Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10251) Lunatic666


Lunatic666
tag

kis off....

a játék mentés könyvtárában ,ahol a savegame könyvtár van
van ott két fájl
TDU_MC_1_45_A.dmp
TDU_MC_1_66_A.dmp
ezeket nyugodtan lehet törölni, feleslegesek, s csak a helyet foglalják (2x10MB)

persze ez nem nagy mennyiség, de mégis kisebb a cucc, ha esetleg emialben el akarod küldeni....

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#10252) wulfy_hun


wulfy_hun
csendes tag

Látom eddig senki nem mondta vissza. :)
Más: Úgy este hét fele láttam egy sárga Murciélago-t Ferihegy2-n.

Ha három madár lennék, felülről látnám, ahogy magam alatt repülök.

(#10253) Bull26 válasza wulfy_hun (#10252) üzenetére


Bull26
tag

sajnos nem én voltam :(

(#10254) Lunatic666 válasza Bull26 (#10253) üzenetére


Lunatic666
tag

én se, nekem csak fehér Lamboim vannak.... :D

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#10255) wulfy_hun válasza Lunatic666 (#10254) üzenetére


wulfy_hun
csendes tag

Én meg nem vagyok lambo-fan, nálam a V8 a király. :) (Mondjuk egy KrAZ-ban. :DDD )

Ha három madár lennék, felülről látnám, ahogy magam alatt repülök.

(#10256) Fel válasza Lunatic666 (#10251) üzenetére


Fel
addikt

Ezek a fájlok is hasonlóak a radial.cdb-hez. Ha törli őket az ember, akkor következő indításkor újra létrehozza őket a program. Viszont a carpack megjelenése után, amíg a radial.cdb is csak párszáz kilósra hízott, addig nem jelent meg a .dmp fájl...

(#10257) Orsyka


Orsyka
tag

Max 10 percet kések de rohanok :Y

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#10258) Mosquitoo válasza Fitti (#10249) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Sajnos erre most mégsem tudok menni... :(

(#10237)Fel: hülyeség, mindenki azt az ÉNY-i házat kapja, a 100% útfelfedezésért. Ha még nincs felfedezve az összes utad és odamész ahhoz a házhoz, akkor kiírja, hogy ezt nem veheted meg, mert jutalomház (Mint például a jutalomautóknál is kiírja, hogy mit kell hozzá teljesíteni.).

[ Szerkesztve ]

(#10259) Lunatic666


Lunatic666
tag

Radial.cdb Delete Tool 1.5v
ha esetleg még valaki nem ismerné... :DDD
Car pack nélküliek számára kötelező - főleg játék előtt törölni a cuccot...
a Car pack javította ezt a hibát, de akkor se árt ha néha törlünk...

ha jól tudom ez a 1.5 a legújabb verzió , ez már nem kérdezi meg h xp vagy vista, és van benne "history" - csak koczkáknak, akik tudni akarják mikor mekkora fájlt töröltek ,)

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#10260) Fel válasza Mosquitoo (#10258) üzenetére


Fel
addikt

Én úgy emlékeztem, hogy meg lehet venni mindet... már régen voltam azon a szinten, hogy erre jól emlékezzek :) Mind1, mint írtam én is azt kaptam, ebben biztos vagyok, csak a TorroRosso26 kollega nemleges válaszára reagáltam.

Mi az? Ubi most is kockul? Pár perce még fent volt a szigeten...

(#10261) Mosquitoo válasza Fel (#10260) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

ToroRosso26... :DDD :DDD Na majd ha Vettel átmegy a Red Bull Renaulthoz, mi lesz itt... :)
Ubi most jött le a gépről, engem meg kiütött a nátha, be is aludtam délután és képtelen lennék most egy krúzt végigtolni... :(

(#10262) hunocsi


hunocsi
csendes tag

Jó, akkor megnyugodtam... :D De azért jelezhette volna, konkrétan melyiket kapom.

[ Szerkesztve ]

(#10263) Fel válasza Mosquitoo (#10261) üzenetére


Fel
addikt

Náthás krúz... pedig milyen jó is mikor telehapcizod képernyőt vezetés közben, mindemellé még az út mentén találod magad mire latakarítottad a monitort és kifújtad az orrod... a többiek persze már 1km-el lehagytak...
Jobbulást Neked!

[ Szerkesztve ]

(#10264) Lunatic666 válasza hunocsi (#10262) üzenetére


Lunatic666
tag

amikor felfedezted az összes utat, akkor figyelmeztetett (kis kék ablakban jobb oldalt) , h 1- gratulálok megvan az összes út 2- megkaptad az xy házat , persze lehet h nagy örömödben egyből kiugrottál a térképre, s így kimaradt a "figyelmeztetés"....

szerencsére nem kell "érte menni", mint az autóknál, megkapod, ott van és kész :)

a kis kék ablakos figyelmeztetés mellett kapsz értesítést is róla, az üzenetek részben, persze a szokásos fázis késéssel... vagyis csak egy bizonyos idő után....

[ Szerkesztve ]

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#10265) Mosquitoo válasza Fel (#10263) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Igen, valami hasonló élmény lehet. :D
Köszi! :R

(#10266) Lunatic666


Lunatic666
tag

... off hozzászólás volt...
sorry

[ Szerkesztve ]

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#10267) Fitti


Fitti
tag

Úgy néz ki nekem annyi. :((( Véletlen újraindítottam a gépem és nem tudok visszamenni rátok. Biztos közben betellett a layer. :O
Szerintem akkor megyek gyedül a kis Camaro-mal!

(#10268) KisCobiii válasza Fitti (#10267) üzenetére


KisCobiii
aktív tag

Up fel, van hely... NOW! :K

"nincs olyan hogy lehetetlen, csak tehetetlen.."

(#10269) Lunatic666


Lunatic666
tag

pernus barátom eltűnt , mint Magnum Hawaii-n ;) így kicsit veszem a bátorságot és a megkérdezése, beleegyezése nélkül cselekszem... de ezért nem is ígérek semmi biztosat!

na szóval úgy néz ki , hogy az utolsó fázisához érkezett az "ACE program"!
mint tudjátok a játék "saját erőből" csak 99%ig pörgethető ki, a maradék 1 % a klubok közötti verseny. De ez nem működik megfelelően a játékban, csak akkor elérhető ha router által elosztott netekről csatlakozunk fel a játékra ... többek között ezért is olyan kevés az ACE szintű játékos a szigeten, bár mostanában egyre többen vannak, főleg hazai részről ;) , de mégis ennek ellenére nagy a titkolózás, nehézkes az együttműködés és ezen szeretnénk változtatni!
akit érdekel, az olvassa el a részleteket, akit nem érdekel, vagy szerinte ez csalás ( :W ), az ne olvassa tovább.... :DDD

Aki szeretné elérni az Ace szintet, annak lehetőséget biztosítunk rá...
Kortól, nemtől, lakhelytől, klubtól függetlenül!!!
Bár ideiglenesen átkerül az adott illető a HUN Easy Riders-be, a könnyebb lebonyolíthatóság érdekében! Vagyis ideig óráig ki fog lépni az adott klubjából, belép a motorosok közé, megnyeri a 3 versenyt, kikerül a klubból, majd utána oda megy ahová akar.... :P
A lényeg h még a héten összejövünk és megcsináljuk magunknak az a +1%-ot.
S aki szeretné ha segítenénk neki, az elküldi nekem(!) a játék mentését és serial számait az email címemre /amit privátban kérhet el!/ .
S én vállalom h végigpörgetem neki az a maradék 3 versenyt.
S a sikeres mentést visszaküldöm neki még aznap.
Persze az eredeti mentést őrizze meg! S ha a visszaküldött mentés nem tetszik, akkor még mindig visszaállíthatja az eredeti mentést és mintha mi se történt volna.
De nem történik semmi változás a +1%on és a klub változtatáson kívül(ha a klubból többen jelentkeznek akkor nem is kell változtatni!) , nem érdekel mennyi pénzed autód,házad stb van! - nekem úgyis több van ;)
a serial-t se fogom ellopni , szóval no para!
Tudom hülyeséget kérek, h bízzatok meg egy "kötözött örült ikonnak" :Y , de valahogy nem is érdekel majd a negatív hozzászólás majd e téren, én felajánlottam valamit, valaki él majd vele, van aki nem, nekem 8 ... de én többet e téren nem tudok/akarok majd segíteni!
Csak egyszer lehet velem "játszani" mint a TDU-s autó visszavitelnél :DDD

Szóval kell a mentés, lehetőleg bookmark, képek és egyéb hülyeség nélkül, tömörítve!
az alap játék serial száma és (ha van) akkor a car pack serial száma
valamint egy mobilszám amire ha kell tudok írni sms-t h "csókolom csókolom azonnal húzzál le a szigetről! most!" ;)
valamint egy nick és egy klub név....

HOLNAP(2008.09.17) DÉLIG (MAX. 14:00ig) KÜLDJÉTEK EL A CUCCOT!

emailcímet privibe kérjétek!

várom az észrevételeket,5leteket, fikázásokat ;)

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#10270) KisCobiii válasza Lunatic666 (#10269) üzenetére


KisCobiii
aktív tag

Grat. :C

Ezt az elvet ha jól emlékszem már alkalmazták... :U :K
De télleg éljetek vele, ez egy "nagy" alkalom azoknak akik nem "ACE"-ek és talán az egyettlen, mert nem kis meló 1 embernek 4 gépet találni és stb... (Természetesen a sznobok ne írjanak erre semmit :DDD ) Szóval tessék kihasználni az alkalmat!!!

Nagy UP!!! Szép munka... ;)

"nincs olyan hogy lehetetlen, csak tehetetlen.."

(#10271) Lunatic666 válasza KisCobiii (#10270) üzenetére


Lunatic666
tag

köszönöm :R :R :R

az az egy ember négy ember aki összehozza az egészet
, pernus , laceee, Bull( és jómagam )
nekik is jár a köszönet! előre is! :)

[ Szerkesztve ]

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#10272) orszagtom


orszagtom
csendes tag

köszi a krúzt, bocs h szó nélkül eljöttem (írtam, csak nyilván nem kaptátok meg), de az én netem sajnos nem bírja a tele layert... :(

Köszi (majdnem) mindenkinek aki ott volt...

(#10273) Lunatic666 válasza Lunatic666 (#10269) üzenetére


Lunatic666
tag

mivel az email címet csak privibe adom meg, és az időpont is elég közeli, és nem is biztos h mindig gép közelben leszek , ezért nem kapod meg időben a címet.... stb

megoldás...
elkészíted a cuccost, feltöltöd a netre
pl.:
http://rapidshare.com/
és a linket elküldöd nekem priviben(!!!) , s én azt leszedem és örülünk mind2en mint majom a farkának... :)

két linket kapsz, egyet ahol elérhető a cucc és egy másikat, ami által törölheted a rendszerből a cuccot... /bár ha nem töltik le a cuccot 30-60 napig akkor automatikusan törlődik/

:P

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#10274) Tattix válasza Lunatic666 (#10273) üzenetére


Tattix
tag

Köszi a segítőkészségedet de én így jól érzem magam a bőrömben ahogy vagyok!Számomra egyáltalán nem létkérdés hogy ACE vagy nem.De azért faszagyerek vagy! :K

(#10275) KisCobiii


KisCobiii
aktív tag

:D

[ Szerkesztve ]

"nincs olyan hogy lehetetlen, csak tehetetlen.."

(#10276) Lunatic666 válasza Tattix (#10274) üzenetére


Lunatic666
tag

ok, a lényeg h te jól érzed magad....
és természetesen semmi se kötelező... ez csak egy lehetőség...;)

én igazából maradtam volna életem végéig noob (vagy mi a rák a legkisebb szint?!) szinten, csak hát már nagyon kezdtem unni a TT-t :DDD

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#10277) Lunatic666


Lunatic666
tag

közbe "garázdálkodtam" a rám bízott profilokkal ... ;)
//rossz aki rosszra gondol! de hülye aki nem :DDD //

szóval egy kis segítség annak aki véletlenül követné a példámat...
lehet h ez a többségnek már egyértelmű, de azért leírom, mert talán jó tudni....

tehát, kiderült...
a mentés és a sorozat szám(s/n) között van valamilyen "kapcsolat" , vagyis
nem lehet ész nélkül cserélgetni a profilokat, és egy s/n-nel végigtolni az inter race-t
mert a kapott mentett állással csak akkor indul el a játék, ha az a s/n van beírva amivel a mentés készült, szóval nem csak arra figyel a játék h egyszerre csak egy játékos legyen fent egy s/n-nel(ez egyértelmű is), de arra is figyel h a s/n az a s/n legyen amivel a profil készült még az elején...

hiába, nehéz a "csalók" élete ;)

persze az is lehet h béna vagyok és csak szenvedek a játékkal, de nekem nem csatlakozott egy profillal se a szerverhez, amíg át nem írtam a mentéshez tartozó s/n-re...
persze ez valószínűleg csak az online mentésekre vonatkozik...

[ Szerkesztve ]

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#10278) Lunatic666


Lunatic666
tag

tiszta szégyen, 20 nap alatt meglesz a 200. hsz-em :))

PH! félisten szeretnék lenni! kár h ez egy koczka fórum , kevés a megfelelő topic :(

de majd körbenézek.... Lamborghini topic és társai :DDD

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#10279) Lunatic666


Lunatic666
tag

kicsit unatkoztam...
Valóság vs TDU - Buddhista Templom

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#10280) Lunatic666


Lunatic666
tag

Valóság vs. TDU - Golf pálya


labda feldobva, már nem rajtam múlik lesz e folytatása ...
csak mellékesen, ezek tényleg Oahu-s képek :DDD
// my viper ;) //

[ Szerkesztve ]

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#10281) TomBoy1986 válasza Lunatic666 (#10278) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Bocsi, de nem kéne erőltetni a nevem ilyetén használatát, köszi! ;)
Nyugodtan jó lesz az "z" nélkül is.

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#10282) Lunatic666 válasza TomBoy1986 (#10281) üzenetére


Lunatic666
tag

wtf? sorry, de túl fáradt vagyok, h megértsem mit is akarsz mondani.....

off... már leesett... sorry, reggel nem veszem olyan gyorsan a lapot ;)

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#10283) Pecc válasza Lunatic666 (#10282) üzenetére


Pecc
őstag

Hogy félisten légy, arra várnod kell egy kicsit. ;)

[ Szerkesztve ]

(#10284) Sirpi


Sirpi
senior tag

Sziasztok, kicsit off leszek, de talán nem nagyon. A hétvégén Amszterdamban egy angol nyelvű könyvesboltban sikerült ráakadnom erre, mindössze 10 euróért. Ez egy 320 oldalas keménykötésű könyv sportkocsikról (angolul), egészen a kezdetektől, szóval csomó oldtimer is van benne, csomó képpel, teljesítményadatokkal, egyéb érdekes infókkal. 2006-ban adták ki, valszeg azért volt már leárazva (15 font volt az eredeti ára). Csak pár név ízelítőnek (több mint 100 autó van benne összesen):

Ferrari: Enzo, F40, F50, 250GTO, Testarossa, 612, F430, 550, meg a kezdetekből pl. a 166 ...
Porsche: 356, 911, 928, 959, GT, GT2 ...
Lamborghini: Miura, Countach, Diablo, Gallardo, Murcielago
Aston Martin: DB2, DB4, DB4 GT Zagato, DB7, DB9, V8 Vantage, Vanquish ...
Mercedes-Benz: 300SL, SLR McLaren, CLK-GTR
Mazda: RX-7, RX8, MX-5
Chevrolet: Camaro Z-28, Corvette, Sting Ray, Z06

Valamint olyan nyalánkságok, mint Bugatti Veyron, Koenigsegg CCR, Jaguar XJ220, Ford GT, MC12, McLaren F1. AC Ace, AC Cobra, Honda NSX, Dodge Viper, Subaru Impreza, Zonda...

Ja, és ebben van jó pár BMW is (pl. M1, M6, Z8), nem úgy, mint a TDU-ban. Szerintem tök jó vásárt csináltam vele :) Akit érdekel az ilyesmi, és látja valahol, szerintem érdemes megvennie.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#10285) Fitti válasza orszagtom (#10272) üzenetére


Fitti
tag

Én is köszi a krúzt! Legközelebb csinálhatnánk egy páros krúzt, mert ketten elég jó volt menni.
Amúgy jóreggelt mindenkinek!

(#10286) Tibiajax válasza Fitti (#10267) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Sajnálom Fitti a tegnap estét, borzasztóan laggoltál, jó darabig nálam, semmit nem reagáltál az írásainkra, aztán végül eltűntél, a layer meg valóban tele lett. Ott ríttunk az út szélén, hogy azért gáz, h aki szervezte az egészet, nem tud visszajönni ránk..míg Orsika össze nem szedte magát a zsebkendők között és mondta, :O menjünk inkább tovább, az élet nem áll meg... Aztán tényleg nem állt meg, és hogy ha vigasztal Fittti, elmondhatom, az áltlalad szervezett tali jól sikerült, sokan voltunk, és jól éreztük magunkat végül :)
Egy villámkép, amit épp tudtam csinálni.. [link]

A buli után Nathan-nal toltunk egy másfél körös ámokfutást, gyakorlatilag padlógázzal végig, készen lettünk a végére, de a civilek csak úgy húzódtak a végére előlünk..:D Azért végén már Nath sem igazán tudta kormányozni az slr-jét, kész volt teljesen :D [link]

[ Szerkesztve ]

(#10287) gagyenkov válasza Ferke[HUN] (#10233) üzenetére


gagyenkov
tag

Ferke! Szerintem 4 gép kell! Vagy nem? Kettő van itt a boltban amin van TDU! Más: Péntek este egy kis motorozás?

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#10288) gagyenkov válasza Tibiajax (#10286) üzenetére


gagyenkov
tag

Tegnap én is gurultam egy kicsit Nathan-nal meg az SLR-jével Hát nem tudtam lerázni!! Nagyon nyomta4 Én egy 999-r el voltam :) Le is előzött rendesen! 339km/h nál kiakadt a mutatóm :D Kevés volt a Ducatim!

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#10289) wulfy_hun


wulfy_hun
csendes tag

Egy kis OFF. :)
I. Villamos Gyorsulási Verseny

[ Szerkesztve ]

Ha három madár lennék, felülről látnám, ahogy magam alatt repülök.

(#10290) Lunatic666


Lunatic666
tag

Bull ment egy privát üzenet, kérlek olvasd el amint feljöttél, thx

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#10291) m0h0senator válasza Tibiajax (#10231) üzenetére


m0h0senator
őstag

Háát nem tartom valószínúnek h 1 celeron 2ghzen 32megás integrált vidkarival és 480 mb rammal elindulna de megcsinálod nekem akkor megyek. Am most jegyzeteket gyűjtögetek itt lennt veszprémben..Tudod becsöngettek

An odyssey through the realm of consciousness.

(#10292) Fitti válasza Tibiajax (#10286) üzenetére


Fitti
tag

Én is sajnálom, hogy nem tudtam visszamenni, de annak örülök, hogy ti jól éreztétek magatok és azért a végére én is megjöttem és sikerült menni egy jót! :D

(#10293) Orsyka válasza wulfy_hun (#10289) üzenetére


Orsyka
tag

Hát ez nagyon kemény :DD

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#10294) laccceee válasza Lunatic666 (#10269) üzenetére


laccceee
csendes tag

Örömmel értesítelek arról, hogy pernus kolléga nem tűnt el!
Él és "virul"! Bár ugyanúgy szép piros járgánnyal tűnt el, mint Magnum...
Sőt! Még az embléma is stimmel (többé-kevésbé) :DDD ! Majd meglátod, ha visszakapja a verdát.
Kicsit sok időt töltött az M0-s új szakaszán még az átadás előtti "pár" órában :F , mint egy jobbfajta kocsmai törzsvendég :D ...
És ezért egy hangyányit fáradt volt ahhoz, hogy leüljön a gép elé játszani. :(

...Lásd az egész világot egyetlen homokszemben... ! ...Nem ígérek SEMMIT! Ezt túl tudom teljesíteni... TDU Nick: laccceee

(#10295) laccceee válasza wulfy_hun (#10289) üzenetére


laccceee
csendes tag

"Durva" :)

Nemhiába! Az autók közt is a villanyé a jövő!
:DD csak ne legyen kötöttpályás...

[ Szerkesztve ]

...Lásd az egész világot egyetlen homokszemben... ! ...Nem ígérek SEMMIT! Ezt túl tudom teljesíteni... TDU Nick: laccceee

(#10296) Fitti válasza wulfy_hun (#10289) üzenetére


Fitti
tag

(#10297) Tibiajax válasza m0h0senator (#10291) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Jól van már, ne légy durcás.. Majd szerválsz egy gépet valahonna, és találkozunk végre. Ezer éve nem voltál már a szigeten

(#10298) Lunatic666 válasza laccceee (#10294) üzenetére


Lunatic666
tag

persze, persze, gondoltam...
most se bír elszakadni a pályától.... :DDD

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#10299) KisCobiii válasza wulfy_hun (#10289) üzenetére


KisCobiii
aktív tag

Ez igen, nagyon LOL... :C

"nincs olyan hogy lehetetlen, csak tehetetlen.."

(#10300) Mosquitoo válasza wulfy_hun (#10289) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Wulfy, remélem nem te játszottál TDU-sosdit (vagy inkább FlatOut-osdit) a fővárosban? :Y [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.