Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) kovacstibor79


kovacstibor79
aktív tag

Íme egy link a Spellforce - The Order of Dawn magyarosításához: Bővebben: link
Üdv Mindenkinek!!!

[Szerkesztve]

(#52) Móci


Móci
addikt

Leszedtem, és nagyon megdobta a magyar szöveg a hangulatot! :D :C

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#53) deadguy


deadguy
aktív tag

Hali! Miért van olyan a játékban (speciel Greyfell városában), hogy a kereskedők xxx aranyért dobálják a cuccokat (amire persze még nincs keretem), de ha megvétel miatt klikk a cuccra azt megveszi a karim, és még pénzt is kapok érte????????? Na és ha a megvettet eladom, még azért is....

(#54) bandiras2


bandiras2
senior tag

Érdekesség a spellforce-ban(meg a jowoodos játékokban): Format c: után nem kérte a lemezt, ment annélkül:C:C:C Kölcsönlemezzel játszok, szal adhattam vissza, amint kiderült.:C:C:C

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#55) deadguy


deadguy
aktív tag

Valaki UP az #53-ra?

(#56) deadguy válasza bandiras2 (#54) üzenetére


deadguy
aktív tag

Hát igen, Jowood-ék ezt frankón megoldották, ez nekem is tetszett. Bár én legutóbb a Max Payne 2-nél tapasztaltam ezt (és originál gyári game!!!!) sőt, még iso formátumot is lehetett belőle készíteni...

(#57) Wolverine válasza deadguy (#55) üzenetére


Wolverine
félisten

Bugnak tűnik... Mondjuk én még nem futottam bele - melyik patch van fent?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#58) deadguy válasza Wolverine (#57) üzenetére


deadguy
aktív tag

1.11

(#59) deadguy válasza Wolverine (#57) üzenetére


deadguy
aktív tag

Csak az nem tetszik benne, hogy én nem vagyok a könnyitsünk-a-játékon dolognak a híve.... tudom, tudom, legfeljebb nem ''veszem igénybe'', de akkor is zavaró.... ja és eredeti a game (ill.PC Gurus).

(#60) Wolverine válasza deadguy (#58) üzenetére


Wolverine
félisten

Próbáld ki az 1.52-es legfrissebb patchet, hátha az megoldja a gondodat...

A könnyítésről meg csak annyit, nem kötelező könnyíteni: de végül is szabad a választás, hogy RPG vagy RTS módon oldod-e meg... Én preferálom az RPG módot (nincs jobb a személyes hentnél :DDD), ezáltal néhol egyszerűbb, mintha végig stratégiáznék...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#61) _az


_az
senior tag

király játék, csak túl összetett... szvsz mint a heroes, vagy egy imperium galactica... túl sok felé koncentrálni + egész napokat átjátszani, áh, inkább egy kis autózás :)

az

(#62) Wolverine válasza _az (#61) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem baj, én inkább egész nap Briarwolfokat hentelek, mint tuningverdában villogjak a nagyvárosi estében :U :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#63) deadguy válasza Wolverine (#60) üzenetére


deadguy
aktív tag

Ok, most szedem le.... remélem beválik

(#64) deadguy


deadguy
aktív tag

Valaki help plíz! Most raktam fel a Spellforce-hoz az 1.52. es patch-et, és a dög kéri a cd lemezt, pedig benne van a cd-romban!!! Vagy talán a PC Gurus cd nem számít eredetinek???

(#65) TrollBalint válasza deadguy (#64) üzenetére


TrollBalint
addikt

Feltetted az összes patch-et? Én az 1.10-zel játszok és tudom, hogy ez nem tartlamazza a korábbiakat. 1.05 sem javitja ki azokat amiket a 1.03, viszont azt hiszem csak sorrendbe lehet feltenni őket.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#66) kovacstibor79 válasza deadguy (#64) üzenetére


kovacstibor79
aktív tag

Hi! Tudtommal a PC-Guru-s nem nevezhető teljes értékű eredeti Játéknak, mivel nem lehet tovább patch-elni. (Bocs fel lehet rá tenni a patchet, de utánna crack is kell, vagyis semmi re nem menntél az újságmelléklettel, mert ezek alapján egy warez oldalról is letölthetted volna) Sajna én is beleszaladtam ebbe a csapdába, szóval veheted meg az eredetit ha a kiegészítőkkel is akarsz majd játszani mert azoknak az alapfeltétele az 1.52-es patch. Szerintem ez egy nagyon szemét húzás volt a PC-Gurutól. Nem is veszem többé azt a lapot. Mert ha feltüntették volna hogy ez csak egy korlátolt lehetőségekkel bíró játékverzió akkor nem lenne semmi gondom, de NEM...:(((

Szóval sok sikert a játékhoz!!!

(#67) róland válasza Wolverine (#34) üzenetére


róland
veterán

Ez melyik? Az amelyikben ad melléd a parancsnok vagy 6-10 katonát az elején? Mert abban az elején csak aktiválni kell az elf monumentet és a hero monumentet. Majd a hősökkel és a katonákkal lenyomni egy-két ellenséges tábort, sőt akár a délnyugati erődöt is bevenni (nem könnyű), utána elindulni a human monumentet megtartani és fejleszteni. Ja, és minden nyersanyag újratermelődik egy idő után.

A mellék küldetéseket pedig érdemes megoldani. Különösen hasznos a Shadow World. Nagyon aranyos kis ezüst páncélt/ruhát kapsz, ami 200-as ArmourClass-ú, ergo eztnán nem egykönnyen vernek le téged. De jó a Poisonous Dwarf is = szöges pajzs, nagyon jó. Vagy a Soulstone, itt választhatsz, hogy mit csináljon belőlük a mester. Én a SoulBlade-t választottam. Harc közben szívja az ellenfelek életerejét és persze a tiedhez hozzáadja az elszívott életerőt. Nagyon hasznos.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#68) róland válasza Wolverine (#34) üzenetére


róland
veterán

Nagyon aranyos a Godwall-nál az elfek FrostBringer-e, ha még jól emlékszem a nevére. Ahogy mész fölfelé a lépcsőn, mindig a falhoz közel építesz egy-egy sort és szépne kinyírják a lefelé ballagó elleneket. Így egy elég kis sereg is biztosan megy felfelé.

Én Godland-en jártam - épp elkezdtem (sötét elfekkel) - január végén, de sajna format c:, után nincs nálam a telepítő lemez. A hősöm 24-es vagy 25-ös volt. A kereskedőknél nem érdemes vásárolgatni. Ha a mellékküldetéseket is végigcsinálod, és mindent átnézel a pályán, akkor minden szükséges eszközt megtalálsz.

Tudja valaki, hogy Farlorn's Hope-ban hogy robbantja fel a hülye törpe a sziklákat? Nekem megvolt mindenem a robbantáshoz, de nem adott olyan lehetőséget, hogy odamenne és felrobbantaná.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#69) róland válasza menyuska (#39) üzenetére


róland
veterán

Lavírozni kell, érdemes kinyírni a térkép nyugati részén mindenkit. Ott nincsenek medúzák, és arra kell továbbmenni Farlorn's Hope-ba. Piszok nehéz dolog, de a ládák tartalmáért érdemes lemenni. Ha a hősöket is megidézted, akkor az Avataroddal külön mozogva, fel lehet szedni a ládák tartalmát. Akit nem látnak meg a medúzák azokat nem bántják a Gergoyle-ok.

Délen lépsz be a pályára. El kell menni keletre a hős emlékműhöz és a bindstone-hoz. Érdemes megidéázni egy hőst és vele megnézni, hogy milyen is a térkép. A bekapcsolt bindstone sokat segít a hősödnek a mozgásban. A keleti hős emlékmű feletti medúza mozgása: mikor látod lent, onnan kicsit megy csak feljebb, egy lekövezett átjáróhoz, neked majd arra kell továbbmenned, de miután a medúza onna is továbbmegy egész fel. Akkor szépen át lehet menni felfelé. Ja ott van pár ronda szörny, amit elég nehéz egyszemélyes haddal lenyomni. de nincs medúza felfelé. Neked a játékmező északkeleti sarkába kellene feljutnod. Ott kapod meg a küldetést.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#70) róland válasza Gambit (#33) üzenetére


róland
veterán

Azt hiszem ott jó nagy hadsereg kell a végén , de lehet, hogy kettőre is szükséged lesz. Érdemes várni. Sajnos vannak ilyen pályái, ahol nagyon sok idő azzal megy el, hogy várakozol.

Jó tanácsok:

Minden fejleszthető épületet érdemes fejleszteni: Jobb fegyverek, erősebb egységek, hatékonyabb termelés.


Ha két különféle faj van egy terepen, akkor a nyersanygoknál érdemes megnézni, hogy melyik melyikből termel többet.

Embernél Grainfarm és Cattle Breeding folyamatosan növeli az élelmiszert. Szükséges az egyre nagyobb főhadiszállásokhoz és hadseregekhez.
Törpéknél a Pigfarm ua. mint fent.
Orkonkál a Boar Breeding ua. mint fent.
Tündérek nagyon jók a fa kitermelésben. Szinte korlátlan a fa mennyisége, ha Forester-t is működtetsz. Ja és még egy jó pont: nem tűnik el a Foresterek által telepített erdő, ha újra vissza kell menned arra a pályára. Néha hasznos.
Törpék jó bányászok. Ha minden igaz a fejlesztett StoneMason House után a törpék újonan épített házai nagyon ellenállók az ellenséges támadásnak.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#71) Wolverine válasza róland (#68) üzenetére


Wolverine
félisten

Haver is, jómagam is a The Rift nevű pályán szenvedünk :( Nem lesz egyszerű megcsinálni...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#72) róland válasza Wolverine (#71) üzenetére


róland
veterán

Nem olyan vészes. Fontos, hogy az orkoknál építs a tábor körül a domboldalon lefelé sok FireStarter-t. A haderődben meg legyen sok Totem, persze a Shaman's Hut-ot fejleszd, mielőtt a Totemeket életrekelted. Érdemes 5-5 drummer-t és HornBlower-t is belepakolni a seregbe. Én úgy játszottam végig, hogy 3-3 dolgozóval folynamatosan előrenyomulva építgettem a Firestartereket, míg az Avatarral írtottam az ellen-t. A Rift közepén a déli hegyekben van egy két ''tűzkapu'', ami termeli az ellenséget, azokat leromboltam. De előtte északon a domboldalban volt egy genya szörny, ami tűzgolyókat dobált. Ezután végigmentem a völgyben, míg meg nem találtam az Elf-et, aki a pálya elején beszélt velem. Érdemes ekkor egy komolyabb haderőt magadhoz venni, mielőtt kinyitod a kaput. A Főgonoszt piszok nehéz legyőzni. (Ja és ekkor már nálam volt a SoluBlade-em, de így is épphogy sikerült.) Ezután lesz egy troll és egy hős emlékmű, amit nem támad az ellenség, de az orkokat kinyírja. Visszafelé a trollokkal kell menned. A poén az, hogy 80 fős sereged is lehet trollokból már az elején, mert, ha megépítettél egy Great Headquarters-t akkotr, bármelyik faj serege 80 főből állhat, már persze, ha az eredetit már felfejlesztetted annyira. Meg kell várni míg az ork tábort lerombolja az ellenség, ezután szépen vissza lehet menni a völgyben és visszmegy veled az Elf is. Ott megkapod tőle a 4. timeshardot (Winter). Ezzel kész is a pálya. Az új szörnyek nem fognak háborgatni behúzódnak a déli hegyekbe, de legyőzni sem tudod őket. Nagyon erősek. Északon még van egy ''tűzkapu'', azt leromboltam, de csak arra volt jó, hogy közelebb legyek a szint-lépéshez.

Fontos: Ezen a pályán a Totemek a leghasznosabbak (nagyon jól írtják az ellenséget), de gyorsan fogy a mana-juk, legyen belőle jó sok.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#73) róland válasza Wolverine (#38) üzenetére


róland
veterán

Én mezei könnyű harcos hőssel indultam, fehér mágiával. No problem. Csak azt sajnálom, hogy a könnyű fegyverzet fejlesztgettem az életlen fegyverek (blunt weapon) képességet, meg a nehéz fegyverzet (heavy armor) képességeit. Inkább egy kis elemetal magic kellett volna. Jól jött volna néhány pályán a vas, holdezüst, aria, lenya megmutatása. Mert jó tudni, hogy mennyi is van belőle.

Aranyos, hogy szinte minden fővarázslat típusnál van olyan varázslat, amikor megidézhetsz a hőst támogató karaktert. Érdemes kihasználni. Ott ahol egyedül kell a hőssel baktatni, jó ha van aki támogassa, és nem sok mana-t használ.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#74) Wolverine válasza róland (#72) üzenetére


Wolverine
félisten

Hmm, haver azt csinálta, hogy szó szerint átrohant 40 orkkal a pálya túlsó végére, majd visszaverekedte magát az ork monumenthez. Onnantól meg van lőve, mert nem tud lemenni a déli végére a pályának, kiirtani a Demon Gate-eket...
Egyébként hol van a következő pályára vezető portál? Mert azt viszont egyikünk sem tudja...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#75) zack


zack
nagyúr

csőtök!
kezdő vagyok szóval hamar elakadtam. A kérdésem az lenne, hogy hogy lehet godwall-ba eljutni?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#76) zack


zack
nagyúr

ja, és a srácot greyfell-ben megkérdeztem, el is mondta szépen, csak elfelejtettem és sehogy se találok oda...
előre is kösz :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#77) Wolverine válasza zack (#76) üzenetére


Wolverine
félisten

Melyik pályán is vagy? Godwall ugyanis a game közepe táján van, de míg addig eljutsz, sok szörnyet fogsz kiirtani... ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#78) zack


zack
nagyúr

na, egy kicsit keszekuszán fogalmaztam, bocs. Neki futok mégegyszer: végülis eljutottam godwallba csak nem tok bemenni a kupn, mellékküldetésem már alig van és a Fönix köves a főküldetésem. minden pályát megcsináltam eddig, csak azt nem tudom mért maradt ki a 10,11, na mindegy. Szóval a kérdésem végülis az lenne, hogy mit csináljak, hogy tovább tudjak menni valamerre.
előre is kösz

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#79) Wolverine válasza zack (#78) üzenetére


Wolverine
félisten

Hogyhogy nem tudsz bemenni a portálon? Ugyanúgy be lehet, mint korábban... :F

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#80) zack


zack
nagyúr

nem a portálon, a KAPUN, bemegyek a portálon : OK, beszélek az ipsével: OK, mennék tovább a monumenthez, erre ott egy kerítésszerűség 2 örtöronnyal és egy kapuval mint ami a városok előtt szokott lenni és zárva van. ez a portáltól kb. 2 centire, ezért nem tok bemenni godwallba.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#81) zack


zack
nagyúr

mitcsináljak? vagy neketek rögtön nyitva volt?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#82) Rigel77


Rigel77
tag

Azt hiszem kész van a magyarositás .

Ps3 Ps4 id: Wiri80. Samsung S10+

(#83) róland válasza Wolverine (#74) üzenetére


róland
veterán

Nézd meg a QuestBook-od, abban írja, hogy mi a következő lépés a küldetésekben. Az aktív fő küldetéseket nézd. Amúgy vissza kell menni a portálon, amin bejöttél. Visszavinni Mulandirba a 4 db TimeShard-ot a kapuőrnek, aki a küldetést adta. Ja és persze legyenek veled erős hősök, meg minden, ami lehet, mikor visszaadod, mert átver és még rád is támad. Utánna megint a QuestBook-ban nézd meg, hogy mit kell tenned. Jó szórakozást! :)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#84) róland válasza Wolverine (#74) üzenetére


róland
veterán

Az Elf-től megkaptad a 4. TimeShard-ot (valamilyen Winter)? Ha igen, akkor hagy a pályát, irány Mulandir!

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#85) róland válasza zack (#81) üzenetére


róland
veterán

Minden főküldetést megcsináltál?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#86) zack


zack
nagyúr

kösz a segítséget, de az a helyzet, hogy totál semerre se tok menni (mulandirt nem tom holvan), ez a hely lenne(godwall) de oda nem bírok bemenni, greyfell-ből farlons hope-ba ugyanez a helyzet (ott egy kapu és nem bírok bemennia portálhoz) és ennyi. ami melléküldetést megtudtam csinálni azt megcsináltam.amúgy level 18-as vagyok.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#87) zack


zack
nagyúr

ja és csak egy főküldetésem van: a Fönix köves

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#88) zack


zack
nagyúr

mostlátom nemis nekem válaszoltál:O:(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#89) zack


zack
nagyúr

valaki válaszoljon már!!!:F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#90) róland


róland
veterán

És mit ír a fő küldetésnél, mi a következő lépés? (A lista legutolsó bejegyzése.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#91) róland


róland
veterán

Nézd meg az alábbi linket:

Bővebben: link

Itt egymás után feltünteti a térképeket. Eszerint: Whisper-ből kell bejutnod. Ha jól emlékszem van ott egy katona. Vele beszéltél? Utána kell továbbmenni.

De ajánlom az alábbi linket is:

Bővebben: link

Hajrá!!!

[Szerkesztve]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#92) róland


róland
veterán

Jah, valaki Keszthely környékéről/környékén (20 km-es körben) játszik ezzel a játékkal?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#93) zack


zack
nagyúr

köszi:D majd, szólok ha mégse boldogulok

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#94) zack


zack
nagyúr

hát szólok. az a helyzet hogy a főküldetésem az lenne, hogy 'utazz át godwallon mulandirba' és 'ott keresd meg a főnixet'. de a bajom az hogy whispert csutkára megcsináltam és elis utaztam godwallba, ott vagyok, és ott volt egy katona a portál előtt és vele is megvolt a beszéd, de nemtok bemenni a pálya többi részére mert egy kapuval (nem portállal) le van zárva. és ez a gond., mert nemtom mért, mert (sztem) nem kéne ott lennie

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#95) Wolverine válasza zack (#94) üzenetére


Wolverine
félisten

Várj egy kicsit, a katona fogja kinyitni azt a kaput neked, ha jól emlékszem...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#96) róland válasza zack (#94) üzenetére


róland
veterán

Mit ír a QuestBook-ban az aktív küldetésnél? Mit kellene megcsinálnod?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#97) róland válasza DopeBob (#22) üzenetére


róland
veterán

Melyik Videókártyához adják?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#98) zack


zack
nagyúr

kösz, majd várok, mert beszélni úgysem lehet vele.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#99) zack válasza róland (#96) üzenetére


zack
nagyúr

az előbb írtam le, csak nekem fel van téve a magyarítás és nem fordom le most angolra;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#100) zack


zack
nagyúr

hát nemtom....
én várok-várok, de semmi, ha meg beszélni akarnék vele:
Ő:-'Mit tehetek érted'?
Én:- Kilépés(Esc)
szóval télleg nemtom mitévő legyek, mert jó játéknak indult, de emiatt már kezdek berágni rá. nem mondaná el valaki nekem, hogy hogy jutott el godwall-ba és majd meglátom mit hagytam ki? na?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.