Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) Fandango válasza VikMorroHun (#7999) üzenetére


Fandango
veterán

Gratulálok! :)

(#8002) VikMorroHun válasza Fandango (#8001) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Köszi. :) Persze az lesz az igazi, amikor hosszabb időtávon is nyereségesen fog tevékenykedni.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#8003) Fandango válasza VikMorroHun (#8002) üzenetére


Fandango
veterán

Mennyi időd van eddig a fejlesztésbe?

(#8004) VikMorroHun válasza Fandango (#8003) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

A mostani robotot májusban kezdtem fejleszteni. Viszont felhasználtam néhány részt korábbiakból is. Kb. két éve kezdtem az MQL4 nyelvvel ismerkedni.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#8005) Fandango válasza VikMorroHun (#8004) üzenetére


Fandango
veterán

Az szép, a befektetett munkának meg lesz a gyümölcse. :)

(#8006) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Van a TrendLine 1. Aztán lesz TrendLine 2. Hogy jön ki ezután a TrendLine 26, ezt most nem értem... :))

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#8007) sisi22 válasza Fecdzo (#7990) üzenetére


sisi22
tag

Hmmm... a weboldaladon 2016-os az utolso iras, ha jol lattam.

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#8008) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Mai érdekesség: nem értettem, hogy ha van egy változóm, amiben a szignálokat gyűjtöm, és mindegyikhez tartozik egy egyedi érték, akkor miért nyit rossz pozíciót az EA. Tesztelem, tesztelem, és nem látom értelmét, hogy ha mondjuk 66-os értéke van a változónak, miért lesz belőle 128-as értékhez tartozó pozíció. (Utána meg panaszkodott, hogy ezt ő nem ismeri fel - innen láttam, hogy valami hiba van.) Aztán rájöttem, hogy nemrég átalakítottam a szignálokhoz tartozó stringeket, a keresésnél meg StringFind() fv van StringCompare() helyett. Eddig nem volt belőle gond, csak most úgy alakult, hogy az egyik elnevezés a másik részsztringje lett... Upsz.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#8009) Fecdzo válasza sisi22 (#8007) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Nem voltam túl aktív, valóban....hamar visszaesett a lelkesedés. :)...az is igaz, hogy meló mellett nem töltök időt irogatással is.

fulekitrading.wordpress.com

(#8010) sisi22 válasza Fecdzo (#8009) üzenetére


sisi22
tag

Csak erdekelt volna, hogy mit csinalsz es miert nem tolongtak a jelentkezok, es talan jo lenne vegre csinalnom valamit, mielott teljesen elhulyulok. :(

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#8011) Fecdzo válasza sisi22 (#8010) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Milyen jelentkezőknek kéne tolongani és mire? :)

Befektetési alapkezelőként dolgozom.

Mi tart vissza attól h csinálj valamit? :)

fulekitrading.wordpress.com

(#8012) sisi22 válasza Fecdzo (#8011) üzenetére


sisi22
tag

7990? :F

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#8013) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Érdekesség: tegnap délelőtt olvastam egy cikket, miszerint a tőzsdéket megviselte az orosz-ukrán háború, hatalmasak a mínuszok. Ez akkor még igaz is volt. Aztán jött a hír, hogy Putyin is tárgyalna, meg az ukránok is. Csupán egy feltételt szabott nekik: le kell tenniük a fegyvert. (Az nem világos, ha két ellenséges hadsereg közül az egyik megadja magát, akkor miről lehet még tárgyalni.) Viszont a befektetők bevették; hatalmas pluszokat láttam tegnap este.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#8014) sisi22 válasza Fecdzo (#8011) üzenetére


sisi22
tag

Mi tart vissza attól h csinálj valamit?

Az alkalmazotti statusz hianya. :K

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#8015) sisi22 válasza VikMorroHun (#8013) üzenetére


sisi22
tag

akkor miről lehet még tárgyalni.

A targyalastechnika alapja a vegtelen alternativa, amibol mindig az adott helyzetnek megfelelot kell kivalasztani. :K
Mar ma is slagervideo volt, hogy az orosz tankbol kifogyott az uzemanyag, mire egy ukran teheratovezeto felajanlotta nekik, hogy visszaviszi oket az orszagukba, gondolom, holnapra szeles korben elterjed.

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#8016) Celithrandi


Celithrandi
addikt

Nem tudom hogy mennyire illik ide, de nem tudja esetleg valaki, hogy plus500nál megoldható e hogy a forint számlám átváltsam usd számlára? Szeretnék a holnapi napon végleg elbúcsúzni minden forintomtól. köszi

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4090, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, Lian Li LANCOOL III, LG 34GN850-B, Optoma UHZ66

(#8017) tlac válasza Celithrandi (#8016) üzenetére


tlac
nagyúr

inkább ez a topik fogalkozik hasonló témákkal:
[link]

Szeretnék a holnapi napon végleg elbúcsúzni minden forintomtól.

szerintem nem vagy egyedül ezzel a gondolattal

[ Szerkesztve ]

(#8018) Celithrandi válasza tlac (#8017) üzenetére


Celithrandi
addikt

köszi, de első körben az érdekelne hogy valahogy át lehet e váltani a plus500 számlát HUF ról másba, amire még talán ez a legmegflelőbb topic :(

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4090, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, Lian Li LANCOOL III, LG 34GN850-B, Optoma UHZ66

(#8019) VikMorroHun válasza Celithrandi (#8016) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Azt nem tudom, hogy megoldható-e (gondolom, a sok-sok oldalas szabályzatukban benne van, de azt most nem olvastam át), viszont pár éve Twitteren azt írták, ilyen esetben itt lehet velük felvenni a kapcsolatot. Amúgy, ha sikerül, szólj, mert lehet, hogy én is átalakítanám Euróra a számlámat. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#8020) Celithrandi válasza VikMorroHun (#8019) üzenetére


Celithrandi
addikt

írtam nekik, meglátjuk. Ha nem jön válasz ma akkor a live chat en felkeresem őket, ott korábban már egyeztettem velük.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4090, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, Lian Li LANCOOL III, LG 34GN850-B, Optoma UHZ66

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.