Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8501) LordVader80 válasza Rhino666 (#8495) üzenetére


LordVader80
senior tag

:DDD pedig mikor megláttam, egyből arra gondoltam...... :DD

eddig sosem láttam még ilyen vinyót itttalán csak a sata2 nem stimmel

[ Szerkesztve ]

May The Force Be With You!

(#8502) Rhino666 válasza LordVader80 (#8501) üzenetére


Rhino666
őstag

Nem akarlak elkeseríteni, de ez is SATAII, ami nálam van. Sőt, az is SATAII volt, ami nekem rendszerwinyó volt, még mielőtt lecseréltem volna a WD Raptorra. ;)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#8503) LordVader80 válasza Rhino666 (#8502) üzenetére


LordVader80
senior tag

Tényleg sata2? ezt anno egy sulinetes konfigban kaptam...... :))

nem gondoltam volna.... :C

May The Force Be With You!

(#8504) Andrej1 válasza rptr (#8483) üzenetére


Andrej1
aktív tag

Köszi fontolora veszem :R

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#8505) Rhino666 válasza LordVader80 (#8503) üzenetére


Rhino666
őstag

A Samsung oldal szerint is SATAII. ;)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#8506) LordVader80 válasza Rhino666 (#8505) üzenetére


LordVader80
senior tag

:C :R ez jó hír!

Remélem mostmár tényleg, hogy rptr nem az enyémet árulja :Y

May The Force Be With You!

(#8507) Rhino666 válasza LordVader80 (#8506) üzenetére


Rhino666
őstag

Vicces vagy :DDD

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#8508) LordVader80 válasza Rhino666 (#8507) üzenetére


LordVader80
senior tag

nem is ;]

May The Force Be With You!

(#8509) Rhino666


Rhino666
őstag

Na mi van, mindenki állítja a f - - - át? :DDD

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#8510) CSorBA válasza Rhino666 (#8509) üzenetére


CSorBA
őstag

áhh, tuti mindenki gépalkatrészt kapott a jézuskától, és most szerelik össze a masinákat :D

(#8511) Rhino666 válasza CSorBA (#8510) üzenetére


Rhino666
őstag

Anyucitól meg apucitól is egy-egy 8800 Ultrát, nagyitól egy 680i SLi deszkát, nagyfatertől meg egy QX6700-at... :DDD

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#8512) CSorBA válasza Rhino666 (#8511) üzenetére


CSorBA
őstag

nahugye :D
és most csörgetik szegény bobát, mert rájöttek h. kicsi a táp, és nemindul a rencerük :D

(#8513) Rhino666 válasza CSorBA (#8512) üzenetére


Rhino666
őstag

Ő meg ingyen osztogatja a kW-os Enermax Galaxy tápokat mert minden rokontól azt kapott... :DDD

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#8514) CSorBA válasza Rhino666 (#8513) üzenetére


CSorBA
őstag

wehehe :DDD

tényleg a GT-del mi van? :U

(#8515) Padisha


Padisha
tag

Boldog karácsonyt minden szegedinek és nem szegedinek egyaránt!! :))

(#8516) Rhino666 válasza CSorBA (#8514) üzenetére


Rhino666
őstag

Semmi, alig várja hogy végre legyártsák... :( Én meg itt rohadok egy raklapnyi játékkal amit karácsonyra kaptam ;] és nem fut egyik sem nélküle... :O

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#8517) CSorBA válasza Rhino666 (#8516) üzenetére


CSorBA
őstag

áhhh..
gondolom olvastad a GTS 512es tesztet most :D

tényleg, milyen típusnál döntöttél végülis?

(#8518) LordVader80 válasza CSorBA (#8517) üzenetére


LordVader80
senior tag

az a teszt egy kalap sz.r, már bocsánat. Valahogy a külföldi oldalakon a 3850cf mindenhol veri a gt-t, itt meg nem hogy egy szinten nincs, de le van maradva jó sokkal... :F

egyébként Rhino, találtam kiskert 61k-ért átulni 8800gt-t, érdekel? ha nem jött meg a karid....

[ Szerkesztve ]

May The Force Be With You!

(#8519) CSorBA válasza LordVader80 (#8518) üzenetére


CSorBA
őstag

ezt írták a fórumban is, és meg is magyarázták... engem kb nem érdekelt, ezért nem is figyeltem oda annyira arra a részére, de lesd meg ha gondolod.... :)

(#8520) LordVader80 válasza CSorBA (#8519) üzenetére


LordVader80
senior tag

melyik fórumban van róla szó? a teszt fórumában? áh mind1, nem is érdekel, gondolom a nagyokosok+nvidia fanok megmagyarázzák, hogy a legtöbb külföldi oldalon levő teszt a rossz.... :(((

55k-ért meg találtam 256-os gt-t, az sem rossz azért már :C

[ Szerkesztve ]

May The Force Be With You!

(#8521) CSorBA válasza LordVader80 (#8520) üzenetére


CSorBA
őstag

jah, a teszt fórumában.. :)

Nah meglestem neked, itt válaszolt fless a feltett kérdésre: [link]

(#8522) LordVader80 válasza CSorBA (#8521) üzenetére


LordVader80
senior tag

nem igazán értem, fless mit magyaráz, alatt van linkelve pl egy teszt, ami éppen stalker, nem pedig az általa említett 2 játék, és ott is jobb a CF mint a gt, meg ugye a ph-sok nem tették fel a patch-et crossfire-hez, gyakorlatilag megfelelő driver nélkül persze, hogy nem fog működni megfelelően a 2 kártyás rendszer

no mind1, mondjuk ha választhatnék, még mindig a gt-t választanám, valahogy nem érzem elég kiforottnak a többkártyás megoldásokat

May The Force Be With You!

(#8523) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Viszont lenne egy eset.
Adott egy D-link DI524-es router, rajta madzaggal egy PC, wifin D-Link DWL-G122-vel egy régebbi HP notesz, illetve egy újabb HP notesz beépített wifivel.
Minden szép és jó, külön-külön minden gép megy, akkor jön a gond, ha a két notesz megy a netre. A kisebb IP (például 192.168.0.2 ) az új notinak volt kiosztva, míg a nagyobb (pl 192.168.0.3) a réginek. Na, ekkor a régi notesz nem is látta a routert. ping -t 92.168.0.1 parancsra se csinált eredményt. Ha az új noteszé lett a nagyobb IP (pl 192.168.0.4), akkor is mintegy negyed óra után a pingetés újra zátonyra futott a régi noteszen.
Mi lehet a probléma, mit állítsak, vagy cseréljek, hogy a két notesz egyidőben tudjon a hálón lenni?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#8524) Rhino666 válasza LordVader80 (#8518) üzenetére


Rhino666
őstag

Hát, hamarabb biztos nem érne ide, mint az enyém. :DDD

Szerk: A TimeShift még ezen a VGA-n is össze-vissza fosatós! :Y :R

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#8525) Rhino666


Rhino666
őstag

IDC-ben van ASUS GTS 87k-ért (Szeged), MSI GT OC 64k-ért (Hődmezővásárhely). Hátha valakit érdekel ilyen áron. :D

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#8526) Rhino666


Rhino666
őstag

Egy szép karácsonyi dal, csak nektek! :D

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#8527) Rick4 válasza macilaci78 (#8523) üzenetére


Rick4
félisten

nem egyszerűbb dinamikus IP-t kiadni nekik? nekem itthon egy kis fonera routerem van, eddig 2 gépen használom folyamatosan, de volt, hogy több gép is rá volt kötve wifin természetesen. sosem volt gond egyikkel sem. esetleg próbáld meg a wifi drivert újratenni annál, amelyik vacakol, jártam már úgy, hogy minden előzmény nélkül vacakolni kezdett, újratéve teljesen jó lett. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8528) macilaci78 válasza Rick4 (#8527) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem egészen, mert a DNS-eket, alapértelmezett átjárót meg kell adnom és a WinXP nem óhajtja ezeket alhálózati maszk és IP nélkül. A router dinamikus IP-n van, kifelé meg MAC szűrő van beállítva.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#8529) pmheros válasza Padisha (#8515) üzenetére


pmheros
senior tag

kössz-vissz

nem vagyok tökéletes

(#8530) rptr válasza pschio (#8497) üzenetére


rptr
csendes tag

Igy azt meg nem mondom. A vekony kivitel. (DiamondMax Plus 8, 6E040L0711014)

Kellemes Unnepeket mindenkinek! (igy karacsony kozepen :) )

(#8531) rptr válasza Rhino666 (#8507) üzenetére


rptr
csendes tag

Wazz, lebuktunk. :D

(amugy van rajta 1 jumper, amivel SATA1-re allithato, ugyhogy gyanus volt, hogy SATA2 :) )

(#8532) pschio


pschio
őstag

van valakinek ebbe valo memoriaja?

[link]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#8533) pschio válasza rptr (#8530) üzenetére


pschio
őstag

ha vekony akkor 1 tanyeros :) akkor ez kene nekem. 2k? nagy baj lenne ha januarban ejtenenk meg a bizniszt? felre tudod rakni nekem addig?

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#8534) Rick4 válasza macilaci78 (#8528) üzenetére


Rick4
félisten

lehet, hogy ez csak wifinél működne? simán csatlakozok a routerhez, és netezek.....ennyi, nem állítok semmit, működik, és kész... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8535) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Boldog Karácsonyt mindenkinek. És jó pihenést. ;)

They drew first blood....

(#8536) macilaci78 válasza Rick4 (#8534) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Invitel ADSL, routerbe beálligatva a csatlakozási adatok, illetve a mac szűrés, ha a számítógépeken nem álligatom be a DNS-eket, nem látom a netet, csak a routert.

Az alapprobléma az, hogy ugyanazon beállítások mellett (persze IP különböző) az egyik notin előbb-utóbb elfogy a sávszélesség. :O

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#8537) Rick4 válasza macilaci78 (#8536) üzenetére


Rick4
félisten

a havernak is invitel adslje van, szintén routerben beállítva a csatlakozási adatok, a router kapcsolódik a modemhez, ami ugye ha jól tudom 24 óránként bont, ekkor a router újrakapcsolódik, tehát azzal nincs gond. a router wep kódolással van ellátva, ha tudod a kódot, fel tudsz rá jelentkezni, a gép kér egy ipcímet a routertől, onnantól van net. ez olyan géppel is működik, amin friss oprendszer van, így még sosem találkoztak. wifi hálózat keresés, megtalállás után felhasználónév/ jelszó beír, megy a netre. hónapok óta, hibátlanul... ennyi...egy ilyen wifi routernek asszem 256 gépet kell tudnia egyszerre kiszolgálni....talán érdemes lenne egy másik routert kipróbálnod, hátha annak már valami gondja van..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8538) Rhino666 válasza pschio (#8532) üzenetére


Rhino666
őstag

Neki van. ;)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#8539) sss válasza Rommel6600 (#8491) üzenetére


sss
senior tag

Csak a fegyvereket nem(csak) önvédelemre használják. Meg könnyen kerülhet vmi gyerek kezébe is például. Vagy részegen lövöldöznek összevissza. De fejezzük be ezt a témát sztem.

Boldog karácsonyt mindenkinek mellesleg.

(#8540) Rhino666 válasza LordVader80 (#8522) üzenetére


Rhino666
őstag

Levikém! ;)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#8541) rptr válasza pschio (#8533) üzenetére


rptr
csendes tag

Sorry, csak egyben elado a config.

(#8542) macilaci78 válasza Rick4 (#8537) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez esetben nem a routerrel van gond, hanem a beállításával. Itt nem logint és pass-t kér, hanem eszközazonosítót. Majd kísérletezem vele, de sok bizodalmam nincs. Mi az a metódus, miszerint egyik noti elhalássza a netet a másik elől? :O

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#8543) Rick4 válasza macilaci78 (#8542) üzenetére


Rick4
félisten

szerintem a routerek 99%a olyan, hogy egy közepes felhasználó is be tudja lőni. a tied el lenne állítva? valahol van rajta egy resetgomb, amit megnyomsz, és visszaáll minden alapra. a routerek maguktól nem szoktak előnyben részesíteni gépeket, max az adható (és adott) sávszélt fixen tartják, és ennyi. ott valami nagy gubanc lehet..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8544) Rhino666 válasza Rick4 (#8543) üzenetére


Rhino666
őstag

egy közepes felhasználó :DDD

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#8545) macilaci78 válasza Rick4 (#8543) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Reset után lett beállítva. Az ADSL kapcsolathoz szükséges dolgok, plusz a mac szűrő, ennyi. Ez a router ahhoz buta, hogy akár a sávszéllel, akár gépek prioritásával játszadozzon.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#8546) Rick4 válasza Rhino666 (#8544) üzenetére


Rick4
félisten

úgy értem, hogy nem a nagymama, meg aki elvégezte a középfokó számítógépkezelő- felhasználó OKJ-s tanfolyamot, hanem aki pl rakott már össze pár gépet. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8547) Rhino666 válasza macilaci78 (#8545) üzenetére


Rhino666
őstag

MAC szűrő minek? ADSL, WPA, Port Forward oszt' csá... :F

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#8548) LordVader80 válasza Rhino666 (#8540) üzenetére


LordVader80
senior tag

láttam köszi :R
de nem az oc-s extra, hanem a sima verzsön gyári kúlerrel:(

May The Force Be With You!

(#8549) Rhino666 válasza LordVader80 (#8548) üzenetére


Rhino666
őstag

Jó az a gyári hűtő, rángatni meg kézzel is lehet. ;] Ez már kezd korrekt ár lenni szvsz. ;)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#8550) LordVader80 válasza Rhino666 (#8549) üzenetére


LordVader80
senior tag

igen, az árak kezdenek jól alakulni mind ati mind nvidia fronton, ez igaz :C

May The Force Be With You!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.