Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3202) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#3201) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

1000 mark, 10 neural proc, 34k dili, meg néhány commodities. szóval mostani árfolyamon kb 1000+ zen egy space set. elég felháborító, igen.

madgie: ajánlom az epohh tag-elést és nevelést. elég sok idő, mire kinevelsz egy felnőtt epohh-ot, de 400 rommie mark jár érte. kár hogy winter event alatt nem csináltad a winteres epohh-okat, azokért is járt mark, elég sok. három karim van T5-ben, pedig már hetek óta egy romulános küldit sem csináltam, csak epohh-okat adtam el. amúgy jah, elég kevés markot adnak a romulános küldik, ezért is nem szoktam rájuk menni. jobban megéri az a napi 5perc ráfordítás amit az epohh elvisz.

robot: nem igazán látom az összefüggést, hogy miért menne fel a dili árfolyam pont 15-én, meg miért pont 110-re. addig még valószínűleg ilyen alacsony marad, amíg sok játékos most ér be rommie/omega tier5-be, és veszi a cuccokat dilithiumért.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.