Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16951) HUTCHDB válasza WaterWave (#16947) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

[link]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#16952) WaterWave válasza Szelley (#16950) üzenetére


WaterWave
veterán

azt mondod a note jó döntés volt és ne legyen s3? :-) ... azért egy képet megnéznék, bár ha 8mp kamera van benne az tényleg vicc mer5 áradoztak a 12ről

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#16953) Rotate


Rotate
veterán

beugrott mire hasonlít :) Huawei Vision

a gombokat ne vegyétek figyelembe :)

(#16954) DjBlero


DjBlero
őstag

na végre s3 :C

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#16955) WaterWave


WaterWave
veterán

köszönöm srácok.... hát mondjsm azt így elsőre, hogy többet vártam?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#16956) Laraxior


Laraxior
titán

tényleg nem szép ez a lekerekített forma :O
Maradunk az S2nél :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16957) ERPY


ERPY
őstag

Brutálisan vékony a csávó kezében, annyira így feketében nem is olyan ronda.

(#16958) Alien!


Alien!
senior tag

ezzel a siri f*sszággal mindig az a gond, hogy magyar támogatás úgy sem lesz, meg mire parancsolnék egyet szóban és homokórázva elindul amit akarnék, addigra kézzel 70x megcsináltam már azt amit akartam....

marketingnek jó, aztán majd jönnek a háborgó userek, ahogy az almán.

(#16959) Gergőkee


Gergőkee
aktív tag

Szóljatok ám, ha ne közvetítsek, de gondolom nem mindenki tud angolul.
olasz, német, francia, koreai, amcsiangol, angolangol, spanyol nyelveken ért a Samsung Siri.

WaterWave: megapixel parasztvakítani jó. 5mp-el is elég lenne, ha a ccd 2x nagyobb lenne.

szerk.:
nfc-s, wifidirektes megosztás. (Össze kell érinteni 2 sgs3-at, és át is megy a megosztandó anyag)

[ Szerkesztve ]

(#16960) tamasgal


tamasgal
senior tag

Nekem kell egy ilyen! Gyönyörű!!!

(#16961) Szelley válasza WaterWave (#16952) üzenetére


Szelley
senior tag

Tuti nem cserélném le az S2-t sem, nemhogy a Noteot! Ami vonzóbb számomra, az a komolyabb kijelző lenne S2-vel szemben. Még nem esett szó a hiper szuper brutál sok gigagertzes prociról, de szerintem kevesebb S2-es vált S3-ra, mint anno S1-es S2-re!
jah, és ez is Pentile matrixos kijelző!

[ Szerkesztve ]

(#16962) HUTCHDB válasza ERPY (#16957) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

hidd el élőben még szebb lesz!
nekem kell!!! :DDD

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#16963) HardRic


HardRic
addikt

Pentile. Baj az ekkora méretben?

És a képernyő nem középen van, gondolom apple b*szakodás miatt. Nekem ez a külső nem tetszik. Fél perc alatt szebbet rajzolok.

[ Szerkesztve ]

(#16964) DjBlero


DjBlero
őstag

én már erre vártam január óta :R :Y :C

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#16965) pzstm


pzstm
titán

ciki ha nekem az S2 külsőre jobban tetszik? :O

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16966) zseko válasza HardRic (#16948) üzenetére


zseko
veterán

Az S2 a legszebb. Pont olyan amilyennek egy ilyen telefonnak lennie kell. Se S1 se S3 nem tetszik.

HR24.hu

(#16967) tamasgal válasza pzstm (#16965) üzenetére


tamasgal
senior tag

Már miért lenne ciki?

(#16968) pzstm válasza tamasgal (#16967) üzenetére


pzstm
titán

féltem, hogy "csak" ennyi lesz. Szerintem nekem ez skip :U

iphone5-nek nem lesz nehéz dolga :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16969) Bilux


Bilux
veterán

Most már tuti, hogy nem váltok telefont :DD :DDD

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#16970) Gergőkee válasza HardRic (#16963) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

800x480 rgv vs hd ready pentile közül az előbbit választanám. Szóval szerintem probléma a pentile.

szerk.:
- arcfelismeri a képen a haverokat, és egyből felajánlja a fotó elküldését számukra.

[ Szerkesztve ]

(#16971) pzstm válasza Bilux (#16969) üzenetére


pzstm
titán

+1 :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16972) Piwi válasza zseko (#16943) üzenetére


Piwi
addikt

+1 a milfnek :D

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#16973) turika86


turika86
aktív tag

Rommereknek sok lesz a dolguk mire eltávolítják a rengeteg felesleges dolgot amit beletettek... :)) lehetne a neve touchwiz with sense... :))

"Time is the fire in which we burn"

(#16974) Bilux


Bilux
veterán

Akkor nekem lett igazam:

Nature UX TW akar lenni a tw5?

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#16975) 72mviktor válasza pzstm (#16965) üzenetére


72mviktor
senior tag

Nem tudom ciki-e de nem vagy vele egyedül.... :D

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#16976) zseko válasza Gergőkee (#16959) üzenetére


zseko
veterán

Nekem jó ha valaki időnként a lényeget beírja, mert kb. annyit értek, hogy Galaxy, Samsung, Magic :DDD (ettől azért többet, de az írott szöveggel jobban boldoglok mint a beszélt nyelvvel)

megapixel parasztvakítani jó. 5mp-el is elég lenne, ha a ccd 2x nagyobb lenne.

Ezzel teljes mértékben egyetértek, az 5mp-es Canon A610-em lealázza az S2-t. Ellenben makróban valóban szép képeket és videókat készít.

Ahogy nézem a videót, elég gyér tapsokat kap.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#16977) pzstm válasza Piwi (#16972) üzenetére


pzstm
titán

:C

pop-up play nem rossz

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16978) ERPY


ERPY
őstag

Bakker, hogy nyomatta már a fotókat. Azt a mindenit. Tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#16979) vtommy


vtommy
aktív tag

szerintetek ezek a feature-k bennelesznek az új frissítéseiben az s2 nek a későbbiekben :D?(#16981) pzstm :DDD :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#16980) kungzi


kungzi
veterán

érdekes egy telefon, remélem jól lenyomja az sgs2 árát :C

[ Szerkesztve ]

(#16981) pzstm válasza vtommy (#16979) üzenetére


pzstm
titán

szakácsok belerakják :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16982) zack válasza pzstm (#16968) üzenetére


zack
nagyúr

Sanszos, hogy nekem is új iPhone lesz inkább, vagy marad az S2. Nem tetszik az S3. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16983) Alien!


Alien!
senior tag

hát mondjuk az tisztán (nem)hallatszik, hogy elmaradnak a tapsok. Nekem feketében pl kicsit gagyi hatást ad, fehérben szép, de az igazi dizájnerek idén a HTC-nél alkottak sajnos.

(#16984) pzstm válasza zack (#16982) üzenetére


pzstm
titán

iphone nem lesz,de lehet megnézek egy WP8-at :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16985) Laraxior


Laraxior
titán

Most mutatják azokat a kiegészítőket amiket nem fogunk megtalálni a dobozban :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16986) Gergőkee válasza zseko (#16976) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

-Fotómasinája 3,3 képet csinál sorozatmódban másodpercenként. Van olyan lehetőség, hogy 2 sec alatt csinál 8-at, és a legjobbat menti el (a gépezet tudja, hogy melyik a legjobb).

-Normál módban 0,99 sec alatt lehet lőni a következő képet (990ms).

-Nőci azt mondja, hogy csak kicsit lett nagyobb, mint az sgs2, mert a keret nagyon vékony a kijelző körül.

szerk.:
- továbbfejlesztett hubok (social, music...)
- nfc istenítés (Londonban majd lehet az Olimpián nfc-zni).
- ICS
- "Minden kodek benne van a telefonban"
- 16, 32, 64 gigás verziók + sd foglalat lesz.

szerk2:
máj 29-én kerül forgalomba.

Jelmondat: Designed for humans, inspired by nature
(Ez csak szvsz, de ezzel fognak nyomulni)

[ Szerkesztve ]

(#16987) Bilux


Bilux
veterán

nekem behalt a közvetítés... :O

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#16988) pzstm válasza Bilux (#16987) üzenetére


pzstm
titán

ctrl-f5 ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16989) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

hát sajna, én sem veszek, nekem nem kell még nagyobb teló, hát hagyukmár.... mért nem laptopot hordunk a zsebünkben?

(#16990) HardRic


HardRic
addikt

16-32-64GB és még bővíthető is. Ezt így kell csinálni.

(#16991) pzstm


pzstm
titán

Május 29-től elérhető

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16992) WaterWave


WaterWave
veterán

hát ugye s2-ről váltottam note-ra amit nem bántam meg... a terv az volt hogy note csere s3ra, de úgy érzem hogy ez nem így lesz mivel külsőre nem tetszik... a belsőt meg hagyjuk mert a procin es a kijelzőn kívü) nagy változás nincs... ma egy s2 est örülsz ha 80 ért eladsz, s3 meg lesz indulóárban 180 lehet meg keveset irtam.... s3 külsejét látván ki az a hülye aki a százezres árrést megengedi magának... persze a külső is erősen szubjektiv, de sztem randa

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#16993) kungzi


kungzi
veterán

a feature-k át a galaxy s2-be és kész is a tökéletes telefon :D

(#16994) C.Brigante


C.Brigante
veterán

'nyád, ez qrva ronda lett!!! haaahahahajjjaaj S2 jobban néz ki hál' istennek! :DDD

konzi: tehát kinézetre a one X nyert!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#16995) DjBlero válasza WaterWave (#16992) üzenetére


DjBlero
őstag

az a hülye én leszek :DDD

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#16996) Laraxior válasza WaterWave (#16992) üzenetére


Laraxior
titán

Van S2-ből is HD kijelzős ;) ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16997) pzstm


pzstm
titán

Official smartphone of London 2012 :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16998) Richard!


Richard!
addikt

micsoda mature nénik :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#16999) crane75


crane75
senior tag

Ennél még a Nokia is nagyobbat dobbantott a 808-cal...sajnos azoknak lett igaza, akik nem vártak nagyobb újítást. Ha jól látom a hátlap sima és fényes, a teló vékony. Olyan könnyű lesz elejteni, mint egy kéthetes szappant a kádban...

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#17000) WaterWave válasza DjBlero (#16995) üzenetére


WaterWave
veterán

blero <3 :-)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.