Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-21 10:45:04

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a topikban!
Ingyenesen elérhető játékokat osztunk meg egymással platformtól és minőségtől függetlenül. Kérünk a megosztásokat ne kritizáld, ha technikai vagy bármilyen egyéb hibát találsz, jelezd.
Ha nem ingyenes játékot posztolsz, kérlek rakd a hsz-t OFF-ba.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) fekeandras válasza Dilikutya (#750) üzenetére


fekeandras
őstag

Mivel ilyen videókat találtam a PRISM -ról a youtube-on gyorsan le is töltöttem a játékot, de telepítés után az alábbi hibaüzenetet kapom ha el akarom indítani :

" Az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert a d3dx9_33.dll nem található. Az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát. "

A játék telepítés közben felajánlja, hogy akarom-e telepíteni a dx9-et. Igent nyomtam. Rendben telepítette, aztán az egész játékot is. Gép újraindít, játék betölt és hoppá. A fenti hibaüzenet. Sebaj, frissítem a DirectX9-et aztán próba újra. Az eredmény ugyanaz. Következő lépésben lecseréltem a videókártya meghajtóprogramját a legfrissebb elérhető változatra, de még mindíg megvan a hibaüzenetem. Már kínomban visszatöltöttem a videókártyára a gyári bios-t de az sem segített. Az eredmény még mindíg ugyanaz...
Töröltem majd ismét feltelepítettem a játékot de immár a felkínált Dx9 telepítése nélkül. Semmi változás :W . Vírus nincs a gépen.(NOD32 + CounterSpy sem talált semmit.)

Valakinek valami ötlete a megoldásra? :F

Gépem: AMD Sempron64 3000+@3400+, 1gb/400 CSX ram, ATI FireGL V7100 vga (x850xt bios-al), XP Prof. sp3 (32bit).

MOD: Lehet, hogy maga a program a x@r? :U

[ Szerkesztve ]

(#752) Wolverine válasza fekeandras (#751) üzenetére


Wolverine
félisten

Mi lenne, ha megnéznéd, megvan-e a kérdéses fájl? :U Ha nincs, töltsd le...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#753) fekeandras válasza Wolverine (#752) üzenetére


fekeandras
őstag

Persze, hogy megvan.Frissítés után az volt az első, hogy rákerestem.És megvan.De valamiért nem látja.

(#754) fekeandras


fekeandras
őstag

hát igen.A játék a szar! Haverom gépén is ugyanaz a szitu... :K
Ne töltse le senki, felesleges. :(((

(#755) Dilikutya válasza fekeandras (#753) üzenetére


Dilikutya
félisten

System mappában, meg a játék mappájában is legyen meg, az a biztos. Ha úgy sem jó, akkor kuka, és kész:). Van még ilyen játék rengeteg.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#756) nike_ válasza AMD Power (#745) üzenetére


nike_
addikt

Nekem tetszik. Már szedem is.

(#757) fekeandras válasza Dilikutya (#755) üzenetére


fekeandras
őstag

Barátom is letöltötte.(Nem én vittem át neki azt amit letöltöttem)
Nála is ugyanez a hibaüzenet.Neki nVidia 8600GT-je van.
Sajnos úgy tűnik, hogy a játék hibás.Kár érte.Szétnézek külföldi oldalakon, megpróbálom letölteni onnan.Csak szánalmasan lassú a netem... :O

Ha tudsz még ilyen játékokat ne tartsd magadban. ;)
(Most megyek és elölről elkezdem végigolvasni a topikot.)

(#758) fekeandras


fekeandras
őstag

PRISM:Guard Shield-et innen tessék letölteni, ez a verzió rendesen működik. :U Az én manapság már kifejezetten gyengének számító gépemen is szépen hasít. :K

(#759) fekeandras


fekeandras
őstag

AssaultCube v1.0.Mindössze 40mb, már töltöm is lefelé. ;]

(#760) fekeandras


fekeandras
őstag

(#761) fekeandras


fekeandras
őstag

Egy kis retro feeling.Azthiszem egy ős gamernek sem kell bemutatni : Double Dragon - Fists of rage. :D

Esetleg egy kis Golden Axe? ;] vagy Mortal kombat 2

[ Szerkesztve ]

(#762) Mecy_Lacee válasza fekeandras (#761) üzenetére


Mecy_Lacee
aktív tag

Most mért kell ilyeneket berakni??? ;]
Hogy fogok így dolgozni? :B

[ Szerkesztve ]

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#763) fekeandras válasza Mecy_Lacee (#762) üzenetére


fekeandras
őstag

Táppénz? ... ;]

Egyébként most vadászom össze a retro gépem összetevőit.P1 166MMX, 32Mb ram,Voodoo videókari, karos joystick! stb és megy rá a Win95.Ez csak a hasonló játékok miatt fog megépülni.

(#764) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a Carmageddon nem lesz véletlenül ingyenes?

Köszi előre is!

Sic Parvis Magna

(#765) angela-08 válasza Zotya79 (#1) üzenetére


angela-08
csendes tag

:R Nekem az állatosak tetszenek!!! :R ;)

(#766) kepeszt


kepeszt
tag

Nemtudom volt e már jó kis társasjáték [link] ?

(#767) kepeszt válasza angela-08 (#765) üzenetére


kepeszt
tag

ráadásul állatos ;)

(#768) remington2


remington2
senior tag

Nem találok jobb topikot rá: egy felülnézetes, "kastély-védős" freeware játékocskát keresek, amellyel 1-2 éve sokat játszottam, de sem a nevére, sem arra nem emlékszem, honnan töltöttem le. Felülnézetes, 2d-s, tornyokat kellett elhelyezni a kastély körül, és a fix adottt számú torony lerakása után mindig indult a roham. Minden roham után, ha túlélte a játékos - kapott némi pénzt, amellyel lehetett fejleszteni, így a tornyokat, amelyekben kezdetben íjászok voltak, leválthatták a modernebb cuccok. Sok-sok szintig lehetett húzni a fejlesztést is, nagyon összerakott kis cucc volt.

Nem találkozott vele valaki?

szerk: hasonló tower-defense játék, csak jobb grafikával.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#769) Hell válasza remington2 (#768) üzenetére


Hell
tag

Szia!

Lehet, hogy ez?
[link]

Üdv,

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#770) remington2 válasza Hell (#769) üzenetére


remington2
senior tag

Hali!

Nem, offline, telepítős cucc volt. Azért köszi a segítséget.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#771) remington2 válasza remington2 (#770) üzenetére


remington2
senior tag

Csak megtaláltam végül: ez volt az.

(#769) Hell : ez is szuper :R

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#772) kiry válasza fekeandras (#763) üzenetére


kiry
csendes tag

[OFF][/OFF]
Ne felejtsd ki a SB16 v kisebb hangkarit!

[ Szerkesztve ]

(#773) (Darkwood) válasza 30z.Samu (#764) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Azt tudtommal le lehet tölteni ingyen! :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#774) Dilikutya válasza (Darkwood) (#773) üzenetére


Dilikutya
félisten

Le lehet, de nem legálisan:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#775) JetiRulez válasza Dilikutya (#520) üzenetére


JetiRulez
őstag

Ezekről a régi ingyenessé tett (1.6 előtti) Counter-Strike verziókról, tudna valaki linkelni egy hitelesítő tanúsítványt? Hiába jártam utána a játék kiadóinál, gyártójánál, játékadatbázisokban, a Wikipedián, sehol nincs ez megerősítve.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#776) JetiRulez válasza JetiRulez (#775) üzenetére


JetiRulez
őstag

Még keresgéltem kicsit, semmi érdemleges. Szóval nem ingyenes.

Akkor olyan kérdésem lenne, hogy olyan Counter Strike-hoz hasonló játékokat hol lehet találni, ami hordozható (nem kell telepíteni)? Az Assault Cube ebből a szempontból megbukott.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#780) Izom ember válasza JetiRulez (#776) üzenetére


Izom ember
csendes tag

at kuldod a GTA4-et

(#781) JetiRulez válasza Izom ember (#780) üzenetére


JetiRulez
őstag

Ez most parancs volt vagy mi? Kérdőjel talán lemaradt. Egyébként meg bocs, de eszem ágában sincs 14 Gb-ot átküldeni.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#782) $p@rr0w válasza JetiRulez (#775) üzenetére


$p@rr0w
őstag

A CS mindig is ingyenes volt, mivel egy HL mod, a HL-ért kell/kellett mindig fizetni, mivel annak a multiját használja, ez olyan mint mostanság az Insurgency - ami ha haborus jatekot kerestek pl. Izom ember akkor csak ajánlani tudok (bar aki megkerdezi h atküldik-e neki a GTA 4-et az inkább vmi gyúgyszert keressen) - amihez Half-Life 2, vagy valamilyen source engines játékot kell venni, és utána már tölthető is ingyen.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#783) fekeandras válasza JetiRulez (#781) üzenetére


fekeandras
őstag

Hahaha... ez jó volt. :D

más: valaki meg tudja mondani a sega ill. nintendo rom-okkal jogilag mi a helyzet? :F

(#784) #65675776 válasza JetiRulez (#781) üzenetére


#65675776
törölt tag

Biztos lemaradt az elmetrükkös smiley...

$p@rr0w: A CS már nagyon régóta nem ingyenes. [link]

(#785) $p@rr0w válasza #65675776 (#784) üzenetére


$p@rr0w
őstag

1.5 óta nem ingyenes akkor hogy pontosak legyünk.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#786) ollie válasza $p@rr0w (#785) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És ez elég szépen belefér a nagyon régen kategóriába. :)

***

(#787) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Szedjétek már össze magatokat:
"Ezekről a régi ingyenessé tett (1.6 előtti) Counter-Strike verziókról, "
Én erre írtam h azok mindig is ingyenesek voltak.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#788) #65675776 válasza $p@rr0w (#787) üzenetére


#65675776
törölt tag

Akkor az 1.5 az 1.6 után jött? Vagy egyszerre vele? (Mert ugye az 1.6 előttiek akkor állításod szerint ingyenesek, de 1.5 óta fizetős.)

(#789) $p@rr0w válasza #65675776 (#788) üzenetére


$p@rr0w
őstag

1.6 óta fizetős, és az 1.5 volt az utolsó ingyenes, ami azt jelenti hogy magát a játékot letöltheted ingyen, de a futtatásához szükséges Half-Lifeot meg kell venned. Értelem szerűen növekvő sorrendben jöttek a verziók 1.4; 1.5; 1.6.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#790) ollie válasza $p@rr0w (#789) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#791) pcguru1


pcguru1
őstag

Sziasztok!

Lehet hogy rossz helyre irok de remélem tudtok segiteni,keresek egy játékot a cime Red Baron a google-be megtaláltam a demoját,de nekem a teljes verzio kéne ja és nem a 3d-s hanem az elsö kiadás.Egy linknek nagyon örülnék ha valaki esetleg tudd rola valamit.Köszi :R

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#792) ollie válasza pcguru1 (#791) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rossz hírem van, a játék még kereskedelmi forgalomban van.

KATT

***

(#793) pcguru1 válasza ollie (#792) üzenetére


pcguru1
őstag

Köszi

Itt csak megvenni tudom vagy le is lehet huzni :F

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#794) ollie válasza pcguru1 (#793) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Így csak megvenni legális.

***

(#795) pcguru1 válasza ollie (#794) üzenetére


pcguru1
őstag

Értem,esetleg egy olyan oldald nem tudsz ahol a teljes verzios virágbolti változat megtalálható :U

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#796) ollie válasza pcguru1 (#795) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olvasd el légy szíves a topik címet még egyszer, na meg a fórum alapelveket.

***

(#797) pcguru1 válasza ollie (#796) üzenetére


pcguru1
őstag

Rendben Köszi :R

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#798) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Age of Conant ajánlom mindenki figyelmébe, most 20. szintig ingyenes, nekem bejön, most egy ezres a cd galaxisban, azt nem tudom hogy megveszem-e, de nálam veri a WoW-ot (ami attól még szintén jó játék).

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#799) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Vissza olvasva láttam hogy micsoda újoncveszély van/volt itt a topicban, elképesztő milyen emberek vannak, nem tudom sírjak-e vagy nevessek... :W

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#800) konfar.dani


konfar.dani
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudnátok segíteni, hogyan telepítsek föl egy BIN formátumú játékot?:)

Előre is köszönöm.:)

[ Szerkesztve ]

Los ángeles nunca mueren

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.