Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-21 10:45:04

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a topikban!
Ingyenesen elérhető játékokat osztunk meg egymással platformtól és minőségtől függetlenül. Kérünk a megosztásokat ne kritizáld, ha technikai vagy bármilyen egyéb hibát találsz, jelezd.
Ha nem ingyenes játékot posztolsz, kérlek rakd a hsz-t OFF-ba.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Bencus88 válasza R@ymonD (#200) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem kell sokkal előrrébb olvasni és találsz.Szánj rá egy kis időt.

(#202) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Trackmania Nations is letölthető, elvileg olyan, mint a stunts.

I am having fun staying poor.

(#203) gabe_ válasza Drizzt (#202) üzenetére


gabe_
őstag

Honnan is?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#204) Bencus88


Bencus88
nagyúr

(#205) gabe_ válasza Bencus88 (#204) üzenetére


gabe_
őstag

Thx

Sovány szakácsban sose bízz!

(#206) Pokol Angyal


Pokol Angyal
csendes tag

Nagyon jo ez az oldal igaz hogy még nem láttam teljesen de már az eleje is megfogott még a letöltést meg mi hol van igaz meg kell találnom meg mionden ha valaki tud nekem segiteni segétsen lécci elöre is köszi :R :) ]

(#207) Pokol Angyal


Pokol Angyal
csendes tag

valaki segitsen nem nagyon igazodok ki ezen az oldalon előre is köszi

(#218) Buzablans


Buzablans
csendes tag

Moderálva. - MárK

Buzablans

(#219) NorDezs válasza Buzablans (#218) üzenetére


NorDezs
senior tag

Ez simán warez, szerintem kérj meg egy moderátort, hogy törölje.

(#220) ZakRob


ZakRob
senior tag

Mi az, az 1nsane oldalt törölték? Még szerencse, hogy idejében letöltöttem. :))

(#221) Wolverine válasza ZakRob (#220) üzenetére


Wolverine
félisten

Magam moderáltattam... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#222) Boyfish


Boyfish
senior tag

hi srácok, merre találok, oylan oldalakat, ahol 1996 előtti játékokat tudok letölteni, azt hiszem ezek már ingyenesen letölthetők:)
pl Golden Axe stb

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#223) Boyfish


Boyfish
senior tag

senki?

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#224) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

A knigths and merchants 2-őt nem lehet leszedni valahonnan ingyen?Írjatok privit ha valakinek megvan :R előre is kösz!

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#225) Boyfish


Boyfish
senior tag

u

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#226) sghc_toma válasza Boyfish (#222) üzenetére


sghc_toma
senior tag

ezt a topicot nézegesd meg: [link]

in asm we trust

(#227) Dilikutya válasza Boyfish (#222) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért ez nem teljesen van így. Ezek egy része még ma sem ingyenes, bár kapásból csak az ID klasszikusai jutnak eszembe, a Wolf3D-t, Doom 1-2-őt, Quake 1-et még ma sem lehet ingyen beszerezni legálisan.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#228) sghc_toma válasza Dilikutya (#227) üzenetére


sghc_toma
senior tag

a quake-ben teljesen biztos vagy? csak mert úgy rémlik, hogy a forráskódja is nyilvános lett.

in asm we trust

(#229) Dilikutya válasza sghc_toma (#228) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az csak egy dolog. Ingyenes a Quake3 forráskódja is, maga a játék mégsem az. A forráskód a moddereknek lett kiadva, más úgysem tud vele mitkezdeni. Ha te letöltöd, aligha tudod előállítani belőle a teljes játékot, textúrák, modellek híján. Viszont készíthetsz egy új játékot is akár.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#230) sghc_toma válasza Dilikutya (#229) üzenetére


sghc_toma
senior tag

okk. ezért kérdeztem,h biztos-e. nem tudtam, h csak a kódot tették elérhetővé..

in asm we trust

(#231) Boyfish válasza Dilikutya (#227) üzenetére


Boyfish
senior tag

egyszer megjelent valami cikk, hogy melyi kjátékok lettek ingyenesek, azt keresem, egy csomó oldalon volt link, csak most nem nagyon találom..

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#232) lacc8419 válasza [Mike] (#2) üzenetére


lacc8419
csendes tag

hy mi a hidden saját honlapja címe???köszi előre is

Pécsvári László

(#233) Dilikutya válasza lacc8419 (#232) üzenetére


Dilikutya
félisten

Bár a topikban biztos van link (elvégre ez ilyen linkes topik, érdemes beleolvasgatni), azért én beírom mégegyszer: [link]. Nem a honlap, hanem magyar letöltő oldal, de tökmindegy szerintem:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#234) kris9307


kris9307
csendes tag

Tudja valaki, hogy hol lehet sok teljes játékot letölteni pc-re??? aki tudja írja le ide!!! A ''BIONICLE: The game'' játék kellene. Ha tudja vki, hogy hol lehet letölteni ezt a játékot az írja le ide!!! kösszentyű előre is!!!!

(#235) kris9307


kris9307
csendes tag

Tudja valaki, hogy hol lehet letölteni a ''BIONICLE: The game'' játékot ingyen? Sürgős!!! Aki tudja írja le ide!!! Köszönöm!

(#236) sghc_toma válasza kris9307 (#235) üzenetére


sghc_toma
senior tag

ez nem annyira ingyenes játék.. Go to sarki szoftverboltosnéni..

in asm we trust

(#237) ollie válasza sghc_toma (#228) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egy játék nem csak a forráskódból áll, hanem a hozzá tartozó médiából is, pl grafikák, textúrák, zene, hang, video stb. ÉS az utóbbiakat nem szokták közkézre adni, még ha a forráskódot igen. Ugyanez a helyzet pl a Call to Power 2-vel is, annak is csak a forráskódja ingyenes.

***

(#238) sghc_toma válasza ollie (#237) üzenetére


sghc_toma
senior tag

mint ahogy írtam, ezért nem mondtam, hogy de igen, ingyenes, hanem megkérdeztem, hogy biztos-e..

in asm we trust

(#239) gerisz01


gerisz01
csendes tag

Nem tudnaá vki megmondani nekem hogy a worms 4-et honnan tudom letölteni???köszike :O

(#240) gerisz01


gerisz01
csendes tag

Nem tudná vki megmondani hogy a Worms 4-et honnan tudom letölteni???Köszike :O

(#241) bobace válasza gerisz01 (#240) üzenetére


bobace
őstag

kétlem hogy a worms 4-et ingyenesen le lehetne már tölteni,gyere vissza pár év mulva ;]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#242) #65675776 válasza gerisz01 (#240) üzenetére


#65675776
törölt tag

A demo-t innen: [link]

Egyébként meg ott van a cím végén: ''(nem warez!)''

(#243) Apád


Apád
csendes tag

Heh? ezt most olvassátok? Jóvan...nosza akkó csak aztat akartam kérdeznyi hogy esetlegességességességesen nem tudja valmelyikőtök hogy honna lehet letölteni a BIOFORGE című játékot? A TELJES VERZIÓT!!! >.< vagy a solar winds- et szintén teljes változatot.... na most legyetek okosok....ha lehet. kösz :(

''a kettő perec az nem három...''

(#244) norman11


norman11
csendes tag

Sziasztok én szeretnék letölteni autós játékot de nem tudom hogy honnan szerezek :( tudna nekem valaki segíteni? :F

(#245) adalbert1 válasza Apád (#243) üzenetére


adalbert1
veterán

Biforge : [link]

Eszerint még nem ingyenesen tölthető, de szerintem ez a játék már erősen az abandonware kategória, ráadásul nem hiszem, hogy meg lehetne venni Mo.-on bármelyik boltban. :)
Valamelyik hasonló oldalon mint az underdogs úgyis megvan.

(#246) adalbert1 válasza norman11 (#244) üzenetére


adalbert1
veterán

[link]

Az itt találhatóak nagyrésze ingyenes, amelyik meg nem, azt erről az oldalról úgyse tudod letölteni.

(#247) bigman00


bigman00
tag

Kétlem hogy ez ne warez lenne ... ingyen letöltesz az internetről teljes egykoron boltban (vagyis most is ) árúsított játékokat ... mi ez ha nem warez :F

(#248) sghc_toma válasza bigman00 (#247) üzenetére


sghc_toma
senior tag

szvsz ez egy kicsit nehéz ügy. ami abandonware, azt le lehet tölteni, ami nem, azt nem. az más kérdés, hogy az abandonware sem legális, de ha egyszer legálisan lehetetlen beszerezni (már nem forgalmazzák), akkor mit lehet tenni?

in asm we trust

(#249) bigman00 válasza sghc_toma (#248) üzenetére


bigman00
tag

hát monnyuk nem beszerezni :DD ... mindenesetre én sem vetem meg olykor inséges időkben a warezt :DD de a modik nemhiszem hogy örülnek az efféle dolgoknak ..

(#250) sghc_toma válasza bigman00 (#249) üzenetére


sghc_toma
senior tag

szvsz abandonware miatt nem fog szólni senki. általánosan elfogadott dolog, csak törvény szerint nem az...

in asm we trust

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.