Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) róland válasza Capricornus (#699) üzenetére


róland
veterán

Gyorsabb, mert az Aryn részben jóval kevesebb a pálya, mint volt az első részben, vagy akár a Phoenix-ben lesz majd.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#702) Capricornus válasza róland (#701) üzenetére


Capricornus
aktív tag

Jah, azt én is néztem, hogy itt csak 12 pálya van, míg az alapban ugye 21 volt...De nem baj, jó ez így is:)
Alig várom hogy befejezzem a BoW-t, és elkezdhessem a Phoenixet:D

Per aspera ad astra!

(#703) Capricornus


Capricornus
aktív tag

Egy kérdés. Írtátok korábban, hogy Pesten meg lehet venni a Phoenixet. Egész véletlenűl nem tudjátok, hogy Szeged környékén árulják e?Csak azért, mert két kezemen meg tudnám számolni hányszor jártam Pesten eddig, és valszeg nem most fogom elkezdeni az oda utazgatásokat.
Előre is köszi.

Per aspera ad astra!

(#704) kovacstibor79


kovacstibor79
aktív tag

Hi!

Már én is nagyon sok helyen keresgéltem a Spellforce játékot + kieg. megvásárlás céljából de mostanában már az alap játékot se nagyon látom. Vagy lehet hogy én nézem rossz helyen. MediaMarkt-ban nézted már? Ott nagyobb eséllyel találhatsz Phoenix-et.

Addig is jó Ork ölést!!! :)

(#705) kovacstibor79


kovacstibor79
aktív tag

Biztos azért fejlődik a BOW-ban gyorsabban a hős hogy legalább ugyan olyan szintűre el lehessen jutni mint a TOOD-ban, mivel a SOP-ban választhatsz hogy melyik játékbeli hősödet viszed tovább.

(#706) Capricornus válasza kovacstibor79 (#704) üzenetére


Capricornus
aktív tag

Hali!

Ott már régen jártam, de a BoW-t ott vettem, még tavasszal. Alapjátékot meg láttam a Szeged Plázában, egy 576 boltban, de mikor kérdeztem, hogy Phoenix van e, úgy nézett rám az eladó, mint egy szellemi fogyatékosra.:)
Akkor marad az, hogy ráuszítom a pesti ismerőseimet fővárosunk boltjaira:)

Az jó, ha a Phoenix-ben tovább lehet vinni valamelyik karit, bár gyak teljesen ugyan olyan mind a kettő:D
Bakker, a Nevershade Frontier nagyon kemény pálya volt, csak abból volt 2 szintlépésem, hogy védtem a bázisom:D
Ha nem építettem vagy 40 tornyot, akkor egyet sem:D

Per aspera ad astra!

(#707) róland válasza Capricornus (#706) üzenetére


róland
veterán

Shal D'un még többet hoz ezen a téren. nekem sikerült ott vagy 3 szintet lépnem. :)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#708) Capricornus válasza róland (#707) üzenetére


Capricornus
aktív tag

no, éppen nem lett meg a 3 szint, de tényleg zúzós volt ez is
rohadt tornyok szivattak mint atom, míg rá nem jöttem, hogy lehet őket egyszerűen semlegesíteni:)
meg ládákban is jó kis cuccok voltak, csak elfogytak a coinjaim:(
most a Firefangs-en próbálkozok, nem lesz egyszerű ez sem ahogy látom...

Per aspera ad astra!

(#709) róland válasza Capricornus (#708) üzenetére


róland
veterán

Ha ügyes vagy, azon is lehet pár szintet lépni. (kb. 2-3-at) Először FPS módban elindulsz (azaz csak Te, Lena, meg pár goblin vagy egyéb támogató, akit/amit meg tudsz idézni), majd mikor a terep közepét kitisztítottad, aktiválod a hős monumentet, a hősökkel csinálsz egy kis utat, aztán jöjjenek a dark elfek.

Na itt én jó egy napra leálltam, addig kell építkezni, míg a dark elfhadsereged és a védműveid fel nem morzsolják az árnyakat. Addig ne beszélj a pályán senkivel.

Kb. a pálya jó 3/4 részét érdemes beépíteni Tower of Sorcery-vel. Mindbreaker nem kell a pályához, csak az ariat pazarlod vele.

Amit védened kell: A táborod középen, a 2 Aria forrás, a 4 (vagy 5) tűzoltár szétszórva a pályán (azok mellé annyi ToS-t tégy, ami elfér azon a pályarészen (lesz, ahol 30-40 is elfér).

De a legbiztosabb, ha folyamatosan beépíted a pályát ToS-kkel. Kicsit időrabló, de megéri, mert amikor nálad lesz a Shadow Ring, kicsit felgyorsulnak az események. Addig ne is vedd fel a gyűrűt a ládából, amíg nincs bő Aria tartalékod.

Na ennyit a pályáról, a többit rád bízom. :)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#710) kovacstibor79


kovacstibor79
aktív tag

Hi!

Hanyadik ez a pálya amiről beszéltek?
Most kezdtem újra a játékot, de azért szeretném azt megkérdezni hogy van egy pálya amikor egy portálkapudól özönlik az ellen (sötét elfek), mit lehet velük tenni? Mert egyszerűen nem bírtam velük, mire kiírtanám őket jön egy újabb adaggal.
Ti hogy csináltátok???
:(

(#711) róland válasza kovacstibor79 (#710) üzenetére


róland
veterán

Olyan Mirraw Thur-ban van, onnantól, hogy Grim kiszabadította a főgonoszt és kinyította a Shal D'un-i kaput. Ne foglalkozz velük, menj tovább a küldetésben.

A másik lehetőség a Frostfall pálya, de ott meg első körben nincs is esélyed a Crimson Empire hadaival szemben, hanem fel kell rohanni a pálya tetejére (északra), a jégelfekhez, azokkal lehet megcsinálni a pályát, bár a CE hadainak egy része a pályán marad.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#712) Capricornus válasza róland (#709) üzenetére


Capricornus
aktív tag

áááááá, róland, ne mond el, magam akarom megcsinálni:)
amúgy mostanában orrba szájba tornyozok, szóval valszeg itt is az lesz:)

amúgy ez a 10. pálya, és úgy hogy még senkit nem nyírtam ki vagyok majdnem 22-es szintű, csak egy picike kell, de sztem ez meglesz az első pár árnyból

pesti ismerősömet elzavartam a mammutba, majd ma beszélünk, remélem sikerült neki megszerezni a Phoenixet...:U

Per aspera ad astra!

(#713) Vigneau válasza róland (#697) üzenetére


Vigneau
félisten

Szia Róland!

Ha még nem találtad meg a Bone Altair-t, akkor Mirraw Thur-ban keresd. Első pálya, Észak-Nyugati szektor, egy kisebb fennsíkon található. Most mentem el mellette, mert újrakezdtem az Aryn-t. Ennek a küldetésnek az avatar-ját viszem tovább majd a Főnixbe.

Üdv: Vigneau

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#714) Vigneau válasza kovacstibor79 (#694) üzenetére


Vigneau
félisten

Húúú, nagyon jó a magyarítás! :C Jó volt a tipped! :R

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#715) kovacstibor79 válasza Vigneau (#714) üzenetére


kovacstibor79
aktív tag

Nekem is eszméletlenül tetszik így!
Én is most kezdtem elölről. A második pályarész vége felé tartok. A 3 kiszabadított egyéntől összeszedtem a kődarabokat, és a ládikát keresgélem amit ki kellene nyitni, de nem lelem. :(

(#716) róland válasza kovacstibor79 (#715) üzenetére


róland
veterán

Szintén északnyugat. Kell ott lennie valami Wumpus nevű szörnyek is. Mellette van a láda.

Vigneau: Kösz, megkeresem.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#717) Vigneau válasza róland (#716) üzenetére


Vigneau
félisten

Szivesen! Bizom benne, hogy hamar megtalálod és pontot tehetsz az ügy végére. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#718) róland válasza Vigneau (#717) üzenetére


róland
veterán

Mindjárt újratelepítem a játékot, mert volt egy reinstall.

Most kezd beérni a gépemen a szoftverek összeállítása, már csak pár kieg hardver kell és akkor talán véglegessé válik a telepítésem.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#719) Vigneau válasza róland (#718) üzenetére


Vigneau
félisten

Neked legalább nem mentek el a mentéseid... ;) (Szerencsére.) :)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#720) róland válasza Vigneau (#719) üzenetére


róland
veterán

De lehet, hogy a Order of Dawn-os mentéseimet letöröltem. Még utána kell néznem.

Amúgy sikerült megtalálnom a Bone Altairt. Amit lehet rajt csinálni:

I. Bone object of the berserker - for warriors, counterattack bonus
1. skull helmet: Any Melee Ability 10; Armourclass 46; Stamina +10; Agility +10; kell hozzá: Bone Skull, Yellow Bloodgem, bone knife
2. bone armour: ? kell hozzá: Armour, Blue Bloodgem, knife
3. Sawsword: Any Melee Ability 10; Damage 12-16; Range 1; Speed 100% kell hozzá: jaw, knife (Violet Bloodgem?)

II. Ancestral Bone Object - for magician, effect magic bonus
1. skull: Any Magic Ability 10; Armourclass 24; Stamina +10; Intelligence +10; Wisdom +10; Charisma +10; every damage spell costs 20% less mana except auras; kell hozzá: Skull, Yellow Bloodgem, Bone Knife
2. Armor: kell hozzá: Armor, Blue Bloodgem, knife
3. Staff: Any Magic Ability 10; Damage 9-13; Range 1; Speed 100%; Intelligence +5; Wisdom +5; every damage spell costs 20% less mana except auras; kell hozzá: Jaw; Violet bloodgem; Knife

Ahány Knife-od van annyiszor tudsz elkészíteni valamit, de ha az egyik főcsoportot választottad, akkor csak annak a 3 tárgyát készítheted el.

Nem használja fel az alábbi tárgyakat: Long Bone, Lizard skull, Thighbone, Bone shard; White, Cyan, Red, Green, Black, Grey, Brown Bloodgems.

Lehet, hogy van valahol egy másik Bone Altair? Aki talál Mirraw Thur-on kívül bone Altairt az jelezze.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#721) Vigneau válasza róland (#720) üzenetére


Vigneau
félisten

Ahogy haladok előre, majd jól nyitvatartom a szemem. Ha találok másikat, szólok. Még csak a 2. pályán járok... :B

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#722) Capricornus


Capricornus
aktív tag

Üdv!

Elküldtem ismerősöm a Saturn-ba Pesten, és azt mondták neki, hogy nem csak hogy most nincs, de egyáltalán nem is volt nekik Phoenix...most akkor mi a rák van?:F
Itt azt írtátok, hogy ott lehetett kapni...:O

[Szerkesztve]

Per aspera ad astra!

(#723) róland válasza Capricornus (#722) üzenetére


róland
veterán

Saturn Kispest (Europark)-ban volt tavasszal Phoenix. Saját szememmel láttam és volt a kezemben.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#724) Capricornus válasza róland (#723) üzenetére


Capricornus
aktív tag

hmmm, hát ő a Mammutban volt, vagy hol, de akkor majd ráveszem, hogy nézzen el Kispestre
köszi az infót

már az Abyss-t tolom...szegény Wilit, vagy hogy hívják, már az első szörny megölte:D
csináltam rakás screenshotot, majd felrakom honlapomra

Per aspera ad astra!

(#725) róland válasza Capricornus (#724) üzenetére


róland
veterán

Na, valahol én is Abyss környékén járok. Hát, Isten nyugosztalja Willit-et. Azért nem ártana az első szörnyeket elkerülni vele, mert mond valamit arról, hogy nem minden szörny szereti a tüzet.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#726) Capricornus válasza róland (#725) üzenetére


Capricornus
aktív tag

Jah, de aztán iq-ból rájöttem mit mivel kell irtani:)
mondjuk nem volt nehéz kilogikázni, hogy azt a szörnyet, amiről már huszadjára pereg le a tűzgolyó talán jéggel kéne kiírtani...csak ugye az a szívás, hogy az elf bázisnál olyan lények jönnek, amik immunisak a jégre, az orknál meg olyanok, amik a tűzre...szóval helycserés támadást kell alkalmazni:)
csak az volt a gáz, hogy a saját seregeim is irtották egymást:((
de megoldottam, úgyhogy most gó uccsó pálya, ősjégsárkányt vadászni:D

amúgy most 28-as szintű varázsló az emberkém, és kaptam egy olyan varit, hogy rain of fire;)
muhaha:DDD

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Per aspera ad astra!

(#727) Dooku


Dooku
csendes tag

háj!
Most fejeztem be a TOoD -t és egy picit nem értem a végét... ki kicsoda és hogyan, mért? ja és az ugy jó hogy vége a vidnek (ahol rohen/söté úr visszamegy az időben) és kilép a főmenübe?


ja meg hol tudnám megszerezni a TOoD -t és a BoW ot?

[Szerkesztve]

(#728) Capricornus válasza Dooku (#727) üzenetére


Capricornus
aktív tag

Hali!

Ja, az a vége, de én se értem egészen:)

Megszerezni?:)
Legálisan:gyak. bármely boltban lehet kapni az alapot meg a wintert,ahol szoftvereket árulnak, pl. Szegeden MM és az 576 bolt. Régebben Teszkóban is volt, mostanában már nem láttam. Corát meg nem tudom, de lehet ott is van. Pestről és egyéb városokról nem tudok nyilatkozni, de ha visszaolvasol, érdekes dolgokat tudhatsz meg. A második kieget viszont én sem tudom, azt nagy erőkkel vadászom én is.

Per aspera ad astra!

(#729) kovacstibor79


kovacstibor79
aktív tag

A Spellforce Gold -ot (TOOD+BOW) meg lehet rendelni a www.cdgalaxis.hu-n

(#730) Dooku


Dooku
csendes tag

:R :R :R :R :R kovacstibor :R :R :R :R a főniksz még ráér, előbb a BoW -ot kell kivégeznem...

1ébkéntz nagyon megszívtam, mert 27 -es szinten hagytam abba de cak 10-es volt a Fekete mágiám, mert kevés volt az inteligenciám... na mind1 majd a Bow-ban jobban csinálom:D
amúgy erős voltam , fekete: halál, nekro 10 es szint , nehéz tompa 9

[Szerkesztve]

(#731) Capricornus


Capricornus
aktív tag

no, végre, kijátszottam a Wintert
ismét csak 28-as szintűként fejeztem be, még egy negyed csíknyi hiányzott a 29-hez
az uccsó pályán is volt szivatás azért rendesen, főleg a vége felé, de többet nem árulok el, majd meglátjátok ti is;]
screenshotokat meg felnyomom még ma este valhová

Per aspera ad astra!

(#732) Mys73r1o


Mys73r1o
csendes tag

Hello annyira elegem van az egyik mapbol hogy az nemigaz :( :( :(
ezért ki találtam hogy csitelek azon a mapon találtam csitet de nem megy letöltöttem a patchat is de ugy sem megy!!!!!
lehet hogy azért nem megy mert rosszul irom aki tud segiteni pls segitsen :( :( :(
adok egy cheatet hogy van leirva: Application:setgodmode(1)
na pls segitsetek ezt hogy irjam be a consoleba

Vörös Az Ég Alja A Szultán Vára Felett.

(#733) Mys73r1o


Mys73r1o
csendes tag

Hello ismét én!:D
szeretném ha segitenétek mert van egy kurv@ nehéz map és fejembe vettem hogy csitelek a mapon már találtam is csitet és le is töltöttem a peccset.
de még mindig nem megy, gondolom azért mert roszzul irom be a kodot mert ilyen fogyi jelek is vannak benne és nemtom hogy melyik részét irjam be :)
itt egy tipp amit valahogyan be kéne irni a console-ba:Application:setgodmode(1)
ez egy csit na tehát nemtom melyik részét irjam be aki tud segiten irjon a mail cimemre:
m1a1@freemail.hu
aki segit akkor azt orok hálám uldozi :R :R :R :R :R

Vörös Az Ég Alja A Szultán Vára Felett.

(#734) Capricornus válasza Mys73r1o (#733) üzenetére


Capricornus
aktív tag

ne izélj már, ha én ki tudtam játszani csalás nélkül, akkor bárki ki tudja:D

Per aspera ad astra!

(#735) Mys73r1o válasza Capricornus (#734) üzenetére


Mys73r1o
csendes tag

De én nem én még láma vok:) :B
de tudsz segiteni?
(egyébként még csak az 5.ik mapon tartok legalább amikor ott van 5 millio ork aki védi a bázisát és közben még támadnak is :U :U

Vörös Az Ég Alja A Szultán Vára Felett.

(#736) Mys73r1o


Mys73r1o
csendes tag

De ha nem segit senki én maradok a Dawn of Warnal és a warcraft nál!

Vörös Az Ég Alja A Szultán Vára Felett.

(#737) róland válasza Mys73r1o (#735) üzenetére


róland
veterán

Melyik játék (Order of Dawn, Breath of Winter, Shadow of The Phoenix)? Mi a pálya neve?

Alapjátékhoz (Order of Dawn): http://www.planetspellforce.com/

[link]

Ez az alapjáték 5. pályájának - The Shiel - a végigjátszása. persze angolul, de valamelyik magyar oldalon ezt a leírást is lefordították.

Például itt is olvasható a magyar leírás: [link]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#738) Mys73r1o válasza róland (#737) üzenetére


Mys73r1o
csendes tag

őőőőőő a sima order of dawn van meg nekem semmi kiegészitésem nincs és nem is biztos hogy az 5odik map lehet hogy a negyedik :F :F :F :F
de én csak azt akarom tudni hogy érted-e hogyan kell a consoleba beirni a cheatet! :U

Vörös Az Ég Alja A Szultán Vára Felett.

(#739) róland válasza Mys73r1o (#738) üzenetére


róland
veterán

Írd le a pálya nevét, akkor esetleg leírom, hogy hogyan lehet cheat nélkül végignyomni a pályát. :(((

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#740) Mys73r1o válasza róland (#739) üzenetére


Mys73r1o
csendes tag

elnézést! :(((
én azt sem tudtam hogy van pálya név annyit tok hogy voltam valami greyfell városban meg minden ló fing!

Vörös Az Ég Alja A Szultán Vára Felett.

(#741) Mys73r1o válasza Mys73r1o (#740) üzenetére


Mys73r1o
csendes tag

De ha miszternek nem tetszik akkor nem is kérek seggitséget hogy lehet megnézni a map nevét??? egyébként is????? (tök kezdö vok a játékban)

Vörös Az Ég Alja A Szultán Vára Felett.

(#742) Mys73r1o


Mys73r1o
csendes tag

oo bocs ha megsértettelek a 4ik mapon vok ahol van 70 ork és azt mondja hogy vegyek crossbowmant (nyilpukást) és én vettem és probálom legyőzni de akkoris kurva erős a serege :U

Vörös Az Ég Alja A Szultán Vára Felett.

(#743) Mys73r1o


Mys73r1o
csendes tag

De nem kell a segitséged mert engem csak a csit érdeekel igy tok csak nyerni nem akarok pocsolni a mapokon :B ;] :DDD :C

Vörös Az Ég Alja A Szultán Vára Felett.

(#744) Mys73r1o


Mys73r1o
csendes tag

de igazábol csak erre a mapra kell a csit

Vörös Az Ég Alja A Szultán Vára Felett.

(#745) róland válasza Mys73r1o (#744) üzenetére


róland
veterán

Ha már ezen a mapon cheat kell, akkor mit fogsz csinálni az igazán kemény mapokon?

A pálya nevét meg tudod nézni, amikor elmented, vagy betöltöd az állásaidat. Alapesetben a pálya nevét ajánlja fel, mint fájlnevet.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#746) róland válasza róland (#745) üzenetére


róland
veterán

Ha minden igaz, akkor Leafshade a pálya neve. Bár nem ezen a pályán a leglényegesebb, de egy aránylag jó taktika, ha az elején a hősöddel megtisztítod a terepet a hadaidnak. Arra nagyon figyelj, ha sárga körök villognak a térképen, akkor ne hagyd a felderítőket menekülni, különben véged.

Amennyire visszaemlékszem ezen a térképen van 2 Human és 1 Hero Monument. Kezdésnek tisztítsd meg a Hero és a Human Monument környékét. Indítsd be őket. Mikor a hőseid elkészültek állítsd be őket a szoros elé, hogy az onnan lefelé igyekvő ellenséget ne engedjék áttörni. Az ember munkásokkal kezdd el kitermelni a fát és a követ. Én csak ezután beszélnék Einar őrmesterrel. Ő felajánlja a seregét a védelemre, de ne hagyd, hogy bemenjenek a szorosba. Építs favágó kunyhót, kőfejtőt, kis főhadiszállást, bányát, majd pár íjásztornyot a szoros bejáratához. Aztán egy kovácsműhelyt, hogy katonáid is lehessenek. ezután a hőseiddel menj el keletre, hogy felszabadítsd az első Aria forrást. A tó mellé építhetsz halászkunyhót, mellé meg egy élelmiszer raktárat. Még ne építs vadászkunyhót, mert a vadászok szeretnek elcsavarogni a vad üldözése közben. És nekünk az a fontos, hogy egyelőre senki ne lépjen be közülünk a szorosba. Várd meg, míg kb. 20 fejlesztett katonád lesz, 5-8 íjász, a többi zsoldos.

Ez a pálya a türelemről szól, mint sok másik is a későbbiekben. Ha nem akarsz fejvesztve végigrohanni a játékon, akkor sokkal könnyebben fog menni.

Amint megfelelő sereged van nyomulj be a szorosba, ekkor ha minden igaz felfedeznek a lidérc őrszemek, akik elmennek riasztani a sereget. Úgy tudsz könnyebben előremenni, ha elég Aria tartalékod van és felváltva íjásztornyokat és White Hand-eket építesz. Kb. 6-8 íjásztorony közé építs egy-egy fehér kezet. Némely elágazásnál érdemes több fehér kezet építeni. Olyan falak mentén, ahol fölül/alul jön feléd az ellenség, ott meg íjásztornyot. Azok a tornyok menet közben jelentősen megtizedeleik az ellenfelek hadait. (Ezen a pályán ennek a kihasználására lesz lehetőséged.

Kb. fél-egy napod rá fog menni, hogy felérj a második Human Monumentig. Ott állj meg, pótold a veszteségeid, betonozd be a védelmi állásaidat. Az emlékműnél található elf beszél majd valami fogságba esett elfekről, meg valami varázsmaszkról. A fogságba esett elfeket hagyd a végére. Neked a második emlékműtől a hídon átkelve kell az ellenfeleket megsemmisítened. Ha a hídon átkeltél, foglald el a két dombot, építsd tele a környéket íjásztornyokkal és pár fehér kézzel.

Ha kiírtottad a fő tábort ráérsz megcsinálni a melléküldetéseket.


A pálya lényege, hogy nem a sima harcosokra van szükséged, hanem a varázsolni tudó harcosokra: pap, mentálista, elbájoló (Priest, Mentalist, Enchanter). Meg jó pár Fehér kézre, hogy gyógyítsa a seregedet. Tehát a legfontosabb az aria kitermelése. A pályán 2 ariaforrás található, egyenkét 900 ariaval induláskor. Ez nem valami sokáig lesz elég. Ha rám hallgatsz, akkor megpróbálsz olyan állást kialakítani, hogy az ellenség ne tudjon áttörni a védelmi vonalaidon. Ez akkor lehetséges, ha a legnagyobb seregét is emberveszteség nélkül legyőzi a te sereged. Esélyed akkor lesz erre, ha a pályán az avatarod szintet lép. Azt vettem észre, hogy az ellenfél mindaddig egyre nagyobb seregekkel próbál meg legyőzni, míg szintet nem lép az avatarom. Ha szintet lépett, akkor megszűnik ez a nyomás és kialakul egy patthelyzet. Ilyenkor nem szabad megkezdeni a főküldetés következő pontját, hanem pótolva az elvesztett csapatokat, épületeket meg kell állni. Azaz hagyni kell, hogy a csaptaink, hátországunk szorgos munkásai az újratermelődő nyersanyagokt felhalmozhassák. 3-4 órai pihenés nagyon jó hatással van a nyersanyagok mennyiségére. Mikor a legkevésbé elérhető nyersanyag készlete is 5000 fölött van el lehet gondolkodni a folytatáson.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#747) Vigneau


Vigneau
félisten

Egy kis Easter Egg: láttátok Mirraw Thur-ban az orkfocit? Megéri megnézni, akkor jön elő, mikor felszabadítjátok az ork várost. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#748) Vigneau válasza Mys73r1o (#732) üzenetére


Vigneau
félisten

Magyar billentyűnél CTRL+Ú, angolnál CTRL+]. ;) Utána pedig Application:SetGodMode(1). A kettőspont után nincs SPACE, figyelj a nagybetűkre! ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#749) Mys73r1o válasza Vigneau (#748) üzenetére


Mys73r1o
csendes tag

azta erre én is rá jöttem :O :O :O

Vörös Az Ég Alja A Szultán Vára Felett.

(#750) Mys73r1o válasza Mys73r1o (#749) üzenetére


Mys73r1o
csendes tag

egyébként te már csiteltél ebben a gameben? :F

Vörös Az Ég Alja A Szultán Vára Felett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.