Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Aikka


Aikka
újonc

Sok fórumon olvastam a hibát, sajnos én is beleestem ebbe a csapdába, hogy kijött a 4.3-mas Android a készülékemre (gt I9300), és nem tetszett ezért próbáltam visszatenni a régi hibátlan 4.1.2-őt, de nem sikerült valamiért csatlakoznia a készülékemnek a telefonhálózathoz, sőt még az IMEI szám is látszólag elszállt. :W De ne aggódjatok, a készüléketeknek semmi baja, ugyanis ha visszateszitek a 4.3-mat akkor megfigyelhetitek hogy az IMEI szám is visszaáll. :DDD
Ez azért van mivel a 4.3-mas android verzió a modem EFS típusát 2-es verziójúvá konvertálja (a korábbi romokon EFSv1 a 4.3-tól EFSv2).
Tehát annyit kell tenned ha korábbi verziójú firmwarét akarsz visszatenni a készülékedre, hogy miután feltetted a kívánt firmwarét, a 4.3-mas verzióhoz tartozó modem fájlt feltelepíted a készülékedre. Nekem ez esetben "XXELJ2" ez a verziójú modem volt a 4.3-hoz, így ezt kellett nekem visszatennem a 4.1.2-es romhoz.

Remélem tudtam segíteni!!! :DD
Ha bármi kérdésed van ezzel kapcsolatban, írj emailt a cipri862@gmail.com címre!

(#2) epeter84 válasza Aikka (#1) üzenetére


epeter84
csendes tag

Akkor ha jol értem a 4.1.2 es szoftverhez a 4.3 as modemjet kell telepíteni de ehhez ugye rootolni is kell a készüléket jah és honnan lehet tudni melyik a jó modem?

[ Szerkesztve ]

Microsoft lumia 640xl,sony xperia z5 compact

(#3) Viktor0610 válasza Aikka (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Új topik nyitása ELŐTT legközelebb egy már meglévőt használj, légy szíves!
Pl. [Re:] Samsung Galaxy S III - csúcstámadás vagy Samsung Galaxy S III - mélyvíz.

Samsung Galaxy A54

(#4) Aikka


Aikka
újonc

epeter84.. jól érted, http://www.sammobile.com/ ez az oldal hasznos ezügyben. itt meg tudsz nézni mindent. és minek kellene rootolni a készüléked? Odinnal teszed a modemet ugye a 4 közül a Phone-nal. (hozzáteszem az se mindegy hogy milyet teszel fel, én T-mobileos vagyok, nekem azért kellett ez)
Viktor0610.. nemrég csatlakoztam a fórumhoz, szóval nem tudtam. bocs

(#5) Malak68


Malak68
csendes tag

Sziasztok!

Nem igazán találtam megfelelő forumtémát igy ideírom a problémámat hátha másnál is elöfodult már:

Adott egy régen jól müködő Samsung galaxy s3 teló

Hivatalosan frissitve lett Magyar független XEH 4.3 MK6 4 fájlos romra amivel tökéletesen mükődött az utolsó frissitésig.
Mivel mostanában kijött egy kisebb frissités a telohoz és azt autamatán felrakta a telefon és azota csinálta a következöket:
Sd kártya tönkretétele 2x,indokolatlan fagyások aztán sokára be se indult.
Volt rajta gyyári visszaállítás amikor még látszodott a képernyőn minden de mostanában már a képernyőn semmi nem látszodik,maga a készülék valszeg működik mivel a hangerőgombra csipog,a windows alatt a készülék látható,a Kies felismeri és inicializni tudjá rá a az ujjab romot de maga a készülék sötét marad.
Kérdésem:mi okozhatja ezt a furcsa hibát?Lehetséges hogy a kijelzö tényleg tönkrement vagy pedig az alaplapon szállt el valami.Hogyan lehetne visszatenni az elözö romot ha magán a kijelzön nem látok semmit?

Tanulj a szüleid hibájából: mindig használj gumióvszert!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.