Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  TERA

Hozzászólások

(#1) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok! Őszintén szólva meglepődtem mikor megláttam, hogy nincs ilyen téma.Azt gondoltam több ezer hsz-el találok majd, de nem így volt.Tegnap volt szerencsém kipróbálni a TERA-t és kb 5 órán keresztül le se vettem a monitorról a szemem.Kicsit vissza hozta a régi wowos emlékeket.Most van 7 napos kipróbálási lehetőség és mindenkinek nagyon ajánlom, hogy tegye, mert elképesztően jól sikerült játék lett.

egy kis előzetes

(#2) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ezt még tegnap csináltam.Szerintem lenyűgöző.Ha van kérdésetek csak nyugodtan.Remélem sokatoknak elnyeri a tetszését. :R

(#3) djculture


djculture
félisten

Ha már nyitottál neki egy topikot írhatnál róla egy ismertetőt is. Lehet hogy valakinek megtetszik.

(#4) Bencus88 válasza djculture (#3) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Parancsolj:

Kevés olyan játéktípus van manapság, ami annyira a bevált sémákra épül, mint az MMORPG. A műfaj alapjai gyakorlatilag az EverQuest óta változatlanok, különösen a harcok: ráklikkelünk egy ellenfélre, majd elkezdjük nyomogatni a számsoron a különféle támadásokat, miközben az ellenfelünk továbbra is rendületlenül csapkod minket. Ez meglehetősen jól működik, viszont a játékosok egy évtized után kezdenek ráunni a formulára. Ezért is övezi nagy várakozás a The Exiled Realms of Arborea, vagy ahogy mindenki nevezi: a TERA megjelenését.
A játékot a dél-koreai Bluehole Studios készítette, és hazájában már tavaly novemberben megjelent, de nyugaton (Észak-Amerika és Európa) május elején indulnak el a szerverek. Noha mind a fejlesztőcsapatnak, mind az eredeti kiadónak ez az első próbálkozása, viszont a programozók nagy része korábban a műfaj veteránjának számító NCSoft (Lineage, Guild Wars, Aion) alkalmazásában álltak, tehát lényegében tapasztalt emberek keze munkájával van dolgunk.

Ránézésre a játék nem tűnik nagy “was ist das”-nak, bár ha már szóba került, beszéljünk kicsit a grafikáról: a TERA az első MMORPG, ami az Unreal Engine 3-at használva készült el (ha az All Point Bulletin-t nem soroljuk ide) és a készítők kihasználták a motor nyújtotta képességeket: gyönyörű, színpompás világ tárul a szemünk elé. Igaz, hogy a kinézet továbbra is magán hordozza a távol keleti jegyeket, ez főleg a karaktereinken szembetűnő: a férfiak nagyon kemények, a nők lengén öltözöttek és nem hiányoznak a kisállatka szerű lények sem. Viszont az aprólékos munkának köszönhetően a látvány megközelíti napjaink offline RPG-inek képi világát.
De a grafika mégsem az MMO-k legfőbb vonzereje, bár tény, hogy manapság már igenis sokat számít. Akkor mégis miért várja a nyugat ezt a játékot, és már zeng a megjelenése előtt ódákat? Egyszerűen azért, mert a TERA nem kevesebbet vállalt be, mint a műfaj teljes megújítását, a játékmechanika felpörgetését. Röviden: ezentúl nem fog “Channeling” és ehhez hasonló felirat megjelenni a képernyőn, hanem egy akciójáték módjára folyamatosan megy a támadás, tehát real time, a mi ügyességünknek és reflexeinknek megfelelően támadnak karaktereink!

Mindez leginkább a nem multi orientált címekben tapasztalható, valós idejű küzdelmeket eredményez, vagyis a TERA-ban úgy harcolhatunk, mintha nem is online játékban lennénk. Emiatt a harcrendszer leginkább a Kingdoms of Amalur: Reckoning-ban látottakhoz fog hasonlítani (csak kevésbé látványos, hatásvadász körítésben), ami megszokottá vált már az akciójátékokban, de az MMO műfajában kevésbé. Ez a megoldás előrevetíti a műfaj jövőjét is, vagyis ha beválik a játékosoknak (márpedig egyelőre nagyon így néz ki), akkor akár követendő példává is válhat.
A készítők szerint ez azért jó, mert ezentúl nem csak a képességek tömkelege határozza meg egy karakter teljesítményét, hanem a játékos tudása is. Sőt, akik korábban sok, konzolos akciójátékot végigvittek, pláne co-operative módban, azok most kamatoztathatják a gyakorlati tapasztalatukat. Persze ettől még megmarad a szólózás is, sőt, a dinamikus harcrendszer és az akár gamepadra is helyezhető irányítás révén a játék akár új réteget is megfoghat (a játék gépigénye ma már átlagosnak mondható, de, mint minden MMO, ez is rengeteg memóriát igényel, ezt ne felejtsük el).

Persze emellett ne feledkezzünk meg a játék tartalmi részéről sem, mert mit ér a nagyszerű újításra alapozott játékmenet, ha nincs rajta felépítmény. A TERA-ról bátran kijelenthető, hogy bizony van benne munka és tartalom, nem csak a már említett grafikára és a játékmenetre vonatkozóan. Összesen hét fajból lehet választani, amik között az ember-elf pároson túl különféle egyéb fantázialények is megtalálhatóak: a sárkányszerű Aman-ok, vagy a démonikus Castanisc-ok.
Érdekesség, hogy egyeseknél nem lehet nemi identitást meghatározni, mert csak egyféle van belőlük, bár az Elin és a Popori lényegében ugyanolyan emberke-állatka hibrid, csak az egyik hím, a másik nőnemű kiadásban.
Ezek a fajok összesen nyolc kasztból választhatnak, amik között megtalálhatóak a különféle harcosok, íjászok, mágusok, valamint a gyógyítók is. Ez utóbbi kínálat úgy tűnik, maradt a hagyományos, megszokott úton, nem nagyon akartak újfajta rendszerekkel kísérletezni – ami ha jól ki van balanszolva, nem is jelenthet bajt, ellenben a készítők nem akarták már rögtön a játék elején megkötni a játékosok kezét: a WoW-val és a SW:TOR-ral ellentétben itt nincs fajhoz kötve a frakció, hanem idővel mindenki saját maga döntheti el, hogy kikhez csatlakozik.

A játék havidíjas modellben működik, ami manapság merésznek tűnhet a Free-2-Play játékok elterjedésének és sikerének korában, viszont az EVE Online-hoz hasonlóan ebben a játékban is ki lehet termelni a havidíjat pusztán a játék során megszerezhető arannyal. A rendszer ott már bevált és sikeresen megcsappantották a gold farmerek számát (hiába, önző lény az ember), persze ennek folyamatos fenntartásához valószínűleg heti 10-12 órányi játék lesz szükséges, alsó hangon.
Mint írtuk, a TERA Dél-Koreában már megjelent, viszont sok nyugati játékos is játszik vele, mivel a rendszer nem régiózáras, de ha nem beszélünk koreaiul, akkor csak értelmetlen kriksz-krakszokat láthatunk a képernyőnkön. Az ő véleményük alapján bátran kijelenthető, hogy a játék 2012 egyik legnagyobb MMORPG megjelenése lesz, sőt, a nyugati verzió állítólag jobban fog illeszkedni az itteni játékosok mentalitásához, kultúrájához (Persze azért a maciszerű Poporik maradnak.)

forrás: [link]

(#5) djculture válasza Bencus88 (#4) üzenetére


djculture
félisten

Köszi.
Tetszik a cucc de havidíjasként nem sokáig fog üzemelni, azoknak a játékoknak leáldozóban van a jövőjük. Mikro tranzakcióra áll át az összes egyre jobban.

[ Szerkesztve ]

(#6) Bencus88 válasza djculture (#5) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen a havi díjas dolgoknak a wow mellett sajnos nincs jövőjük.Remélem majd kiveszik belőle.Amúgy a gold kereskedelemmel is lehet keresni, de így sajnos nem fog elegendő játékost vonzani a játék.Meglátjuk én szerintem teszek rá egy próbát:)

Jó lenne tudni mennyien játsszák most csak nem találtam róla infót.

(#7) Wolverine


Wolverine
félisten

A TERA Online februártól havidíjmentesen is játszható lesz, írta meg ma a Massively.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8) Bencus88 válasza Wolverine (#7) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Remek akkor rajtam marad egy 30 napos feltöltő kártya.Bár már nem igazán játszok a játékkal.

(#9) Wolverine válasza Bencus88 (#8) üzenetére


Wolverine
félisten

Az a feltöltőkártya használható marad továbbra is, és magasabb szintű játékosnak számítasz az előfizetés ideje alatt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10) Bencus88 válasza Wolverine (#9) üzenetére


Bencus88
nagyúr

És mit érek vele?Mármit, hogy magasabb szintű vagyok.Jobb tárgyak esnek ?

(#11) Wolverine válasza Bencus88 (#10) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem. Több karakterslot, több bankslot, rövidebb dungeon cooldown - a szokásos freemium rendszer. De ez benne van az általam linkelt forráshírben, csak el kéne olvasni :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12) Bencus88 válasza Wolverine (#11) üzenetére


Bencus88
nagyúr

jó majd átfutom :K

(#13) Sonja


Sonja
veterán

Úgy látom nem nagyon pörög ez a topik, pedig szerintem nagyon jó kis játék! :B :K

Viszont most meggyűlt a bajom az egyik nagy ellenféllel! :o Karascha-ról van szó, és a Dark Revelations küldetésről. 11-es Salyer vagyok, de nem bírok vele, hamar lenyom. :( Van valami taktika, ötlet vagy csak próbálkozzak?! :F :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#14) Bencus88 válasza Sonja (#13) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Hú én már nem nagyon emlékszem rá kicsit szüneteltetem a játékot.De szerintem próbálkozz térj ki az ütések elől aztán majd csak megfekszik:D

(#15) msts fan


msts fan
tag

Hali!
Olyan problémám lenne, hogy mikor belépek a launcherba, bejelentkezem, rákattintok a play gombra és nem történik semmi, el se indítja a játékot!
Valaki tudja mi a baj?

http://www.youtube.com/watch?v=nrgKZYpBvXU&feature=related

(#16) Bencus88 válasza msts fan (#15) üzenetére


Bencus88
nagyúr

itt van pár ötlet.Amúgy ismerősömnek is ez a gondja.

(#17) neato3loco


neato3loco
senior tag

most kezdek neki énis, remélem megéri rászánni az idöt. :) már néztem róla vidiket meg olvasgattam, de akkor még fizetös volt, azt meg nem akartam bevállalni.. de így hogy ingyen van, miért is ne ? :P

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#18) Nova96


Nova96
őstag

Elégé kihalt a topic. :N

Én nem rég kezdtem lvl 18 vagyok, warior.
És őszintén mindenkinek csak ajánlani tudom.
A küldetésekhez, nagy segítséget ad, meg ez a harcrendszer sokkal jobban tetszik mind hogy "csinálj ~ combo-t". A fejlődésnél azt vettem észre, minél nagyobb szint annál több lehetőség és nincs megkötve a kezünk.

(#19) neato3loco


neato3loco
senior tag

Egyetlen szépség hibája van ennek a játéknak, hogy egy felhasználón csak két karaktered van. Igaz mindegyikkel végigvinni a főküldetéseket elég unalmas lehet ezért jól meg kell választani azt a fajt és kasztot amivel végig szeretnénk nyomni a 60 szintet. 19-es szintű Lancerem egyre jobb és jobb, régebben más mmo-kban is szerettem a tankokat de ez a pajzsos-védéses módszer nagyon jó.

Valami összegzést, hogy szerintetek melyik a legjobb faj és kaszt? :)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#20) Sonja


Sonja
veterán

Én már 3 hete elkezdtem, nagyon jó játék! Az első MMORPG, ami le tud kötni hosszabb távon is. Ami nagyon tetszik benne főleg, hogy nem egy stat határozza meg a defense értéket, hanem az én ügyességem (az elugrásokkal)! :C Szerintem még a loot is jó, legalábbis eddig az volt, így közel a 30. szinthez. :K

Veritas szerveren megtalálható vagyok Vaginella néven (Slayer). :D Fel vehettek nyugodtan barátnak. ;) Enclave magyar guildban is megtalálható vagyok. Ha kell segítség partys questhez, szóljatok nyugodtan, és megyek! :R

(#19) neato3loco: Ha veszel valahol dobozos változatot (ha még kapsz), vagy kulcsot kulcsos emberektől/oldalról, akkor Veterán státuszba kerülsz, ahol már 8 karaktered is lehet! :K Itt az összehasonlító táblázat.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#21) phoenix64


phoenix64
őstag

Sziasztok.

Nekem az lenne a problémám a terával hogy regiztem, leszedtem a klienst le is töltött mindent, de miután belogolok a launchernél és rákattintok a play gombra nem indul el a játék. :( Nem tud esetleg rá vmi módszert amivel meg lehetne javítani?

(#22) Wolverine válasza phoenix64 (#21) üzenetére


Wolverine
félisten

Milyen hibaüzenetet kapsz? Kiengedted-e a játékot a tűzfaladon?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#23) phoenix64 válasza Wolverine (#22) üzenetére


phoenix64
őstag

Semmilyen hiba üzit nem dob, szimplán nem indul el, nem reagál semmit.. megjelenik a feladatkezelőben a folyamatok között 1másodpercre a Tera.exe de el is tűnik rögtön.. olvastam a neten róla h sok mindenkinek van ez a problémája de megoldást nem találtam rá.. :S

(#24) Wolverine válasza phoenix64 (#23) üzenetére


Wolverine
félisten

Ellenőrizted, hogy kijut-e a tűzfalon? Ellenőrizted, hogy van-e valamilyen hibaüzenet a Windows Eseménynaplójában?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#25) phoenix64 válasza Wolverine (#24) üzenetére


phoenix64
őstag

Ki van kapcsolva a tűzfal, a másikat nem tudom hol kell megnézni, de hagyom a picsába.. Már 2x újra húztam a rendszert legfrissebb driverekkel és 2x le is töltöttem már az egész TERÁT de nam akar működni... maradok az aionnál, az nem ilyen bugos szar. :(

Szerk.: Olavsatm hogy a rendszeridő szinkronizálás megoldhatja a problémát.. mostmár be is jön 1 pillanatra a tera betöltő képernyője de ki is lép rögtön :/

[ Szerkesztve ]

(#26) phoenix64 válasza phoenix64 (#25) üzenetére


phoenix64
őstag

Megoldódott.. :D Szinkronizáltam a rendszeridőt utána nyomtam 1 javítást a launcherben és műűködik *.*

(#27) Wolverine válasza phoenix64 (#25) üzenetére


Wolverine
félisten

Írd be a Start menü keresőjébe, hogy Eseménynapló és kapsz rá linket.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#28) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hali!

Újra fel készülök tenni a játékot. Régen én vettem kódot mikor még nem volt ingyenes.Az a kérdésem, hogy a klienst töltsem, vagy steamen keresztül is működni fog? És persze megmarad e minden.

Leszedtem a setup exet. Remélem ezzel minden a régi lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#29) Sonja válasza Bencus88 (#28) üzenetére


Sonja
veterán

Steam-en még nincs is. :) Egyébként csak az kell, és szedi. Bár, elég lassan. :U Egyszerűbb lenne külön leszedegetned az egészet kézzel, így!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#30) Bencus88 válasza Sonja (#29) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Értem köszi!!

Ráérek már el is indítottam majd csak lejön:) Mondanám a nevem, hogy vegyetek fel, de szerintem indítok egy új karaktert.

(#31) Sonja válasza Bencus88 (#30) üzenetére


Sonja
veterán

Engem felvehetsz, ha Veritas-ra jössz! :K Lásd aláírásom. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#32) Bencus88 válasza Sonja (#31) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Szuper előzőleg is úgy emlékszem azon voltam :)

(#33) phoenix64 válasza Sonja (#31) üzenetére


phoenix64
őstag

Hmm én is veritason vagyok, mondjuk én a Claymoreban. :D

(#34) Bencus88 válasza Sonja (#31) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Mellesleg van hely a guildben? Jártok instákba?

(#35) Sonja válasza Bencus88 (#34) üzenetére


Sonja
veterán

Van hely, csatlakozhatsz, ha akarsz. Viszont az emberek többsége csak addig van ebben a guildben, míg el nem éri a 60-at, utána megy külföldibe. :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#36) Bencus88 válasza Sonja (#35) üzenetére


Bencus88
nagyúr

értem.Talán addig is nyújt valami segítséget.Egyik ismerősömmel mennénk ha indulásra tudja bírni.

(#37) phoenix64 válasza Bencus88 (#36) üzenetére


phoenix64
őstag

Gyertek át a claymoreba ez is magyar és tele van 60assal, akik szívesen bevisznek instázni kicsiket is . :D

(#38) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Srácok az miért lehet, hogy az elején a gyakorló mapon láttuk egymást ismerősömmel és most meg nem? beinvite-oltam látom merre mozog, de nem látom...

(#39) Ghostface válasza Bencus88 (#38) üzenetére


Ghostface
senior tag

Nem vagytok egy channelen. Jobb felső sarokban, a minimap mellett/felett tudtok channelt váltani.

PSN: Nifty_Ghostface

(#40) Bencus88 válasza Ghostface (#39) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszi szépen! :R

(#41) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Nálatok se megy a Tera?

hopp bocsánat :)

Our weekly server maintenance will take place on Tuesday, 2nd of April 2013 from 08:00 CEST (7 am UK) until approximately 12:00 CEST (11:00am UK).

[ Szerkesztve ]

(#42) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Nem tudjátok ilyen béka mountot amin a teleportálos muki ül lehet szerezni?

(#43) errorcode06


errorcode06
őstag

Sziasztok!

Látom nem pörög a topik de gondoltam beírok ide is, mielőtt mennék sírni a supportnak.

Az a problémám hogy játék közben nincs FPS dropp, lagg, semmi, minden szép és jó, egy ideig.
Aztán hirtelen, véletlenszerű időközönként mintha kiakadna a játék. Mozogni, questeket nézni tudok, de semmi interakció, harc stb...

A netkapcsolatommal elvileg minden rendben van, úgyhogy nem tudom mi lehet a gond, valakinek van valami ötlete?

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#44) errorcode06 válasza errorcode06 (#43) üzenetére


errorcode06
őstag

Időközben megnéztem, és a CS-m is hasonló dolgokat csinál, úgyhogy valószínű nem a játékkal van gondom...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#45) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Üdv.

Már rég játszottam MMORPG-vel, ezért gondoltam, kipróbálom a TERA-t, most, hogy ingyenes lett. Aki esetleg játszik még és olvassa ezt, akkor írjon rám, amennyiben egy kis partizásra van kedve. Nem vagyok erős PvP-ben, inkább instázni szeretek, így jól jönne kis help.

A Veritas szerveren vagyok, Vistaboy néven keressetek.:)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#46) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Látom, nem pörög a topik... :)

Nem baj, én azért írok, mert még most üdítőleg hat rám ez az újfajta, akció-MMO játék, nagyon tetszik benne, hogy valóban el kell találni az ellenfelet és mozogni kell harc közben, nem pedig csak nyomkodni a képességeket.

Lassan fejlődök, kiértem a kezdőhelyről és megérkeztem az első nagyobb városba. Időközben egy guildbe is beléptem, de nem nagy szám, vagyunk vagy tucatnyian, legtöbbje sajnos pont akkor ér rá, amikor nekem már a meló miatt nincs időm online lenni... de azért néha jól esik elbeszélgetni... :)

Mindenesetre ajánlom a játékot azoknak, akik egy ingyenes, jó grafikával és picit akcióközpontúbb játékmenettel ellátott MMORPG-t szeretnének kipróbálni.:)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#47) Wolverine válasza Vistaboy (#46) üzenetére


Wolverine
félisten

Ugyanezt tudta kb. ugyanakkor a DCUO is, és ilyen célzás alapú lett azóta pl. a Neverwinter.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#48) Bencus88 válasza Vistaboy (#46) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én abba hagytam. Pedig másodszor adtam esélyt a játéknak.Sajnos idővel már annyira monotonná válnak a questek, hogy bele untam. Ugyan az mindenhol. Ölj meg 10 ilyet 10 olyat meg szedj 5 ilyet. Amúgy minden mással meg voltam elégedve, lehet még később vissza térek, de most pihentetem a dolgot.

(#49) Vistaboy válasza Bencus88 (#48) üzenetére


Vistaboy
veterán

Valószínűleg én sem leszek hardcore játékos, az MMORPG nem kimondottan tud lekötni. A TERA-ban eddig csak a story questeket csináltam, még partiban sem voltam senkivel - akivel összefutottam, az is csak felidegesített az állandó párbajra hívással, hiába mondtam, hogy nem PvP-zek, kopjon le...

Majd ameddig le tud kötni, addig foglalkozok vele, utána megy a levesbe. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#50) Bencus88 válasza Vistaboy (#49) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Engem pont az MMORPG tud lekötni a legjobban, de voltak korszakaim, mikor minden jöhetett és elvoltam velük 1-2 órát, de ennyi. Nagy wowos is voltam, de már az sem jelent Nekem kihívást. Ott is ugyan az van jönnek új insták új set-ek, de már kicsit lerágott csont az is. Most újra elkezdtem Guild Wars 2-vel játszani és nagyon leköt remélem később is így marad.

Amúgy partyban sokkal jobb és élvezetes, de nem ilyen semmittevő kis hulladékokkal, akik mert ingyenes meg nincs jobb dolguk egész nap afkolnak a játékban arra jön valaki azt meg kihívják duelre. Nem is értem ezeknek hogy van ennyi idejük, vagy nem szólnak rájuk a szüleik, hogy mozdulj már meg. Na mind1 kedvedet nem akarom elvenni a játéktól, nagyon szép részek vannak benne, de tényleg számomra idővel már kicsit unalmassá vált.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  TERA
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.