Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Az komoly azért, hogy már a 2. From játék nyer év játéka díjat a Game Awardson :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2) Gave válasza Scholes9 (#1) üzenetére


Gave
addikt

Nem tudom, lefutni egy csomó sántát azért nem akkora díj, én is nyertem kb 2%-al versenyt, ahol senki nem érdemelt díjat :)) .

Azért, ha lett volna egy komolyabb open world RPG amiben a nagy üres látványos tereken kívül van "élet" is..., szerintem nehezebb lett volna.

A world building, látvány designt viszont nagyon megérdemelte, abban hozták a kimagasló szintet. A többi téren viszont csak nem volt méltó ellenfél...

Amúgy gyors Googlezás után úgy tűnik, hogy eléggé megosztó: Kérdő mondattal kerestem

(#3) Scholes9 válasza Gave (#2) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jó, nyilván, ha jött volna az új Zelda, akkor esélye nem lett volna az Elden Ringnek sem :D ;]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4) SpazzMaticus


SpazzMaticus
tag

Van aki ezt az egészet komolyan veszi egyáltalán ?

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#5) Gave válasza Scholes9 (#3) üzenetére


Gave
addikt

..vagy egy új Tetris :D

De most komolyan, én azért rápislantanék egy refund %-ra az Elden vásárlásokkor. Illetve arra konkrétan, hogy hányan igényelték, nem arra, hogy hányan kapták meg.

A teljes végigjátszás talán nem annyira fontos statisztika, de sokat elárul az is.

Na mindegy, remélem 2023-ban szorosabb verseny lesz ez.

SpazzMaticus: Gyakorlatilag ma úgy indulnak neki egy játék fejlesztésnek, hogy mely előző játékok elemeire akarnak építeni: [felsorolás]. Ebből a szempontból fontosak ezek a díjak, elég sok klón/hibrid bukkanhat fel miattuk, ami persze azért +20-30 usd mert nyomokban tartalmaz pl Elden Ringet, de amúgy teszkós NES játék valami olcsó 3D körítésben.

[ Szerkesztve ]

(#6) Luck Dragon

Nem lepődtem meg a két nagyon ( Elden Ring & God of War ) :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Esport edző. Ezt most látom először életemben. Valaki tud valami videót linkelni, hogy pontosan mit is csinálanak?

(#8) melega válasza Luck Dragon (#6) üzenetére


melega
őstag

Én sem a GoW ragnarük platina az elden Roingbe 217 órám van és erre a kettő nagygépesre emlélkszem vissza szívesen ebből az évből.

(#9) oriic válasza hogabesz (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#10) Raysen623


Raysen623
addikt

GoW után és az eredményeket látva Elden Ringet is hozzáadtam Wishlist-hez.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#11) podtibi


podtibi
senior tag

No akkor csak meg lett a helye ahova írnom kellene.

Még mindig jót nevetek a kategorizálásokon. Rendezésnél az elder ring el sem tudom képzelni hogy hogyan lehet jobb egy god of war-nál. Legjobb történetnél az immortality-t választottam volna inkább. Legjobb indie játéknál (is) el sem tudom hinni, hogy csak 5 opció van.(A cult of the lamb pl. azt sem tudom hogy került oda, miközben semmi újdonsággal nem rendelkezik. Bár ezt a stray-re se lehet túlzottan mondani.(Függetlenül attól hogy egy macskát irányítasz.)) A legjobb akció-kalandjátéknál pedig három jelölt biztosan jóval távolabb áll magától a kategóriától, a történetéhez képest.(Most akkor akció vagy kaland? Nem volt elég csak akció vagy csak kaland játék?) A szimulátort és a stratégiát sem értem mért kell összevonni.(Mintha globálisan nem készülne elég játék minden évben.) Az innovációval pedig egyre jobban rosszba vagyok.(Egyáltalán nem örülök hogy a filmek irányába megyünk, persze ez sokaknak elég vitatott.)

[ Szerkesztve ]

Ezt inkább rád bízom.

(#12) Pöttön válasza Gave (#5) üzenetére


Pöttön
őstag

Pontosan ezért nem örülök a nyertesnek.
Mert ez megint arra sarkalja majd a fejlesztőket hogy kell még a játékokba a souls hangulat-játékmenet (van még tej a fejőskecskében).
Ami szerintem már így is jócskán túl van tolva...

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#13) Neurotoxin válasza SpazzMaticus (#4) üzenetére


Neurotoxin
őstag

A legviccesebb, hogy már a fel....ó műsorban elkezdték kiosztani a futottak még kategóriák díjazottait, de úgy, hogy szinte ki se mondták, hogy ki nyerte, már ott állt az ember.

Különben is, se a Plague Tale, se a Forbidden West egy nyomorult díjat sem kapott. Utóbbit mondjuk még érteném is, de akkor is. A God of War persze elvisz kb mindent. A szinkronszínész muki beszéde is...OK, látszott, hogy nagyon meghatódott, de nem hiszem el, hogy senki se tudott neki odaszólni, hogy idő van, menni kéne....na hagyjuk is.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#14) melega válasza Neurotoxin (#13) üzenetére


melega
őstag

Csupán annyit ha megkérdezik melyik játékra emlékszem vissza szívesen 2022 ből kérdés és hezitáélás nélkül a god of War Ragnarököt és a Plague Tale Requiemet mondom. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.