Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#843) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Tegnap nem tudtam naplót írni mert nem ment a PH. Ma pedig késve írok mert cuncikának hoztam össze a win7-en a virtual XP.-t hogy tudjon játszani a manómatekkal. Ezt már tegnap este elkezdtem de ma reggelre csúszott.Sajnos új rendszert is kellett a régi mellé telepítenem mert a beta 7100-on nem ment rendesen a virtuális XP. Úgy néz ki a véglegesen már megy bár nem egy vágtázó szarvas.
Tegnap előtt végre cuncikán érezhető volt hogy kicsit oldódik a hétvége után. Nekem kellett keltenem reggel mert édes 6-ra ment dolgozni és rám maradt cuncika ébresztése. Nem teljesen úgy sikerült ahogy elképzeltem de mire öltözködni kezdtünk megtaláltuk a közös hangot és egy játékos huncutkodás kerekedett. A Zoli felesége viszi ilyenkor oviba amikor édes délelőttös mint pl. ma is.Cserepeztünk tegnap és előtte való nap is. Ma is ezt folytatjuk.
Cuncika tegnap már sokkal oldottabb volt. Szinte tökéletesen helyrebillent aminek nagyon örülök! Már velem is ugyanúgy játszik és a közeledésemet is elfogadja. Szépen alakulgatunk..A tegnapi napunk eseménytelen volt aminek örülök. Most az a jó ha nem történik velünk semmi.
Kicsit szétszórt vagyok ma reggel. Remélem holnap reggelre össze szedem magamat. Lelkileg teljesen rendben vagyok. Imádom a két csajomat!
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.