Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Grentsó


Grentsó
tag

Sziasztok,
Nem találtam külön topicot a játéknak,
csak 2 segítségkérőt,ezért gondoltam hogy kéne neki egy saját,
ahol a kérdéseket a jövőben fel lehetne tenni.
Másrészről a hivatalos magyar spellforce oldalon
meglehetősen gyér a forgalom,hátha itt kicsit felpörögnek az események.
Nekem az lenne a kérdésem,mit tudtok az első kiegről?
(Breath of Winter)
Tolja-e már valaki?
''Thursday, 24-06-2004
Official europe Breath of Winter release date.''
Sajna nekem még nem sikerült ráakadnom sehol...
Jah,decemberben állítólag jön a köv addon!

Should any questions arise, please feel free to contact the brick wall in front of you.

(#2) Dávidxxx


Dávidxxx
aktív tag

Egy ideig játszottam még az eredetivel, majd mikor rádöbbentem milyen szarul fejlesztettem a karakterem, meguntam és letöröltem. Kb a feléig jutottam.

(#3) Lacza válasza Dávidxxx (#2) üzenetére


Lacza
senior tag

Ez velem is megesett amikor beléptem egy olyan pályára ahova csak egyedül mehetsz és ott tele volt nagy szörnyekkel(kb 2-300 db)Ekkor egy uninstall segített elkeseredésemen:C
Amúgy nem volt egy rossz stuff:D

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#4) Grentsó válasza Lacza (#3) üzenetére


Grentsó
tag

Hmm,számomra a tavalyi év egyik kiemelkedő gammája.
Melyik ez a több száz szörny vs one-man-army map?

Should any questions arise, please feel free to contact the brick wall in front of you.

(#5) Kraptor


Kraptor
őstag

Hát kb én is úgy állok, ahogy a többiek csak még nem uninstalláltam a progit...még reménykedem, hogy valamikor újra nekivágok és befejezem.:)

(#6) Móci


Móci
addikt

Talán a kieg jó lesz... Bár vhogy nem volt az igazi...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) mobal


mobal
MODERÁTOR

hi ez a gém inkább rpg vagy rts? lehet egységeket gyártani (inkább így kérdem :D )?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#8) ollie válasza mobal (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

inkább rts

***

(#9) gyga


gyga
senior tag

emberek a ki megvette az új pc gurut és nem kell belőle neki a spellforce át adná nekem max 500 ft-ért?

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#10) gyga válasza gyga (#9) üzenetére


gyga
senior tag

na senki?

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#11) Parker


Parker
tag

Ezt a játékot kapod a decemberi Pc Guruhoz feltéve ha megveszed

blööööööeeeeeeee

(#12) mobal válasza gyga (#10) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

rávan írva a dvd-re ,hogy ne árusítsd! :DDD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#13) gyga válasza Parker (#11) üzenetére


gyga
senior tag

tudom. azért kérdem mer nem akarom megvenni az újságot.

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#14) gyga válasza mobal (#12) üzenetére


gyga
senior tag

jah akkor adja már nekem ingyen :) vki karácsonyi ajándékként :D

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#15) gyga válasza gyga (#14) üzenetére


gyga
senior tag

up

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#16) DopeBob


DopeBob
addikt

én most probáltam ki eddig nagyon bejon :)
magyarositást nem tudtok hozzá esetleg?

MZ/X

(#17) DopeBob


DopeBob
addikt

senki nem játszik ezzel a jo kis játékkal? :DDD

MZ/X

(#18) Wolverine válasza DopeBob (#17) üzenetére


Wolverine
félisten

Játszanék, ha nem lenne garban a lapom :( Mindenesetre a CDGalaxisban 3k volt a kieg, gyorsan vettem egyet, amíg volt :DDD
Jahm, és azt mondanám, az a legjobb RTS, amivel játszottam, ha nem lenne egy W40k: Dow :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19) DopeBob válasza Wolverine (#18) üzenetére


DopeBob
addikt

Kiprobáltam azt is (W40k) de valahogy nem jott be... SpellForce magyarositás létezik? magyarositások portálon van egy 77%os készultségben, de letolteni nem lehet :(

MZ/X

(#20) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Ezt kaptam a videokártyámhoz..
Jójez?Milyenez?

(#21) DopeBob válasza DopeBob (#19) üzenetére


DopeBob
addikt

miért van az, hogyha hozzászolok ehhez a topichoz, az utolso hozzászolásaim topicok mind egy szálig eltunnek? :F

MZ/X

(#22) DopeBob válasza _Volkovy_ (#20) üzenetére


DopeBob
addikt

Nekem is vidkarihoz volt! Egy elég jo kis stratégia/szerepjáték egyveleg remek grafikával... szerintem :DDD

MZ/X

(#23) _Volkovy_ válasza DopeBob (#22) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Cool.

Ja,a 2. Cd ISO-ba olvasása során olvasási hibákat ír ki az Alcohol120%...:D

(#24) Wolverine válasza _Volkovy_ (#23) üzenetére


Wolverine
félisten

Tanács: ha a mapen nem aktiválod a monumentet, hanem egyszemélyben leversz néhány ellenséges telepet, akkor ezek később (a monument aktiválása után) nem fognak újratermelődni ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#25) DopeBob


DopeBob
addikt

Na van egy kis gondom :) Továbbjutottam az elso térképen léptem szintet is meg minden de a meglévu tulajdonságaimat miért nem tudom fejleszteni? Mindig választhatok valami mást de a meglévohoz szeretnék inkább pontot adni :(
A Wisdom és Intelligencia tul.oknak milyen szerepuk van, ha a karakterem varázslo?

MZ/X

(#26) DopeBob


DopeBob
addikt

Ja és miért van az hogy pl a második szigeten nem lehet munkásokat megidézni csak valami lovagot?
Meg ha visszamegyek az elso szigetre elunik minden amit oda épitettem :(

MZ/X

(#27) Wolverine válasza DopeBob (#25) üzenetére


Wolverine
félisten

Elvileg tudnod kellene a meglevőket is fejleszteni, de: először a főtulajdonságot kell, utána lehet csak a konkrét skillt (pl. előbb fejleszteni kell a Black Magicet, csak utána tudsz emelni a Necromancyn - a skill értéke ugyanis max. annyi lehet, mint a főtulajdonságé; sőt, bizonos szinteket csak akkor érhetsz el, ha az avatarod x szintű már). A Wisdom/intelligence szerepét popup ablakban megadja, ha föléviszed az egeret ;)

A második mapen nincs human monument, csak hero van, ergo nem tudsz építeni semmit. Ez egy ilyen szint (nem sok ilyen van, nyugi :D); bár nem is kell a teljesítéséhez haderő. És igen, ez így van: ha átlépsz egy másik mapre (akár portálon, akár bindstone-ok közt utazva), akkor eltűnik minden, amit feléítettél, ergo óvatosan ugrálj (vagy akkor, ha még nem építettél semmit, vagy akkor, amikor már lezúztál minden egyes enemyt ;))...

Végül: valaki említette, hogy a felénél van egy map, ahol qrv@ sok fémszörny van és semmit sem használhatsz. Akkor nem kell nekiesni a haderőnek, csak várd ki az átvezető movie-t és megkapod az utasításokat ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#28) Gambit


Gambit
őstag

Hali! Elkezdtem tolni a játékot, de az egyik pályán egy elég patthelyzetes csatába keveredtem. Az a pálya, amikor rejtve kell fejlesztgetni a goblinok miatt, mert ha meglátnak, akkor kezdődik a balhé. Na odáig el is verekedtem magam, hogy elfoglaltam azt a szorost, ami mögött az ork tábor van. De a tábort nem bírom elfoglalni, és lassan visszaszorulok teljesen. A pc-guruban voltak cheat kódok, de nem igazán akarnak működni, legalábbis a sebezhetetlenség kódja nem. Ez a kód elvileg: Application: SetGodMode(1)
Hogy tudnék továbbjutni szerintetek? Mentésem csak jóval korábbról van, onnan nem sok kedvem van újrakezdeni. Köszi!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#29) Gambit válasza Gambit (#28) üzenetére


Gambit
őstag

Erre senki sem tudja a választ véletlenül? :(

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#30) Dade válasza Gambit (#28) üzenetére


Dade
tag

Üdv !

Bár már több hónapja hogy végigtoltam a játékot de úgy rémlik, hogy a szoros bejáratához felhúztam 1 csomó őrtornyot. :)
Azok kellően távol tartották az ellent, majd maximális létszámmal megindultam a csúnya ork tábor ellen. :D
De ha jól emléxem elég nagy csata volt mire eljutottam a másik teleporthoz. :DD

Üdv,

Dade

''...Mordor éjfekete földjén, sűrű árnyak mezején...''

(#31) Dade válasza Gambit (#28) üzenetére


Dade
tag

Üdv !

Bár már több hónapja hogy végigtoltam a játékot de úgy rémlik, hogy a szoros bejáratához felhúztam 1 csomó őrtornyot. :)
Azok kellően távol tartották az ellent, majd maximális létszámmal megindultam a csúnya ork tábor ellen. :D
De ha jól emléxem elég nagy csata volt mire eljutottam a másik teleporthoz. :DD

Üdv,

Dade

''...Mordor éjfekete földjén, sűrű árnyak mezején...''

(#32) Dade válasza Dade (#31) üzenetére


Dade
tag

Bocs, 2x ment el ! :B

Dade

''...Mordor éjfekete földjén, sűrű árnyak mezején...''

(#33) Gambit válasza Dade (#30) üzenetére


Gambit
őstag

Köszi, megpróbálom, csak az a gond, hogy elég nehéz tartani a szoros bejáratát, ráadásul igenycsak fogytán a vas, szóval nem tudok olyan ütemben utánpótlást gyártani, ahogy kéne. Amúgy megfogadtam a tanácsot, amit a játék ad, és íjászokat küldtem a szoros falára, így könnyebb tartani a pozíciót. Na meg varázslóim és papjaim sincsnek, mert az aria (vagy mi a franc) is elfogyott mindkét kútból. :(

Ja, és 5 percig tudod szerkeszteni a hozzászólásodat a Mod linkre kattintva. ;)

Kösz még egyszer! :)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#34) Wolverine válasza Gambit (#33) üzenetére


Wolverine
félisten

Ott én is szenvedztem egy sort... Végül úgy oldottam meg, hogy az elf monument aktiválása nélkül (egyszemélyes kommandó módban :D) amortizáltam minden, a szoros innenső oldalán álló ellent, majd előbb az elf, utána a human monumentet is aktiváltam. Sok őrtorony ment a gázlóhoz néhány íjásszal megerősítve, majd elkezdtem gyártani a harcosokat (főleg elfeket, de néhány human cleric sem ártott...). Amikor elértem a full létszámot (kb. olyan 40-50 harcos), akkor megindultam és aláztam :DDD

Sok pályán jó taktika, ha nem aktiválod a monumentet, hanem előbb takarítasz egy kicsit. A legyakott ellenséges bázisok utána nem termelődnek újjá, és lesz egy kis lélegzetvételnyi időd megerősödni... Egy kicsit spoilerezve pl. a Godwall pályán nem is tudtam másképp végigmenni, csak úgy, hogy a pálya feléig pacifikáltam a terepet...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#35) Gambit válasza Wolverine (#34) üzenetére


Gambit
őstag

Köszi szépen, csak annyi a gáz, hogy mentésem csak jóval korábbról van. De majd nekifutok megint! A hősöm szerencsére egy tápos harcos, és van 2 elég jó hero rúnám is.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#36) Wolverine válasza Gambit (#35) üzenetére


Wolverine
félisten

Kell is az :D Én eljutottam Mulandirba - bazz, itt lopakodós játék lett a game-ből [kép]
Jahm, és egy pályán nem árt menteni abban a pillanatban, amikor megérkeztél ;) Rengeteg idő spórolható, ha rájössz, hogy újra kéne kezdeni a harcot :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37) Gambit válasza Wolverine (#36) üzenetére


Gambit
őstag

Hát igen, a hasonló játékokban már tapasztaltam, hogy a varázslókkal csak szívni lehet, főleg az elején.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#38) Wolverine válasza Gambit (#37) üzenetére


Wolverine
félisten

Én Shadow Mage-dzsel indultam és nem tapasztaltam nagy szívást... persze ebben nagy szerepe volt valszeg a jó kis Pain spellnek, meg annak, hogy ennek ellenére karddal ritkítottam főleg a tömeget :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#39) menyuska


menyuska
csendes tag

Hi.

Godwall-ban nyomulok és van ott pár r@hadék medúzanyanya, ami ha rámnéz kővé válok. Hogy tudom kicselezni, mer 865.-re halok meg :(((
Help pliz!

(#40) Wolverine válasza menyuska (#39) üzenetére


Wolverine
félisten

Sehogy. Pont az a pálya trükkje, hogy úgy kell lavírozni, hogy ne kerülj a szemük elé, de mégis teljesítsd a küldetést... Mondjuk én még nem csináltam végig ezt a pályát, de haladok :D

mod: ja, és ez a Godwall utáni pálya, név szerint Mulandir ;)

[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Össz. kb hány pálya van? mer a 12.-nél formáztam egy cét, és a buta oda mentett mindig, hiába dére installáltam... kúva annyát kezdhettem előröl, pedig má 16os szintű hentes-mészáros-harcosom volt...

(#42) sh4d0w válasza Cray Tyler (#41) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

A Documents and Settings könyvtárba menti az állásokat - gondolom én - ezért buktad el a mentéseidet egy formatcé után...

https://www.coreinfinity.tech

(#43) Wolverine válasza Cray Tyler (#41) üzenetére


Wolverine
félisten

21 az alapjátékban, 12 a kiegben :) A mentéseket a Dokumentumok mappába teszi, szal a formatcével vigyázz ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#44) kovacstibor79 válasza Cray Tyler (#41) üzenetére


kovacstibor79
aktív tag

Helló mindenkinek! Még új vagyok itt és látom nem csak én bosszankodom. Én meg úgy jártam hogy kb. 1 hónapig szüneteltettem a spellfoce csatározásaimat, és valami oknál fogva mikor újra akartam folytatni nem találtam a mentéseimet. Pedig már 25-ös szinten volt a hősöm, és szerintem már nem sok volt hátra. Van itt olyan aki már végig vitte? Kb. hanyas szintű lehet a hős a játék végére?
Most várom a magyarítást (állítólag hamarosan elkészül) és újra elkezdem.
Egyébként az a véleményem hogy nagyon jó húzása volt a jowood-nak hogy ötvözte e két játékstílust. NEKEM NAGYON BEJÖN!!!

Üdv. Mindenkinek!!!

(#45) Wolverine válasza kovacstibor79 (#44) üzenetére


Wolverine
félisten

#43 - a dokumentumok mappádban a Spellforce mappában van minden, amit elment. Egyébként (ha jól tudom...), 25-ös szint érhető el az alapjátékban és az első kiegben is, a második kiegben lehet majd megcélozni az 50-et...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46) [Mike]


[Mike]
tag

Halee!

Nem tudtok valahol egy jó végigjátszást? Csak kiváncsiságból, hogy mindent megcsináltam-e eddig.:) Köszi.

Az élet nem nehéz, csak nincs fogása!

(#47) bandiras2


bandiras2
senior tag

részben már megvan. google, keresés oldalak magyarországról, spellforce
kiad jópár hasznos linket

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#48) [Mike] válasza bandiras2 (#47) üzenetére


[Mike]
tag

Igen a post után eszembe jutott: ''Google a barátunk'':)

Az élet nem nehéz, csak nincs fogása!

(#49) kovacstibor79


kovacstibor79
aktív tag

Hi Emberek!

Eljött ez a nap is végre! Elkészült a Spellforce - TOOD magyarosítása, végre magyarúl lehet aprítani a gonoszt. Egy kicsit egyszerűbb lesz a játék menete. Sok sikert mindenkinek a játékhoz... :C

(#50) Wolverine válasza kovacstibor79 (#49) üzenetére


Wolverine
félisten

Link nem ártana ;)

Én már annak örömködök, hogy elvileg jövő pénteken jön a Shadow of the Phoenix :C

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.