Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) sztikac válasza bigrob (#2900) üzenetére


sztikac
őstag

Utánanézek, köszi!

(#2902) bigrob válasza sztikac (#2901) üzenetére


bigrob
őstag

Csak WIN10-en lehet bekapcsolni, régebbi rendszeren nincs!

Lehet az a proci kevéske lesz ehhez.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#2903) zegi_norbi válasza F_Peter (#2896) üzenetére


zegi_norbi
tag

Tuti bug, van hogy megcsinálja a 3 alap csapást, aztán ennyi, hiába van a Bloodlust kártya. Biztos javítják majd.

(#2897) Raulblanco07 : Azért ennyire noob nem vagyok. Csak azt próbáltam érzékeltetni, hogy milyen simán kivégeztek. A blaster meg szerintem akkor is túl erős az erőt használókra nézve.

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#2904) pEtii94!


pEtii94!
csendes tag

Nem tudom nézitek-e az EA Play-t, de beírom, hátha valaki hasznosnak találja az infót. DICE-tól egy faszi megerősítette, hogy ebben az évben erősen koncentrálnak majd a Clone Wars erára, meg Griveous, Dooku, Obi-wan és Anakin is meglettek erősítve, hogy jönnek, plusz még egy bolygót említettek, Geonosist, ami elvileg az eddigi legnagyobb BF 2 map lesz.

Intel i5 8600K - ASUS TUFZ370-PRO GAMING - 16 GB DDR4 2400MHz RAM - ASUS DUAL-GTX1060 6GB - 1 TB HDD - CORSAIR 450W

(#2905) #85552128


#85552128
törölt tag

Community Transmission - The Clone Wars Begin

Anakin, Obi-Wan, Grievous, Dooku. Geonosis és egy új nagy játékmód, új squad systemel.
VÉGRE!

(#2906) Ellia válasza #85552128 (#2905) üzenetére


Ellia
addikt

Meg új starfighter mód is lesz, ami a hős hajókra és dogfightokra koncentrál.

(#2907) zolka95 válasza #85552128 (#2905) üzenetére


zolka95
őstag

Végre már.
2 hónap után felmentem játszani először. Kb 1 órát vagy annyit se játszottam. Ugyanaz, semmi újdonság nincs eddig.

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#2908) callmeakos válasza #85552128 (#2905) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Remélem Ashokát beteszik. Üde színfolt lenne az ő harcmódszere a hősök közé. Mondjuk Grievous hadonászása se lesz egyszerű :D

All→M8

(#2909) zegi_norbi


zegi_norbi
tag

Viszont Dennis Brännvall csak annyit mondott, hogy még idén jön a Clone Wars szezon. Ha tippelnem kellene, tuti a 10. évforduló környékén jön kb ősszel.

4 új hős és még sok más :) Nehéz lesz kivárni basszus.

Remélem Windu is bekerül majd ezek után és még jó páran, bár igaz Dennis csak Padmét és egy esetleges Jango Fettet említett múltkor.

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#2910) Redcaster


Redcaster
őstag

Üdv!

PS-en mennyire nagy a játékosbázis? Akcióban alig több mint 7000 Ft, gondolkozom rajta hogy legyen vmi amivel PS-en is tudok lövöldözni :K

(#2911) marilllyo válasza Redcaster (#2910) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem nincs gond. Minden játékmódra szinte azonnal bedob.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#2912) RangerFox válasza marilllyo (#2911) üzenetére


RangerFox
veterán

A HvsV módra azért kell várni pár percet, mire feltöltődik a lobby.

(#2913) callmeakos válasza marilllyo (#2911) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Azt esetleg tudjátok hogy a matchmaking min alapszik? Azaz hogy mi alapján választ a játék mapot? Mert ugyanis a tököm tele van hogy 10 esetben hatszor tuti a Jakkura vagy az Endorra dob, de pl a Craitra vagy a Tatooinra alig. A Jakkut még elviselem mert azt a mapot viszonylag szeretem, de az Endornál azonnal kilépek a retekbe annyira utálom azt a mapot, de pl a Crait-ot minden nap tolnám, annyira szeretem a nyíltsága miatt de eddig talán ha háromszor adta be a játék az elmúlt hetekben.

All→M8

(#2914) marilllyo válasza RangerFox (#2912) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát délelőtti órákban. Bár aztán biztos igazad van. Mióta van Ewok Hunt szinte csak azt nyomtam. Az milyen parás már. :D Bár mostanában hanyagoltam az egész játékot.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#2915) Ellia válasza callmeakos (#2913) üzenetére


Ellia
addikt

Azt hiszem ez a legutolsó lista a térkép sorrendről. Eszerint változik, hogy melyik map jön - időnként ők szokták változtatni a sorrendet.

(#2916) #85552128 válasza Ellia (#2915) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ez a mostani GA sorrend:

Kashyyyk
Endor
Crait
Kamino
Starkiller
Yavin
Naboo
Takodana
Death Star 2
Jakku
Hoth
Tatooine és kezdődik elölről.

[ Szerkesztve ]

(#2917) callmeakos válasza Ellia (#2915) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Akkor ezért nem jutottam soha a Craitra, mert mindig kiléptem előtte :DDD
Köszi, nem is tudtam hogy lista alapon rotálódnak.

All→M8

(#2918) whitezo88 válasza callmeakos (#2917) üzenetére


whitezo88
nagyúr

A játék egyik baromsága a sok között.. nem tudom miért nem lehet legalább random, ha már vote nincs, valahogy Battlefieldben sikerült megcsinálni.

(#2919) Raulblanco07 válasza whitezo88 (#2918) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Az emberek negyede-harmada, van hogy több is kilép egy meccs után, pár kör és szinte az egész állomány új, nekem nem sok kedvem lenne ilyenkor újra meg újra ugyan azokat a kedvenc mapokat menni, mert szavazás van és 3 körrel ezelőtt az emberek több mint fele nem volt még itt (pl) Craiten, ezért megint Crait jön.

Teljesen jó ez a sorrend, szép sorban jön az összes.

(#2920) Raulblanco07


Raulblanco07
aktív tag

Kicsit összedőlt a játékbeli csalókról alkotott képem, az egyik akiről szinte biztos voltam hogy csaló, tegnap véletlen ráakadtam egy livestream adására és saját szemmel láttam hogy nem az, egy másik akiről az egész group akivel együtt játszottunk, szent meggyőződéssel állította hogy csaló, de egy streames srác állítja hogy nem, és a tegnapi másik miatt hajlok affelé, hogy akkor mégsem.
Ez szomorú, mert eddig azt hittem viszonylag meg tudom állapítani ki csal és ki nem, de ezek szerint eléggé nagyon tévedtem.

Egyéb, ha valakit érdekel egy Vader killstreak, itt van egy egész jó:
[link]

Az Ő streameit szoktam nézni, Whaddaweirdo, még régebben futottam vele össze és annyira jól tolta hogy rákerestem, így láttam hogy streamel és nem használ csalást, kurva jól játszik, jó pár trükköt ellestem tőle 2-3 nap alatt ameddig belenézegettem az adásába.

Általában teljesen nyugodt és laza, de tegnap nem igazán ment neki, és a végére elég ideges lett mert a csapattársai elég használhatatlanok voltak, hogy ebből mennyi volt a műsor része azt nem tudom, de mindenesetre nagyon adta ahogy elborul az agya és mellé hozott egy Vadert és halomra mészárolt vele mindenkit, nem az a 10 csapattárs boostol és támogat hogy rekord killstreakeket érj el youtube-ra, hanem egyedül rohangált a pálya teljes szélességében és mészárolta halomra az embereket, közben a kommentek, teljesen olyan mintha tényleg ő lenne Vader maszkja alatt :D
(A linelt videó onnan indul, 4 óra 9 perc, és 9 perc hosszú a Vader killstreak)

[ Szerkesztve ]

(#2921) RangerFox


RangerFox
veterán

Nahh, javították a level 50-es trophyt, erre a 25-öst nem adja be :C

(#2922) marilllyo válasza RangerFox (#2921) üzenetére


marilllyo
veterán

~26-nál kapod meg.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#2923) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nálam megjött a Solo update. Furcsa hogy levették mindenhonnan ezt a projektoros megjelenítést, ezzel egyszerre jobban néz ki, de van egy kis gagyi beütése a felületnek :D

Lando Falconja 30k feloldani, én fel is oldottam, próbáltam vele menni is, de egyelőre esélytelen, a meccs végéig szinte dekkoltam a lobbyban hogy feloldja azt, de nem csak én várakoztam rá, és mire megkaparinthattam volna, vége lett a meccsnek :D

All→M8

(#2924) doktordevil válasza callmeakos (#2923) üzenetére


doktordevil
tag

Hát ennek a Falconnak ingyenesnek kellett volna legyen, főleg hogy már a 3. Falcon, a francnak kellett sztem mégegy....Viszont ez felvet egy kicsit aggasztó dolgot: ha ez most kreditbe került vajon a Clone Warsos hősök is kreditesek lesznek? Ha drágák lesznek abból megint botrány lesz :D (nekem szerencsére van elég sok kreditem félretéve az ilyen dolgok miatt)

meg ebből az új pályából lehetett volna egy nagy GA-ra...de nehogy túl sokat várjunk el :C

(#2925) bigrob válasza doktordevil (#2924) üzenetére


bigrob
őstag

Persze, hogy kreditbe fognak kerülni, progression updateig minden hős és hajó kreditbe került...
Örültem is, hogy mire meglett mind 2 hétre rá ingyenes lett mindenkinek...

Nem fogják hagyni, hogy a krediteket skinekre tudd tartogatni, azt real moneyból akarják hogy vegye a nép.

Lando Falconra meg visszatérve, a másik 2-t is utálom SA-n, úgyhogy nem köll.

[ Szerkesztve ]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#2926) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Hopp ez átcsusszant a QA-n, sebaj :DDD [link]

Amúgy ugyanaz mint Solo-é, csak kevesebb élettel és a scan képessége van nem a torpedó.

[ Szerkesztve ]

(#2927) callmeakos válasza doktordevil (#2924) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én nem bánom, így is összefarmoltam vagy 80k-t 3 hét alatt úgy, hogy a kampányhoz hozzá se nyúltam, és feloldottam Rey Anch'to skinjét. Addig meg sok idő van, lehet tárazni :D

Amugy én is azon gondolkoztam hogy ez már a harmadik Falcon, francnak kell ennyi :D

All→M8

(#2928) gduck válasza doktordevil (#2924) üzenetére


gduck
addikt

Ebben még benne van a mentőkabin! 35k köztársasági váltóért, amúgy szinte ingyen van :D Mondjuk egy kantinos online pokert elviseltem volna a játékban (like TDU2 :D )

[ Szerkesztve ]

(#2929) apollo12


apollo12
veterán

Hali mikor szeretnék játszani multinál akkor állandóan error code:1066 ír mit lehet vele kezdeni?

(#2930) Raulblanco07 válasza apollo12 (#2929) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

esetleg írd meg mi az az error 1066, mert nem hiszem hogy sokan tudják fejből az error hibakódokat a számozásuk alapján, persze biztos ki lehet keresni a google segítségével, de más baja annyira nem érdekel hogy keresgéljek utána.

Egyéb, Palpatine kis kárpótlást kapott a bug miatt, ugye elvileg visszavették nemrég a célzását, jobban kell célozni vele hogy megrázz valakit, majd jött a chain lighthing bug, most javítva lett, és most a célzása bugos, sokszor csak elég nyomva tartani a gombot, ha meghal valaki, szinte magától átugrik egy másik targetre a rázás. Tegnap többször is volt hogy célpontom meghal, átugrik pl 90 fokkal oldalra jobbra egy heavy-re akit nem is láttam hogy ott van, nem hogy még én targetoltam és ráztam, most kicsit túlműködik a célzás és gyakran célozni sem kell, ráz magától :)

(#2931) apollo12 válasza Raulblanco07 (#2930) üzenetére


apollo12
veterán

(#2932) bigrob válasza apollo12 (#2931) üzenetére


bigrob
őstag

[link]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#2933) RangerFox válasza apollo12 (#2931) üzenetére


RangerFox
veterán

xd

(#2934) apollo12 válasza bigrob (#2932) üzenetére


apollo12
veterán

Köszi de megoldást nem találtam, de látom itt sincs

(#2935) Beretva77


Beretva77
újonc

Az új játékmódhoz, az Extraction-höz mit szóltok? Bevallom, nekem nagyon bejön. Egész izgalmasra sikerült, s kiválóan lehet játszani, ha jó a csapatmunka. Remélem, sikerül majd kibővíteni más pályákra is.

(#2936) zegi_norbi válasza Beretva77 (#2935) üzenetére


zegi_norbi
tag

Nekem is tetszik :)

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#2937) sztikac válasza bigrob (#2902) üzenetére


sztikac
őstag

Közben a gépbe került egy SSD és upgradelve lett Win 10-re, azóta a játék hibátlanul fut...

(#2938) bigrob válasza sztikac (#2937) üzenetére


bigrob
őstag

Az érdekes, nekem egy f*stalicska 5400 rpm-es vinyón simán elfut. SSD-n csak a rendszerem van.
(i5 4670, r9 280x, 8 gb ddr3 1600 ram)

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#2939) gduck válasza Beretva77 (#2935) üzenetére


gduck
addikt

Azt hogy az első rész összes játékmódját átrakhatnák a második részbe ;)

(#2940) callmeakos válasza Beretva77 (#2935) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én eddig egy meccset toltam le, de nem igazán működött a dolog, lévén annyi volt a csapatmunka, mint az útszéli kondérban :D

All→M8

(#2941) Beretva77 válasza callmeakos (#2940) üzenetére


Beretva77
újonc

Én már többször belefutottam olyanba, hogy a kijuttatandó "talicskát" 4-5-en kísértük szinte végig a pályán, ráadásul úgy, hogy egy-egy ember lefogott egy területrészt, s így könnyen észre lehetett venni, ha valaki megpróbált betámadni.

(#2942) pEtii94! válasza callmeakos (#2940) üzenetére


pEtii94!
csendes tag

Nálam két opció létezik mikor játszok ezzel a játékkal. Vagy k*rva jó csapatba vagyok, és mindenki tolja az objective-t mint állat, vagy rengeteg birka, aki semmit se csinál, én meg hiába erőlködik, semmit se ér... Egy team balance cucc ráférne szerintem erre a játékra, mert így élvezhetetlen, mikor egyhuzamban vagy a 6. meccset veszítjük el, annak ellenére, hogy pár játékos PTO-zik.

Intel i5 8600K - ASUS TUFZ370-PRO GAMING - 16 GB DDR4 2400MHz RAM - ASUS DUAL-GTX1060 6GB - 1 TB HDD - CORSAIR 450W

(#2943) callmeakos válasza pEtii94! (#2942) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Azt sajnos már én is észrevettem, hogy ilyen téren bajok vannak. Nálam leginkább a gyökerek jutnak, nagyon ritkán kerülök össze jó emberekkel, akik azt csinálják a pályán amit kell, nem pedig rohangálnak fel alá mint a fejetlen csirke. Pont most gondolkodtam el azon, hogy mióta játszom a játékkal, egyszer nem volt olyan hogy leszedtük volt az MTT-t vagy az AT-AT-t, pedig egy ideje ezeken a pályákon már csak heavyvel megyek, és amikor lehet, szórom targetet az Ion rakétával (pont a legutóbbi meccsen jött össze kb 10000 kredit 3 kör alatt - hála a boostnak meg annak hogy kétszer betaláltam a distruptorral meg szórtam az AT-AT-ket az Ion rakéta/sentry kombóval). De azt vettem észre, szinte senki nem csinálja ezt, pedig ha összesen csinálnánk vagy még ketten ezt, le lehetne szedni azokat a vackokat.

De sajnos a nuku kommunikáció miatt ismeretlenekkel kvázi lehetetlen.

All→M8

(#2944) Snooker


Snooker
senior tag

Miért van az, hogy bizonyos mapok meg játékmódok csak határozott ideig elérhetőek? Remélem nem ugyan ez lesz a BFV esetén is a szezonokkal

(#2945) Pedro78


Pedro78
senior tag

Sziasztok!

Látom originen elég kellemes árba került a gamma, kérdés: mennyire leszek hátrányban a régi játékosokhoz képest ha megveszem? Anno a béta alatt toltam, tetszett is de aztán más jatekot vettem helyette. (Loot box mizéria miatt főleg) Szal a kérdés az leginkább, hogy most milyen állapotban van a játék, kezdőként élvezhető?

Köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#2946) bigrob válasza Pedro78 (#2945) üzenetére


bigrob
őstag

Eleje sz*r, nincs mit szépíteni. Blastolni kell fegyverekkel szerezni a killeket és jó lesz. Kártya mizéria annyira nem lényeg, úgyis a fegyvereken múlik. (szerintem)

[ Szerkesztve ]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#2947) whitezo88 válasza Pedro78 (#2945) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha van mód én megvenném a Deluxot amiben van pár card meg újabb fegyver, mert amúgy az alapokkal indulsz amik rakás szarok, és modot se lehet rárakni. Kínszenvedés azokkal főleg kezdőként, mintha nerfgunnal rohangálnál. Ez a játék egyik hatalmas hülyesége. Mindig a Battlefield1hez hasonlítom ami a Dice előző évi játéka és egyrészt RENGETEG fegyver van, és már az alap fegyók is jók minden classnál. Sőt, scoutnál az egyik legjobb az összes közül.

[ Szerkesztve ]

(#2948) bigrob válasza whitezo88 (#2947) üzenetére


bigrob
őstag

Ha mazochista az emberünk (mint én :DDD ) akkor nem feltétlenül szükséges a deluxe, max g2a és társain egy preorder bonus 1 dollár környékén pár kártyáért meg 2 skinért.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#2949) Pedro78 válasza whitezo88 (#2947) üzenetére


Pedro78
senior tag

Originen nem is látok deluxe edition-t. Régebben volt azt tudom, de most nem adja ki keresőben.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#2950) Snooker válasza Pedro78 (#2945) üzenetére


Snooker
senior tag

Én 2 hete vettem meg, nem nagyon érzem magam hátrányban. Jó persze vannak nagyon fullos játékosok, de úgy vagyok vele, hogy fölösleges ez miatt idegesítenem magamat, mert ők már régebb óta játszanak, értelemszerű, hogy jobb cuccaik vannak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.