Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18751) Weeman1 válasza Motion_Blur (#18748) üzenetére


Weeman1
veterán

És leokéztad? :D

Xiaomi 11T Pro

(#18752) Kékes525 válasza tresh (#18651) üzenetére


Kékes525
félisten

Ugye a 3g a mobil internetre és a videotelefonálásra meg az mms-re jó?

A Wi-Fi -t befolyásolja? (2g vagy 3g).

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#18753) Weeman1 válasza Kékes525 (#18752) üzenetére


Weeman1
veterán

A wifi-t nem befolyásolja.

Xiaomi 11T Pro

(#18754) Kékes525 válasza Weeman1 (#18753) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi! :R

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#18755) csabám válasza bAtt001 (#18734) üzenetére


csabám
addikt

Már megint miről karattyolsz? :D
Nem mondtam, hogy merülök. Csak megkérdeztem, hogy dori mennyire bánik jól az akksival.
Pure cm10et használsz btw?

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#18756) bul07


bul07
nagyúr

Leadtam a rendelést a S2-re :K
Első bekapcsolás előtt van valami teendőm?
Ha elsőnek nem rakok bele memóriakártyát(jelenleg elég lenne a saját tárhelye) abból származhat valami probléma?
Megtudom azt valahol nézni hogy teljesen új e a telefon amit kapok, nem valami visszavitt telefon amit újra eladtak?(valami üzemidő számláló mint ami a monitoroknál is van, nem törölhető)
Miket nézek át a telefonon elsőnek, akár bekapcsolás előtt?(hibákra gondolok)

Egyenlőre ennyi kérdésem lenne, de lehet lesz még :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18757) Braddock válasza bul07 (#18756) üzenetére


Braddock
őstag

Múlt héten vettem egyet magamnak. Semmi gond nem volt vele. Garipapír ok, ott töltötték ki, telefon elől hátul fóliás volt, stb. Arra figyelj, hogy beüzemelés után nehogy lezabálja a pénztárcádat a net forgalom. Legyen mobil neted, vagy ha nincs, akkor válts wifi-re. SD-kártya nélkül is elvan.

(#18758) bAtt001 válasza csabám (#18755) üzenetére


bAtt001
addikt

használtam pár napig, most dorit tettem alá, nem tűnik rosszabbnak ez sem plusz van benne kéttrillió beállítás :D igazán ami nekem nagyon sokat segített akkuidőben az a greenify használata és a facebook letiltása (csak akkor keres ha megnyitom) :U

(#18759) bul07 válasza Braddock (#18757) üzenetére


bul07
nagyúr

edigital-ból jön futárral
Előfizetéses vagyok , és van rá most egy 100MB nett is , ugrálni szoktam a csomagok között mert így mindig az akciós díjat kell fizetni
Nem az első androidos telefonom , a második :D :DDD
(jelenleg egy jó kis ZTE Blade van, nagyon jó telefon soha semmi baja nem volt, két hónap múlva lesz két éves)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18760) bAtt001 válasza bul07 (#18759) üzenetére


bAtt001
addikt

haha kezedbe veszed blade után kb mint egy csoda olyan lesz ;) am ha vadi új és gari is van rá (ez így alap :DDD ) akkor nem kell nézegetned rajta semmit. csak használd, aztán lehet romolni és ráfüggeni :P

(#18761) Ateszpapa válasza bul07 (#18756) üzenetére


Ateszpapa
addikt

SIM kártyát azért rakj bele bekapcsolás előtt. ;]

(#18762) csabám válasza bAtt001 (#18758) üzenetére


csabám
addikt

Ezért nem használok sz@rfb appot ;)
Még mindig itt vagy? :DDD

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#18763) zoleeno1 válasza bul07 (#18759) üzenetére


zoleeno1
addikt

ja hogy zétée, akkor mondhatni ez lesz az első androidos telefonod... :DDD ;]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#18764) bul07 válasza zoleeno1 (#18763) üzenetére


bul07
nagyúr

Első Androidosnak pont jó volt , nekem egy megbízható kellet anno

Kérdéseimre tud valaki válaszolni?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18765) zoleeno1 válasza bul07 (#18756) üzenetére


zoleeno1
addikt

1: nincs semmi teendő
2: semmi probléma nem származhat belőle
3: passz, de ha vatta új, akkor le kell legyen ragasztva a samsungos matricával a doboz, azon látszik, ha már fel volt nyitva
4: nem kell ilyesmivel foglalkozni, használd és élvezd. Ha előjön valami típushiba (a 0. hsz-ben megtalálod ezeket), jöhet a házhoz megyek garancia és annyi, megcsinálják otthon :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#18766) bAtt001 válasza csabám (#18762) üzenetére


bAtt001
addikt

én is a friendcastert használom csak de ezt sem engedem ki netre bármikor :DDD ittvagyok, remélem zavarok ;]

(#18767) GrooveHero


GrooveHero
addikt

ODIN-nak még mindíg nem kell az S2-m. Pedig driver fent, download mód megy, és ezt írja ki:

Mi lehet a gond? Sajnos addig nem tudkok rom-ot feltenni, legalábbis az ODIN-os rész nem megy. :(

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#18768) bul07 válasza zoleeno1 (#18765) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszönöm a válasz , akkor nincs más dolgom csak várni

Az általam használ dolgokat meg majd fel rakom és remélem működni is fognak főleg a AnySoftKeyboard billentyűzet és Handcent SMS a fontos, de ezek már részletkérdések

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18769) mijos válasza Weeman1 (#18746) üzenetére


mijos
senior tag

Akkor mi értelme van a fórumnak? :U

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#18770) nggabi válasza GrooveHero (#18767) üzenetére


nggabi
nagyúr

sztem próbáld ezzel [link]

ha ezzel se jó akkor másik adatkábel és másik port... alaplapi usbre dugd.

"szenyor dzsíííí"

(#18771) beast27


beast27
senior tag

A philZ v4.93.2-ben van STweaks?

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#18772) GrooveHero válasza nggabi (#18770) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi az alternatívát, most épp ezzel szenvedek, de előbb megcsinálom a tied, az hamarabb megvan.
Köszönöm :R

És mán jáó is. :R :R
Még egyzser köszi. Nem értem, hogy amire rágugliztam USB drive miért nem jó. Mindegy, nem is szenvedek vele. :R

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#18773) hr2 válasza beast27 (#18771) üzenetére


hr2
őstag

Nincs.

(#18774) nggabi válasza GrooveHero (#18772) üzenetére


nggabi
nagyúr

nincs mit. uninstall, reboot, install, reboot... ez ilyen :))

"szenyor dzsíííí"

(#18775) beast27


beast27
senior tag

Valaki meg nézné légyszíves a STweaks fizetős-e a play-en?

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#18776) goom válasza beast27 (#18775) üzenetére


goom
senior tag

(#18777) zoleeno1 válasza bul07 (#18768) üzenetére


zoleeno1
addikt

Múkodni fognak, nem lesz gond velük :)
nincs mit

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#18778) beast27 válasza goom (#18776) üzenetére


beast27
senior tag

Köszi
Csak azért nem tudtam meg nézni mert a dorimanx-ban benne van, és csak azt írta ki a playben hogy "megnyitás", azt nem ingyenes vagy fizetős-e

[ Szerkesztve ]

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#18779) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Ez az új Nordic elég rendesen térdre kényszerítette az S2-t. Pláne ez a PhilZ kernel, ez meg aztán végleg. Indítés után a kb gyökkető a sebesség, akad, fagy, lassan válaszol, kész katasztrófa...hja és igen...random restartol...nem semmi :Y

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#18780) csabám válasza bAtt001 (#18766) üzenetére


csabám
addikt

Nálam realtime pushon van a tábla és teló is. Nem vettem észre, hogy ez miatt nagyon merülne (bár ehhez huzamosabb ideig kellene manuális szinkronon használnom).
Megtűrt kategória vagy, szóval maradhatsz :D

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#18781) bAtt001 válasza csabám (#18780) üzenetére


bAtt001
addikt

nekem sem amiatt merült szerintem, hanem maps meg ilyenek amit a greenify kiszűr szépen. csak a fenét se érdekli nap közben a facebook értesítés :D messenger az külön van az jöhet bármikor :B

(#18782) havri1 válasza GrooveHero (#18779) üzenetére


havri1
félisten

Melyik, LSN?

havri

(#18783) GrooveHero válasza havri1 (#18782) üzenetére


GrooveHero
addikt

Igen. De most nyomtam egy wipe/factory reset-et, és most már jó. Nem tudom mi lelte hirtelen a picit, de kezdtem meg ijedni. Most már csak az nyugtalanít, hogy majd' fel robban, olyan meleg töltés közben. Hálozatól. Ez természetes?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#18784) havri1 válasza GrooveHero (#18783) üzenetére


havri1
félisten

Hát, ha közbe romolsz, wipeolsz, meg pörög a proci, persze.
LSN nagyon jó, nálam 3 hete teljesít kb, és minden fasza :)

havri

(#18785) mijos


mijos
senior tag

3. - Elindítjuk a telefont recovery módban.
4. - Kiválasztjuk a "apply update from external storage" menüt.

E : Failed to mount /sdcard (No such file or directory)

Nem látja a memóriát ? :F

[ Szerkesztve ]

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#18786) zoleeno1 válasza mijos (#18785) üzenetére


zoleeno1
addikt

nem, van benne külső sd kártya?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#18787) hr2 válasza GrooveHero (#18783) üzenetére


hr2
őstag

Mielőtt feltetted megvoltak a format-ok?

(#18788) mijos válasza zoleeno1 (#18786) üzenetére


mijos
senior tag

Most már van... annyira fáradt vagyok már, nem látok rendesen...
Jb-t rootolom mert custom romot nem merek már felrakni, félek, hogy valamit elrontanék, ezért majd hétvégén esek neki ha lesz időm.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#18789) zoleeno1 válasza mijos (#18788) üzenetére


zoleeno1
addikt

tegyél fel egy hozzá való philz kernelt, abból nem lehet baj. Az tulajdonképpen gyári kernel, csak rootolva. Ha beírod pontosan melyik JB-t akarod, belinkelem neked. Ja és ezeket nem kell off-ba írnod :)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#18790) mijos válasza zoleeno1 (#18789) üzenetére


mijos
senior tag

1. - Letöltjük a szoftververziónkhoz való PhilZ kernelt (PhilZ-cwm6--*.zip fájlt)

I9100XWLSD_I9100FOPLS4_FOP ez lett felrakva ezért ezt PhilZ-cwm6-XWLSD-OXX-4.87-signed.zip raktam fel rá, remélem, hogy jót... bár semmi különbséget nem látok.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#18791) zoleeno1 válasza mijos (#18790) üzenetére


zoleeno1
addikt

Tökéletes, az való hozzá.
A különbség annyi, hogy most már rootolt a telefonod, rendszergazda vagy rajta, hozzáférsz a rendszerfájlokhoz. Valamint van supersu-d appod, amivel root jogot tudsz majd adni egyes alkalmazásoknak, amiknek szüksége van rá. Ja és persze kiterjesztett recovery menüd, jó kis touch-os :) Ha még nem tetted meg, mentsd le az efs mappát és tárold több helyen!

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#18792) bul07


bul07
nagyúr

Helyzet az hogy ha már jön a telefon jöjjön hozzá pár alkatrész is

Szerintetek melyik legyen?

hálózati töltő a munkahelyemre
[link] [link]

autós töltő
[link] , [link]

Lehet nem ide kellet volna de a lokálban s2-nek külön nincs fóruma csak általános Galaxy

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18793) GrooveHero válasza hr2 (#18787) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem, mivel csak fogtam, download mód, ODIN 1.85, oszt aggy neki, hadd szóljon:DD
De most már jó. Azért kellett a wipe/factory reset, mert a telefonon nem jutottam el a beállításokig, annyira megfogta, kinyírta, hogy a régi rom+PhilZ kombóra ODIN-ból ráhúztam egy Nordic-ot. De most legalább van CSC is és nem unknown-t ír ki. Mennyivel jobb, csak pár progit buktam:DD Mondjuk 10-15 db-ot:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#18794) Callmaster


Callmaster
tag

Sziasztok!
Ilyen telefon vásárlásán gondolkoztam, régóta érdekelt de sokalottam az árát.
Viszont most lehetőségem lenne gyári garival 70.000-ért megvenni.
Egy dolog miatt azonban hezitálok...az pedig az AMOLED beégés.
Kérdésem az lenne, hogy jó választás-e nekem ha én a "Hardcore" felhasználók közé tartozom kijelzőnézegetésnél?:)
Kb. napi 3-5 óra film+zene+böngészés a jellemző.

Üdv.

(#18795) kungzi válasza Callmaster (#18794) üzenetére


kungzi
veterán

Ha gyari garival veszed, akkor ha beeg ingyen cserelik.

(#18796) Kékes525 válasza hr2 (#18773) üzenetére


Kékes525
félisten

Támogatja?

A play.google STweaks írja:

It can also be used on other kernels which supports the /res/uci.sh interface.

Philz-nél nem találtam erről semmit... [link]

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#18797) beast27 válasza Callmaster (#18794) üzenetére


beast27
senior tag

Én napi 3-4 órát netezek és egyenlőre be égés nyomát se látom

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#18798) Callmaster válasza kungzi (#18795) üzenetére


Callmaster
tag

Igen gyári garival venném, nagyon aktívan használnám a kijelzőjét és sajnos eléggé hárklis vagyok a telefonjaimra. Mint a hímestojást úgy védem és ha már egy kisebb baja van szó szerint lelkibeteg vagyok:)

(#18799) Callmaster válasza beast27 (#18797) üzenetére


Callmaster
tag

Szia,

És mióta van meg neked?

(#18800) beast27 válasza Callmaster (#18799) üzenetére


beast27
senior tag

1,5 éve
Sőt eleinte még nagyobb hardcore-ba nyomtam mert akkor új volt számomra (egy xperi X8ról váltottam) és napi 8-10 órát (játék, film, net, stb) volt használva

[ Szerkesztve ]

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.