Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#95) Tutti-amigo


Tutti-amigo
tag

Sziasztok!

Én az S4 mini károsultak totyikból kerültem ide.

Nekem a 3 hetes telefon lcd képernyője tört miszlikbe. Tokban tartott makulátlan állapotú. Sehol egy karc semmi. A Média Markt persze ehhez a kókler céghez küldte 04.20-án. Legalábbis én akkor adtam le Média-ba. 28.-án hívtak Médiából hogy jött válasz. Bementem és a mail amit kaptak az kb. 2 sor volt, meg egy ajánlat, hogy 36k-ba megjavítják. A jó anyátokat azt!!! Visszaírattam médiával, hogy ugyan mutassanak már egy jegyzőkönyvet hogy mit végeztek a telefonon és az mennyiben nem felel meg a gyártói specifikációnak. 3 nappal ma hívott Média hogy jött válasz. No annyit írtak, hogy erős mechanikai hatás érte a telefont. :((( :((( :((( :((( Mi a fene?? Ez meg miféle szakvélemény? Semmilyen. Egy egy állásfoglalás. Ha józsi azt mondja hogy az autó fehér pista meg azt hogy fekete akkor egy mintából pl. kémiai analízissal alátámasztva kijelenthető hogy az alkotók alapján a kocsi fehér. Ez amit küldtek egy 3 mondatos semmi!!!!! Ez nem szakvélemény!!!! Szavatosságból kifolyólag neki kell bizonyítania, hogy a kár nem rendeltetésszerű használatból ered!! Megmérték és el van a ház görbülve például?? Ha leejtettem volna és az ilyen kárt okoz akkor annak a házon nyoma van! Bizonyítsa a büdösúristenit, hogy nem rendeltetésszerűen használtam. Ez vérlázító amit itt művelnek.

Semmit nem csináltak a telefonnal csak ránézésre azt mondták hogy nem garanciális tekintve hogy ezen az állásfoglaláson a telefon beérkezési ideje 27.-e!!!!!! Ja és ezért hogy visszakapjam a tellát még fizessek!

Most szépen visszakérem a tellát és ha megkapom nagyítóval megnézem és Médiába jegyzőkönyvet vetetek fel ha valahol egy karcolás is van rajta. Aztán elmegyek szépen Samsunghoz hátha ők Európai módon állnak az ügyhöz.

Aztán jöhet az asztalborogatás mert ezt nem nyelem le az biztos!

Ha valaki járt így akkor lökjön már egy linket, hogy hogyan oldódott meg vagy mi mit lehet tenni!

Felháborító, hogy ilyen cégek még működnek ebben az országban.

Köszönettel

Tutti-amigo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.