Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Vigneau válasza AlyArkhon (#450) üzenetére


Vigneau
félisten

1. igen
2. nem (meghülyül teljesen a játék, ráadásul német lesz a magyarítás...)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#452) Vigneau válasza AlyArkhon (#450) üzenetére


Vigneau
félisten

Kis segítség és némi magyarázat a telepítéshez és a zavartalan játékhoz: Bővebben: link.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#453) róland válasza róland (#444) üzenetére


róland
veterán

UP! Ki milyen szinten fejezte be az alábbi pályát? (A másodikként írtról van szó.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#454) AlyArkhon válasza Vigneau (#452) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Köszönöm :P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#455) Vigneau válasza róland (#453) üzenetére


Vigneau
félisten

Kb. 14-15 körül, pontosan nem tudom megmondani, azóta rámentettem. Maximum 16 lehettem, de szerintem ez már erős...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#456) Vigneau válasza AlyArkhon (#454) üzenetére


Vigneau
félisten

Szívesen. Remélem, segítettem valamennyit... ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#457) AlyArkhon válasza Vigneau (#456) üzenetére


AlyArkhon
őstag

nemsoká kiderül , persze ha menet közben nem rakom fel fordítva a dolgokat !! :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#458) Vigneau válasza AlyArkhon (#457) üzenetére


Vigneau
félisten

Csak sikerülni fog... ;) Ha nem lennél biztos valamiben, akkor olvass vissza. A mentéseid meg amúgy is a dokumentumok között vannak, arra nem lesz gondod.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#459) kovacstibor79


kovacstibor79
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Sikerült már valakinek is azokat a nagy fekete tornyokat likvidálni?
ha igen akkor hogy? mivel?

(#460) Vigneau válasza kovacstibor79 (#459) üzenetére


Vigneau
félisten

Hosszú hajtépés után: cheat... :O
Bár Rólandnak volt valami taktikája. Olvass vissza... ;)

[Szerkesztve]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#461) róland válasza kovacstibor79 (#459) üzenetére


róland
veterán

Melyik pályán szeretnéd likvidálni azokat?

Southern Godmark-ban érdemes kísérletezni, ha épp nincs más szórakozásod. Én úgy próbáltam meg, hogy 10-20 fős csapatokat küldtem szorosan egymás után, hogy ledöntsék. Addig jutottam, hogy pár csapatnak sikerült valamennyit rombolni rajta. De minden az időzítésen múlik, azaz a toronynak kell egy kis idő míg újra death varázslatot tud indítani. Ha ezalatt élő csapatod van mellette, akkor pár pillanatig bontja a tornyot. Esetleg próbáld meg azt, hogy 1 fős előörsöt pusztítson el a torony, majd egy 10 fős egység bontsa egy kicsit. Valószínű, hogy 2-3 hadsereged rámegy, de talán sikerül.

Jó szórakozást!

Ui.: Nightwisper Dale-ben az elf varázsló segítségével majd át tudsz menni a két torony között a kapuhoz, utána meg a bindstoneokkal utazol úgyis. Breathing Forest páláyn meg a fa fogja szépen lerombolni a tornyokat, neked csak el kell kerülnöd a varázslata hatóterületét.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#462) Vigneau válasza róland (#461) üzenetére


Vigneau
félisten

Hiába siettem, nekem nem tartott ki végig az oltalmazó mágiája...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#463) róland válasza Vigneau (#462) üzenetére


róland
veterán

Nekem simán kitartott. Igaz, hogy szépen kijelöltem a legrövidebb utat és mindenkit félreállítottam a haladás irányából. Talán még át is ''öltöztettem'' az avatarom abba a ruhába, amelyikben megnő a futási sebessége.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#464) Vigneau válasza róland (#463) üzenetére


Vigneau
félisten

Azon már addigra túladtam... :O De mindegy, már vége, rég megcsináltam már. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#465) kovacstibor79


kovacstibor79
aktív tag

Sikerült a nagy tornyokat úgy kiírtani hogy nem ölt meg a fa, mégpedig úgy hogy a seregemet a nagy kupac torony alá vittem, majd a hősömmel elcsórtam azt a zöld iét és elkezdtem a seregem felé futni, de nem mentem a sereghez hanem egy elágazásnál ami a sereghez közel volt más felé vettem az irány. A buta fa pedig a seregemet írtotta ki majd pedig a pengéket és a tornyokat, miután mindent legyepált szépen besétáltam a portálba. HALÁL nélkül. :))

(#466) Vigneau válasza kovacstibor79 (#465) üzenetére


Vigneau
félisten

Ügyes vagy! :C Szóval ezért ajánlotta a játék, még kapóra jöhet a Fa. :B

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#467) róland válasza kovacstibor79 (#465) üzenetére


róland
veterán

Gratulálok!

Sajnos én ezen a pályán már nem toboroztam sereget, hanem az avatarommal kergetőztem a fával. Egyszer nyírt ki csak a fa, de igazán sok xp-t már nem vesztettem.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#468) AlyArkhon válasza kovacstibor79 (#465) üzenetére


AlyArkhon
őstag

:P:P:P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#469) Vigneau válasza róland (#467) üzenetére


Vigneau
félisten

Anno felvettem a kövét, de egyből bedühödött, így visszatettem a helyére és szent lett a béke. Utána már nem is foglalkoztam vele.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#470) AlyArkhon válasza Vigneau (#469) üzenetére


AlyArkhon
őstag

ti már végig nyomtátok a gamét nem ??

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#471) róland válasza AlyArkhon (#470) üzenetére


róland
veterán

Az alapjátékot egyszer már végigvittem.

Vigneau már a kiegekkel is végzett, tudomásom szerint.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#472) Vigneau válasza róland (#471) üzenetére


Vigneau
félisten

Nono, ne beszélj rólam elhamarkodottan... ;) Amióta megkaptam a San Andreas-t, azóta megoszlik a figyelmem. :( Tény, az alapjátékot végignyomtam, jelenleg az Aryn küldetéssel foglalkozom. :))

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#473) Vigneau válasza róland (#471) üzenetére


Vigneau
félisten

Elkezdted már a kiegeket? Vagy még az alap újrajátszásával bíbelődsz?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#474) róland válasza Vigneau (#473) üzenetére


róland
veterán

Még az alapjátékkal bíbelődöm, de sajnos mostanában nincs elég időm játszani.

Majd talán augusztusban jut időm a kiegekre is.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#475) Vigneau válasza róland (#474) üzenetére


Vigneau
félisten

Lehet, addigra végzek velük, ha a GTA is úgy akarja... ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#476) kovacstibor79


kovacstibor79
aktív tag

Hi!

Már 1-2 hete végére értem az alap játéknak és nagyon hiányzik a folyatatás, hiányzik az a hangulat. Ha valakinek sikerült megszerezni a kieg-eket írja már meg hogy honnan , hogyan! Már rendeteg lehetőséget végignéztem, egyedül egy német honlapon találkoztam rendelési lehetőséggel, nem is lett volna rossz mert a 3 egyben (platinum edition) lett volna ~40EUR, de nem értem a németet így gőzöm nincs a rendelésről.:O

(#477) kovacstibor79 válasza Vigneau (#320) üzenetére


kovacstibor79
aktív tag

Most látom hogy mit írtál régebben, de egy kicsit zavaros. Úgy érted hogy a Gurus DVD-n rajta van mind a 3 rész? De hol?


Esetleg ha valaki el tudná küldeni a 2 kieg-et akár postai utánvétellel nekem az is nagyon jó lenne.

Kösszi!

(#478) Vigneau válasza kovacstibor79 (#477) üzenetére


Vigneau
félisten

Nem, a Gurus DVD csak az alapjátékot tartalmazza. A szóbanforgó DVD az én lemezem volt, mely tartalmazta a feltört játékokat ISO formában. Ezt adtam oda ingyen és bérmentve Rólandnak. Ha neki jó a netes sebessége, akkor esetleg megkérheted, nyomja fel Neked... A leírás pedig arról szólt, hogy a warez verziókat miként lehet feljátszani az eredeti játékra. Mivel a feltört kiegek csak az eredetire hajlandóak felmenni.

Kedves Mod-ok, ne bántsatok a warez-ért, csak segíteni próbálok egy rajongón...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#479) róland válasza kovacstibor79 (#477) üzenetére


róland
veterán

Ha a jogtiszta változat érdekel, akkor nézz körül valamelyik Media Markt vagy Saturn üzletben. Én a kispesti EuroParkban lévő Saturnben láttam mindkét kieget.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#480) Vigneau válasza róland (#479) üzenetére


Vigneau
félisten

Egyébként meg fogod venni egyszer? Budget játékként?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#481) Vigneau válasza róland (#479) üzenetére


Vigneau
félisten

Kellemes az Aryn kieg. Most gyűrtem le a 11-es avatarommal (na meg egy csomó télelf segítségével) egy 20-as hadúrt. Még mindig van egy csomó 16-os pribékje és nem akarnak elfogyni. Jó lehetőség XP-t szerezni. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#482) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Na végig küldtétek már a kiegeket ?? :P

Vélemény ::::

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#483) Vigneau válasza AlyArkhon (#482) üzenetére


Vigneau
félisten

Még nem, viszont egész kellemes (az Aryn mindenképp). Most éppen XP-re vadászom... De lesz egy hét ubiszezonom: nyaralni megyünk... (Ma...)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#484) Kindgrind


Kindgrind
aktív tag

hellosztok
én most kezdek el vele játszani és lenne 1 kérdésem
hányas szintig lehet fejlödni?

PSN: TheKindgrind

(#485) C$iPE$Z


C$iPE$Z
csendes tag

HI! kéne nekem a főmenüben megjelenő kis ablakhoz egy regisztrációs kód, az nálam lemaradt, vagy csak jól el van rejtve...

BY Adddddddddam

(#486) Loretto válasza C$iPE$Z (#485) üzenetére


Loretto
veterán

Alapelveket olvastad? Kicsit olvass bele....

Soirée...

(#487) róland válasza Kindgrind (#484) üzenetére


róland
veterán

Alapjátékban olyan 28,5-es szintnél fejeztük be általában. Én most megpróbálom kihozni belőle, amit lehet, de félek nemigen lesz több ennél.

A kiegekkel játszva a Shadow of The Phoenix-ben asszem akár 50-60-as is lehet az Avatar a végére.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#488) Loretto


Loretto
veterán

Mondd Te sem olvasol, alapelveket? Hsz-d törlöm.
Öreg tag vagy nem is értem. Figyelj oda , nem kívánatos a fórumon.

Soirée...

(#489) AlyArkhon válasza Loretto (#488) üzenetére


AlyArkhon
őstag

nocsak nem csúnyát mondott ez az ártatlan emberke ?? :DDD , van ilyen .....

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#490) AlyArkhon válasza róland (#487) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Az lenne a btrutál , ha ez után kijönne még egy kieg , amiben meg ezt a 60-as Herot lehetne tovább tápolni !!! :R:Y:Y:Y

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#491) kovacstibor79


kovacstibor79
aktív tag

Helló!

Annyit szeretnék kérdezni hogy elvileg megkaptam valakitQl a BOW kieg-et (nem eredeti) és 3 file SFADDON1.B5I, SFADDON1.B5T, sfaddon1.bwa
és nem tudok ezekkel mit kezdeni, egy kis segítség kellene!!!
:F
Köszi

(#492) Kindgrind válasza kovacstibor79 (#491) üzenetére


Kindgrind
aktív tag

Gyere Msn-be!

PSN: TheKindgrind

(#493) róland válasza Loretto (#488) üzenetére


róland
veterán

De, én ismerem az alapelveket. Ezért sem a közvetlen linket adtam meg, és írtam a hozzászólás végére, hogy atémát itt befejeztem. Bár szerintem azt a címet majdnem mindenki ismeri.

Többet nem kívánok én sem foglalkozni a témával, és legközelebb még ennyit sem fogok ilyen kérdésben segíteni.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#494) róland válasza róland (#493) üzenetére


róland
veterán

Amúgy a moderálásod jogos volt, ezzel nem is vitázok.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#495) kovacstibor79 válasza Kindgrind (#492) üzenetére


kovacstibor79
aktív tag

Helló!
Mikor szoktál az MSN-be leni általában?
Valamikor meg kellene beszélni az említett témát.

Kösz

(#496) Caster


Caster
csendes tag

Üdv Mindenkinek! Csak nemrégiben keült hozzám a játék, s neekiveselkedtem ( egyenlőre a The Order of Dawn, de a kiegek is megvannak már) de sajnálatos módon elakadtam az egyik pályán, ott ahol a négy időtöredéket kell összeszedni, és van egy törpe aki felrobbantaná nekem a torlaszt ha hoznék neki egy pár dolgot, s már meg is van minden, kivéve 1 darab öröktűz követ, de azt sehol nem lelem, pedig mindent megpróbáltam. Újrakezdeni már nem lenne erőm, talán időm se. Ezért kérném meg rá a nagyérdeműt, hogy tiszteljenek meg azzal, hogy valaki küldene nekem egy lementés csomagot. Én eddig egy tűz-rúnaharcossal nyomtam, de mivel már a 20-as szint környékén jártam, sztem bármilyennel elboldogulnék. Csak tolhassam végre végig a játékot, túl jó ahhoz hogy így haggyam. Asszem Farlorns Hopeból nem tuttam továbblépni. Szal még azis megtenné ha csak azt meg az utánna köv. pálya mentését küldenétek el. Remélem imáim meghallgattatnak. Előre is kösz: caster_mayn@yahoo.com

(#497) Caster


Caster
csendes tag

Nah azért mégis, ha küldtök,akkor küldjetek valami elementál mágust némi harctudoánnyal felvértezve. Léccilécci. Tudom hogy nem illene megszabni, de oly jó volt az én mágusom, szívemhez nőtt, mégiscsak jobb lenne egy hasonló avatár. Nah köszi mindenkinek!

(#498) róland válasza Caster (#496) üzenetére


róland
veterán

A következő pályán (The Rift) a főgonosznál van asszem 2 db örök tűz kő. Csináld meg azt is, majd vissza a Farlon's Hope pályára és utána robbanttasd fel a törpével a sziklát.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#499) Caster válasza róland (#498) üzenetére


Caster
csendes tag

Na igen, de a törpe a riftre vezető utat robbantaná fel. Találtam egy leírást, abba volt hogy a farlons reménysége pályán 2 meg jóval előtte valahol még kettő van (asszem egyik az egy tűz csontváznál, a másik meg vmi. Zyzafirnál, vagy mi??--de vagy nemtalálom(a csontvázat)vagy nincs nála). Szal most akko mivan?

(#500) Kindgrind válasza kovacstibor79 (#495) üzenetére


Kindgrind
aktív tag

Délutánonként

PSN: TheKindgrind

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.