Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Szerintem óriási bukta lesz.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#2) Chaser válasza Acélfarkas (#1) üzenetére


Chaser
titán

még óriásibb
egy noname cég kijön egy ilyen oleddel
szerintem egy lg sem merné bevállalni ezt
azt a vákuumos falra cuppantást nagyon megnézném :C

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3) #82860288


#82860288
törölt tag

Április 1? Mert ha nem, akkor végre valaki próbál valami újat.
Koncepciónak nem rossz, de akkor minden rácsatlakozni kívánó készüléknek vezeték nélküli technológiák sorát kell tudnia?

[ Szerkesztve ]

(#4) Segal


Segal
veterán

1 élmény lesz falra szerelve mindig akksit cserélgetni hogy tölthesd...
Sokkal egyszerűbb megoldás gipszkartonból egy médiafal és nem látszik a kábel...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5) mad823 válasza #82860288 (#3) üzenetére


mad823
őstag

Van hozzá egy doboz. De engem inkább az érdekelne, hogy a HDMI 2.1-es szabvány 48 Gbps-es szávszélességét mégis hogy a túróban fogják átvinni vezeték nélkül? :D

(#6) mad823 válasza #82860288 (#3) üzenetére


mad823
őstag

duplikáció

[ Szerkesztve ]

(#7) LGG555


LGG555
aktív tag

Szennyezzük csak a földet még jobban, lassan minden akkumulátorral megy és az USA az óceánok mélyén akar bányászni ritka földfémet tönkre vágva ezzel mindent amit lehet.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#8) Dr. Szilikát válasza mad823 (#5) üzenetére


Dr. Szilikát
őstag

A bemeneti egység és a 4K kijelző közötti kommunikáció lehet egyedi megoldású, nem szabványos. Már attól eltekintve, hogy a frekvenciahasználatra és rádiófrekvenciás zavarásokra vonatkozó törvényeket be kell tartani.

https://www.4kfilme.de/displace-tv-kabelloser-4k-oled-fernseher-klingt-zu-schoen-um-wahr-zu-sein/

(#9) aginor válasza Chaser (#2) üzenetére


aginor
addikt

Számomra is ez a cuppanós része a leggyengébb első hallásra. Gondolom viszonylag szigorú követelményei lesznek a falfelületet tekintve. Már látom is, hogy az RMA megkeresések 2/3 így kezdődik: leesett a tv a falról, most mi a teendő.. :DD :C

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#10) joghurt


joghurt
addikt

Ócskaság. Még a Sátántangót sem lehet megnézni rajta.

A tej élet, erő, egészség.

(#11) -Skylake-


-Skylake-
addikt

a hivatalos termekvideo 480p. egyeb kerdes ? kurvaigenytelen mar a termek promo is, mit kell itt varni ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#12) direwolf


direwolf
őstag

Ok, ez valóban buta koncepció. Viszont nem értem miért nem lehet olyan formátum, ahol a kijelző egy falsíkra szerelhető panel, amit egyetlen normálisan megdizájnolt szalagkábel köt össze a teljes elektronikát rejtő dobozzal? És ha még upgradelhető is lenne a doboz...

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#13) Duree


Duree
veterán

Ha ez egy tévé és nincs rajta csatlakozó akkor az antenna kábelt hová dugjam? Vákummal a falra, nem fog esetleg leesni? Szerintem ez biztosan rohadt drága lesz, és értelmetlen hülyeség, akkus tévét akkor csinálok ha hordozható a mérete, de ez egy monstrum.

duree54

(#14) mad823 válasza direwolf (#12) üzenetére


mad823
őstag

Samsung One Connect Box?

(#15) Chaser válasza Duree (#13) üzenetére


Chaser
titán

de most mért?
6 órát bír az akku...
...addigra biztos levákuumozik a falról ;]
ez az egész úgy lol ahogy van

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16) direwolf válasza mad823 (#14) üzenetére


direwolf
őstag

Az nem teljesen ilyen, mint amit írok. A kijelző legyen egy "papírvékony" lap (nyilván OLED), és a boxban legyen minden.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#17) mad823 válasza direwolf (#16) üzenetére


mad823
őstag

Egy Samsung QN900B 1,6 centi vastag, ebben benne van a miniLEDes háttérvilágítás is. Nem gondolom, hogy ez ne lenne elég vékony. Az OLED meg a rendes hűtés miatt nem lesz papírvékony, illetve ha falra teszed, akkor meg hogy fog hátul hűlni, ugye.

(#18) direwolf válasza mad823 (#17) üzenetére


direwolf
őstag

Szerintem 3,85mm elég vékony: LG Wallpaper TV

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#19) #72042496 válasza direwolf (#18) üzenetére


#72042496
törölt tag

Plusz a benga dög egység amiben az elektronika meg a hang van, az miatt szerintem nem volt ez praktikus. Vékonynak persze vékony volt a kijelző, az igaz. Viszont a mostani G sorozat sokkal univerzálisabb.

***

Ez az akkus cucc meg, hát, egy tévé elég állandó helyen szokott lenni, és akkor már visznek alá/mögé villanyt. Szerintem ez házhoz a pofonért, de ők tudják.

[ Szerkesztve ]

(#20) mad823 válasza direwolf (#18) üzenetére


mad823
őstag

Aztán valamiért mégsincs már gyártásban...

(#21) Griff55


Griff55
senior tag

mégis mi értelme lenne ennek? a tv rendszerint fix helyen van a szobában nem mozgatjuk, értelmetlen aksis kivitelt készíteni belőle :F

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#22) Chaser válasza Griff55 (#21) üzenetére


Chaser
titán

bármikor a hónod alá csaphatod és nézheted piknik közben is
ez teljesen életszerű egy ekkora olednél ami vékony is :K ;]
nézve ezt a csodás promot hát tényleg nem tudom eldönteni komolyan gondolják-e vagy csak magukat parodizálják

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#24) joey04


joey04
titán

Baromság.

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#25) bteebi


bteebi
veterán

Ugye nincs olyan hülye, aki elhiszi, hogy ennek bárhol, bármilyen körülmények között létjogosultsága lehet? De most tényleg, hová a francba vinne az ember - pláne ilyen gagyi SoT mellett - egy nagyméretű, drága TV-t, ahová akár generátorról és/vagy hosszabbítóról nem tudják eljuttatni az elektronokat?? :Y :U De ha már egy jurtába kell, akkor meg hogy lesz rajta adás? WiFiről? Vagy pen drive-ról?

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#26) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

"A Displace TV forradalmasítani kívánja a televíziós iparágat"
szerintem majd az fogja aki , másfél vagy két év múlva felnyitja őket kiszedni a püffedt cellák miatt használhatatlanná vált darabokat , betesz egy dc tápegységet és voalá. ;]

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#27) Chaser válasza Tibor_560sec (#26) üzenetére


Chaser
titán

táp valószínűleg van benne, mert nyilván tv-vel együtt lehet tölteni - az még szép lenne ha mindig ki is kell venni hozzá : ) -
de ekkora marhaságot hát lol tényleg :d
az egész ahogy van, de a falra cuppantós dolog teszi fel a koronát erre a zöldségre

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28) Chaser válasza Chaser (#27) üzenetére


Chaser
titán

külső tápos, én kérek elnézést : )

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Nagyon rövid élettartamú dolghoz már külső táp jár :D

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#30) h-yle


h-yle
addikt

OK. Nyilván baromság, ez egyértelmű, gondolom a "gyártó" is tisztában van vele. Mi lehet a cél? Adócsalás? Kickstarter scam?

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#31) Polarstar válasza LGG555 (#7) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Várjááámáán!!! :DDD
Az akkutöltő-tőltő akkut még nem gyártják! :C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.