Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-21 10:45:04

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a topikban!
Ingyenesen elérhető játékokat osztunk meg egymással platformtól és minőségtől függetlenül. Kérünk a megosztásokat ne kritizáld, ha technikai vagy bármilyen egyéb hibát találsz, jelezd.
Ha nem ingyenes játékot posztolsz, kérlek rakd a hsz-t OFF-ba.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Dilikutya válasza Golden9 (#1099) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó, de itt maga a kliens féreg. Steam kulcsnál hol érdekel, a szemetes e-mail fiókomra mit kapok?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1102) zseko válasza Golden9 (#1099) üzenetére


zseko
veterán

"Ha ingyen adnak valamit, ami tetszik, akkor nem hagyom ott, csak azért mert nem szimpatikus a kereskedő."

Na az ilyenek nyalják be legtöbbször a vírusos, bankkártya kopó, trójait tartalmazó, stb. programokat és weboldalakat.

HR24.hu

(#1103) Golden9 válasza zseko (#1102) üzenetére


Golden9
addikt

Csak olyan oldalakon gyűjtögetek amiket a fórumban is szoktunk ajánlani, de ha megnézed a mostani aláírásom, láthatod, hogy most már gyárilag adják a vírusokat.

"A Leagoo elismerte, hogy trójai van a telefonjain.
https://mobilarena.hu/hir/a_leagoo_elismerte_hogy_trojai_van_a_telefonjain_e.html"

[ Szeretkezve ]

(#1104) Dilikutya válasza Golden9 (#1103) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezért nem veszünk ilyen telefonokat sem. :)
Kínaiból a Huawei után talán a Xiaomi lenne még az, amit már mernék megvenni. Sőt egy bizonyos árszint alatt csak a Xiaomi maradna, mivel a Huawei nem tűnik erősnek az olcsóbb kategóriában, a Samsung meg már ki is vonult onnan.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1105) icemad válasza Dilikutya (#1104) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Xiaomival nem lősz mellé... A másodtelefonom egy sok sok éves redmi 1. Mai napig jól működik, csak már kicsit viseltes. Az újabbak meg (szerintem) ár/érték bajnokok. Mondom ezt úgy, hogy s8+ a fő telefonom...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1106) Golden9


Golden9
addikt

(#1107) Golden9


Golden9
addikt

(#1108) batman91 válasza zseko (#1102) üzenetére


batman91
őstag

Teljes mértékben egyet értek veled. Nem kell minden szemetet begyűjteni mert ingyen van. :R

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1109) Golden9 válasza batman91 (#1108) üzenetére


Golden9
addikt

De igen! :DDD

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#1110) Golden9 válasza batman91 (#1108) üzenetére


Golden9
addikt

Nem tudom eldönteni, hogy ez most szemét, vagy aranyos. :U
Memories of a Vagabond

Szerk: Kártyás, tehát jó. :)

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#1111) -secret- válasza Golden9 (#1110) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:R

(#1112) Golden9


Golden9
addikt

THE FLAME IN THE FLOOD

[ Szeretkezve ]

(#1113) Golden9


Golden9
addikt

Millennium - A New Hope

[ Szeretkezve ]

(#1114) zseko válasza Golden9 (#1103) üzenetére


zseko
veterán

Hagy ne jellemezzem mit gondolok ezekről a nevenincs 'csájna' telefonokról :)
(na meg aki 10k spórolásért ilyet vesz.
Na és akkor még nem is szóltunk a play áruházon kívüli apk beszerzésről, és hagyjuk is ezt a sz@rrágást egy 200k-s telefon mellett (mert az a szint már az, mikor valaki sajnálja fél liter üdítő/1-2 gombóc fagyi/stb. árát akkora értékű telefon mellett. Bezzeg cigire/piára/hétvégén 10k-t elb.szni, arra telik.))

Na de hagyjuk is a témát, az ingyen játékokat én is szeretem, mégsem ugrok rá mindegyikre csak azért, mert ingyenes :)

HR24.hu

(#1115) Golden9 válasza zseko (#1114) üzenetére


Golden9
addikt

Az én telefonom nem került 10K-ba, és ugyanolyan messzire tudok vele beszélni mint a 100-200K-sokkal :K . Kaphattam volna jobbat is, de minek? Azt a pénzt inkább félreteszem a következő csilliárd forintos VGA-ra, vagy egy, trilliós fényképezőre, azok jobban bejönnek.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#1116) zseko válasza Golden9 (#1115) üzenetére


zseko
veterán

Én kütyümániás vagyok, úgyhogy az én telefonom nem volt olcsó... :( Még az elején belefutottam pár hulladék androidosba, azóta inkább választom a drágább, de normális használati élményt. A másik kettőnél viszont hasonlóképp gondolom mint te :K

Egyébként akinek nem inge, nem veszi magára, és nem rád utaltam, de remélem ez egyértelmű volt :)

Az Abby's Oddworld-öt azért begyűjtöttem :K

HR24.hu

(#1117) Kelecar válasza zseko (#1114) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Ennek nem itt a helye de ebbe közbe kell szólnom. Én is kütyümániás vagyok, dolgoztam is a Telekomnál mint mobiltudós így elég sok telefon megfordult a kezemben. Az előző telefonom Samsung Galaxy Note 4 volt amit bár nagyon szerettem 3x kellett gariztatnom. Mind3x cserélték 2x refurbished telefonra végül csereigazolással egy vatta újra. Az sem bírta sajnos egy évig, alaplap hibás lett. Akkor kellett vennem gyorsan egy telefont és mivel nem volt tervben csere olcsón akartam megúszni ezért vettem egy Xiaomi Mi Mix 2-t ami bár a többi flagshiphez képest olcsó, a Xiaomi-nek a legdrágább és legprémiumabb készüléke volt. Előtte is csak jó tapasztalatom volt a Xiaomi termékkel, de mióta használom le van esve az állam, hogy ilyen jó hardvereket ilyen jó anyaghasznalattal ilyen szép design-ban össze tudtak rakni, ráadásul nevetséges pénzért. Persze megvannak a maga hátrányai de maga a készülék kifogástalan. Szóval ennyit a csájna telefonokról. Vannak amik valóban gagyik, de a Xiaomi egy prémium márka aminek már igen jelentős a piaci részesedése, de szerencsére még nem szálltak el az áraik úgy mint minden más gyártónak. Remélem így is marad :)

(#1118) zseko válasza Kelecar (#1117) üzenetére


zseko
veterán

Tényleg nem ide való már :) amúgy én a valóban a mindenféle nevenincs csájna telefonokról szóltam. Ha nem a fotós képesség lenne az egyik elsődleges helyen amit várok egy mobiltelefontól (abba most ne menjünk bele, hogy mobillal fotózni és valóban fotózni nincs is értelme az összehasonlításnak, viszont a mobil mindig velem van, ezért van elvárásom ebben az irányban), akkor szinte 100% hogy Xiaomi-t veszek. Ár/érték tekintetben szinte verhetetlen. Tudom, hogy nem egy kínai telefon, vagy termék van, ami valóban jó.

NA, de most már szóljon arról a topik amiről szólnia kell, várjuk az ingyenes játékokat :)

HR24.hu

(#1119) Golden9 válasza -secret- (#1111) üzenetére


Golden9
addikt

Szívesen.

--0O0--0O0--0O0--0O0--0O0--0O0--0O0--0O0--0O0--0O0--0O0--0O0--0O0--0O0--

Steamroll
Nem a Steam-es verzió :(( , de kliens sem kell hozzá :) .

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#1120) Golden9


Golden9
addikt

Edges 2
Steam-es :) , de nem kártyás :(( .

[ Szeretkezve ]

(#1121) orientcx válasza Kelecar (#1117) üzenetére


orientcx
őstag

Könyörgöm!
Ilyen szót, hogy "kütyü" férfiember nem használ!
Ezt hagyjuk meg a nagyon szőkéknek, a mégszőkébbeknek, az annál is szőkébbeknek, meg Selmeci Gabriellának, esetleg Kabát Péternek külön engedéllyel(Pákó ugye az "ü" betűk miatt nem jöhet szóba)
Amúgy nekem S5-ösöm van a megjelenése óta(asszem négy éve jött ki), és azóta is tökéletesen működik mindene. Okát sem látom lecserélni.
Bocsi a dupla offért. :B

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#1122) Golden9


Golden9
addikt

(#1123) Golden9


Golden9
addikt

Monument Valley

Először a számítógépre kell telepíteni az ingyenes Nox Player-t, ebben van a virtuális Android-os telefon. El kell indítani, majd a telefonos böngészőn belül, telepíteni kell rá egy vírusirtót (pl: az ingyenes ESET-et), majd a Monument Valley-t.

orientcx - Ha nincs telefon, jó ez a kis virtuális ketyere is :DDD .

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#1124) orientcx válasza Golden9 (#1123) üzenetére


orientcx
őstag

Külön köszi a "ketyere" szó használatáért, ezt a megnevezést kétezer Ft-os okmánybélyeggel már nem műszaki végzettségű metroszexuális férfiak is használhatják, havi 4 alkalommal. :)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#1125) szekra válasza orientcx (#1121) üzenetére


szekra
őstag

Elgurult valami?

(#1126) Golden9 válasza szekra (#1125) üzenetére


Golden9
addikt

Nem fér hozzá a bogyóihoz, mert elromlott a bigyója. :)

[ Szeretkezve ]

(#1127) Narxis


Narxis
nagyúr

Sírok gyerekek. :DDD

Thanos was right.

(#1128) Latza


Latza
aktív tag

Steamen ingyenes a Stories: The Path of Destinies.

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#1129) Golden9


Golden9
addikt

Arcane Double Pack Deluxe Kártyás.

[ Szeretkezve ]

(#1130) joe-ker válasza Golden9 (#1129) üzenetére


joe-ker
senior tag

Engem nem enged belépni az oldalra.Két böngészőt próbáltam valamint mobilt.Másnál is van ilyen?

(#1131) Golden9 válasza joe-ker (#1130) üzenetére


Golden9
addikt

Lassan, de megadta.

owowowowowowowowowowoowowowolSlowowowowowowowowowowowoowowo

Prismata

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#1132) joe-ker válasza Golden9 (#1131) üzenetére


joe-ker
senior tag

Nem a lassúsággal van a gond,nem enged belépni az oldalra.

(#1133) Golden9 válasza joe-ker (#1132) üzenetére


Golden9
addikt

Most engem sem enged be.

[ Szeretkezve ]

(#1134) Golden9


Golden9
addikt

JellyNoid Már levették a Steam-ről. Óvodás színvonalú játék.

[ Szeretkezve ]

(#1135) Archttila válasza Golden9 (#1134) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Feleségemnek jó lesz, köszi!

:DDD

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#1136) Golden9 válasza Archttila (#1135) üzenetére


Golden9
addikt

Egy csoportba jártok, vagy te már iskolás vagy? :)

[ Szeretkezve ]

(#1137) Narxis válasza Golden9 (#1136) üzenetére


Narxis
nagyúr

:DDD

Thanos was right.

(#1138) orientcx válasza szekra (#1125) üzenetére


orientcx
őstag

Szerintem ha valaki nagyon akarta, akkor azért tudta követni, mire gondoltam, de semmi gond, végül is a humorérzék nem kötelező kellék a fórumozáshoz :N

Golden9 - Guruló holmikról nem tudok, de nem vagyok bolond, anyám kivizsgáltatott :K

Most már biztos, hiába ez a mottóm, úgy tűnik tényleg nem tudom elégszer leírni.

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#1139) Golden9 válasza orientcx (#1138) üzenetére


Golden9
addikt

Mindvégig tökéletesen tudtunk követni. Remélem engem is követtek :) .

(#1135) sati - Szívesen.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#1140) Golden9 válasza Golden9 (#1139) üzenetére


Golden9
addikt

(#1141) Golden9


Golden9
addikt

Red Risk

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#1142) Golden9


Golden9
addikt

"Kopár Gyopár"a jóságos bérgyilkos.

[ Szeretkezve ]

(#1144) Golden9


Golden9
addikt

(#1145) Golden9


Golden9
addikt

(#1146) Golden9


Golden9
addikt

Mind Spheres

[ Szeretkezve ]

(#1147) Golden9


Golden9
addikt

Run, Goo, Run

[ Szeretkezve ]

(#1148) Golden9


Golden9
addikt

Prismata Steam-en.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#1149) Golden9


Golden9
addikt

Négy DRM- mentes játék.

[ Szeretkezve ]

(#1150) Golden9


Golden9
addikt

All Guns On Deck és GooCubelets: RGB Egyik jobb, mint a másik. :(

[ Szeretkezve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.