Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) .LnB válasza kingrockman (#3600) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a szövegkiemelés felesleges. :U

Ha egy karaktered 7*-os, és kapsz hozzá shardot, bronzból vagy GW-ből, vagy bárhonnan. Akkor a Shardshop-ban át tudod "konvertálni" és el tudod költeni ott.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3602) kingrockman válasza .LnB (#3601) üzenetére


kingrockman
újonc

Jogos.

Megvan köszi. Egy kicsit keveslem, hogy a maxos kari 5 shard-ja után 75-öt ad. Könnyebben össze tudom gyűjteni a fejlesztéshez szükséges alapanyagot a kristály beváltásából, mint ebből, pedig alapból jő ötlet lenne.

(#3603) Omrega


Omrega
tag

Szép lassan, de összejött a 85-ös szint. A napi rutinra kaptam is egy olyan materialt amiből már 380db-om van. Egyenlőre annyi az előnye, hogy a Dark Hard 9A-n tudok Nihilus shardokat farmolni. ... el leszek vele egy darabig. Plusz az arénában ha ránéznek a csapatra, akkor 85-ös szint egyeseket elrettenthet, bár szerintem a 83-as szintű csapat pont ugyanannyira erős lehet. Ráadásul modokban valami kriminálisan állok, eddig csak 1db 30-as speedem van.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#3604) .LnB válasza Omrega (#3603) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akit elrettentesz lvl85-ös szinttel, az úgy se tudna leverni. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3605) Mezcal válasza .LnB (#3599) üzenetére


Mezcal
addikt

Na, alakul, egész jó már a klóncsapatod.

Rex az első, vele kell kezdened, mert Rancorra, Tankra és GW-ra is kiváló sőt, még Arénában is. Amiért Rexet kell kimaxolni először a klónok közül, az az, hogy mindenhol bevethető, ilyen még fives is, tehát ő a másik karakter Rex mellett, ha a fontossági sorrendről van szó a fejlesztésekben. A másik három klón igazándiból csak klóncsapatban jó, akkor a legerősebbek, de akkor viszont nagyon, ezért velük ráérsz foglalkozni akkor, ha Rex és Fives már készen van.
Rexnél fontos, hogy gyors legyen, de más mod kell rá arénában és más Rancorra. Én váltogatom. Rancorra potency modok kellenek rá, hogy tudja szedni a TM-t, (70% fölötti pottal már szedi) és nem árt, ha sok speed van a másodlagosban. Arénában és GW-ban Speed modok kellenek rá, hogy ő jöjjön elsőnek a tenacityvel. 210-220 speed már jó. Tankon Rex mindig felrakja, nem úgy, mint Leia.

Ha a klónokat együtt klóncsapatban szeretnéd használni, akkor Codyt kell fejlesztened Rex és Fives után, és persze rá kell tenned egy zetát. Zetás Cody csapatban Sergeantra Crit Damage modokat kell tenni, akkor 10-12K körül sebez alapból, ha meg behívja Fives vagy Cody, akkor a célpontnak annyi:) Sergeant egyébként kimaxolva a legerősebb Klón, már ami a sebzést illeti, a Cody lead miatt magas Crit Chancet kap és állandóan criticalt lő.
Mivel lövi a criticalt, egyúttal csökkenti Cody The 212th Attackjában a cooldownt eggyel, ami jó, mert így Cody sokszor fog jönni és behívja az egész klóncsapatot, amivel el lehet intézni Baze és Shoretrooper-féle karaktereket is.
Tankon ez nagyon hasznos P2-ben és P4-ben. Utóbbiban 5 millió felett hoznak.

Nem olyan rég kezdtem szedni a speed modokat, majd ki fogom próbálni, hogy az összes klónra speedet teszek Arénában, mert találkoztam olyan klóncsapattal, ami nem engedett szóhoz jutni, olyan gyorsak voltak. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#3606) lagoon79 válasza Mezcal (#3605) üzenetére


lagoon79
tag

Noob, Neked teeboonál mennyi a pot vége? nekem egyelőre még g10-ben, csak pot modokkal 84%, ami sokszor kevésnek bizonyul a rancornál.

(#3607) Mezcal válasza lagoon79 (#3606) üzenetére


Mezcal
addikt

A 84% kevés is, azzal nem fogja úgy szedni, ahogy kell. Nekem 99,2%-on van, így nincs gondom a szedéssel. Teebonak kell a XI. gear, azzal kap még pár % potencyt.
[link]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#3608) kingrockman


kingrockman
újonc

A Nihilus (lead), Sidious, Vader, Dooku sith team 5. tagjának Maul-t vagy Sith Trooper-t tennétek be inkább a helyemben ? Erősen vacilálok rajta, mit javasoltok ?

(#3609) Dark Asirok


Dark Asirok
tag

eleinte strooper a taunt miatt gyakoratilag a tobbiek daralnak ha van jol modolt eros maul utana ot mert akkor o jobban ervenyesul hisz ha ol ujra jon :)

[ Szerkesztve ]

(#3610) sztanozs válasza malystryx (#3586) üzenetére


sztanozs
veterán

Nekem Biggs + target lock-ot adó hajók (Tie, FOTie, Umbaran) + Consular Starfighter
Mindegyoik hajó lvl 80 volt, Tarkin hajó pedig lvl 79 - ezzel lett meg a 3* tegnap

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3611) .LnB válasza Mezcal (#3605) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajj elfelejtettem eddig válaszolni!

Nagyon szépen köszi! Baromi jó leírás, hasznomra lesz. Most dobtam két (x5) omegát akkor Rex-re. Ő hamar meglesz 7* is. Amivel én bajban vagyok eléggé a mod challange-ek jelenleg. Csak a Health van meg maxra ami használható. Se speed, se potency. Épp a dzsuvákat nyúzom, hogy legalább a critdmg is legyen a Rebeljeimre.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3612) Omrega válasza .LnB (#3604) üzenetére


Omrega
tag

Az "elrettentés" alatt csak azt értem, hogy biztos van aki a szintet nézi amikor ellenfelet választ. Mondjuk én inkább a gear-t szoktam nézni, a Zéta sajnos nem látszik csak ha megnézem a karakter adatlapját.
Viszont mindez a multé részemről, ismét megpróbálom letenni a lantot ... remélem most sikerül.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#3613) drmotto válasza Omrega (#3612) üzenetére


drmotto
őstag

Írtam neked PÜ-t.

(#3614) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Régebben nagyon kellett volnaa 21-30 speedes nyíl mod. Akkor alig adta. Mostanában meg egy héten eltolok egyszer 100-200 energy-t a health modokra, és mindig ad. Lassan már a klónjaimon is mind van egy. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3615) Dark Asirok válasza .LnB (#3614) üzenetére


Dark Asirok
tag

grat sokat segitenek :)

(#3616) malystryx válasza sztanozs (#3610) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszi szépen a választ, annyit hadd kérdezzek, hogy a hajóid hány csillagosak, illetve a karakterek hányas szintűek és csillagosak? Gondolom a karakterek gear-je sem lebecsülendő..

Tegnapi nap:
Felmoddoltam akik még nem voltak, meg Tarkin-nál a karakter menüben a saját ability-jeire is adtam, hát még rosszabb lett. :W

[ Szerkesztve ]

(#3617) Dark Asirok válasza Omrega (#3612) üzenetére


Dark Asirok
tag

csak nem megint feladnad??? fel lehet ha 1x elkezded :( nehez anno en is mortal kombat x fullon kuka marvel fullon kuka de ehhez nincs szivem pedig van csalad gyerekvde megis naon nehez lenne...sok barat jo csapat es jo guild a mindennapokban kell egy kis zug ahova nem keres senki es eltudsz vonulni kerdes ha ezt elveszted mid marad??? szurke hetkoznapok vagy van valami feny ami ebbol kirant??? sajnos egy ilyen gyorsulo vilagban hol a 24 nem tobb mint 22 es fel mi marad a szurke egyszeru vilag...fajdalom orom banat csalad erdekes...sok sikert mindenben foleg az eletben legyen veled az ami mindet korbe vesz az ero mely benned el a feny ami a lelked...

[ Szerkesztve ]

(#3618) lagoon79 válasza Mezcal (#3607) üzenetére


lagoon79
tag

igen, érzem is erősen, de a g11 még odébb. most egy sec potos moddal felment 88-ra..próbálok még ilyenből többet lőni, de nehezen ad.

(#3619) sztanozs válasza malystryx (#3616) üzenetére


sztanozs
veterán

Minden hajó 5*, semmit sem fejlesztettem afölé. Karakterek (kb, fejből):
Tarkin 7*, 75, G8
Biggs 7*, 80, G10
TFP 7*, 80, G9
FOTFP 5*, 75, G8
Fives 7*, 80, G10
Consular 7*, 65, G8

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3620) Omrega válasza Dark Asirok (#3617) üzenetére


Omrega
tag

Most viszonylag egyszerű helyzetben vagyok, mert legalább elértem a lvl85-öt, így mondhatni, hogy a csúcson hagyom abba, egy Zétás és egy G11-es karakterem is összejött. Illetve valamikor folytathatom. Amúgy ez a játék maradt az utolsó, mert egy csomót abbahagytam ( praktikusan nem is lehet 1-nél többet komolyan tolni ), Warstorm ( már majdnem megvan az Me262 ) és a Kongregaten a Dawn of The Dragonst amivel 5 évet játszottam ( mondjuk ott is volt egy fizess sokat üzleti model, de legalább meg volt benne a lehetőség, hogy a fizetős coint megfelelő játékkal farmolhattad, így elég volt az elején befektetni ).
Elder Scroll Online-t és persze a Star Wars Old Republic-ot is legalább story szinten végigtoltam. Szóval azért estem én rendesen túlzásokban, ami valahol már nem normális.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#3621) Mezcal válasza .LnB (#3611) üzenetére


Mezcal
addikt

Amíg nincs más modod, rakd rá, ami van, attól is jobb lesz. Később lecseréled.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#3622) Dark Asirok válasza Omrega (#3620) üzenetére


Dark Asirok
tag

ne is mond valaha meg nem voltak ilyen komoly jatekok en is onlinon nyomtam evekig parat( greepolis, monstersgame 5 ev the west 4 ect... de mind elfaradt mondjuk kihaltak a serveren az emberek kar:( szeretem trillion meg megszunt a vegzet ur pedig ismet elfaradt pedig fitzetős voltam szerettem...de elmult...tudom milyen erzes de egy igazsag van abba amit mondasz ide barmikor visszaterhetsz :)

[ Szerkesztve ]

(#3623) Dark Asirok


Dark Asirok
tag

hm....kihalt az a portal is...:)

(#3624) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok!

~ 5 év ismét droid frontra keveredtem. Belefutottam ebbe a játékba és ~30 perc után tetszetősnek tűnik. A kérdésem az lenne - lévén EA játékról van szó -, hogy a későbbiekben mennyire lesz fizetős a játékmenet? Nem állandó kockulásra kellene, hanem csak alkalmankénti játékra, amikor éppen van egy kis szabadidőm. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3625) .LnB válasza CactuS (#3624) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Logout blog oldalamon van egy cikk olvasd el előbb.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3626) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Gearelődés ebben a játékban is azt jelenti, hogy esik 20000 db gear 1-1 menet alatt és akkor azt törögeted be amiből kapsz valami dust vagy akármit és azzal enchantolgatod a karakteren lévőket és a játékmenet nagy része az, hogy a gear UI-t kattingatod?

(#3627) sztanozs válasza Cathfaern (#3626) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem, pont fordíva van - imádkozol, hogy néha adjon 1-5-10 olyan gear-t ami neked is kell (20-50-100-200 karakterenként) és a maradékkal (amiből több mint 1000 is összegyűlik egy év alatt) nem tudsz mit kezdeni.

Ha van sok pénzed elköltheted ingame (és szintén imádkozol, hogy azt adja, amit szeretnél - csak akkor nagyobb valószínűséggel nem lesz szemét).

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3628) drmotto válasza CactuS (#3624) üzenetére


drmotto
őstag

Én másfél éve tolom, és egy forintot sem költöttem rá.
Arra azért készülj fel, hogy be tud szippantani elég erősen.

(#3629) CactuS válasza drmotto (#3628) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi, egyelőre csak ismerkedem majd vele, meglátjuk, hogy mennyire lesz tartós. :R

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3630) Zsoleszhun válasza CactuS (#3629) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

;]

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#3631) CactuS válasza drmotto (#3628) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Még annyi kérdésem lenne, hogy itt is kell a több játékos a későbbiek során? Ilyen tekintetben ez inkább mmo? Vagy farmville?

A játékidőm elég hektikus, ezért sem wowozok már. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3632) Rayner válasza CactuS (#3631) üzenetére


Rayner
őstag

inkább mmo, kell majd több játékos is a raidekre, viszont ha elég erős leszel sok karival akkor menni fog soloban is a raid

(#3633) Dark Asirok válasza Rayner (#3632) üzenetére


Dark Asirok
tag

es mint s wow beszipant megrag es nem enged :)

(#3634) .LnB válasza Rayner (#3632) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt azért tedd hozzá, hogy attól még fényévekre van! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3635) Proky válasza Rayner (#3632) üzenetére


Proky
senior tag

Nem kell sok kari a szólóhoz, csak 5 összesen :D

(#3636) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Heti menü:

És találkoztam a gw-ben egy régi guild társunkkal is :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#3637) Dark Asirok válasza Zsoleszhun (#3636) üzenetére


Dark Asirok
tag

grat :)

(#3638) drmotto válasza CactuS (#3631) üzenetére


drmotto
őstag

Kelleni fog. Magasabb gear szintre csak olyan cuccokkal jutsz, amit csak raiden tudsz szerezni. Ahhoz meg guild kell. Lvl 40-en tudsz csatlakozni, és ajánlatos is minél hamarabb.
A guildnak van külön shopja, ahol shardokat tudsz venni, olyat is, ami máshol nem érhető el, pl jawa engineer.
A guildban van még exchange is, itt a tagok tudnak egymásnak gear itemeket adni.

(#3639) drmotto


drmotto
őstag

(#3640) Dark Asirok válasza drmotto (#3639) üzenetére


Dark Asirok
tag

grat zader g9 :)

(#3641) drmotto válasza Dark Asirok (#3640) üzenetére


drmotto
őstag

Csak g8. :)

(#3642) Mezcal válasza drmotto (#3639) üzenetére


Mezcal
addikt

Na Zader kellett a legyőzésemhez :D Én akkor is nélküle fogom leszólózni.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#3643) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Ez sem városi legenda többé ✔

¯\_(ツ)_/¯

(#3644) .LnB válasza Zsoleszhun (#3643) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miez?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3645) Zsoleszhun válasza .LnB (#3644) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

85-től kapsz a daily-hez price boxot csak ritkán ad 100 lilát.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#3646) almos94


almos94
aktív tag

Sziasztok!
Itt találhatóak a karaktereim: [link]
Klónokkal kapcsolatban várok javaslatokat, főleg modok terén.
Előre is köszönöm! :R

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#3647) drmotto válasza Mezcal (#3642) üzenetére


drmotto
őstag

Manuálban nyomtam, a P1-el megizzadtam rendesen. Palpi majdnem odaveszett, kellett az öngyógyítása.

(#3648) Kikiri7 válasza Mezcal (#3642) üzenetére


Kikiri7
tag

több csapattal is le lehet csak azt a leggyorsabb és legkönyebb össze szedni.

(#3649) Dark Asirok válasza almos94 (#3646) üzenetére


Dark Asirok
tag

grat szep gyujtemeny kicsit olvasd vissza a forumot kb 2 lappal ott talalsz egy komoly kifejtest a clonokrol AMI MEGALLJA A HELYET BARHOL :)

(#3650) malystryx válasza drmotto (#3639) üzenetére


malystryx
senior tag

Ezt rancor-ba ütötted? Ha igen, milyen szint? Akár egymagad is leütheted ennyi sebzéssel. Én meglepődtem, hogy sokáig T6-ot nyomtunk, és ütöttük napokig, és valaki tényleg a végére már vagy 10-12 millát is összeszedett, majd 2 hete hülyeségből indítottunk heroic-ot, és nem tudom bug e, vagy csak simán így van, sokkal kevesebb sebzéssel le lehet verni az egészet, legutóbb én végeztem az élen, 3.9 millát tettem bele, egyből van már Solo shard-om. :) Lehet hogy nem kell ennyi sebzés neki heroic-on?
BTW, gyönyörű számok :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.