Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) AlyArkhon válasza róland (#498) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Tényleg , volt olyan rész ahol bug volt? Mint az előző részekben M?? :O

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#502) róland válasza Caster (#499) üzenetére


róland
veterán

Rift pályára Mulandir felől van csak portál. Tehát Farlon's Hope-ból vissza kell menned Mulandirba, majd a pálya ellenkező oldalán kell kimenned a Rift pályára.

A törpe a Greyfell felé vezető utat eltorlaszoló sziklákat fogja felrobbantani. De mivel mellékküldetés, a játék ennek teljesítése nélkül is végigjátszható. Nekem is sikerült enélkül.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#503) róland válasza Caster (#499) üzenetére


róland
veterán

Az első kő Eloni-ban van a Fafna nevű sárkánynál.
A második Leafshade-ben a Fire Skeleton csontváznál.
A harmadik Zyrafyr-nál Southern Windwalls-ban.
A negyedi és ötödik Faurung-nál és Fyrmir-nél Farlon's Hope-ban.
A hatodik Ulather ládájában a Rift pályán. Ennél előbb le kell győzni Ulathert, majd a vörös kulccsal kinyitni a ládát.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#504) róland válasza róland (#503) üzenetére


róland
veterán

Vörös kulcs: pontosan Red Stone Key.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#505) Caster


Caster
csendes tag

Kösz mindent, a mai napon megnézem. Majd szólok hogy sikerült. Még1szer THX!

(#506) Caster válasza róland (#504) üzenetére


Caster
csendes tag

Jah és télleg, abban tudtok segíteni, hogy a kiegészítéseket hogyan s mi módon lehet feltenni? Mert feltettem a SotP-et de folamatosan kérte a kódot. Hiába tettem újra fel, úgy is. Tuom írta valaki korábban mi a helyes eljárás, de hiába próbálom, sehogy nem megy. Need help! THX

(#507) róland válasza Caster (#506) üzenetére


róland
veterán

Vigneau (remélem nem írtam el a neved) írta korábban a helyes telepítési sorrendet. Kicsit olvass vissza. Remélem most már lassan én is belekezdek a kiegekbe, de múlt héten unokahúgom nyúzta a játékot és neki teljesen előlről kellett kezdeni. Így egy kicsit hanyagolnom kellett a saját Avatarom fejlesztését.

Amúgy észrevettétek, hogy minden pályán akkor lehet sokat fejlődni, ha a seregeddel véded a területed, amíg el nem fogy az ellenfél csapata/nyersanyaga/stb-je?

Nekem kezd bejönni ez a taktika. Ja és addig nem beszélek senkivel, míg nincs egy kissebb csapatom (úgy 30-40 fő, kellő védelmi felszereléssel, nyersanyaggal). Így eleinte csak a felderítőket kell legyőzni a fősereg meg majd akkor támad, amikor már nincs esélye velem szemben.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#508) Kraptor


Kraptor
őstag

Érdemes kipróbálni ezt a játékot is:

Bővebben: link

Hasonliít a topickab lévő játékhoz. Simán csak reggelni kell fileplanetra és multiban tudod nyomin.

(#509) Caster válasza róland (#507) üzenetére


Caster
csendes tag

Nah megnéztem amit mondtál, s lám valóban úgy vala. A Rift nevű pályát végig is toltam még az este, kicsit húzós volt, de végül sikerült, csak eccer haltam meg.

(#510) Caster


Caster
csendes tag

Elolvastam V. fentebb ajálott irományát a javallott telepítés mibenlétéről, s valószínűleg meg is találtam a hibát, hogy nálam miért nem megy. Ő ugyanis így kezdi valahogy: a kiegészítések gond nélkül felmennek a Guru DVD-n levő gamera... Namármost, nekem nem onnan van meg a játék. Mondjuk úgy találtam... ;) Érted mire gondolok?

(#511) róland válasza Caster (#510) üzenetére


róland
veterán

Ha érdekel, akkor a GURU DVD-t a Nyugati Pu. melletti Bluefishben a Vogel-Burda kiadó standjánál (korlátozott számban) beszerezheted. 1-2e Ft számonként.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#512) róland válasza Caster (#509) üzenetére


róland
veterán

Visszamentél már Farlon's Hope-ba?

Megtaláltad ott mindkét sárkányt?


Amúgy segítségnek: Bővebben: link

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#513) Caster válasza róland (#511) üzenetére


Caster
csendes tag

Üdv!! Azt mondod a régebbi gurukat is be lehet ott szerezni? És azon biztosan menni fog?Mer csak ha télleg megy azon, akkor adok ki érte zöldhasút.

(#514) Caster válasza róland (#512) üzenetére


Caster
csendes tag

Vissza, és sikerült kirobbantani a kaput. most a rift utánin vagyok, este ott hagytam abba.

(#515) róland válasza Caster (#513) üzenetére


róland
veterán

Mikor legutóbb arra jártam, akkor volt még az a Guru amelyiknek a mellékletén fenn volt az SF.

Még én sem próbáltam ki, mert várok egy programot, addig meg nem aktiválom az XP-met, így havonta újratelepítés van otthon.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#516) Caster válasza róland (#515) üzenetére


Caster
csendes tag

Okkés. Remélem kitart még egy kicsit a készletük. Mert itthon (Miskolcon ) utána néztem, de nem vala sehol sem. Csak pénteken megyek föl pestre, majd akkor beruházok rá, remélem lesz rá időm, azok a hülle T.O-sok nem csesznek el semmit, már most is miattuk kell mennem, namind1. THX TSÁ

(#517) Caster


Caster
csendes tag

Hali! Mi a megfelelő sorrendje a feltelepítésnek majdan? A TToD -ra föl leht pakolni egyből a SotP-et vagy inkább a BoW és csak harmadiknak felrakni a Phoenixet. Mert most látom hogy nekem csak a Phoenix van meg. Tanács?:))

(#518) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Olyan embert keresek, akinek megvan a Platinum edition. Én ugyanis megvettem, de német. Kellene nekem az angol verzióból a lang mappa, kb. 1,24GB.
Ki az, aki megírná ezt nekem?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#519) Vigneau válasza róland (#507) üzenetére


Vigneau
félisten

Igen, jól... :C

Mellesleg látom, volt némi gondod a kieges segítségnél. Igazán sajnálatos. De amint látom, csírájában el lett folytva. Örülök neki, hogy nem lett nagyobb bajod belőle. Hiába, nem könnyű a segíteni akarás...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#520) Vigneau válasza Caster (#517) üzenetére


Vigneau
félisten

Eredeti játéknál elvileg mindegy. De betarthatod a korábbi sorrendet is:
1. alapjáték;
2. aryn;
3. phoenix.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#521) S e t h


S e t h
nagyúr

Sziasztok!
Most kezdtem el játszani a játékkal és nagyon testszik.Még nagyon az elején vagyok ezért lenne pár kérdésem.
Varázslóval szeretném megcsinálni a játékot de nem tudom mire lenne érdemes fejlődni, hol vannak tápos varázslatok.Eddig tettem pontokat a death magic-necromanta osztályra de még nem egészen tiszta a dolog mert egy kereskedőnél amikor megnéztem a varázslatokat akkor nem láttam sok fajtát hanem csak fejlettebb szintűeket de nem értem ,hogy ez mit jelent.Pl most irányítok pár csontvázat egyes szintű varázslatként viszont ebből van 20-30 as szintű is horribilis összegért.Ez mit jelent? Több csontit vagy magasabb életerőt nekik?
Más.Én a gurus kiadással játszom.HA ez megvan akkor nyomhatom ezt követően a kiegészítőt , hogy átviszem a karaktert?Hol lehet beszerezni a kiegészítőket és hány van belőle?
Köszi előre is a válaszokat!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#522) róland válasza S e t h (#521) üzenetére


róland
veterán

Max 12-es szintű minden varázslat a játékban. Ha fekete mágiára gondolsz, akor a Death-Curse párossal többre mész, mint a Necromancy-val. Necro-t szvsz nem érdemes 5-nél feljebb nyomni, mert nem igazán erősek a csontvázak (azaz elég gyorsan kinyírják őket az ellenfelek).

Death-ben vannak nagyon hasznos kis varázslatok pl.: death, pain, area pain, pestilence

Eddig két kieg jelent meg - valószínű nem lesz több, mert már készül az SF2. Pesten az Eurocenter, vagy a Mammutban lévő Saturn üzletekben lehetett kapni a kiegeket. Amúgy a Guru-s CD-re nem megy fel simán a két gyári kieg. De olvass vissza egy kicsit.

Tanácsokhoz pedig olvasd el a www.planetspellforce.com oldalat

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#523) Vigneau válasza róland (#522) üzenetére


Vigneau
félisten

Te hallottál amúgy róla, hogy a gyári kiegeket próbálta már valaki felrakni a Gurus játékra?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#524) Vigneau válasza Caster (#517) üzenetére


Vigneau
félisten

Sikerült megszerezni a Gurus játékot?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#525) Caster


Caster
csendes tag

Hola Amigos!
1.kérdés: Hogy van vége a játéknak? Kinyírom nagynehezen a lélekkovácsot, a két követ, meg a teremtményeket, aztán jön egy anim. amiben asszem Rohennel csevegek, bemegy egy kapun és kész?
2. kérdés: Mi a másik kieg neve? Nem a Phoenix, az már megvan. Valami aryn-t emlegettetek vala feljebb. Az mi az? Nem a Breath of the Winter a másik? Vagy van mégegy amiről nem tuok?
3. kérdés: Hogyan kell feltenni a Gurus játékra a Phoenixet? Mert próbáltam úgy ahogy fentebb írtátok de nem akar menni, kéri az eredeti SotP. lemezt. Ha nektek sikerült felrakni a Gurus játékra a kieget, legalább azt írjátok meg, mert akkor nemadom fel és próbálkozom tovább. Esetleg mégegy Users Guide is elférne. THX

(#526) róland válasza Vigneau (#523) üzenetére


róland
veterán

Igen, hallottam ilyenről. De az a baj, hogy a Guru-s 1.11-es verzióra nem lehet felrakni a kiegeket. Ha jól emlékszem legalább 1.34-es verziójú kell legyen az alapjáték, ha a kiegekkel is szeretne valaki játszani.

Csak az általad említett módszert tudom, hogy működik.

Amúgy melyik Blindwrite-ot használtad? És még egy kérdés, minek kell a Patin Couffin (remélem jól írtam), és mi is ez a Blindwrite-hoz?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#527) Caster válasza róland (#526) üzenetére


Caster
csendes tag

A Gurus játékot azt lehet frissíteni nem? Mer amikor a nem Gurus verziómat próbáltam, annál kiírta, hogy valami korrupted serial vagy mittomén, szal nemteccett neki, de ez most eredeti szal nem lehet semmi baja sem. Na majd otthon megnézem. Megvan az 1.5x patch asszem. Fel kell mennie. Ugye?

Mi az a Blindwrite?

(#528) róland válasza Caster (#527) üzenetére


róland
veterán

Sajna nem lehet frissíteni a Guru-s játékot, csak a Vigneau által leírt módon. Én megpróbáltam simán az akkor 1.3x-es patch-t felrakni, de utána állandóan az első CD-t kérte, a Guru DVD-t meg nem fogadta el annak.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#529) kovacstibor79 válasza Caster (#527) üzenetére


kovacstibor79
aktív tag

A BLindwrite olyan progi mint az alcohol120% vagy a Deamon tool, vagyis CD-kép készíthető vele (image file).

(#530) kovacstibor79 válasza Caster (#525) üzenetére


kovacstibor79
aktív tag

Hi megint én vagyok látom meggyűlt a bajod a játék installal, ha írsz egy emailt ide: kovacstibor79@freemail.hu , leírom mit, hogyan kell tenned, illetve ha kell akkor oda tudom adni a játék összes kieg.-jét!!! :)

(#531) Caster válasza kovacstibor79 (#530) üzenetére


Caster
csendes tag

Írtam neked KovácsTibor79! THX

(#532) Vigneau válasza Caster (#525) üzenetére


Vigneau
félisten

De igen, a Breath Of The Winter a másik kieg, csak a játék főmenüjében az Aryn névre hallgat. A másik pedig a Phoenix nevű rövidítést kapta.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#533) Vigneau válasza Caster (#525) üzenetére


Vigneau
félisten

A játéknak ez a vége...

A telepítésre itt az általam kreált guide: Bővebben: link. Az említett DVD az általam küldött, a játékok ISO fájljait tartalmazó korongra vonatkozik az 1. pontban. Sok sikert és kitartást! A magyarítást pedig felejtsd el! Ez fontos! :))

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#534) Vigneau válasza róland (#526) üzenetére


Vigneau
félisten

Alkoholban simán ki lehet írni őket az ISO fájljukból. Csupán azt kell beolvasatni vele, a többi pedig a progi dolga... Ha jól emlékszem. Csak ügyesen...

Amúgy elég szívás, ha eredetiben akarod nyomni a Gurussal és a progi nem hajlik a jó szóra... :(

[Szerkesztve]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#535) Vigneau válasza Vigneau (#533) üzenetére


Vigneau
félisten

Kieg az előzőhöz: az általam leírt módozat mindenképp működik a telepítés során, ezt tartsd be. Hosszú próbálkozás eredménye, azért osztottam meg a közösséggel, hogy más ne kínlódjon annyit. Olvasd végig újra figyelmesen, kitettem a hsz-embe Neked, hogy ne kelljen keresgélned. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#536) róland válasza Vigneau (#534) üzenetére


róland
veterán

Kösz az infót.

Amúgy sima 700 MB-s CD-re ráférnek a dolgok, mert némelyik jóval 750 Mb fölött van.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#537) róland


róland
veterán

Valaki próbált már CD ISO-t DVD-re írni? Ha van tapasztalata, érdekelne. Még azelőtt mielőtt elrontok - az első ilyen irányba tett kísérlettel - egy DVD-t.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#538) Caster


Caster
csendes tag

NNa Hali! Sikerült feltennem a Gurus játékra a Phoenixet!
Feltelepítettem a Gurus Spellforce-t, majd feltörtem a nálam szintén meglévő CD-s változat Crack-jával, azt frissítettem 1.5x nemtudomhanyasra(legújabb asszem), felnyomtam a Phoenixet, és annak a Crack könyvtárát úgy ahogy van átnyomtam a game könyvtárába. Asszem így történt. Működik. Nekem. Ohne magyarítás de sebaj. :DD Na jó gamerkedést! Jah és majd még érdekelne a Breath of Winter is! Na üdv mindenkinek!:))

(#539) Vigneau válasza róland (#536) üzenetére


Vigneau
félisten

Szívesen! Remélem, sikerrel jársz!

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#540) Vigneau válasza Caster (#538) üzenetére


Vigneau
félisten

Látom, találtál egy másik utat. Ez se rossz. :C

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#541) Vigneau válasza róland (#537) üzenetére


Vigneau
félisten

Még nem próbáltam, de ha ennyire félsz a rontástól, akkor javasolnám újraírható DVD alkalmazását. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#542) róland válasza Vigneau (#541) üzenetére


róland
veterán

Te mire írtad ki? 90 perces/800 MB-os CD-re vagy sima 80 perces/700 MB-osra?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#543) Vigneau válasza róland (#542) üzenetére


Vigneau
félisten

Hagyományos 80 percesekre (700MB). Ráfér - ha jól emlékszem, túlírás nélkül. 3 db kell hozzá...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#544) róland


róland
veterán

Kösz az infókat. De sima ISOBuster 1.8-cal kimásoltam az anyagot.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#545) Vigneau válasza róland (#544) üzenetére


Vigneau
félisten

Nincs mit. A lényeg, hogy sikerült a korongramentés... :C

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#546) Vigneau válasza róland (#544) üzenetére


Vigneau
félisten

Elkezdtél már játszani?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#547) róland válasza Vigneau (#546) üzenetére


róland
veterán

Igen, belekezdtem. Elég érdekesek a kiegek, most még csak próbálkozok, aztán talán jövfő héten nekiállok rendesen végignyomni.

Aryn első pályájának a jobb oldalára gondolom később kell visszamenni, mert eddig nem találtam odafelé vezető utat.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#548) Vigneau válasza róland (#547) üzenetére


Vigneau
félisten

Olyan az a pálya, mint egy központ. Jól látod a dolgokat... ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#549) róland válasza Vigneau (#548) üzenetére


róland
veterán

Na a 2. pályával végeztem, most állok neki a harmadiknak.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#550) Vigneau válasza róland (#549) üzenetére


Vigneau
félisten

Szépen haladsz, biztosan hamarabb kivégzed, mint én... ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.