123

(#35674) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Auxerre belehúzhatna :U . Először X-re akartam rakni, de most már késő bánat...

https://ingatlan.com/33821564

(#35675) janos1988 válasza giigz (#35672) üzenetére


janos1988
addikt

Nem kell, csak legalább azokat amiket látsz itt, hogy beír az a 2-3 ember. Hogy annál a meccsnél én így látom, meg bla bla. Máris jobb a helyzet egy fokkal. Ezek után elvárom, hogy ha beírom ide a szelvényem, akkor lektoráld te is meg még legalább 1 ember. :P

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#35676) janos1988


janos1988
addikt

Pl. ez a holnapi szelóm.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#35677) Bati0501 válasza janos1988 (#35675) üzenetére


Bati0501
őstag

Csak ennek meg az a veszélye,h ha jönne a Te tipped,de hallgatsz vkire és azt rakod meg,de az elmegy,akkor utána már kicsit máshogy fogsz viszonyulni hozzá valószínűleg...aztán utána lehet,h jönne a tippe-bárkié is-,de akkor is...

[ Szerkesztve ]

(#35678) stefyY


stefyY
őstag

Laval gól érik amúgy, nem kell félni... :U

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#35679) Ace owner válasza janos1988 (#35676) üzenetére


Ace owner
addikt

mar megszokhattad volna hogy nem foglalkoznak az elore mutatott szelokkal. Egyebkent ezeket a meccseket mi alapjan valasztottad ki?

Galaxy Fold 4

(#35680) janos1988 válasza Bati0501 (#35677) üzenetére


janos1988
addikt

De lehet következtetéseket levonni belőle és nem kell szent írásként kezelni. Vagy az is lehet, hogy lebeszél róla és egy másik meccsre hívja fel az ember figyelmét, amit te észre sem vettél. De viszont giigz sem ma kezdte, lehet adni a véleményére.

Ace owner: Az évek és a rutin alapján. :))

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#35681) wmarci


wmarci
senior tag

De megszívtam én a montenegrói kézivel :U

(#35682) giigz válasza janos1988 (#35675) üzenetére


giigz
veterán

Jó csak te naponta beraksz 10 kalkulátoros szelót :DDD

A holnapi szelódra:

Az Bochum nekem azért felejtős, mert az Union 6 meccse nem nyert. Ha ez amiatt van, mert a csapatnál történt valami változás, akkor mehetne a Bochum, de ha nincs változás, csak így jött ki nekik az elmúlt 6 meccs, akkor én ezt sima háromesélynek gondolom, ugyanúgy benne van az Union győzelem, mint a Bochum. A szorzó is ezt tükrözni, tehát egy ilyet pl. csak kami szelóba raknék, de ugye annyira háromesély, amennyire csak lehet.
A Mönchengladbach megint sorozatos meccs, felejtős nekem. Lehet tovább folytatódik a sorozat, de az is lehet, hogy simán megszakad, én X-et mondanék.
A Yeovil olyan háromesély, hogy olyat még a világ nem látott, szerintem hajszálpontosan ugyanannyi esély van mindegyik kimenetelre, hacsak valahol nincs kirívóan sok sérült.
A City meccsre meg jónak tűnik a 4 gól, ebben látom a legtöbb rációt, de a gólos fogadás az meg a legnagyobb lutri az ilyen rangadókon, lehet sima 0-0 vagy 1-1, ugyanígy 2-2, 3-2, 2-3, stb., ember legyen a talpán, aki jó gólszámot mond tutira.

Tehát így erre a szelódra azt mondanám, hogy egy Ft-ot sem ér meg, 99%, hogy nem fog bejönni.

[ Szerkesztve ]

(#35683) janos1988


janos1988
addikt

Itt a másik bazdmeg... Épp ezt pofáztam a hét elején. Ha a tabellán előrébb lévőt rakom, mert nem tudok tippelni, csak ez alapján, akkor kikap, ha meg próbálok a meglepire menni és azt rakom amelyik jóval hátrébb helyezkedik el, akkor meg az kap ki. Kínomban már lassan nevetek. :U Esélytelen eltalálni. Ha egy hónapig csak így raknám, akkor 1 hónapig az ellentéte jönne, ha váltanék akkor meg fordítva.

giigz: Én? Max. 2-őt rakok be csak.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#35684) Bati0501 válasza janos1988 (#35680) üzenetére


Bati0501
őstag

Ez is igaz.De az is,amit én mondtam...

De viszont nincsen,helytelen. ;)

(#35685) wmarci válasza janos1988 (#35683) üzenetére


wmarci
senior tag

Rakd meg mindkét variációt ha 2es odds felett van (H,V) Akkor meg X lenne. ;]

(#35686) sz_abika válasza wmarci (#35681) üzenetére


sz_abika
addikt

Máshol olvastam hogy ez a napi tuti, de nem értettem - főleg 1.22ért nem.

PSN: xszabikax

(#35687) wmarci válasza sz_abika (#35686) üzenetére


wmarci
senior tag

Én írtam. sportfogadas.org-ra ;] Nem. De szorzó növelőnek szántam. :DDD Persze az összes úszás eredmény már tükörsimán jött. Sajnos ez ilyen. Bár gondolhattam volna. Bl-el nyertem tehát a kövi mindig bukó. Ez így van.

[ Szerkesztve ]

(#35688) giigz


giigz
veterán

Jó szar ez a mai nap is...

Hétvégén robbantani kellene valamit, a parádé legyen már parádé... :D

(#35689) L_YKing


L_YKing
addikt

Ejjj Levante se nyer ma... :( :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#35690) stefyY


stefyY
őstag

Ott a Laval vezetés...félidőben kiváncsiságból meg is néztem az oddsát a HT/FT 2/1-nek... :DDD Így lehet a legjobban bundázni, hogy más is jól járjon...

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#35691) pohár válasza janos1988 (#35683) üzenetére


pohár
félisten

ő ő

így?

;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35692) janos1988 válasza giigz (#35682) üzenetére


janos1988
addikt

M'Gladbach nálam fix vereség. Hiába a jó forma, idegenben már nem annyira tud jól szerepelni, a Mainz meg otthon szokott jól muzsikálni és legutóbb (~2 hónapja) megverték a vendégeket hasonló felállásban. Az oddsokon is látszik a 3 esély, de mixen nincsen 1X, meg az amúgy sem fizet jól. Kis tétes 3/4-be meg megéri kockáztatni és behúzni hazaiba.

A Yeo oddsát meg szerintem benézték a bukik, csak elég a két csapat gólarányára nézni és ráadásul előző meccsükön megverték a Watfordot, amitől szerintem kaptak egy kis önbizalmat. Illetve hiába nem tud jól szerepelni idegenben, de ha ránézel a statisztikáira, látszik rajta az, hogy nem csak elfocizgat a pályán, hanem próbál nyomni is.

Az Union B. 90% megérzés, 10% stat.

A City meccsen meg csak remélem, hogy parádézni fognak és a bíró alig fog tudni könyvelni. Jó kis pörgős, támadós meccsre számítok. :))

pohár: Kontextusból szvsz érthető. Sokat lehettél ma fejjel lefelé, hogy így meg vagy zavarodva :))

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#35693) sch_a válasza janos1988 (#35692) üzenetére


sch_a
addikt

City - Arsenalon pörgős, gólgazdag meccset vársz? Akkor nem láttad az Arsenal idei rangadóit. :)

(#35694) giigz válasza janos1988 (#35692) üzenetére


giigz
veterán

Mondjuk most hogy online vagyok, kezdek majd áttérni a nagyobb szorzókra, mert ezek a kis odds-ok nem állapot, hogy mennyire elmennek, és nem éri meg megtenni. Ma pl. olyanokon úsztam, hogy 1,40, 1,52, aztán egy szelóm 1,12-n ment el [link]

Ennek az online fogadásnak most egy kicsit nagy hévvel kezdtem neki, úgy néz ki nem akar jönni semmi, holnaptól megpróbálom tartani magam az 1,7-1,8+ meccsekhez, olyan mindegy, hogy 1,10-1,40 megy el, vagy 1,7+, legalább "megéri" megrakni, ha meg jön, akkor legalább értelmesebb összeg.

A mostani szisztémám egyébként is az 1,7-1,8+-os szorzókat kívánja meg, akkor tartsam már magam hozzá b+...

(#35695) stefyY


stefyY
őstag

Ez a Laval meccs így lett bunda...édes istenem... :U

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#35696) janos1988 válasza giigz (#35694) üzenetére


janos1988
addikt

Online miért csapatra raksz? Miért nem vmi alternatív lehetőségre? 2 meccsből is ki lehet, hozni egy 1,6-1,8-as szorzót, gólokból, szögletekből stb.. Látod te is amit nem rég Daniel Alves linkelt. Csak a tét számít, 350k-ra egy 1,5-es hozott neki 175k-t tisztán. Egyszer már tényleg ki kellene ezt próbálni, csak sok türelem kell eljutni olyan nagy összeghez ilyen kis oddsokkal.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#35697) giigz válasza janos1988 (#35696) üzenetére


giigz
veterán

90%-a a fogadásaimnak AH volt, semmit nem értem vele, pontosan ugyanúgy megy el, mint a sima fogadás. Örülök, ha estére a pénzemnél leszek...

(#35698) janos1988 válasza giigz (#35697) üzenetére


janos1988
addikt

Kellett neked eltérni a stratégiától, rögtön bukta a vége. :B

Az AH szerintem nem jó, sokszor maradsz a pénzednél. És még pontokat sem kap érte az ember.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#35699) - = Zk = - válasza L_YKing (#35689) üzenetére


- = Zk = -
félisten

legyen X... és má' boldog vagyok (Y)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35700) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

BL

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.