Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) telya válasza Everman (#746) üzenetére


telya
aktív tag

te meg tenyleg elvezed ha tevinformaciokkal bombazod a nepet? egyszeruen szornyu belegondolni abba a lehetosegbe hogy valaki elolvassa a hazugsagaidat es azt gondolja hogy igaz, mert mi oka lenne valakinek felrevezetni mast.. es ez az amit en sem ertek. nem ertem hogy okozhat ez barkinek oromot amit csinalsz. ha az apple naponta fizetne nekem 10ezret hogy ilyet csinaljak mint te, erre a szintre meg akkor sem ereszkednek le, a becsuletem tobbet er ennel.
a pentile matrixnak semmi koze semmilyen savodosashoz, csak az effektiv felbontas csokkenesehez van koze. az android rendszer pedig sosem volt az oka a savododasnak, csak a beepitett gallery app jelenitette meg 16 biten a dolgokat, ami barmelyik masik program hasznalataval elkerulheto, lasd

(mindket kep ugyanarrol a telorol keszult)
a voodoo color fix-nek pedig abszolut semmi koze az egvilagon a savosodashoz, a szinhomersekletet probalja foleg javitani, az elallitott szineket szinprofilokkal hozza kozelebb a neutralis szinthez, info rola itt
ez volt az utolso alkalom hogy hozzadszoltam itt, mindenki lathatja ebbol a hozzaszolasban is, hogy szinte minden egyes dolog amit mondott everman kollega egy hazugsag volt, igy higyjen neki barki aki olvasgatja a baromsagait a jovoben is.

(#752) joey04 válasza kutkut (#750) üzenetére


joey04
titán

téged az pont annyira sért, ha azt mondom rád, hogy agresszív vagy, mintha azt mondanám, hogy azért vettél olyan készüléket amilyet, mert hülye vagy az egészhez, de mivel jó drága volt próbálod kimagyarázni az idiótaságodat. ja és ha fehérben vetted, akkor még buzi is vagy (vagy ha feketében, akkor is). te előbbit, én utóbbit kapom az arcomba. remélem érzed a különbséget.

(#753) tariattila


tariattila
veterán

nem szólok bele de az előző HSZ. legalább, ha nem jobban volt személyeskedő és csúf mint amit telya fórumtárs írt tegnap! és amiért 6órára bannolták! :U

vagy csak én látom teljesen máshogy a világot?

(az igaz, hogy az azt megelőző se szép de a gazdája azért is tartja a hátát)

[ Szerkesztve ]

(#754) joey04 válasza tariattila (#753) üzenetére


joey04
titán

ezek szerint de, beleszólsz. telya pedig ezt írta állítólag: elobb fogok egy majommal ertelmes diskurzust kezdemenyezni mint veled

hát tudod ez szvsz biza druvább...

és azt is vedd hozzá, hogy visszaeső. hamarabb kap újabb büntit.

(#755) tariattila válasza joey04 (#754) üzenetére


tariattila
veterán

szerintem meg nem... a tied csúnyább... de ezt úgy is eldöntik illetékesebbek ;)

valahol neked is el kell kezdeni nem?

(#756) kutkut válasza joey04 (#752) üzenetére


kutkut
addikt

Azért trükkös ez a feltételes mód. :DDD

De nem érzem a különbséget. Én csak, ha olyan lennék mint te (véded a "csoportodat"), akkor nyugodtan jelenthetném... ;)

Meizu MX3 32GB

(#758) joey04 válasza tariattila (#755) üzenetére


joey04
titán

egy a gond, hogy ezt nem én hoztam fel. ez egy régebbi hozzászólásom, amit beidéztek. és ezt leírtam olyan topikban, ahol moderáltak mind a 2 irányba, mégis megmaradhatott. Most csak mondtam, hogy kitartok mellette. szóval az illetékesebbek egyszer már eldöntötték. ha most másképp lesz, és többet kapok, mint törlés, akkor szóvá fogom tenni.

(#759) tariattila válasza telya (#757) üzenetére


tariattila
veterán

dolgoznak azok pedig...(FRG utáni hsz.-emet már törölték is.. igaz gondolom a duplikáció miatt) de dolgoznak...

az előzőn gondolkodom még, hogy mennyiben feltételes az... úgy vélem nem :U

joey20: az akkor volt ott... ez pedig itt és most! nagy különbség!
tehát ha újra felhozod Te is visszaeső lennél vagy mi...

[ Szerkesztve ]

(#760) Everman válasza kutkut (#750) üzenetére


Everman
addikt

"Most mindkettő mellett mondtál 1-1 jó és rossz tulajdonságot. Csak az ami az szifonon van az tény, ami az SGS-en az nagyon zavar."

Ok.
Mindig elfogultsággal vádolnak, akkor legyen egy kis negatív kritika is. Mi az ami zavar az iOS-ben:

- Nincs központi adatterület. Minden alkalmazás ül a kis dobozában (sandbox) és csak a saját virtuális fájlrendszerét láthatja. Ez nagyon jó, ha a biztonságra gondolunk és a stabil rendszerre, hisz nem tudnak beletúrni egymás, vagy a rendszer lelkivilágába, de ugyanúgy nagyon rossz is, mert adott állományt nem tudja több alkalmazás elérni, csak ha kézről-kézre adják azt (pl. egy emailben kapott csatolmánynál meg tudom mondani, hogy adja át valamelyik telepített alkalmazásnak, amelyik képes azt kezelni, de nem tudom lementeni csak úgy, hogy később bármelyik programmal elérjem).

- Az értesítési rendszer már új korában is kevés volt. Nem kell nekem lehúzható roló, meg színes, szagos, animáló akármi, de az elvárható lenne, hogy minden eseményről kirakjon egy ikont a státuszsorba. Jelenleg, ha jön egy e-mail, azt csak akkor látom, ha belépek a rendszerbe, lock screen-en semmi jele, vagy ha a Mail alkalmazás nem az első oldalon van, akkor is amíg nem lapoznék oda, nem tudnám, hogy történt valami.

- Widgetek nem érdekelnek, de egy testre szabható lock screen szükséges volna. Ha már beléptem a rendszerbe, akkor azt okkal teszem és nem szeretnék widgeteket kerülgetni, de ha csak felvillantom a kijelzőt, akkor a főbb dolgokról egy gyors összefoglalót (naptár, időjárás, twitter, rss stb.) jó lenne látni.

- Ki volt az a marha, aki a mappák méretét 12 ikonban limitálta? Egy előnye van csak, hogy nem vagyok hajlandó több képernyőt használni, így megválogatom, hogy mit használok és nem rakok fel minden vackot. De ez akkor is hülyeség.

- Ébresztési hiba. Már fél tucatszor belefutottak ebbe a problémába, nem hiszem el, hogy nem tudják javítani (még, ha eddig egyszer aludtam is el nem ébresztés miatt és azt pont egy SGS tette)

- Miért nem lehet a nyavalyás SMS kézbesítési jelentést végre belerakni a rendszerbe

- Bár telya hősiesen küzdött a multitask nemléte mellett, én szeretném, ha lenne lehetőség a kikapcsolására és csak akkor futna a háttérben, ha én akarom (pl. hosszabb Home gomb nyomásra)

- Utálom a Recent List-et, dupla Home-ra valódi taskmanagert akarok látni, ahol a ténylegesen futó alkalmazások vannak csak felsorolva, nem az elmúlt héten használt összes app

- Safarinál legyen elérhető a full screen, nem vagyok kíváncsi böngészés közben a fejlécre és láblécre

- Wifin keresztüli szinkronizálás már igencsak időszerű volna

- Volt még pár dolog (pl. a hangerő szabályozó a csengőhangot is lehalkította, a hotspot hiánya), de ezek a 4.3-ba belekerültek, illetve javították

---

A vicc az, hogy ezek mindegyikére van megoldás jailbreak után, de elvárnám, hogy ezek alapból meglegyenek.

(#761) joey04 válasza tariattila (#759) üzenetére


joey04
titán

törölték? nem. akkor úgy gondolom, hogy most sem lenne okom visszakozni miatta. ha mégis, maximum így jártam. de telya sokszori figyelmeztetés és törlés után is folytatja/folytatta. ezért kapott pihit, és ezért visszaeső. annyira meg vagyok gerinces, hogy a véleményemet tartom.

(#762) Everman válasza telya (#751) üzenetére


Everman
addikt

Akkor meséld el, hogy az ikonok és egyéb desktop elemek miért sávosodnak.

Anno Karma tett be pár fotót amin ez kiválóan látszott, de gondolom szerinted ő is elfogult..

[ Szerkesztve ]

(#763) ZoliM@ster válasza joey04 (#754) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Basszus pár napja jószívvel kapcsoltam be a gépet,hogy végigolvasom a fórumokat,amikhez hozzászoktam.Itt elolvastam,hogy kivel mi történt,ki milyen képet linkelt,zenét mutatott stb.
Utána jött a téma,hogy i4 vs. SGS.Ez ok,engem is érdeklő téma,bizonyos mértékben.Ezután megjelentél,és már csak olvasni se járok ide szívesen,hisz csak azt lehet olvasni,hogy gyakorlatilag mindenkibe belekötsz,aki bármit is ír ide.Miközben nincs is ilyen készüléked,és pont senki nem kért meg rá,hogy ugyan gyere már ide és oszd meg a gondolataidat...

Én és rajtam kívül még nagyon sok ember örülne,ha végleg elhagynád ezt a topicot,és visszatérhetne oda az egész történet,ahonnét elindult.

Viszlát!

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#764) tariattila válasza joey04 (#761) üzenetére


tariattila
veterán

nem tudom Te mire gondolsz amikor a törlést említed... nem ismerem a korábbi problémáidat...
én erre gondolok most kizárólag...
ezzel lehetnek gondok :U

(#763) ZoliM@ster +1

[ Szerkesztve ]

(#765) joey04 válasza Everman (#760) üzenetére


joey04
titán

korrekt lista, kb egyetértek, ami engem nem zavar:

testre szabható lock screen

Safarinál legyen elérhető a full screen

ami nem igazán érdekel, de jó volna:

Wifin keresztüli szinkronizálás

amit én hozzátennék:

Nem kell nekem lehúzható roló
nekem kéne.

na meg a bt fájlküldés.

ami nem igazán érdekel de jó volna, és a te listádban nincs benne:

UMS mód.

764: és azzal konkrétan mi a gondod. a hülyézést, idiótázást, buzizást, hazugot én megkaptam a sgs topikban a legtöbbet ráadásul.

[ Szerkesztve ]

(#766) Everman válasza joey04 (#765) üzenetére


Everman
addikt

"UMS mód."

Ahhoz előbb kéne egy közös fájlterület.

(#767) kutkut válasza Everman (#760) üzenetére


kutkut
addikt

Ezzel most mit kezdjek? :F Költői kérdés volt, nem kell rá válaszolni. :)

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#768) Everman válasza kutkut (#767) üzenetére


Everman
addikt

Amit akarsz :D
Lényegében új hozzászólás akart lenni, de kicsit kapcsolódott a tiedhez, így ehhez fűztem hozzá.

(#769) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ma ennyit nyertem tisztán. Lassan összejön az SGSII ára úgy hogy nem is kell eladnom a kistesóját :DDD

(#770) ForRedGlory válasza tariattila (#719) üzenetére


ForRedGlory
félisten

LOLOLO.... Lehet ez megy aláírásba :C

(#771) ForRedGlory válasza tariattila (#723) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Vajon miért személyeskednek vele folyamatosan, vagy a pártfogoltjaival? Biztos csak abban több mint tíz tucat emberben van a hiba... Más szemében a szálkát. Kezd nagyon eldurranni az agyam, hogy itt rontja a levegőt, faszkivanmár komolyan.

Viszont innentől légyszi ki se ejtsétek azt a szót ami "i"-vel kezdődik, akkor nem lesz okuk írogatni... Korpicsevet kéne agyon csapni :D , agy aki felkereste privátban Evermant... Kellett ez? :(

[ Szerkesztve ]

(#772) joey04 válasza Everman (#766) üzenetére


joey04
titán

kellene bizony, de az önmagában nekem marha kevés. :)

771: nagy igazságot mondtál most. az elejétől kezdve figyelem a topikot, és egy szót sem szóltam, mert csak 1-2 problémás hozzászólás akadt elvétve, de nem vészes (pl amikor olyat linkeltél, ahol leidiótáztál). Akkor szóltam, amikor elkezdődött a hergelés, hogy írjatok Ulkeshnek. Személyeskedésre nincs semmilyen elfogadható indok.

[ Szerkesztve ]

(#773) ForRedGlory válasza e.vid (#731) üzenetére


ForRedGlory
félisten

lol... no komment, és ő az erkölcscsősz... beszarok.

(#774) tariattila válasza joey04 (#772) üzenetére


tariattila
veterán

mi a személyeskedés abban, hogy írjunk valakinek ? ezt elmagyarázhatnád!
különben ezt a nevet most hallom először amit írtál...

teljesen irreális amiket mondasz, hogy hergelés meg személyeskedés...

az, hogy meghívnak Téged valahova az személyeskedés és jelentenivaló? ne idegesíts már ! miről beszélsz?

(#775) joey04 válasza tariattila (#774) üzenetére


joey04
titán

az még nem. és ha megfigyelted, akkor sem írtam ide egy betűt sem, csak a modekrbe, hogy mostantól kell figyelni. csak akkor szólaltam meg, amikor megszólítottál. az volt az első kommentem. jah és azóta is csak akkor írok ebben a témában ha valaki megszólít, és arra válaszolok, vagy rólam mond valamit. kivéve Everman, de ott meg más a téma. Ulkesh néven írt régebben Everman. Vagyis állítása szerint több személy is, köztük ő is. Vagy valami hasonló.

[ Szerkesztve ]

(#776) korpicschess válasza ForRedGlory (#771) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem, nem kellett ez, mehetett volna normálisan is a dolog.
Felőlem jöhetnek ide az almások ha kultúráltan tudnak viselkedni, de az annyira durva Apple-huszárok, mint joey20 inkább tartsák meg maguknak a véleményüket, hiszen úgyis csak nekik lehet igazuk, akkor meg minek megvitatni?
Az, hogy egymás szapulásába torkollott az egész az elég elszomorító.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#777) ForRedGlory válasza e.vid (#740) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pf... ne szégyenítsd meg, úgy látom rendesen van híre a csókának így is :D

(#778) ForRedGlory válasza tariattila (#774) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Everman és Ulki bátyó ugyanaz.. Nézegesd a hozzászólásokat és a hasonlóságokat... Egyértelmű, mjondjuk mintha Ulkit már kitiltották volna...

(#779) tariattila válasza joey04 (#775) üzenetére


tariattila
veterán

megszólítottalak?? :U
szerintem csak Everman nevét mondtam miután nagyon i irányba fordult a vita és szakértő bevonásának ötletével álltam elő ( de minek )
gondoltam offtopikba egy kis humor elkél... de tévedtem
vakuljak meg ha mégegyszer ilyennel poénkodok

(#780) Everman válasza ForRedGlory (#778) üzenetére


Everman
addikt

Nem ugyanaz, bár én is írtam nem keveset Ulkesh név alatt, de többen használtuk a nicket, mert jó poén volt :D.
Nem tiltották ki, csak én gyilkoltam le a karaktert egy véletlenszerű jelszóval, és később egy modival töröltettem.

(#781) e.vid válasza ForRedGlory (#773) üzenetére


e.vid
senior tag

Egyik kedvenc zenekarom: The Boss Hoss

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#782) ForRedGlory válasza Everman (#780) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jah, az mindjárt más :D
Téged legalább becsüllek kicsit, mert nem személyeskedsz, mondjuk haverok nem leszünk az tuti :DDD
max ha ájfónom lesz és kell segítsége ;] de az nem ma lesz...

e.vid:: loooool :))

[ Szerkesztve ]

(#783) Everman válasza ForRedGlory (#782) üzenetére


Everman
addikt

No és mi van az iPad projectel? ;)

(#784) joey04 válasza tariattila (#779) üzenetére


joey04
titán

(#785) ForRedGlory válasza Everman (#783) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Semmi, lehet iPad2 lesz... Csak akkor még le kell dolgoznom magamban, hogy megmondja a Pad, hogy mit csinálhatok és mikor :D

(#786) joey04 válasza ForRedGlory (#785) üzenetére


joey04
titán

ezt viszont pustán szakmai alapon: Ha a sgs-en minden nap más romot használsz, akkor feltételezem a jailbreaket sem fogod megvetni. akkor meg kb az összes (szoftveres) korlátozásra találsz megoldást

(#787) kutkut válasza joey04 (#784) üzenetére


kutkut
addikt

Viszont van benne valami...

Te viszont olyanokat "személyeskedsz" (amit persze leírsz, hogy 1 ilyen hsz-ed sincs), hogy a samsung fanok a legagresszívabbak. Tegyük fel, én samsung fan vagyok. Akkor most agresszív is?
Szerintem, ha valaki ezt az almásokra írta volna, akkor már is védenéd a "csoportodat"...
A másik, itt idiótázol, aztán ügyesen beteszed feltételes módba az egészet, és minta mi sem történt volna?!

Itt valami nem OK. :N

Meizu MX3 32GB

(#788) tariattila válasza ForRedGlory (#785) üzenetére


tariattila
veterán

annyi pénzért semmi rendes 3.0-ás tábla nem lesz?

(#789) tariattila válasza ForRedGlory (#785) üzenetére


tariattila
veterán

semmi gond nem volt se a figyelmeztetés előtt se utána... a megjelenéséig... onnantól dzsihad
most olvastam végig...

[ Szerkesztve ]

(#790) joey04 válasza kutkut (#787) üzenetére


joey04
titán

szerintem már alapvetően a fan is sértő kéne, hogy legyen, szerintem legalábbis ciki. Idiótázok? soha sehol, a példamondatban is azért volt, mert én kaptam ezt meg. csak abba gondolj bele, hányszor elsütötték az iDiot poént.

(#791) Bavid válasza joey04 (#790) üzenetére


Bavid
senior tag

De komolyan, benned még soha nem merült fel, hogy nem a több tucat, veled vitázó emberben van a baj, hanem benned? :W :W

(#792) kutkut válasza joey04 (#790) üzenetére


kutkut
addikt

Ja, te kaptad meg. Mondjuk nem tőlem, az biztos. Én viszont tőled kaptam... :F
És az iDiot akkor is vicces. :DD

Meizu MX3 32GB

(#793) tariattila válasza kutkut (#792) üzenetére


tariattila
veterán

mindegy h. kitől kapja és kinek adja... csoportban gondolkodik

(#794) ForRedGlory válasza tariattila (#788) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Aha, összesen ennyit nyertem csütörtök óta :D
Ebből már lassan kijön egy iPad2 is akár, legalábbis a legkisebb testvére.

(#795) kutkut válasza ForRedGlory (#794) üzenetére


kutkut
addikt

Grat. :C

Meizu MX3 32GB

(#796) tariattila válasza ForRedGlory (#794) üzenetére


tariattila
veterán

legalább egy sört majd fizethetnél...
mert így nem tudok felhőtlenül örülni a sikerednek :DDD

(#797) ForRedGlory válasza tariattila (#796) üzenetére


ForRedGlory
félisten

ejj, de érdekembe vagy baszki :D

kutkut: :R

(#798) Zolesz007


Zolesz007
őstag

Kéne csinálni egy ilyen totyikot: Samsung Galaxy S (I/II) Felhasználók OFF Topicja TILOS AZ IPHONEOZÁS!!!!

Fold 5

(#799) joey04 válasza kutkut (#792) üzenetére


joey04
titán

de te mit kaptál tőlem, lol? :DD

Szimplán 2 valós, megtörtént példát állítottam egymással szembe.

[ Szerkesztve ]

(#800) kutkut válasza joey04 (#799) üzenetére


kutkut
addikt

Végül is semmit. Hiszen csak egy feltételes módba rakott példamondat volt...
És ha a samsungfanos kijelentésedet se veszem magamra akkor tényleg semmit. ;]

De mind1 is.

Meizu MX3 32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.