Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9651) deicide válasza Reac^ (#9648) üzenetére


deicide
veterán

Asszonynak MSI 610-ese van, ha gondolod megkérdem, mert az ársáv stimmel...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#9652) ttower válasza D.Orion (#9629) üzenetére


ttower
aktív tag

olaszországban a földelt dugónak ugyanolyan csatlakozója van, a földeletlennek pedig van középen egy harmadik lába. nem kell egyikhez sem átalakító (ha magyar cuccokat akarsz bedugni olaszországban).

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#9653) A@ron válasza ttower (#9650) üzenetére


A@ron
tag

Este azér' jössz hozzám monitort csereberélni, nem?

Amúgy jó reggelt mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#9654) juliabrilke válasza shankeesham (#9626) üzenetére


juliabrilke
addikt

:B Gondold át a privát üzenetben leírtakat. :B

(#9655) ttower válasza A@ron (#9653) üzenetére


ttower
aktív tag

mindenképp megyek. kíváncsi leszek már a végeredményre.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#9657) A@ron válasza ttower (#9655) üzenetére


A@ron
tag

Én is. BTW készíts valami masszív dolgot, amire rárakod, mert kb. 50 kiló biztos lehet, alig bírtam megemelni.

(#9658) D.Orion válasza ttower (#9652) üzenetére


D.Orion
veterán

Hm, hát az érdekes. :F Akitől béreljük majd a házat azt mondta, hogy nem mennek bele csak úgy simán az itthoni cuccai. Ő vitt le egy elosztót aminek a dug villáját olaszra cserélték. Neten kerestem képeket az olasz szabványról, de sehol sem találtam. :(

(#9659) Reac^ válasza deicide (#9651) üzenetére


Reac^
őstag

vmi bővebb infót róla esetleg? ez nekem igy nem sokat mondd :U

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#9660) D.Orion válasza Reac^ (#9659) üzenetére


D.Orion
veterán

Írtam pü-t reggel, les majd rá. :U

(#9661) ttower válasza D.Orion (#9658) üzenetére


ttower
aktív tag

itt látszik hogy ugyanolyan mint itthon, csak a földelés egy harmadik tüskeként középen van, szóval a sima lapos dugókat elvileg minden gond nélkül be kéne tudnod dugni (de szép mondat lett). ezen a képen látszik is hogy az Europe/Russia és az Italy dugó ugyanott van, csak az Italy 3 tüskés.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#9662) pd


pd
tag

Egyébként úgy kezet ráznék azokkal, akik kitalálták, hogy minden nyomorult országban azértis másfajta legyen az a nyamvadt konnektor. Már lassan egész Európában közös pénz lesz, és ezt meg nem képesek egységesíteni?! :F

Biztos egy darabig fájna sokmindenkinek, de egyszer el kellene kezdeni mindenhol egyforma dugójú szarokat árulni, oszt jónapot. Akinek nem olyan a konnektora, az meg venne hozzájuk átalakítót, vagy kicserélné őket szépen. Gondolom pl. amikor a mértékegységeket egységesítették, akkor is volt aki szívott vele, de most azért csak jobb így (a szigetlakók meg menjenek a sunyiba).

Legalább a villanyszerelőknek is lenne munkájuk egy darabig. Huhú, micsoda közbeszerzéseket lehetne itt kiírni uniós pénzekkel, hajjaj! Na, hátha eljut egy illetékes fülébe is! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9663) ttower válasza pd (#9662) üzenetére


ttower
aktív tag

a dolgok nagy része vagy a lapos földeletlen csatlakozóval rendelkezik (tv, hifi, dvd és még sok más) vagy a szabvány tápkábellel (mint amilyen a gépben is van). a lapos csatlakozó szinte minden országban használható, a tápkábelt meg tudják cserélni. de senki nem fogja bevállalni hogy az egész országa konnektort cseréljen.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#9664) pd válasza ttower (#9663) üzenetére


pd
tag

Hát ja, de azért az egységes Európa szellemében bevállalhatnának valami közös nevezőt. Mondjuk pont most úgysem lenne ilyesmire pénz, de ha sosem kezdik el, akkor bezony sosem lesz belőle semmi. Lényegtelenebb dolgokra persze van pénz (már az EU-ban).

(#9665) D.Orion válasza ttower (#9661) üzenetére


D.Orion
veterán

Thx a két képet. :C Hát majd meglátjuk, szerintem nem stimmelnek a villák távolságai(mondjuk ezen a kombinát fogó segít :DD ). Max az lesz, hogy viszek itthonról egy dugót azt addig átcserélem. :))

(#9666) Max6 válasza D.Orion (#9658) üzenetére


Max6
tag

Szia

A két szélső lyuk gyakorlatilag passzol a nálunk használt dugókhoz de a lyuk átmérője kisebb mint az általunk használt dugó villáinak átmérője. Nekem is sikerült félig bele eröltettnem ugy hogy éppen érintkezett , kiszedni már csak a konnektorral együtt ,sikerült./ de például a villanybojler , a vízmelegítő a nálunk használt dugóval illetve konnektorral volt felszerelve.

(#9667) A@ron válasza ttower (#9663) üzenetére


A@ron
tag

ez nem hülyeség:D

(#9668) D.Orion válasza Max6 (#9666) üzenetére


D.Orion
veterán

Tudtam, hogy van valami turpisság. Ez esetben csiszolópapírt kell vinnem a dugóhoz. :DDD

Mekkora ötleteim vannak, ahhoz képest, hogy villanyos szakon végeztem. Látszik suliban jól megtanították a sufni tuning-ot.

(#9669) Max6 válasza D.Orion (#9668) üzenetére


Max6
tag

Megmértem az átalakítót és az egyik 4mm a másik 3.85 mm. A lakásban feltalálható dugók pedig átlag 4.8 mm átmérőjűek.

(#9670) deicide válasza Reac^ (#9659) üzenetére


deicide
veterán

este mondok, mert fejből nekem sem megy...
ami fejből megy, hogy mobil cerka, 1g, 160gb, dvd-rw, wifi, talán webcam is, 15.4" kijelző és int. vga.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#9671) Timyyy


Timyyy
őstag

Varázslatos, élményekben gazdag éjszakában lesz része azoknak, akik június 27-én, szombat este ellátogatnak a Veszprémi Állatkertbe.
A látványetetésekkel és meglepetésekkel tarkított, idegenvezetéssel egybekötött állatkerti séta 21 órakor indul az Állatkert felső pénztárától. A hüllőkkel való ismerkedés, a nagymacskák reflektorfényes vacsorájának és a Csimpánzvilág lakóinak megtekintése után a hangulatos Erdei Motel területén tűzgyújtás, játékok és szalonnasütés várja a Szent Iván éjre látogatókat.
A rendhagyó esti programra a felnőtt belépő: 650 Ft, a gyermek és nyugdíjas belépő 340 Ft.
Parkolás az Állatkert felső bejáratánál, a Gulya dombon lehetséges.
Zseblámpát mindenki hozzon magával!

:))

(#9672) Timyyy válasza JohnnyX (#9646) üzenetére


Timyyy
őstag

És mekkora pontosan? :U

(#9673) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Keresem az Inventor 2010-et. Főleg a gépészet kellene teljes verzióban.

(#9674) D.Orion válasza SzalaiG (#9673) üzenetére


D.Orion
veterán

AutoCad Invertor 2010?

(#9675) A@ron


A@ron
tag

szakszerű, pontosan megfogalmazott hirdetés, jó helyesírással. Én könnyesre röhögtem magam rajta, hogy lehet valaki ekkora barom.

(#9676) bim válasza A@ron (#9675) üzenetére


bim
veterán

Ezt neeee. Ez fáááj! :W :W :W

(#9677) juliabrilke válasza A@ron (#9675) üzenetére


juliabrilke
addikt

Azért vigasztal, hogy az ilyenekből egy nagy nulla lesz. ;]

(#9678) Tom5 válasza juliabrilke (#9677) üzenetére


Tom5
addikt

Vagy felsővezető, igazgató, esetleg miniszter... :W

(#9679) Fecogame válasza Fecogame (#9656) üzenetére


Fecogame
veterán

Eladva, már ne keress!

Igaz, eddig se keresett senki :(

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9680) LamerGyuri válasza Fecogame (#9679) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Ne szomorkodj :N A banda nagy része számítástechnikában utazik,nem használunk telefont... ;]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#9681) juliabrilke válasza LamerGyuri (#9680) üzenetére


juliabrilke
addikt

Az mire jó? :D

(#9682) LamerGyuri válasza juliabrilke (#9681) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

pontosan nem tudom :F de azt hiszem a finneknél"ki tudja messzebre dobni"bajnokságokat szoktak rendezni velük :DD

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#9683) Timyyy válasza LamerGyuri (#9682) üzenetére


Timyyy
őstag

A "ki tudja erősebben földhöz vágni" sem lenne rossz :DDD

(#9684) LamerGyuri válasza Timyyy (#9683) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

:C
néha valóban nem lenne rossz,ha megtehetném... :K
lehet,veszek is valami óccsó antik darabot dobálni
:U

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#9685) D.Orion válasza D.Orion (#9611) üzenetére


D.Orion
veterán

pistike85-el megtörtént az üzlet. Pöpec a laptop! :R

[ Szerkesztve ]

(#9686) Ronin-


Ronin-
senior tag

esetleg ha valakit érdekel egy logitech formula force ex kormány,keressen meg :K

(#9687) A@ron válasza LamerGyuri (#9684) üzenetére


A@ron
tag

van raklappal:D sörperdarabért adom:D

(#9688) ttower válasza Max6 (#9669) üzenetére


ttower
aktív tag

és mi van ha én a kertben találom fel a dugót? ;]

A@ron - #9675: aszondja hogy kisebb fény is lehet cserébe. ha szemenvillantom egy zseblámpával akkor elhozhatom a procit? bár nincs lapom ami kezelne szeleron processzort. de azért a számom megadnám: tejfel.en@gmail.com vagy tejfel@tejfel.ath.cx

[ Szerkesztve ]

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#9689) shankeesham


shankeesham
tag

Szép álmokat a már szendergőknek,
nyugodalmas jó éjszakát a pihenni térőknek,
és nyugodt éjszakát a még fennlévőknek.

[ Szerkesztve ]

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#9690) bim


bim
veterán

Jó reggelt!
Már elindult a hét utolsó munkanapja. Vajon ma megváltjuk a világot? :DDD

(#9691) shankeesham


shankeesham
tag

Szép reggelt!

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#9692) shankeesham


shankeesham
tag

Meghalt Michael Jackson.

50 éves volt, sokaknak legenda, egy popikon, aki megjárta a mennyországot és a poklot is. Azt gondolom, hogy a sok hercehurcának, ami az elmúlt évtizedben zajlott körülötte, annak a fele sem volt igaz. Őt is lehúzták anyagilag, amennyire lehetett. Egy biztos, hogy Michael Jackson-ról is kiderült, hogy nem halhatatlan, de, amit a zenei iparban letett az biztos, hogy maradandó.

Nyugodjon békében!

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#9693) bim válasza shankeesham (#9692) üzenetére


bim
veterán

Nem voltam nagy rajongója de van pár felettébb jó száma.
Sajnálom hogy elment.. :(

(#9694) juliabrilke válasza shankeesham (#9692) üzenetére


juliabrilke
addikt

Őszintén csodálkozom, hogy eddig életben maradt. :( Bár mostanában úgy nézett ki, hogy megint lesz koncertje s megint kicsit össze tudja szedni magát.

(#9695) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Boldog pénteket mindenkinek! :DD

(#9696) D.Orion válasza shankeesham (#9692) üzenetére


D.Orion
veterán

:Y Hát ez nemsemmi. :( Nem voltam nagy rajongója, de azért volt pár feledhetetlenül jó száma. Kár érte, egy utolsó koncert körutat még megérdemelt volna. :(

(#9697) Rellind válasza D.Orion (#9685) üzenetére


Rellind
senior tag

Milyet vettél? :C

(#9698) ttower


ttower
aktív tag

fehérváron hol lehet monitort kalibráltatni (már ha lehet egyáltalán)?

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#9699) #95904256 válasza ttower (#9698) üzenetére


#95904256
törölt tag

Aprók közt van egy ilyen hírdetés: [link]

(#9700) juliabrilke válasza shankeesham (#9691) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ha ma arra megyek, akkor megfelel? 4 után megyek el a munkahelyemről. A tegnapi "gondot" próbálom nem megismételni. :DDD :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.