Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31301) GrooveHero válasza kungzi (#31300) üzenetére


GrooveHero
addikt

türelem nexust terem ;)

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#31302) tresh válasza kungzi (#31300) üzenetére


tresh
addikt

és ne az LG csinálja ;]

(#31303) laszlolczka


laszlolczka
őstag

D820 nem az uj Nexus 5, "LG D820 is just a CDMA G2 variant".

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#31304) GrooveHero válasza laszlolczka (#31303) üzenetére


GrooveHero
addikt

Aztat bárki mondhassa :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#31305) tresh válasza GrooveHero (#31304) üzenetére


tresh
addikt

Ja..remélem hazudnak...mikró már van itthon ;]

[ Szerkesztve ]

(#31306) porse


porse
senior tag

Leadtam pólusba, utalvány reményében :DDD
De csak - végtelenbe nyúló hibalistám alapján - cseréltek majdnem mindent rajta.

... szerintem.

(#31307) laszlolczka válasza GrooveHero (#31304) üzenetére


laszlolczka
őstag

Én csak leirtam amit találtam. :D

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#31308) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Tudna vki linkelni egy 4.9-es Apolo kernelt? XDA-n, csak a frissebb 4.10-es találom. Vagy az is jó? Nem sok minden változott, ahogy olvastam

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#31309) Burt1793 válasza GrooveHero (#31308) üzenetére


Burt1793
veterán

Jó az is, amúgy ott van a 4.9es is, görgess lejjebb :)

(#31310) GrooveHero válasza Burt1793 (#31309) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hohó, megvan, jól eldugták a kis szemetek:DD
Na most viszont jön a következő dolog. Extreme, Light vagy Regular kellene ebből?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#31311) beast27 válasza GrooveHero (#31310) üzenetére


beast27
senior tag

Olvasd el a leírást és amelyik neked legjobban tetszik azt tedd fel

[ Szerkesztve ]

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#31312) Burt1793 válasza GrooveHero (#31310) üzenetére


Burt1793
veterán

Rakd fel a lightot, ha szivatni akarod a telót, akkor állíthatsz rajta! :)
Mindegyik kernel állítható, így ha felrakod a lightot, nem kell kernelt cserélned ahhoz, hogy extreme beállításokat használj. Mindössze az apolo configuratorra van szükség.

(#31313) gzbotii


gzbotii
veterán

Melyik jobb ROM S2re? MIUI vagy CM10.x?
Esetleg par screenshot MIUIrol vagy hands-on video?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#31314) DonDragonka


DonDragonka
őstag

Így elsőre jónak tűnik.
Esetleg valakinek tapasztalat van már róla?

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#31315) Burt1793 válasza DonDragonka (#31314) üzenetére


Burt1793
veterán

600 forint? ahhoz képest, hogy a gyári 2000-es 1 év garival 9 ezer...
biztos, hogy 0 az értéke.

(#31316) blst válasza DonDragonka (#31314) üzenetére


blst
tag

XDA-n van róla topic, csak elég kevés még a hozzászólás. [link]

(#31317) kungzi válasza DonDragonka (#31314) üzenetére


kungzi
veterán

ezt tuti nem tenném be, még a végén felrobban a kezemben, mint ahogy volt már ilyen eset a noname xar akksikkal

(#31318) DonDragonka válasza Burt1793 (#31315) üzenetére


DonDragonka
őstag

Nem leszek népszerű, de vállalom a véleményem... ;]

Szerinted az az aksi amit 9K-ért veszel mennyibe kerül amikor szorgos kis kínai munkások összepakolják és felcímkézik SAMU felirattal? Hát kb 500 forintba. :D
Nem az ára fog egy aksit minősíteni.

Tudom, hogy a nettó költségre még rá jön a minőségbiztosítás, a marketing, meg a mindenféle biz-basz jogok díja és itt a legfontosabb elem a minőségbiztosítás, de az meg nehogymá érjen 8K-t... :D

Sajnos a korai kínai hozzállás sokat rontott a megítélésükön. Adjunk el minél többet minél olcsóbban minőség meg lakaksizva...
Ez az utóbbi időben (mióta igen sokat nyúlnak munka közben :DDD ) egyre javul, mostanság elég jó kis cuccok jönnek elő ezekből a sufnikból. Biztos, hogy jócskán kihasználják, hogy szinte mindenki velük szereltet össze mindent. Okosak, hát tanulnak.

Kicsit sánta a példa, de a MIUI-t melyik nemzet is jegyzi? :P

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#31319) beast27 válasza DonDragonka (#31314) üzenetére


beast27
senior tag

Biztos "leesett a kamionról" :DDD

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#31320) Burt1793 válasza DonDragonka (#31318) üzenetére


Burt1793
veterán

Persze, ráfizetsz a samu feliratú akkura (a minőségnek ára van ;] ), de inkább ez, mint egy új S4 190 ezerért. :)
A vastagság nő, ha ezt az aksit rakod be? Van hozzá új hátlap? Mert ha nem vastagszik, akkor kitörölheted vele... :P
Biztosan mondhatom, hogy nekem megérte ez az aksi. Egy fém hátlap kéne hozzá. :B

(#31319) beast27: Jah :D Csak ezen az elven, elindul a kamion megpakolva és üresen ér célhoz :P

[ Szerkesztve ]

(#31321) Eclips21


Eclips21
őstag

Nem tudja valaki hogy van e arra mód hogy itthon (Magyarország) kilehet e valahogy fizetni google playen a nexus-t úgy hogy amerikában házhoz vigyék? Nincs valami market unlocker mint régen a fizetős appokra?

(#31322) bAtt001 válasza Eclips21 (#31321) üzenetére


bAtt001
addikt

asszem nem lehet mert nézi a play hogy milyen országba való a bankkártya... tesóm akart így venni spanyolba de nem tudták megoldani :(

(#31323) Eclips21 válasza bAtt001 (#31322) üzenetére


Eclips21
őstag

és ha amerikában belépnek a accommal akkor se tudja kifizetni ?

ha nem akkor ebay marad paypallal :S vagy utalás de az nem tudom mennyibe fáj

[ Szerkesztve ]

(#31324) bAtt001 válasza Eclips21 (#31323) üzenetére


bAtt001
addikt

hát akkor már mindegy ha a saját accjával rendel le egyet, te meg átutalod neki a pénzt valahogy. aztán hazajuttatja valahogy. ha az a helyzet amit elképzeltem :D

(#31325) Eclips21 válasza bAtt001 (#31324) üzenetére


Eclips21
őstag

jön Magyarországra és így egyszerűbb lett volna hogy én fizetem ki az árfoylam miatt mert fizetésnél középárfolyam van váltásnál meg 10-15 külömbség

(#31326) gzbotii válasza Eclips21 (#31325) üzenetére


gzbotii
veterán

En is Nexus 4et akartam venni, csak a szallitas miatt nem rendeltem meg...2 het mulva postaztak volna. Peddig en jelenleg UKban elek...

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#31327) beast27 válasza gzbotii (#31326) üzenetére


beast27
senior tag

Pedig megérné várni arra a telefonra

[ Szerkesztve ]

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#31328) gzbotii válasza beast27 (#31327) üzenetére


gzbotii
veterán

Meg nem mondtam le rolla. Foleg 160£et

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#31329) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Valaki mondja mármeg mi az istenért akkora durranás az a Nexus.Olvastam róla de nem tudom helyre tenni.

(#31330) Eclips21 válasza gzbotii (#31328) üzenetére


Eclips21
őstag

A 16 gigás annyi? Mert akkor ugyan annyiba kerül mint amerikában. 2 hét az durva azt hittem 1 héten belül nem csak 2 hét az a max idő hogy ne reklamálhass ha késik? lehet csak 3nap lett volna :D

Steve Jobs nem baj :D egy almás faszinak nem fog menni XD amúgy nem nagy durranás de az árával együtt már az :D

[ Szerkesztve ]

(#31331) gzbotii válasza Eclips21 (#31330) üzenetére


gzbotii
veterán

Ott voltam, hogy egy katt lett volna a rendeles visszaigazolasa...
Es akkor azt irta, hogy a szallitast szept 10.-etol tortenne. Szoval, nem akkor kapnam meg hanem akkor postaznak.

A 8GB verzio ennyi.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#31332) gzbotii válasza SteveJobs (#31329) üzenetére


gzbotii
veterán

Talan az, hogy Nexus, szoval jo sokaig kap frissotest. HD kijelzo, 4 magos proci, 2GB RAM, minosegi keszulekhaz ket ev garival es mindezt egy megkimelt allapotu S2 araert. Talan ennyi, amitol nagy kunszt a Nexus 4.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#31333) kano válasza tresh (#31302) üzenetére


kano
nagyúr

100%, hogy a Nexus 5-öt az LG gyártja.
Ha hisztek nekem, akkor azt mondom, hogy belső infó. :)

Én sem szerettem az LG-t, de mióta megvan az LG G megváltozott a véleményem az LG-ről. :K

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#31334) SteveJobs válasza Eclips21 (#31330) üzenetére


SteveJobs
őstag

Valamikor az voltam!!!De azt ne felejtsed el,honnét indult el ez az őrület.

(#31335) Eclips21 válasza gzbotii (#31331) üzenetére


Eclips21
őstag

amerikában a 16gigás kerül annyiba de még azt se tudni mikor jön Magyarországra lehet nem is lesz sosem vagy ha karácsony körül jön akkor nexus 5-t hozatok XDDDDDDDDD

(#31334) SteveJobs: csak viccelődtem

más: egyik haverom meg januárig Kínában lesz így egy xiaomi-n is gondolkodok XD

[ Szerkesztve ]

(#31336) logarithm válasza DonDragonka (#31314) üzenetére


logarithm
őstag

Én valószínű berendelek egyet, 700 pénz az semmi :) (igaz van gyári 2000ezresem de kíváncsivá tett, mivel anno i9000-hez is egy ilyesmit vettem és eléggé jól teljesített)
Azt nem tudtam kivenni, hogy normál méret mint a gyári 1650es? (képek alapján igen)

[ Szerkesztve ]

(#31337) Eclips21 válasza logarithm (#31336) üzenetére


Eclips21
őstag

inkább vegyél egy ilyet és mond el mennyire használható :D csak mert elég vicces ára van szerintem

(#31338) logarithm


logarithm
őstag

Régvolt róla szó, cm10.2, 09.08 megy a focal :U

(#31339) imi0424 válasza logarithm (#31338) üzenetére


imi0424
senior tag

Az előtt is ment :)

(#31340) logarithm válasza imi0424 (#31339) üzenetére


logarithm
őstag

Amikor még én prószáltam nem ment és nem írta senki sem azóta, hogy ok :)

(#31341) Cxgrav


Cxgrav
senior tag

Sziasztok!

Ismerősöm rendelkezik egy S2-vel.
A probléma az az, hogy a telefon névjegyénél a telefon frissítés nem talál semmit, kiesre dugva pedig a Kies kiírja kapásból, hogy nem támogatja ennek a készüléknek a frissítését.
Jelenlegi op: 2.3 ha jól emlékszem.

Hogy tudnám mégis rávarázsolni a 4.x-et amit kiadtak rá?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Picture me Rollin' by 2pac

(#31342) csabám válasza Cxgrav (#31341) üzenetére


csabám
addikt

Odinnal...

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#31343) nfsu17


nfsu17
veterán

Üdv.

Valakinek működik a térkép offline módban való mentése? 7.0 akármi verzión.
[link]
Nekem semmi nem jelenik meg ott legalul.

(#31344) gtesteban


gtesteban
tag

Üdv mindenkinek!

Valakinek van valami tapasztalata az új cm 10.2-vel, mindennap használatra alkalmas? És az akkumulátorral hogy viselkedik?
Felraktam 2napja a Cyanogenmod 10.1.3-RC2 változatot, nagyon tetszik mert gyors de a képernyő lezárásnál-feloldásnál meglehetősen akadozik, belassul tőle a telefon picit. Erre tudtok valami megoldást?

(#31345) degec


degec
senior tag

ÜDV KISCSIBÉK !! SOS ! :):) help kéne pls pls..

1. 4.1.2 gyári érintetlenbe hol van az email kliens?
2. e-mail értesítő programot melyiket ajánljátok ? pop os upc-s mail fiók ellenőrzésére.. csupán azt szeretném látni jött e email és beleolvasni semmi más nem kéne... !!
k9-et fel nem merem rakni... hátha van jobb.. THX JÓL !!! :R

[ Szerkesztve ]

(#31346) imi0424


imi0424
senior tag

a neat rom ra hol lehet JB témát találni?

(#31347) hr2 válasza degec (#31345) üzenetére


hr2
őstag

Én pl. ezt használom: MailDroid

(#31348) metaldog


metaldog
aktív tag

Hi

Az lenne a kérdés hogy telón ha facebúkon csetelek a partnernek kiírja hogy honnan írok, ezt hogy lehet letiltani?

(#31349) W1


W1
senior tag

Sziasztok!
Az előbb kicseréltem egy S2-ben az alsó panelt, (usb, mikrofon) bekapcsolt, Z - Device szerint jó is lett a mikrofon, de nem raktam be a kártyát. Kikapcsoltam, azóta a Samsung feliratnál nem akar tovább lépni, bár pár percnél tovább nem is néztem.
Ötlet?

(#31350) Lefty válasza DonDragonka (#31314) üzenetére


Lefty
addikt

Nekem ez kamunak tűnik, 2000-eset vettem ebay-en egy angol kereskedőtől, de az forintban kb 9 ezer volt, viszont tényleg eredeti samsung gyártmány dobozzal.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.