Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#738) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Frissen és kipihenten ébredtem. Semmi stressz. A madarak már felébredtek és dalolgatnak. A galambok is búgnak az erkélyen (hogy pusztulnának meg) és a napocska is ébredezik.
Tegnapi nap lustizás és tesztelés folyt. Persze szakítanom kellett időt házimunkára is. Boltba mentem, mosogattam és takarítottam. Majd kiszámoltam egy őszi munkánkra a faanyag szükségletet. Mivel nagyon összetett tető ezért pár órám ráment. Kicsit elszoktam már ettől. Mostanában Zoli akarja kiszámolni mindig az anyagot én pedig ráhagyom. De most a rajz hozzám került és mivel sürgős a dolog ezért én számoltam ki.
Délután megnéztem a forma1-et ami dög unalmas volt. Majd még teszteltem picit. Egyelőre itt tartok. Alapfesz+LLC (Load Line Calibrator) . Szerintem nem rossz kis procit fogtam ki. Alapfeszen már nem sok van benne. Talán még a 3,9Ghz megcsíphető. A teszt fut tehát minden előfordulhat. :D
Mivel nincs még pénzem belevaló vga-ra ezért nagyon játékokkal nem tudom tesztelni. Most majd ráállok a spórolásra újra mert nem csak nézegetni szeretném ezt a remek gépet. Igazi teszt a játék lesz. Lehet itt stabilnak mutatkozik egy órajel de játékok alatt kifekszik és kékhalálozik a rendszer.
Ma újabb javítgatásnak állunk neki. A szomszéd megint át volt és kifogásolt dolgokat amit ki kell javítani. Kicsit kezd unalmassá válni hogy az amúgy tökéletes tetőnél minduntalan javítani kell valami apróságot amit a szomszédnak nem tetszik. Holott semmi köze hozzá . Most éppen azt javítjuk hogy a látszó szerkezetnél nem tetszik neki ez az amit a tulajdonosok már hetek óta látnak. Eddig jó volt és tetszett nekik most pedig már nem. Semmi gond. Vastagon számolt napibérrel bármi orvosolható...Csak kicsit már zavaró amikor nincs magyarázat arra hogy ami eddig jó volt az most miért nem az? Majd alakulnak a dolgok..
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.