Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Gizmo94 válasza WinstonWolf (#150) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nekem itthoni T-s van kettő és az is mindkettő vietnami.. Amerikai és Németországban telefont vásárló haverjaimé eddig koreai.. Milyen érdekes.. Bekaphatja a Samsung. Mindenesetre most már parám van a kijelzőtől. Ha elreped, esküszöm, hogy rájuk szakasztom az eget, nem fognak lerázni, ezt tuti. Mondjuk, még a legapróbb koccanás sem érte a telefont, de ez bármikor lehet. Ráadásul mivel minden éjjel a töltőn csüng, akár lemerült, akár nem, már minden reggel fosva nézem meg, hogy elrepedt-e vagy sem. Tiszta gáz ez így..

(#152) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Szomorúan olvastam, hogy S4 Mini is szerepelt itt. Nekem ezt dobta arra:
Made in: Korea
Year: 2013
Month: June
Age: 4 months

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#153) abela


abela
csendes tag

Az enyém is: Made in: Vietnam

Year: 2013

Month: April

Az elutasítás nekem már a <reklamacio@partner.samsung.com> címről is megjött.

Beszéltem a Békéltető testülettel, ahonnan küldtek egy nyomtatványt. Kitöltöttem, elküldtem (jogviszonyba viszont nem a Samsunggal vagyok, hanem pl én egy telenoros viszonteladóval).

Az egész email történetet elküldtem a Fogyasztóvédelemnek is, meg megint írtam a reklamacio@partner.samsung.com-ra, hogy milyen lépéseket tettem, és ha ez sem segít peperelem őket.

Most nagy csend.

Ja közben kicseréltettem a kijelző, és visszakértem a régit.
Potom 46 ezer Ft-volt. A számlát rossz névre állították ki, most azt is vissza kellett küldeni, kijavítják.

És ne legyek ideges....

(#154) WinstonWolf válasza abela (#153) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Nem tudom mi kellene ahhoz, hogy a Samsungot rákényszerítsük valami elismerésfélére arról, hogy szart gyártottak...

Talán valami komolyabb média szereplő bevonása... Mert ahogy látom, a Mobilarena úgysem fog a Samsung ellen fellépni lévén belőlük (is) élnek...

(Csoda, hogy ez a fórum létrejöhetett és fennmaradhatott...)

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#155) eclipse19


eclipse19
senior tag

S4 vásárlásom gondolkodom már egy ideje, de most, hogy ráakadtam erre a topikra azt hiszem meggondoltam magam.

Csak a vietnamiakkal van baj vagy a koreaiak sem jók?
Az S3 is ilyen problémás modell vagy az még normális minőségű volt?

Csak az a baj, hogy ha nem Samsungot, akkor nem tudom mit vegyek mert tudásra külsőre nem nagyon tetszik más.

Ha valakinek van jó tanácsa, megköszönöm.

Üdv.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#156) WinstonWolf válasza eclipse19 (#155) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Ha most az S4-es fő topikban lennél, azt mondanák - teljes joggal - hogy az eladott többtízezer készülékből csak párnak van ilyen problémája.

Ez mind jó... Csak ha pont Te is benne vagy abban a párban... az cumi.

Valóságban fogalmunk sincs róla, hogy hány készülék érintett ténylegesen, erre maximum a Sasmung, vagy a Telemax tudna egzakt választ adni - de úgysem fognak.

Megnyugtatónak tűnt az a tény, hogy az első pár károsultnak - akiknek tényleg nem volt külsérelmi nyom a készülékén, vagy eléggé érdekes - a belső AMOLED panel törését pár hét várakozás után, és pár levélváltás után méltányosságban javították.

Azonban mostanában úgy tűnik a Samsung nem követi ezt a trendet, és egyre több a visszautasított igény.

Összességében nehezet kérdezel. Mi, akik már megjártuk nem mondhatjuk azt, hogy vedd meg nyugodtan, mert nekünk nem volt semmi gondunk vele. Azt viszont megnyugtatásul elmondhatjuk, hogy a mostani készülékek talán más alkatrésszel, gyártástechnológiával vannak szerelve, így talán ez a gond megoldódik.

Üdv.

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#157) kavics325i válasza abela (#153) üzenetére


kavics325i
őstag

És milyen színű?

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#158) Gizmo94 válasza eclipse19 (#155) üzenetére


Gizmo94
veterán

Az s3 esetében ilyen baj nem volt egyáltalán. Ott gyári hibaként a kijelző foltosodása volt jelen, ami majdnem mindegyiket érintette. Normál viszonyok között nem látszott semmi, viszont alacsony fényerőnél szürke háttéren az lcd és az üveg közötti ragasztó foltokban sötétebb volt. Ez elhanyagolható hiba volt az s4 repedéséhez képest és bárki reklamált, szó nélkül cserélték. Max. kapott egy még foltosabbat, vagy ha szerencsés volt, egy hibátlant. Viszont az s4 kijelzőrepedése aggasztó, mert ez azért vitatható, hogy mitől keletkezett és amint a topik mutatja, vitatják is. Term. nem garancia, hogy ha veszel egy s4-et az el fog repedni, mert a rengeteg eladottból viszonylag keveset érint. Viszont ha te pont beleesel, az csúnyán szopi lesz. Hasonlattal élve: ha te mondjuk lezuhansz egy menetrendszerinti repülőjárattal és apró cafatkákra robbansz, nem fog vigasztalni, hogy statisztikailag a repülés a legbiztonságosabb közlekedési forma. :) Tehát, hogy vedd vagy ne vedd, ez egyértelműen csak a te döntésed lehet, tanácsot adni nehéz...

(#159) eclipse19


eclipse19
senior tag

WinstonWolf és Gizmo94, köszönöm a válaszokat! :R

Azt nem tudom ezek után, hogy mi értelme van mindenféle törhetetlen és karcolhatatlan Gorilla Glass-okkal védeni a kijelzőt, ha a védelem alatt is képes úgy megsérülni a kijelző ("külső BEhatástól"), hogy a külső felületen egy karcolás sincs?
A vásárló szerintem joggal gondolhatja, hogy amit a burkolat látható sérülés nélkül elvisel, azt a készülék belsejének is kutya kötelessége túlélni.
Nem? :F
Különben a Gorilla Glass nem a kijelzőt védi, hanem csak saját magát.

Sok sikert a garanciális küzdelemben.

Üdv mindenkinek.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#160) Sword


Sword
őstag

Sziasztok,

Nekem péntek reggel megjelent (természetesen nem esett le a telefon, nem ütöttem meg, neoprén tokban volt) egy kis csík a bal felső sarokban, kb. 2-3 mm hosszan. Ez nőtt estére (bekanyarodott a készülék bal széléhez) kb. 1 centisre, majd a közepétől a másik szél felé elindult egy nagyon pici rész. Elvittem a szervízbe, ahol azt mondták, hogy garanciában javítják, de beküldik a kp-i szervízbe és majd ott végzik el. Látott már ilyet az ügyfeles, "megfolyást" írt fel hibának. Felvetettem a készülék karcmentes állapotát a hibalapra. Bár nem fényképeztem le, hogy mekkora nagyságú volt a hiba a display-en (ez lehet, hogy hiba volt), mindensetre tanúkkal tudom egy későbbi vita esetén bizonyítani a méretét, ha esetleg visszajönne, hogy nem garis és már keresztbe van az egész "repedve", megfolyva.
Mivel pixelhibás is volt a panelem (állítólag nem túl gyakori hiba), így nekem mindenképpen jó a csere, eléggé zavart egy 190 ezres néhány hónapos telefonnál.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#161) GLOCK34 válasza Sword (#160) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Szia! Szolgáltatói szervizbe vitted vagy samu szerviz? Nekem azt mondták,hogy jobban jártam volna ha kihívom a szervizest,nem kellett volna bevinni.
Jól emlékszem,hogy Pf 2 is volt gondod régebben?
Szerintem egyébként nem lesz gondod,ki fogják cserélni garanciában. Nagyon sok a pozitív visszajelzés a szervizháttérről,csak az lcd törésekkel nem óhajtanak érdemben foglalkozni pedig valós problémáról beszélünk.

(#162) MunezXBK válasza GLOCK34 (#161) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nekem csak üvegtörésem volt, azzal sem foglalkoztak...

(#163) GLOCK34 válasza MunezXBK (#162) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Akkor még van miért aggódni Sword kollégának.
Én speciel kizárólag a prémium garancia miatt vettem s4. Elég nagyokat kellett nyelni,mert külsőre nekem nem tetszik de gondoltam ezzel inkább megbarátkozok cserébe a nyugalomért.
A Cordonnal már volt egy nem gyenge meccsem mire rendbe rakták a telefont,erre most jön ez. :((
Jelenleg várunk a samu válaszára mindkét esetben,ha elutasítanak indul a per.
Innentől kezdve ez már nem pénz kérdése.

(#164) Sword válasza GLOCK34 (#161) üzenetére


Sword
őstag

Oktogon Samu szervízbe vittem. Teljesen normálisak voltak, nem akarták lenyomni a torkomon, hogy tuti az én hibám. Persze az is előfordulhat, hogy visszajön, hogy nem garis, ne őket bántsam, nem ők írták a papírra. Igen, volt PF2-m, full halállal. Nincs szerencsém a mobilokkal. Most pl. elővettem az ezer éves HTC Kaiseremet. Az működik :D

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#165) GLOCK34 válasza Sword (#164) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

http://sndeep.info/en
Ezen az oldalon légyszíves nézd már meg mikor és hol gyártották. Kíváncsi lennék rá. Milyen színű a telefonod?
Olvasom közben az s4 fórumot is és láttam írtad,hogy meleg volt a telefon mielőtt megjelent a repedés vagy mifene. :)
Visszagondolva az enyém is rendesen meleg volt mikor elraktam,mert előtte megnéztem pár fullhd videót a youtube-on.
Nem tudom lehet-e köze a melegedésnek az egészhez,de a másik s4 is kb 30-40 perc videó után fújta ki a habot mikor eldőlt.
A harmadik telefonnal próbálkoztunk azóta,ugyanúgy felborítottuk az asztalon legalább 15-20 alkalommal és semmi baja nem lett. :F

(#166) Sword válasza GLOCK34 (#165) üzenetére


Sword
őstag

Már néztem. S/N-t nem tudom, az IMEI visszakódolására nem akkora számjegymennyiséget ad, amit elvárna, ezért reklamál. Ha visszajön a teló, megmondom.

Fehér.
Megjelenés napján vettem, T-s.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#167) abela


abela
csendes tag

A fejlemény:

A fogyvédők írtak, hogy mivel céges telefon (a számla cégnévre szól) , így ők nem illetékesek.

(#168) GLOCK34


GLOCK34
aktív tag

Tegnap kaptam egy levelet,melynek lényege:

" Értesítjük, hogy, megbízást adtunk szerződött szerviz partnerünknek (Telemax GSM Szerviz Kft.) az egyszeri alkalomra szóló bevizsgálás elvégzésére, mely a javítás várható költségeinek meghatározásához szükséges.
A bevizsgálás során szervizünk nem javítást végez, hanem szakvéleményt készít a meghibásodásról és annak lehetséges okairól. A szerviz által kiadott jegyzőkönyv alapján tudja Központunk az Ön kérését elbírálni."

Most nem tudom mit szeretnének megint vizsgálódni,mert pár napja ugye ezt már megtették. Elméletileg. :U
Amint látom lefutják a kötelező köröket és annyi. Apró betűs részben azt is leírták,hogy ha nem fogadom el a döntést milyen szervekhez fordulhatok.

(#169) Sword válasza GLOCK34 (#165) üzenetére


Sword
őstag

Sziasztok,

2.5 munkanap után visszakaptam garanciában javítva a telefont. Full display csere, battery hátlap csere (nem a teló hátlap, hanem az a szürke).
Gyártási adatok:
Made in: Vietnam
Year: 2013
Month: April
Age: 6 months

Hivatalos hiba nem repedés, hanem megfolyás volt, természetesen a pixelhibám is a múlté, hiszen tokkal,vonóval cserélik.

Egy negatívum: resetelték a telefont (Oktogonos szervízes sem értette, hogy miért).

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#170) turorudi94


turorudi94
tag

Sziasztok ,valaki tudna segíteni milyen baja lehet szegény S4-nek?Képernyő feloldásával villog a kép és nem ugrik elő. :(
Video:
http://www.youtube.com/watch?v=_wmtYI0RxTY&feature=youtu.be

Mert megérdemled.

(#171) WinstonWolf válasza turorudi94 (#170) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Szia!

Ez még akár törés is lehet valahol a nem látható részek környékén... De szerintem hívd ki hozzá a szervizt... Mert még az is lehet, hogy nem törés, hanem egyéb hiba... Pl. Elektronkia.

Üdv.

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#172) turorudi94


turorudi94
tag

1hetes mobil,nemvolt használlva,gari nincs rá,mert telenorból van és nem az én nevemen

[ Szerkesztve ]

Mert megérdemled.

(#173) WinstonWolf válasza turorudi94 (#172) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Akkor 46 ezer forint lesz a kijelzőcsere.

:(

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#174) turorudi94


turorudi94
tag

firmwares hiba nemlehet?esetleg flex? :/

Mert megérdemled.

(#175) Gizmo94 válasza turorudi94 (#172) üzenetére


Gizmo94
veterán

Attól még van rá garancia, ha szolgáltatós és nem a te neveden van, garanciajegyének , mint minden szolgáltatósnak, kell lennie, nem számít, ki vette. Nincs benne mozgó flex kábel, csak egy kb. 3 mm. hosszú ami fix, az nem lehet a hiba oka.

(#176) turorudi94


turorudi94
tag

ha nincs meg a garancia papír lehet valamit kezdeni? :F

Mert megérdemled.

(#177) Gizmo94 válasza turorudi94 (#176) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ezt kitől kérdezted? Egyébként lehet. Kifizetsz 46 ezret és lesz új kijelződ. . Vagy aki vette a telefont, kérhet pótlást. Bár ez az egész nem tűnik tisztának.. Szolgáltatós, de nem a te nevedre, nincs meg a garanciajegy, stb.. :U Szolgáltató minden esetben ad garanciajegyet a készülék mellé. Ha ott vették. Ha megvan jó, ha nem, kp. Ennyi.

(#178) B.Martin99


B.Martin99
csendes tag

Szériahiba. samuéknál sajnos előfordul az ilyen. :(
Nem szeretnék ezzel senkit sem kényszeríteni, kitiltást sem akarok, ezért ez off lesz:
Nekem a Nokia Lumia 920-am lassan már egy éve teljesen probléma mentesen működik, pedig az úszott már WC-ben (1 hét alatt kiszáradt, semmi baja), gurult le a lépcsőn 1 emeletet (1 karcolás a hátlapján). A Windows Phone pedig egy sokkal stabilabb, megbízhatóbb, gyorsabb mint az android és minden telefon kb. 3 évig kapja a legfrissebb szoftvert. Ha valaki hülyének gondol, elárulom hogy volt androidos telefonom (4.1) és egy tabom is van (4.2), de mind a kettő egy laggos, bugos fos. WP havonta egyszer esetleg lefagy (124 db app van telepítve) és a 2 évig HTC HD7-emen tökéletesen futottak a legújabb appok, egyátalán nincs az a rohamos elavulás. Az a tévhit hogy nincs rá elég alkalmazás az egy hülyeség, addig örülök amíg nincs 2000 megnyomod-és-fingik app. És igaz hogy egy 920-nak nincs olyan erős hardvere mint egy S4-nek, de rendesen be van optimalizálva a rendszer és így HD-ban laggmentesen is viszi a Halo SA-t, Asphalt 7-et, Modern Combat 4-et egy 2 magos 1.5 GHz-es processzorral. És végül egy 920 fele annyiba kerül mint egy S4. Ezekért ajánlom mindenkinek a Lumiákat. :D
Oops, picit hosszú lett.

(#179) GLOCK34 válasza B.Martin99 (#178) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Lehet rossz helyre írtad. Ez a topic nem az Android Vs. Windows témáról szó. Mindamellett igazat adok Neked a Nokiák (szerintem is) messze a legjobb anyaghasználatával kapcsolatban.
Samu telefonok kijelzőjével kapcsolatban esetleg tapasztalat amit meg szeretnél osztani?

[ Szerkesztve ]

(#180) B.Martin99 válasza GLOCK34 (#179) üzenetére


B.Martin99
csendes tag

Azért lett off. :)
Amugy samu képernyőkkel van tapasztalatom, a legtöbb ismerősömnek akik telefonjaink betört a képernyője igazából csak a panel tört be, az üvegnek semmi baja nem lett.(GS,GS3,GS4-sarokban kicsi repedés)

(#181) GLOCK34 válasza B.Martin99 (#180) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

És azoknak mi lett a sorsa? Megcsinálták garanciában?
Én már több mint 2 hete megírtam a reklamációs levelet de választ még nem kaptam. Egész pontosan ezt írták másnap amikor beküldtem az adatokat:

"Értesítjük, hogy, megbízást adtunk szerződött szerviz partnerünknek (Telemax GSM Szerviz Kft.) az egyszeri alkalomra szóló bevizsgálás elvégzésére, mely a javítás várható költségeinek meghatározásához szükséges.
A bevizsgálás során szervizünk nem javítást végez, hanem szakvéleményt készít a meghibásodásról és annak lehetséges okairól. A szerviz által kiadott jegyzőkönyv alapján tudja Központunk az Ön kérését elbírálni."

Most csak azt nem értem mi a lóf@szt akarnak bevizsgáltatni,mikor a telefon itt figyel a polcon. :F A várható költségeket (46000) nekem persze már árajánlat formájában eljuttatta a Telemax,de ezek szerint samuéknak lövésük nincs az árakról.

(#182) B.Martin99 válasza GLOCK34 (#181) üzenetére


B.Martin99
csendes tag

A GS és a GS3 leejtésre tört be, nem volt garanciális. A barátom GS4-ének hibáját a szervízben ütésre fogták, utána reklamációs levelet írt, akkor pedig jött a jolly joker: a beázás. (ki gondolta volna hogy zsebben az izzadságtól is be tud ázni egy telefon) Ma már a garancia szinte semmit nem ér. :(

(#183) GLOCK34 válasza B.Martin99 (#182) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

És a barátod S4 is otthon figyelt legalább mikor megállapították,hogy beázott? :DDD :((
Komolyan mondom,úgy ahogy van hülyének nézik az embereket. Ezeket a telefonokat már csak a vitrinben szabad nézegetni mint a korona ékszereket.
Tegnap vettem egy G2,de ez sem okés. Az automata fényerő szabályozás nem működik normálisan,a hátlap pedig recseg. Kijelző még egészséges! Visszaviszem,de most már lehet egy Cat telót veszek,hátha.....

(#184) -=Tiger=- válasza GLOCK34 (#183) üzenetére


-=Tiger=-
tag

Én Július elején vettem a T-nél.

Made in: Korea
Year: 2013
Month: May
Age: 6 months

Eddig semmi baja nincs.

(#185) GLOCK34 válasza -=Tiger=- (#184) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Használd egészséggel! :K Én amíg meg nem néztem azt hittem minden samu Koreában mészül. :B

(#186) -=Tiger=- válasza GLOCK34 (#185) üzenetére


-=Tiger=-
tag

Köszi. :)

Én is azt hittem, hogy egy helyen készülnek. Mondjuk az egy dolog, h az összeszerelés két helyen történik, de sztem az alkatrészek egy helyen készülnek.

(#187) GLOCK34 válasza -=Tiger=- (#186) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Ki tudja hol barkácsolják össze. :D

Más: Most hívtak a Telemaxtól,hogy holnap megint elviszik bevizsgálásra. :)) Megint várhatok pár hetet amíg jól megszakértik,hogy mi a szitu.

(#188) jococr250


jococr250
újonc

Nekem is berepedt az lcd telefonálás közben!A szervíz azt mondta hogy mechanikai sérülés a garit is megvonták és hogy 50.000 lessz az új kijelző!Szerintetek mit csinálljak?

[ Szerkesztve ]

(#189) -=Tiger=- válasza jococr250 (#188) üzenetére


-=Tiger=-
tag

Hol csinálták a telcsid??? :Y

(#190) jococr250


jococr250
újonc

Nyíregyházárol a samsung szervízböl felküldték a telemaxhoz!

(#191) -=Tiger=- válasza jococr250 (#190) üzenetére


-=Tiger=-
tag

Értem ezalatt, hogy: Korea vagy Vietnám?! :)

(#192) maggi85


maggi85
újonc

Sziasztok!
Olvasgattam, hogy másoknak is vannak problémái az S4-es készülékkel, gondoltam megosztom én is veletek az én telefonom történetét: 3 hete hoztam el a boltból a fehér S4-et. Múlt péntek este feltettem töltőre és csak reggel vettem le. Mikor telefonálni akartam, észre vettem, hogy felül a vékony kereten van egy repedés. Nagyon meglepődtem, mert eddig nem volt rajta. Ez mitől lehet??? Nem értettem.
Vasárnap bementem a Voda boltba, elmondtam, hogy mi történt, erre az volt a válasz, hogy ez fizikai sérülés, nem tudnak vele mit kezdeni. Mondtam, hogy az nem lehet, mert úgy vigyázok rá, mint a hímes tojásra, van rajta egy hátlapi tok illetve egy sima tok is, ami védi, és emellett soha nem ejtettem le sem, nagyon vigyáztam rá. (Ha az ember leejti, akkor horzsolásnak is kellene rajta lennie, vagy más erre utaló jelnek - szerintem-.) Van rajta készülék garancia, de az "esztétikai" hibára nem vállalnak garanciát. Pedig ez biztos nem "esztétikai" sérülés!!!. Mit lehet tenni? :(
(M)

(#193) MunezXBK válasza maggi85 (#192) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

2 dolgot tehetsz.

1. Elfogadod így a telefont.

2. Felhasználod a biztosításod.

(#194) maggi85 válasza MunezXBK (#193) üzenetére


maggi85
újonc

Akkor inkább megvárom, míg komolyabb baja nem lesz (ezek után bármi megeshet ezek szerint)... Elszomorító, hogy ilyen drága prémium készülékeknél ilyen hibák jelentkeznek!
És a biztosításról:
"Mire nem nyújt fedezetet a biztosítás?"
-ha csak felületi vagy esztétikai sérülés keletkezett a telefonon, amely a működését nem befolyásolja;
Remek... :(

[ Szerkesztve ]

(#195) GLOCK34 válasza maggi85 (#194) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Égesd be a kijelzőt. Gizmo94 nemrég írta le az S4 totyikban,hogy hogyan kell. :D

(#196) GLOCK34 válasza GLOCK34 (#187) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Meglepetés ért! :D Idő közben még történt egy levélváltás az ügyben,és tegnap este végül pozitív elbírálásban részesültem. Garanciában cserélik a kijelzőt a telefonban.
Szerencsére végül nem került sor jogi eljárásra,így sokkal hamarabb lezajlik az ügyintézés.

(#197) jococr250 válasza -=Tiger=- (#191) üzenetére


jococr250
újonc

Vietnám

(#198) wamzer33 válasza jococr250 (#197) üzenetére


wamzer33
csendes tag

Csatlakozom :( ,

General information

Made in: Vietnam

Year: 2013

Month: June

Age: 5 months

Egyébként a kicserélt kijelzővel semmi gond nincs :)

Üdv : István

(#199) krinyo75


krinyo75
újonc

Nekem egy szervizes mondta, hogy igen a kijelző repedés és felhójagosodás tipushiba és ezt garanciában cserélik. Volt aki kint hagyta a telot a kocsi szélvédője mögött, a nap igencsak felmelegítette és elvált a gorilla grastol a lcd kijelző, ezt a szervizek garanciában javítják, ezt senki sem fogja neked bebizonyítani, hogy a te hibádból kifolyólag vált el, pláne mikor ezt a töltés általi túlmelegedés is kiváltotta egyeseknél. Egyszerűen ilyen fos anyaggal teszik össze a 2 panelt.

Igazából ha nincsen külsérelmi nyom a telón akkor a szervíz sem tud semmit rádbizonyítani. PErsze belemagyarázhatnak mindenbe, hoyg zsebbe tartottad és meghajlott azért tört el, de ez már csak a magyarra jellemző cigánykodás.

Egy ismerősöm Sony xperia Z1-e is eltört. Igaz, ő biztosítással vette és az 1 emeletről ejtette le. Persze zt nem mondta a szervíznek és azok kiküldték Japánba kivizsgálni, mert ez a telo 1 méterig törésállónak van minősítve. Ennyit arról, hogy egyesek mit adnak a cég hírnevére és becsületére. Természetesen a biztosításban ki lesz neki cserélve e kijelző, de akkor is, a Sony az igy áll a vavőkhöz.

Mellesleg nekem ott lett elegem Samsung vonalból, hogy 16Gb os telefonból 7Gbot a rendszer lefoglal így neked marad 9Gb tárhelyed a belső memórián.. semmelyik teló se vesz el ennyit a meghírdetett tárhelyből. Mellesleg a Nokia után a 2. legjobb kamerával rendelkező telefon, és ha nem enné az akksit se annyira teljesen tökéletes lenne.. Az új N5 csalódás finoman szólva majdnem 2014re kiadott telo még olyan fos képet produkáljon mit N5..hihetetlen. Nekem eddig S vonal megvolt és ha ezen hibáit javítanák, teljesen tökéletes lenne.

(#200) skippper


skippper
senior tag

Sziasztok,

Én így jártam: [link]

Mire számíthatok? Van esély, hogy cserélik? Ha nem cserélik tudok valamire hivatkozni, hogy mégis k***a gyorsan cseréljék ki vagy a fejükre borítom a szaloncukrot?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.