Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-21 10:45:04

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a topikban!
Ingyenesen elérhető játékokat osztunk meg egymással platformtól és minőségtől függetlenül. Kérünk a megosztásokat ne kritizáld, ha technikai vagy bármilyen egyéb hibát találsz, jelezd.
Ha nem ingyenes játékot posztolsz, kérlek rakd a hsz-t OFF-ba.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) KrAt válasza cepelin (#449) üzenetére


KrAt
veterán

Flashget... :U

Egyébként meg ne UP-old a topicot 4 percenként, nem cset ez, hogy mindenki 2 mp alatt válaszoljon ;)

(#452) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ingyenes lett a Sam & Max: Abe Lincoln Must Die!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#453) ollie válasza Sdi (#448) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Steam! :D

***

(#454) Tv


Tv
senior tag

Szevasztok! Jó a topic, csak rohadtul dühítő, hogy néhányan csak emiatt regisztrálnak, hogy majd itt jól letöltik a legújabb gémeket. Megkéne csinálni, hogy csak olyan olvashatja egyáltalán a topicot, akinek volt legalább 5 normális hozzászólása a fórumon :) . Bár lehet hogy sokaknak magas lenne a mérce :DDD , de legalább nem kéne egyesével elmagyarázni, hogy nem bűncslelekményre, lopásra buzdításról szól a topik, hanem valóban ingyenes vagy azzá vált játékokról.

(#455) Dilikutya válasza Tv (#454) üzenetére


Dilikutya
félisten

A topic címében ott van, hogy nem warez... vagy talán 100 szavas címben kéne körülírni, hogy miről is van szó? Isten az ilyen esetekre találta ki az agyat. "Legálisan, a kiadók, fejlesztők által ingyenessé tett játékok topikja, melyek bárhonnan ellenszolgáltatás nélkül letölthetők, és ebbe a kategóriába meglepő módon nem esnek bele a frissen megjelenő játékok, sem sok más, korábban kiadott alkotás, így nem kérdezni kell, hanem a betett linkeket megnézni". Bár lehet, hogy egyesek még így sem értenék meg. Nem akarok villogni, de én 14 évesen nagyon jól feltudtam fogni, mi a legális-illegális, mi a warez, mi számít ingyenesnek... de a mai gyerekek hülyék, mint a segg.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#456) ollie válasza Tv (#454) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A topic regisztrálás nélkül is olvasható. :)

***

(#457) Dilikutya válasza ollie (#456) üzenetére


Dilikutya
félisten

Viszont regisztrálás nélkül nem kérdeznek marhaságot:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#458) duo válasza Dilikutya (#457) üzenetére


duo
őstag

batz papuccsal jól hátbavágni őket jól letépni az ajtajukat és közéjük lövetni :))

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#459) Dr. Romano válasza Tv (#454) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"csak rohadtul dühítő, hogy néhányan csak emiatt regisztrálnak, hogy majd itt jól letöltik a legújabb gémeket"

És milyen örömteli, hogy mekkorát fognak koppanni, mikor kiderül hogy nem is tehetik meg :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#460) Tv válasza Dr. Romano (#459) üzenetére


Tv
senior tag

:D ez igaz. Már azon is gondolkodtam, hogy felveszek pár embert msn-en (mert ugye mindenki azt erőlteti, hogy ott segítsenek neki), aztán kitalálok valami hitelesnek tűnő kamuszöveget, hogy pl. " Mivel bizonyos nyílt fórumokon egyételműen illegális cselekményre mutatott hajlandóságot, 2007.xx.xx napján tartózkodjon otthon mert munkatársunk, illegális szoftverhasználat alapos gyanuja miatt házkutatást fog végrehajtani önnél.blablabla" Vagy valami hasonló baromságot :DD . Persze nyilván értelmes ember úgyse veszi be, de az olyan aki még egy topik címét, illetve hozzászólásait sem tudja elolvasni ill. értelmezni, szerintem simán bevenné ;] Hátha legalább egy picit legalább elmenne a kedve a lopkodástól. :W

(#461) davidmegaroc


davidmegaroc
csendes tag

No warez. A hozzászólás törölve, neked pedig 1 nap tempban.

[ Módosította: Pompi ]

(#463) Mazka05


Mazka05
őstag

Egyébként a Heroes I illetve II még nem ingyenes játékok?!

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#464) Dilikutya válasza Mazka05 (#463) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az első részhez találtam linket, de nem tűnik 100%-ig legális forrásnak, abandon oldal első ránézésre, az meg jogilag elég zavaros nekem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#465) Tv válasza Mazka05 (#463) üzenetére


Tv
senior tag

Szevasz! A első úgytudom már abandonware. Innen tudod lekapni: [link]

Bár nem tudom mennyire hiteles ez az oldal. Mondjuk szerintem az, mert pl.sok másik régi játéknál írják is hogy nem letölthető, mert még nem vált ingyenessé.

(#466) xxxpunkxxx


xxxpunkxxx
csendes tag

hy honnan lehet letölteni LG-KU250-re játékot ingyen?? :(( :U

(#467) KrAt válasza xxxpunkxxx (#466) üzenetére


KrAt
veterán

Bíííííp. Sajnálom, nemnyert...

Szóval >>>ITT<<< kérdezd meg, ott tuti segítenek, ez nem az a topic ;) :)

Egyébként kereső balra fenn, oda beírod, hogy játék, tuti kiadta volna. Bár gondolom használtad, úgy kerültél ide, de mivan ha mégse? Akkor használd, jól "műxik" ám ;) :)

(#468) xxxpunkxxx


xxxpunkxxx
csendes tag

Hahhó!!!!!!!!
valaki figyeljen már rám is lécives!!!!!!!!
mondja már meg valaki h honnan lehet letölteni LG-KU-250-re játékot!!!!!!

(#469) xxxpunkxxx


xxxpunkxxx
csendes tag

Köszönöm szépen!!!!!!
próbáltam a bal felső sarokban de ide dobott!!!!!!!!!
am kössz még 1x az infót!!!!!!

(#470) Pompi válasza xxxpunkxxx (#469) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Átfáradnál ebbe a topicba? Mondhatnám azt is, hogy légyszíves klikkelj IDE.

Feel Good Inc.

(#471) Dilikutya


Dilikutya
félisten

A régi id Software játékok (Wolf3D, Spear of Destiny, Doom I-II, Hexen, Commander Keen) nem ingyenesek, és továbbra sem tartoznak az abandon kategóriába, nem feledkeztek meg róluk. 4-5 dollárért meg lehet őket venni a Steam-en.
Ezeket ne kérje itt többé senki:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#472) royce


royce
csendes tag

Egy kis összesítő, ezek a "híresebb" ingyenessé tett játékok. Mielött ismét warez kérdést tesz fel valaki, a topic címe jelenleg nagyrészben, ezekre a játékokra érvényes.

Hidden & Dangerous Deluxe [link]
Wild Metal [link]
Grand Theft Auto [link]
Grand Theft Auto 2 [link]
Starsiege Tribes [link]
1848 [link]
Ground Control [link] Ingyen kulcs:[link]
S.W.I.N.E. [link]
Trackmania Nations [link]
UFO:Alien Invasion [link]
Danger from the Deep v0.30 [link]
America's Army [link]
F.E.A.R combat [link]
Wolfenstein Enemy Territory [link]
Battlecruiser Millenium [link]
CellFactor Revolution [link]
War Rock [link]
C&C Gold [link]
Far Cry [link]
Tom Clancy's Ghost Recon [link]
Rayman Raving Rabbids [link]
Prince of Persia: Sands of Time [link]
UpShift StrikeRacer [link]

[ Szerkesztve ]

(#473) Ptech


Ptech
őstag

Üdv.

Letöltöttem a C&C-t, megörültem amikor megláttam, de nem hajlandó elindulni.

˘C&C95.EXE - Belépési pont nem található˘

Az eljárás belépési pontja (SMapLS_IP_EBP_12) nem található a DLL-ben (KERNEL32.dll)

Akkor is ezt csinálja, ha felrakom a patchet, amivel elvileg XP alatt is működik a program.

DirectX-re gyanakszom, mert a saját directx-ét nem hajladó felrakni. Már újra felraktam egy DirectC 9.0c-t, de nem segített az sem. Valaki találkozott már hasonlóval?

(#474) Ptech válasza Ptech (#473) üzenetére


Ptech
őstag

Rájöttem, a megoldás a Win '95 kompatiblilitással való indítás :)

(#475) Sirandrish válasza royce (#472) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah az RRR-t leszedem..bár egyszer már megvlt de nem volt hajlandó elindulni:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#476) phare


phare
aktív tag

Nem is tudtam hogy ingyenes lett a Far Cry. Hurrá!!! Már töltöm is. Annak idején emlékszem milyen tömegőrület uralkodott a Far Cry kapcsán. Én anno a demojával jáccottam, nem volt pénzem megvenni a teljest. Gondolom a teljesben van single, multiplayer, van honosítás, töltöm a patchot is. Nagyon örülök! :C :C :C :C

(#477) CactuS válasza royce (#472) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Far Cryhoz egy kis kiegészítés:
"You will need an Ubi.com account and you must live in the U.S. to play the game
Update:
The promotion is now closed and it is no longer possible to play the game for free. If you are interested in further information on this title, visit the Ubi official website at http://www.ubi.com/"

Magyarul amcsiban kéne lakni,hogy lehessen játszani,illetve a legutolsó módosítás szerint a promoció véget ért és nem lehet többet ingyen játszani.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#478) Pompi válasza phare (#476) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

De ahogy nézem csak az USA-ban. Nem?

Szerk: ahogy látom kicsit elkéstem, viszont igaz.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#479) Sirandrish válasza CactuS (#477) üzenetére


Sirandrish
legenda

2K sincs a boltokban..annyit simán megér:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#480) Wolverine válasza Sirandrish (#479) üzenetére


Wolverine
félisten

Egész pontosan 1k.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#481) Fáraó


Fáraó
őstag

A POP SOT-nál is "elfogyott" az ingyenjáték...

VIGYORRRGAZMUS.....

(#482) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

hali letöltöttem a Prince of Persia sands of time-t és nem tudom hogy kell feltelepíteni mikor elindítom a telepítőt akkor kiír egy hibát nincs valakinek valami ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#483) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

kér egy felhasználónevet meg egy jelszót pedig van egy jelszó de nem jó nem tudjátok honnan lehetne szerezni?

(#484) royce


royce
csendes tag

Sajna én a Prince of Persia-t nem probáltam még,nem tudok segíteni. Lehet oda is ubi account kell?

(#485) Dj.Mike válasza royce (#484) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

az kell de csináltam egyet és úgy sem megy

(#486) royce válasza Dj.Mike (#485) üzenetére


royce
csendes tag

A regisztrációnál fontos hogy USA legyen az országod, azt is bejelölted? Mert csak az abban az országban élőknek ingyenes egyenlőre.

(#487) mostwantedj


mostwantedj
csendes tag

szerelgetős autós játékot szeretnék! de olyat amiben a motort is szétlehet szedni! meg nem demo-t!

ja, még vmi a street rod 3 megvan

(#488) royce válasza mostwantedj (#487) üzenetére


royce
csendes tag

Hát én ilyen játékot egyenlőre nem ismerek ami ingyenes lenne :U

(#489) royce


royce
csendes tag

Nem tudom volt-e már :
Steel Panthers [link]
Glest [link]

(#490) Sirandrish válasza Wolverine (#480) üzenetére


Sirandrish
legenda

990 nem?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#491) Sirandrish válasza Sirandrish (#475) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát szerintem hagym mégiscsak...60K-val jön:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#492) mostwantedj


mostwantedj
csendes tag

vmi lövöldözős játék nincs?

a hidden megvan

(#493) royce


royce
csendes tag

Esetleg ezek?
America's Army
Wolfenstein Enemy Territory
Far Cry
Tom Clancy's Ghost Recon

Linket feljebb találsz ;)

(#494) cocka915


cocka915
csendes tag

hogyha ez a topik olyan hogy teljes verzió játékok letöltése (nem warez!) akkor itt miért nincsen több link!

ezt vki magyarázza meg nekem!
kössz

sziasztok!:-)

(#495) klepto


klepto
addikt

Sziasztok!

De ez egy nagyon jó topic, de lehet, hogy elsiklottam az engem érdeklő játéklisták fölött :U
Milyen magyar nyelvű ingyenes játékok érhetők el a hálón?
Valaki összefoglalná nekem linkekkel megtámogatva egy listán?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#496) royce válasza cocka915 (#494) üzenetére


royce
csendes tag

Ha feljebb lapoznál kicsitt, vagy vennéd a fáradtságot és átolvasnád a fórumot, biztos találnál linket...

(#497) royce válasza klepto (#495) üzenetére


royce
csendes tag

Hát én magyar nyelvűvel még nem találkoztam sajna :(

(#498) cocka915


cocka915
csendes tag

ez a topik sztem naon jó nekem tetszik!

sziasztok!:-)

(#499) mostwanteda


mostwanteda
csendes tag

megmondanátok h a need for speed hot pursuit2-t honnan lehet letölteni? :B ]

mindenki szar!

(#500) Wolverine válasza mostwanteda (#499) üzenetére


Wolverine
félisten

Legálisan sehonnan.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.