Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4801) Napfénysüti válasza user137 (#4800) üzenetére

Ennyire betett ez az ébresztős dolog? :F
Pedig asszem be lehetett állítani max nem a gyári ébresztőben hanem mondjuk SPB Timeban. Én is ezt használom.

Egyszer kellene már egy topiktalálkozó hogy mindenki kibéküljön mindenkivel. :DD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#4802) Joe33


Joe33
csendes tag

Mivel már megjelent az Opera 10 béta3; úgy döntöttem, hogy megtakarítok a főtárhelyen héhány MB-ot, s elkezdtem kiírtani az Opera9/web'walk file-okat (ugyanis T-s készülék)... Nagyjából sikerült is ; de a Windows könyvtárban az Opera9.exe-t (6,4MB) se Total Commanderrel se Fájlkezelővel nem engedi törölni...
Van valakinek ötlete hogyan tudnám törölni ezt a fájlt? Ugyanis ez a kb. +10MB mindig jól jön :)

(#4803) Jamis


Jamis
tag

Sziasztok!

Ha jól emlékszem, többen javasoltátok az Opera mini használatát. De a weboldalon nem találtam az Omnia II-t a támogatott készülékek között. Ennek ellenére letölthető rá és jobb mint a "nagy"?

(#4804) Napfénysüti válasza Jamis (#4803) üzenetére

Opera minit? Az nem a Java alapú változat főként butatelefonokra? :F
Nem lehet hogy az Opera Mobile-al keverted?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#4805) badon


badon
csendes tag

Sziasztok!
Omnia 2 vásárlás előtt állok. Nem akarok elhamarkodottan dönteni(első pda), ezért végigolvasom a fórumot. Most a 3200 hozzászólás felé járok, sok utalás van a pdafanclub-ra ezért szeretnék regizni, hogy tudjak ott is olvasgatni, de meg kell adni a pda ROM verzióját(ami, ugye még nincs), ezért megkérlek benneteket Írjatok nekem egy alap O2 ROM verziót a reghez. Előre is köszi.
Amúgy minél tovább olvasom a fórumot annál jobban fogy a türelmem szeretnék már "pdavan" lenni(hogy érthető legyek lásd a 3008-3009 hsz), de még kivárok..egy kicsit :)

(#4806) i8000


i8000
csendes tag

sziasztok
az o2-höz van valamilyen webkamera alkaémazás vagy mi?

(#4807) Janoex válasza badon (#4805) üzenetére


Janoex
tag

Szia :)
azt te is megtudod nézni
beállitások -> haladó szintü beáll -> rendszer -> legalsó a verzió -> eszköz
és ott mindent látsz :))

[ Szerkesztve ]

(#4808) kosturica válasza Napfénysüti (#4804) üzenetére


kosturica
őstag

Szerintem nem keverte. Nagyon jó és mivel tömörítést használ, jóval gyorsabb, kevesebb adatot forgalmaz, mint a többi változat. Persze ennek is van ára, de összességében szerintem nagyon jó, én is használom.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#4809) Joe33 válasza kosturica (#4808) üzenetére


Joe33
csendes tag

Az Opera most adott ki egyOperaMini verziót WM telefonokra (v5) a mi cab file és letölthető az oldalukról!
Innen telepítettem és is a Mobile 10-et; csak a 9-es verziót nem tudom törölni (lásd lentebb)
Ötlete valakinek???

(#4810) kosturica válasza Joe33 (#4809) üzenetére


kosturica
őstag

Persze hogy nem, az a rom része.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#4811) Napfénysüti válasza Janoex (#4807) üzenetére

Még nincs Omniája épp a vásárláson töri a fejét így nehezen nézné meg. :D

Badon: szerintem nem kötelező megadni, asszem neekm se volt még meg a PDA-m mikor regisztráltam ott. Próbáld ki hogy üresen hagyod. ;)

Més que un club!

(#4812) Jamis válasza kosturica (#4808) üzenetére


Jamis
tag

Valóban nem kevertem, és pont az adatforgalom miatt gondoltam rá. De mi az ára a használatának?

(#4813) Jamis válasza kosturica (#4810) üzenetére


Jamis
tag

És nem lehet frissíteni az régit (9-es) az újjal (10-es), hogy ne legyen fent két Opera?

(#4814) kosturica válasza Jamis (#4812) üzenetére


kosturica
őstag

? Amennyi adatot forgalmazol. Rengeteg mindentől függ. Szolgáltató, kártyás vagy előfizetéses, internet csomag stb. Csak wifi-vel ingyenes.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#4815) fairi válasza user137 (#4800) üzenetére


fairi
addikt

emelkedő hangerő az minek?
samsung clock nem tudja,én fix 5-re beállítottam és ordibál mint állít...

(#4816) fairi válasza i8000 (#4806) üzenetére


fairi
addikt

igen van,neve webcamera plus keresd és megleled,én azt használom,jó a minőség!

senior tag lettem :C

[ Szerkesztve ]

(#4817) viewdetails válasza fairi (#4816) üzenetére


viewdetails
addikt

Gratula! :D

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#4818) zack válasza fairi (#4816) üzenetére


zack
nagyúr

Grat. hozzá! :C
A "senior" rang bizalom szempontjából már számít az apróhirdetéseknél is. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4819) user137 válasza badon (#4805) üzenetére


user137
őstag

szerintem annyira ne akard. :DDD járt nálunk most egy omnia2 tesztre, mindenki sikítva menekült tőle (a környezetben HTC Touch, Symbianos Nokiák, HTC Hero).

A WinMo6.5 egy megszűnőben lévő termék, upgrade-elni sem lehet majd Win7Mobilera.

nekem borzasztó csalódás volt az omnia II 36 órája, pedig én is nagyon akartam ilyet venni. :(

(#4820) user137 válasza badon (#4805) üzenetére


user137
őstag

szerintem annyira ne akard. :DDD járt nálunk most egy omnia2 tesztre, mindenki sikítva menekült tőle (a környezetben HTC Touch, Symbianos Nokiák, HTC Hero).

A WinMo6.5 egy megszűnőben lévő termék, upgrade-elni sem lehet majd Win7Mobilera.

nekem borzasztó csalódás volt az omnia II 36 órája, pedig én is nagyon akartam ilyet venni. :(

(#4821) user137 válasza fairi (#4815) üzenetére


user137
őstag

jah értem :) hát jó idegrendszered lehet, h 5-ös hangerőre kelsz... én ma aszittem reggel, h robbantják a házat....

az első S60-as nokiák az ismétlődő ébresztést nem tudták, az hasonló láma dolog. nem értem, h ezek a feature-ök senkinek sem hiányoznak teszteléskor?!? :U

(#4822) viewdetails válasza user137 (#4821) üzenetére


viewdetails
addikt

Kevés volt az a 36 óra... ;) Tudja a szundit. ÉBresztésre emelkedő hang? Hát nem tudom, simogasson is meg? Egyébként SPB Time telepítése és a Bio ébresztőmód megoldja a kérdést.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#4823) Joe33 válasza user137 (#4820) üzenetére


Joe33
csendes tag

Ez a sírva menekülés elég furán hangzik... Nekem december óta megvan és még nem menekült tőle senki; sőt le akarták nyúlni :)
Az pedig hogy pl. egy Symbianos Nokia jobb lenne nála az szerintem egy írói munkásság része lehet.. (mese)
Ebben az árban, ilyen paraméterű, szabadon alakítgatható PDA nem nagyon van forgalomban Mo-on (az Androidnak kell még min 1év, stb.). Ez a Nokia, iPhone, s mostanában HTC mánia eléggé hasonlít pl. a nálunk jellemző német autó/Volkswagen imádatra... (A németek valamiért nem azt nézik hogy német, hanem hogy jó-e , megéri-e az árát; lást pl. Peugeot 206,Dácia Logan..)
De hasonló pl. az SE Xperia X1 esete; itthon mindenki szapulja; a GSMArena.com-on pedig több pontszáma van mint pl. a HTC Hero-nak, Nokiák-nak!
Hát így működik a K-Európai elme... :N

[ Szerkesztve ]

(#4824) GALARDO válasza fairi (#4816) üzenetére


GALARDO
addikt

Grat!Üdv a klubban! :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#4825) zack válasza user137 (#4819) üzenetére


zack
nagyúr

Azért mert világi nagy lámák vagytok a WinMo-hoz azért ez még egy nagyon jó cucc.
Persze sikítva menekülni lehet, de alap dolog, hogy amit nem tartalmaz a WinMo gyárilag, és ez a júzernek hiányosság, az szinte 100%-ban beszerezhető, megvehető, és telepíthető (én is az SPB Time-ot használom, és jól müxik az emelkedő csengetés).

Milyen tesztelők vagytok ti hogy ezt se tudjátok? :B Isten mentsen a kókler tesztelő brigádotok által kiadott tesztektől! :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4826) szijartg válasza badon (#4805) üzenetére


szijartg
senior tag

nem kell megadni. csak opcionális!
attól még regelhetsz!

(#4827) szijartg válasza user137 (#4819) üzenetére


szijartg
senior tag

jajjj...
és még kétszer is kommentelted!
szomorú!

(#4828) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Nem tudjátok, hol lehet a legolcsóbban új Omnia2-t kapni megbízható helyről? 93k volt a legolcsóbb, amit láttam.

[ Szerkesztve ]

hardverapro.hu/tag/chipman

(#4829) janes74


janes74
senior tag

Isten ments a symbian-nokia párostól,tavaly vettem 1et,másnap ment vissza.O2 viszont nagyon bejön,(bejönne,de nincs most rá keret)köszönhetően a topiknak.Ami nagyon jó!

(#4830) user137 válasza zack (#4825) üzenetére


user137
őstag

te miről beszélsz, tezsvérem, ki írta, h tesztelők vagyunk?

a céghez jött egy pár telefon a pannontól, mert lassanként lejárnak a készülékeink. nem vagyunk világi nagy lámák, hanem nem nagyon használtunk korábban WinMo-t (van aki igen, de ő sem volt elragadtatva). most akkor kérdem én, egy telefon használatához pilótavizsga kell? na ne röhögtess. nem véletlenül van a Microsoft 10% alatt az "okostelefonok" piacán. egy használható ébresztőórát vegyek meg pluszpénzért, vagy küzdjek érte illegálisan egy 100k körüli árú telefonnál? hát ezt be ne magyarázd nekem kérlek, h normális. még ha nagyon elvakult vagy, ezt akkor is be kellene látnod. (egy szifont, symbiant, vagy egy SenseUI-t mennyire kell szerinted elmagyarázni a usereknek?)

a végére egész megszoktam egyébként az omniát, mert elég nyílt vagyok az új cuccokhoz, de az UI tervezőjük monnyonle (87 fajta szín midenfelé, 3 féle főképernyő-lehetőség a 3 gombra, inkonzisztens dialógusablak-lezárások, a gyárilag mellé adott iGo képtelen normálisan kezelni a telefonhívásokat, etc...), BT-n szinkronizálni nem sikerült (ez valszeg a céges gépem vs ActiveSync hibája leginkább) a bonyolultsága miatt, a mellé adott kezelőprogram egy rakás sz@r, és hát a "business phone" image se jön le belőle, amire szerintem szánták. ennyi pénzért ez csak egy kapufa. persze a lakótelepen villantani vele biztos jó, mert az amoled kijelző tényleg nagy szép, de én nem ez a célközönség vagyok.

hány embert látsz iphone/S60 topikokban, akik főzik a romokat, meg agyba-főbe cserélgetik a firmware-t? igaz ott nem is lehet ennyit variálni, de sztm a HD2-sök se ugrálnak ilyen irányban nagyon. egy készüléket használni vesz az ember, nem játszadozni vele, arra sokkal jobb dolgokat adnak már 100k-ért. :D az, h az omniások ennyit variálnak, az csak azt jelzi, h valami nem OK a készülékkel, és javítani akarnak rajta. olvasod te is a topikot, visszalapozva a RAMhiány, a memory leaking, és a lassúság a fő téma, ez azért árulkodó... (láttad már, h egy androidnak mennyi "erőlködésbe" telik egy képernyőváltás? mert az omnia szaggat minden váltáskor)

könnyen lehet, h ebben az árban most azonnal az omnia2 a legjobb ár/teljesítményű -kompromisszumos- készülék (az androidok és talán az N97 Mini mellett), ennek ellenére tartom, h most nem éri meg ilyet venni, mert jön a wp7, jön a Symbian^3, jönnek a snapdragonok, jön az SE Vivaz... nyár elejére sokkal olcsóbb lesz ez a gép, ha megjelenik a többi.

a konstruktív válaszon kívülieket kérem mellőzzétek. :R

[ Szerkesztve ]

(#4831) badon válasza Napfénysüti (#4811) üzenetére


badon
csendes tag

Sajnos nem megy, már próbáltam, kötelező megadni. Ezért kérnék valakit hogy egy gyári rom verziószámát/megnevezését árulja el. Janoex beszúrt egy képet pár hozzászólással feljebb :) , annak az utolsó sora lenne a ROM verziója? Nem gond ha kimásolom?

(#4819) user137 válasza badon (#4805) üzenetére
(#4820) user137 válasza badon (#4805) üzenetére
Itt válaszolnék ha nem gond: alaposan átgondoltam a vásárlást, amire szeretném használni a leendő pda-mat:
-a telefonálás az egyértelmű,
-a navigáció autóban(Igo 8), túrázáskor, geocachingelésre(russa, navitel) - elég hülyén néztem ki a 4.3" wayteq autós pna-val geoládák után kutatva :D , ráadásul az aksi is csak 3-4 órát bírt
-WIFI netböngészésre, e-mailekre ha nem vagyok pc közelben, illetve van egy voip előfizetésem is(gyakran hívok külföldi vezetékes számot)
-multimédia: zenehalgatás az fontos szempont nálam, rádió és az egérmozizás is jó időtöltés egy hosszabb vonatúton(meg néhány játék is belefér de nem szempont)

Így hirtelen ennyi. Ami pedig a buherálást illeti, az sem áll távol tőlem a Wayteq N770 pna-nak már nem is emlékszem hogy néz ki a gyári menüje(hála a n770 wayteq topic-nak :) ) -registry, mortscript szerkesztés- Igaz a WinCE 5 az nem ugyanaz mint a WinMO 6.x de remélem nem lesz gond az ismerkedésel.
Még azt is kiokoskodtam, hogy nem a pannontol veszem meg 9Xezerért a 2gb-os pannon függő O2+igo-s sdkari+2év hűség, hanem mivel már van egy eredeti igo-m sd kártyán, inkább egy 8gb kártyafüggetlen változatba fektetek be. Az igo megy sd-röl a 8gb pedig elég nekem egyebet rátenni. Szerintem innen szerzem be.
Röviden ennyi. Komolyabb érvek kellenek ahhoz hogy valaki lebeszéljen a vásárlásról. :)

"Az erő legyen veletek"

[ Szerkesztve ]

(#4832) CHIPman válasza user137 (#4830) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A Symbianossal nem értek egyet, tudom, hogy a SE b@szta el, de Te a Symbiant mondtad. Tehát bementem a tébe, és meg akartam nyomkodni a Satio-t. Igen ám, de feloldom, és tele ikonokkal. Semmi nem volt egyértelmű, hogy mit csinál. Igen is el kell magyarázni a usereknek.
Ja, és ne mondd, hogy semmi warezt nem használsz, mert lehetetlen, hacsak nem a BKV-nál dolgozol. Ha használsz, akkor meg ennyi bőven belefér.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#4833) viewdetails


viewdetails
addikt

Fenn van a saját ROM. ;)

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#4834) animoo válasza viewdetails (#4833) üzenetére


animoo
senior tag

Te főzted? :)

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#4835) viewdetails válasza animoo (#4834) üzenetére


viewdetails
addikt

Én e. :) Két kezemmel. Very pre-alpha state. :D De magyar, szóval épp azon ügyködöm, hogy átrakom angolra.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#4836) animoo válasza viewdetails (#4835) üzenetére


animoo
senior tag

Wow. Ügyes! És miket módosítottál? Mi volt az alapanyag? Én már régóta nem használok magyar nyelvet...

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#4837) viewdetails válasza animoo (#4836) üzenetére


viewdetails
addikt

Mondom, very pre-release alpha. JA1, magyar nyelven, levettem a poolpage-t 8 megára, és hozzácsaptam az advanced config 3.3-at, illetve pár OEM beállítást (eszköznév), így a JA1 widzsitplussz nélkül indulás után 15 perccel a szokásos 70 helyett 82 mega volt. A beállítások egy része ok, más része nem, szóval ez még erősen lófütty, a nagy dolog az, hogy sikerült elemeiből összerakni egy olyan cuccot, ami sikeresen feltölthető, és működik.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#4838) animoo válasza viewdetails (#4837) üzenetére


animoo
senior tag

Gratula! Szernitem még más itthon nem főzött O2-re. :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#4839) viewdetails válasza animoo (#4838) üzenetére


viewdetails
addikt

Szerintem igen, csak én vagyok olyan hülye, hogy ki is próbáltam. :DD
Ne gratulálj, ez tényleg messze van még a céltól, első lépések.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#4840) fairi válasza CHIPman (#4828) üzenetére


fairi
addikt

apróhirdetéseket nézd meg vagy külföldről rendelés...

viewdetails ügyi vagy még rommer leszel ha így haladsz...8 megás PP már elég jó,kicsit ezt a részt eltúlozta a samsung..

[ Szerkesztve ]

(#4841) viewdetails válasza fairi (#4840) üzenetére


viewdetails
addikt

Az majd kiderül a gyakorlatban. :)

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#4842) tisvol


tisvol
aktív tag

Sziasztok!
Valakinek sikerült a GPS-t átállítani SIRF módba? A Static Navigationt kellene állítgatnom.

Üdv:T.

(#4843) DennisX


DennisX
csendes tag

Üdv!
Egy kis segítség kellene...
Hogyan lehet, lehet-e az egész IGO-t átrakni egy másik 16Gb-os kártyára.
Sajnos, ha átrakom, nem tudja megnyitni az adatbázist, kéri az eredeti kártyát. Érdemes-e vele próbálkozni, vagy nem működő a dolog?
Előre is köszönöm!
Omnia II

(#4844) zack válasza viewdetails (#4837) üzenetére


zack
nagyúr

Bizony view..Gratula! :C
Akkor megvan az esély hogy lesz magyar nyelvű kotyvasztott ROM. :K
A nehezén már túl vagy. ;) Fel merted tenni a sajátot! :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4845) kigyi_23 válasza DennisX (#4843) üzenetére


kigyi_23
addikt

Hardver kulcsként használja az eredeti kártyát így ha átrakod másikra azzal nem fog menni csak ha töröd az IGO-t, de akkor meg minek....

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#4846) DennisX


DennisX
csendes tag

Köszönöm!
Nem bíztak semmit a véletlenre... :W :)

(#4847) Napfénysüti válasza user137 (#4830) üzenetére

Tiszteletben tartom a véleményed mert hát mindenkinek más jön be. De aki WM-es telefont vásárol pláne ennyiért annak gondolom nem árt előre tisztában lennie a dolgokal hogy mikre kell felkészülnie. Ezelőtt Symbianos telefonom volt nekem bejött az is de ez a WM nagyon más világ. Van amiben jobb van amiben rosszabb. Azért azt erős túlzásnak tartom hogy O2 csak lakótelepen villlantani jó... :U
Én péládul kifejezetten rejtegetem nem szeretem a "nagyvilágnak" mutogatni. Viszont használom ezerrel. WM-nél meg ROm cserélgetés szinte kötelező. Egy jó ROMmal sokkal másabb és használhatóbb lehet egy készülék. Symbiannak is vannak hibái bőven. Bár azt elsimerem hogy a WM-nél kell 1-2 naponta egy soft reset(újraindítás) míg a Symbiannál ezt elég ritkábban megtenni.
Peace. :R

Més que un club!

(#4848) kosturica


kosturica
őstag

A symbiannak is kell az újraindítás 1-2 naponta és ők is úgyanúgy várják a szoftverfrissítéseket, mint a Messiást!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#4849) fairi válasza user137 (#4830) üzenetére


fairi
addikt

"hány embert látsz iphone/S60 topikokban, akik főzik a romokat, meg agyba-főbe cserélgetik a firmware-t"
pl mert nincs lehetőség?
az nem tűnt fel?nokia eléggé védi a rendszereit, symbian hack mond vmit..de az iphone jailbreake az ismeretlen fogalom?
de menj az i8910 topicba, samsung engedi a srácokat h főzzenek,nem védte le a mobilt annyira..
és ott is mindig ez a téma...

"a végére egész megszoktam egyébként az omniát, mert elég nyílt vagyok az új cuccokhoz, de az UI tervezőjük monnyonle"
cseréld le,omniara van pár lehetőség pl a manila 2D,vagy titanium,vagy spb mobil shell...

"mert jön a wp7, jön a Symbian^3, jönnek a snapdragonok, jön az SE Vivaz... nyár elejére sokkal olcsóbb lesz ez a gép, ha megjelenik a többi."
csak majd az árukat nézd,wp7 lesz a csúcskategória és ez árban is,150k körül fognak ilyenek mocorogni könnyedén..
szokásos majd jön,de nem tudjuk milyenek lesznek...
okot mindig lehet találni h várjon vmire az ember..
majd jön a symbian^4 is,meg a meego,meg az android 3.0 is..
mindig lesz vmire várni,szép lassan adagolják,minden évben egy picit..
tavaly végre elértük h szabványos csatlakozok,lassan rammal is bőkezűen fognak bánni,meg a procikkal..
pont úgy csinálják h 1 éves készüléket elavultnak nézzük.,sőt féléves is már holt elavult legyen..
Minden készülék úgy készül majdnem h legyen egy-két ok h az utódot megvegyük..
jah febr 22-én a wifi certifikáltba bejegyezték az samsung i9000-et :))
valszeg wp7-tel jön..

"visszalapozva a RAMhiány, a memory leaking,"
ez kezd túllihegett lenni,már betegesen kezdi az ember nézegetni,de "leakelt" memóriával is megy normálisan...

(#4850) Napfénysüti

Valaki aki JB1 ROM-ot használ: ebben gyárilag benne van a .net CF 3.5?

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.