Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4849) fairi válasza user137 (#4830) üzenetére


fairi
addikt

"hány embert látsz iphone/S60 topikokban, akik főzik a romokat, meg agyba-főbe cserélgetik a firmware-t"
pl mert nincs lehetőség?
az nem tűnt fel?nokia eléggé védi a rendszereit, symbian hack mond vmit..de az iphone jailbreake az ismeretlen fogalom?
de menj az i8910 topicba, samsung engedi a srácokat h főzzenek,nem védte le a mobilt annyira..
és ott is mindig ez a téma...

"a végére egész megszoktam egyébként az omniát, mert elég nyílt vagyok az új cuccokhoz, de az UI tervezőjük monnyonle"
cseréld le,omniara van pár lehetőség pl a manila 2D,vagy titanium,vagy spb mobil shell...

"mert jön a wp7, jön a Symbian^3, jönnek a snapdragonok, jön az SE Vivaz... nyár elejére sokkal olcsóbb lesz ez a gép, ha megjelenik a többi."
csak majd az árukat nézd,wp7 lesz a csúcskategória és ez árban is,150k körül fognak ilyenek mocorogni könnyedén..
szokásos majd jön,de nem tudjuk milyenek lesznek...
okot mindig lehet találni h várjon vmire az ember..
majd jön a symbian^4 is,meg a meego,meg az android 3.0 is..
mindig lesz vmire várni,szép lassan adagolják,minden évben egy picit..
tavaly végre elértük h szabványos csatlakozok,lassan rammal is bőkezűen fognak bánni,meg a procikkal..
pont úgy csinálják h 1 éves készüléket elavultnak nézzük.,sőt féléves is már holt elavult legyen..
Minden készülék úgy készül majdnem h legyen egy-két ok h az utódot megvegyük..
jah febr 22-én a wifi certifikáltba bejegyezték az samsung i9000-et :))
valszeg wp7-tel jön..

"visszalapozva a RAMhiány, a memory leaking,"
ez kezd túllihegett lenni,már betegesen kezdi az ember nézegetni,de "leakelt" memóriával is megy normálisan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.