Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#406) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Vasárnap ide vagy oda az ágy kivetett.Tegnap előtt este megellett a másik nőstény macsek igy a kolóniát gyarapitotta ujabb 2 cicussal.Velük együtt már 10-re bővült a taglétszám.Egy tiszta fehér és egy fekete aproság lett.Nyafi az örömapa.Igazán csomót köthetne már a farkára!Ki birja ezt a szaporulatot?
Én nem akarok beleszólni a dologba.Majd a mama eldönti meddig növekedhet a populáció.
Tegnap megcsináltam a tetőcsomit táltira.Atomerős lett.Talán most ez lesz a baj mivel most annyit tehetünk majd rá sulyban amit elbir a perem.Azért majd figelünk erre.Még tegnap elkezdtem a felkészülést a meg nem lévő vga vizesitésére.A nexxos prociblokkomra elkezdtem egy olyan tetőt késziteni ami jjó lesz a lefogatásnnak és oldalrol tud belemenni a víz.Mivel 12-es csövezésem van és ilyen nagy átmérőjű 90°os csatlakozo nincs ezért idomokkal kellett kiforditanom.Ezt ma még be kell fejeznem.Amint pirkad megyek is ki.Találtam egy régi alu 478-as bordát amit meg felszeletelek a ramokra és a feszstabra.Mivel mami azt mondta hogy rám van bizva veszek e vga-t vagy nem igy nagy a kisértés.Persze "olyan" hangsulyal mondta...Ezt még át kell gondolnom.
Ugy gondoltam elég lesz nekem egy HD4850-is.A fejlődés utja ez lesz szerintem.Első HD4850. Ha már kevés akkor alaplapcsere és mégegy HD4850.Ez persze csak terv.
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.