Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81) ReWGeT


ReWGeT
tag

Akkor én is leírnám a tapasztalataimat a céggel kapcsolatban.
2014 nov. 21-én vettem egy Alcatel One Touch Hero-t, használtam két hétig, majd az egyik nap a jack csatlakozót állandóan aktívnak jelezte, így hívásnál csak a kihangosítót lehetett használni. Úgy gondoltam szoftveres probléma van, így használtam az Alcatel hivatalos szervíz programját (onetouch center). A programról annyit, hogy már akkor is szerviz módban tartja a telefont, amíg letölti az új rendszer a gépre, úgyhogy el is kezdtem, 2 KB/s-al töltötte le a szoftvert, így eltartott 6 órába amíg 50%-nál volt a letöltés, elmentem aludni, mert késő volt már, amikor reggel néztem a gépet a program nem futott (az is lehet, hogy újraindult a gépem egy frissítés miatt) a telefont meg nem lehetett bekapcsolni többet. Dec. 13-án vittem be a budaörsi TMX-be, azt mondták, hogy 1 hét alatt elkészül, a papíron 28-a szerepelt elkészülési időnek. E-maileztem velük, hogy mégis hogy áll a telefon, azt írták többször is, hogy alkatrészre várnak (a cseretelefon addig egy alcatel 4010X volt, ami kb használhatatlan volt). Jan. 22-én jött az SMS, hogy kész a telefon. Bemegyek, kipróbálom, kinézetre nem volt baja, új állapotban volt, még az általam rárakott fólia is rajta volt, működött a jack is, a papíron az volt, hogy azt cserélték ki. Raknám be az SD-kártyát (ilyen sim-tálcához hasonló kipattintós megoldás), de nem pattan ki a helyéről a tálca. Fél óráig szenvedtek vele a szervizrészlegben, majd mondták, hogy ezt vissza kell venniük. Szerencsére megszántak engem egy Samsung Galaxy S DuoS-el, ami már használható volt. Azt mondta a hölgy, hogy hétfőre kész lesz. Kedden kaptam az SMS-t, hogy készen van. Bemegyek, azt mondta az ügyintéző, hogy az egész alaplapot ki kellett cserélni, de azóta minden rendben van vele (nem tudom, hogy az sd-tálca miatt miért kellett kicserélni, de mindegy). Azt nem értem az egészben, hogy egy jack csatlakozóra miért kellett 1 hónapot várni, amíg egy komplett alaplap-cserét elvégeztek kevesebb, mint egy hét alatt.
Az időt leszámítva, meg vagyok elégedve a munkájukkal, mert elvégezték, amit kellett, de hát ez is a feladatuk, és lehet, hogy tényleg nekik is 1 hónapot kellett várni az alkatrészre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.