Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gomez86


Gomez86
őstag

A Steamdeck-nek ezek állnak a legjobban szerintem. Fel is teszem a wishlist-re, köszi a tesztet. :R

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#2) BrillBirdy válasza Gomez86 (#1) üzenetére


BrillBirdy
HÁZIGAZDA

Jó szórakozást hozzá! :)

(#3) SunMount3r válasza Gomez86 (#1) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Elég drága retro handheld ez a Steamdeck... :D

(#4) Low Noise


Low Noise
senior tag

Aki régi Amiga, Nintendo, Sega, és még sok mást játszani akkor ezen az oldalon emulátorral összegyúrt verziókat le lehet tölteni [gamesnostalgia]
Az Amigásakat próbáltam ott instant megy az Xbox usb controller.

(#5) Sinesol


Sinesol
veterán

"Helyenként bosszantóan nehéz kihívások;
Instrukció nélküli puzzle elemek, melyeket sokszor hosszú idő megoldani;"

Igen, volt idő, amikor kihívások is voltak egy játékban, ne adj isten még gondolkodni is kellett...az a fura, hogy ez ma már negativum.

[ Szerkesztve ]

(#6) gbors


gbors
nagyúr

Hú, ez nagyon jól néz ki. És még demo is van hozzá :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#7) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Jol nez ki, jopofa, de en mar oreg vagyok bohocnak: :)

bizony milliméterre pontosan kell helyezkedni a szikla szélén, hogy átérjünk a következőre, a szöges falak...

OK

(#8) SunMount3r válasza Z_A_P (#7) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ezt a centizgetést én sem bírom. Az Ori-t is ez vágta oda nekem játékélményben.

(#9) DeFranco válasza SunMount3r (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az Ori-ban nem sok centizgetés volt. Kihívás, az volt benne de kifejezetten jól játszható játék, és kifejezetten jól tolerálta, ha nem voltál pixel-pontos, de lendületben voltál. Ez adott az egésznek egy flow-élményt.

(#10) Gomez86


Gomez86
őstag

No hát felül kell írnom az első commentemet. Mert hogy tényleg van demo és ki tudtam próbálni. Egyből kiderült számomra hogy nem kérem :)

Gondolom a játék az aminek mondja magát, de most pl a dead cells-el játszom sokat és hát azért az jobb...

És amikor azt majd meguntam is lehet hogy találok majd mást ami hamarabb bejön mint ez. Aranyos kis játék, retro hangulatot hozza, de a demo alapján nekem kicsit... kevés? nem biztos hogy ez a jó szó.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#11) BrillBirdy válasza Gomez86 (#10) üzenetére


BrillBirdy
HÁZIGAZDA

A demo ha jól láttam csak az első világot engedi játszani, ami önmagában valóban kevésnek tűnhet :)

(#12) DjFlanker


DjFlanker
aktív tag

Kis hazánkban a SNES penetráció nem volt túl nagy emlékeim szerint. A trailer alapján nekem azonnal a Jazz Jackrabbit ugrott be :))

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#13) gbors válasza gbors (#6) üzenetére


gbors
nagyúr

... és mire eljutottam odáig, hogy kipróbáljam, addigra megszűnt a demo. Zseniális :U

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#14) EquinsuOtcha válasza Gomez86 (#1) üzenetére


EquinsuOtcha
kezdő

:K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.