Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sick Boy


Sick Boy
őstag

Help!
most vennék alaplapot, AGP 8x-osat, de ebbe műxik a régi s3Savage 3D 8mb kártyán mert csak x hónap múlva tudnék venni VGA-t mert Ti4200-asat szeretnék és a további pénzmagot elő kell még teremtenem. Sűrgős!!! Haldoklik a Motherboard, need help!!! s.o.s.

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#2) Elrood válasza Sick Boy (#1) üzenetére


Elrood
őstag

Eredetileg az AGP8x visszafelé csak AGP4x-sel kompatibilis. DE. Néhány alaplapban továbbra is müxik a 1x/2x-s kártyák. Tehát, az alaplap gyártójának honlapjáról kell erről infót szerezned.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#3) Sick Boy


Sick Boy
őstag

Jaz köszönöm szépen a tanácsot, már utána is néztem, de erre utaló nyomot nem leltem sajnos, szóval ez a helyzet, hát elszomorító az inkompatibiliti magas %-a. akkor sem fogok mx-fx-et venni, bár nem vagyok játékőrült, de Matrix-őrült igen és az ETM kuul. Köszi

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#4) Viktor77 válasza Sick Boy (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Az új 8x agp-t kezelő alaplapok csak 1.5voltos kártyákat vesznek be. És szerintem a tied nem az.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) Grafman válasza Sick Boy (#3) üzenetére


Grafman
aktív tag

Min 4X AGP-s kártyát kell venned, hogy működjön a 8X-os alaplapban.

FIGYELEM! Régi tipusu gumimatrac tulajdonosok előnyben!!!

(#6) Grafman válasza Viktor77 (#4) üzenetére


Grafman
aktív tag

Az új 8x agp-t kezelő alaplapok csak 1.5voltos kártyákat vesznek be. És szerintem a tied nem az.

-Már ne haragudj de ez jókora nagy baromság! A 8X AGP-s Videókártyák eleve 0,8V-osak. Csak a 3.3V-os (AGP 2X) kell kerülni.

FIGYELEM! Régi tipusu gumimatrac tulajdonosok előnyben!!!

(#7) Viktor77 válasza Grafman (#6) üzenetére


Viktor77
titán

Így értettem, csak már fáradt vagyok.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8) Wolskin válasza Sick Boy (#1) üzenetére


Wolskin
csendes tag

Nekem az az asus a7v8x lapomba az ati aiw 128 pro (2x agp) bele se ment. fizikailag, mert más a sín meg a kártya ''fogazásának'' a szabványa.

van egy riva tnt2 pro kártyám 32 mb. esetleg érdekel? az tuti jó, már nekem is volt benne átmenetileg.

(#9) Zoller34 válasza Wolskin (#8) üzenetére


Zoller34
aktív tag

van 14000-ért egy Sapphire Radeon 9000 Pro 64MB DDR Tvout(svideo) DVI
, januárig garos

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#10) Sick Boy


Sick Boy
őstag

Jaz kösz akkor ezek fényében cselekszem majd

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#11) Wolskin válasza Zoller34 (#9) üzenetére


Wolskin
csendes tag

Köszi, nekem megoldódott már (9500Pro).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.