Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#587) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Tegnap történtek jó és rossz dolgok is.Délelőtt el kellett mennem a dolgomat intézni aminek örültem mert végre kiszakadtam az itthoni punnyadásból. Ez volt ami jó dolog törént velem.
A rosszak ez után következtek. Az autó nem készült még el.Egyszerűen nem tudják beinditani holott van szikra és van üzemanyag ellátás is. Érthetetlen! A legborzasztóbb az egészben az hogy nekünk meg igencsak kellene már dolgoznunk mert az elmúlt 3 hétben összesen 2 napot dolgoztunk ami igencsak édeskevés. Végső elkeseredésemben felhívtam apámat és az ő munkás autóját elkértem.Így hétfőtől mindenképpen tudunk menni dolgozni.
Sajnos mostoha anyám korházban van ami nagyon nem jó hír. Ő rákos beteg és ez már a vgső stádium.Nem is mentünk karácsonyozni hozzájuk mert akkor is bent volt már. Most viszont már nagyon elburjánzott rajta. Végső stádiumban van és apámat nagyon megviseli ez. Rossz volt hallani a telefonban ahogy küszködik a könnyeivel. Pedig ő egy nagyon kemény ember.
Szóval összességében a rossz dolgokra nem szívesen emlékezem vissza még egy nap távlatából sem.
Az ps2/usb konverternél nem tudtam rájönni miért nincs hosszú í betű így kiszereltem a gépből.Most ezzel nem akarok foglalkozni...
Imrusnak vasárnap üljük a szülinapját. Kapott egy lego repülőgépet rá aminek nagyon örül.Már rengeteg legoja van neki.Nagyon vigyáz ő is és mi is rá így remélhetőleg az unokáknak is meg tudjuk őrizni ezt a temérdek játékot. Bele sem merek gondolni mi pénzt öltünk már bele csak ebbe az egy féle játékba.
A géphez igéretemhez híven nem nyúltam. A vga úgy néz ki kedden megy gariba. Remélem gond nélkül cserélik.
Sz napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.