Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16251) mogyesz válasza cultfeca (#16249) üzenetére


mogyesz
aktív tag

menu beallitasok egyebek usb hattertar... engem a wifi beragadas jobban idegesit... ma tertem at ra, mar 3x beragadt... :-(

(#16252) Rotate válasza mogyesz (#16251) üzenetére


Rotate
veterán

nekem sem megy már a javítás, és egyre gyakrabban akad be...

(#16253) cultfeca válasza mogyesz (#16251) üzenetére


cultfeca
tag

Köszi! Ezt nem is vettem észre.
Wifi beragadás nem volt,szépen ugrált egyikről a másikra itt nem tapasztaltam semmit.Nem
lehet ezt produkáltatni valahogy?

Rotate:Nekem hiányzik a Mass mód.Mivel én TC-vel intézek mindent ezért hozzászoktam.És most nem jelent meg ott meghajtóként a telefon.Lehet ez az én kis hülyeségem de nekem ez hiányzott a frissítés után.
Válasz a kérdésedre most próbáltam és sz...t,nem jó így se.

Összességében:Nem tetszik a térerő indikátor se,kicsit laggol a telefonkönyvbe belépéskor,Samsung APP Store indításakor egy fél másodpercig látszik a képernyőháttér(remélem értitek),ez nem volt eddig,nem tetszenek a húzogatós kapcsolók.
Eddig ennyi a véleményem.Kíváncsi vagyok az akkuidőre de nagyon!

[ Szerkesztve ]

(#16254) Rotate válasza cultfeca (#16253) üzenetére


Rotate
veterán

ha TC kell az más... úgy megértem, de amúgy nincs különbség, megy jól minden... próbáltad amit feljebb tanácsoltak?

(#16255) cultfeca válasza Rotate (#16254) üzenetére


cultfeca
tag

Nem megy semmilyen formában.Kicsit már mérges vagyok,holnap megpróbálom tiszta fejjel.

(#16256) Arcanis válasza HardRic (#16243) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Hát kár érte... Ezek szerint jobbnak hirdeti magát a slimICS mint ami...
Holnap megnézem hydrog3nt, elvileg abban is van valami képernyő kalibráció (bemutató videó alapján)

Egyébként európa- vagy világviszonylatban mi (melyek) a legkedveltebb romok?

(#16257) HardRic válasza Arcanis (#16256) üzenetére


HardRic
addikt

Nem nagy szám, nem látom értelmét miért választaná bárki is pl a CM9 helyett, ha már AOSP alapú romot szeretne.

(#16258) ToM2oo4 válasza cultfeca (#16255) üzenetére


ToM2oo4
tag

Settings - More (a wifi alatt) - USB Utilities - USB mass storage. Gombra rányom, USB bedug, örül.

(#16259) MaCS_70 válasza ToM2oo4 (#16258) üzenetére


MaCS_70
félisten

Tehát voltaképpen pont az ellenkezője, mint GB alatt.
Érdekes.

Nekem egyébként sokkal jobban bejön az ICS mint a GB.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#16260) mogyesz válasza Rotate (#16252) üzenetére


mogyesz
aktív tag

ebben a romban nincs mit törölni... :-(

(#16261) maki12


maki12
senior tag

Sziasztok!

Az aláírásomban szereplő romnak melyik a legujjab változata?És esetleg aki felrakta,tapasztalatok? Köszi

HTC U11 & Nikon D5300

(#16262) Psytech válasza Arcanis (#16256) üzenetére


Psytech
senior tag

Ha próbálod Hydrog3n-t és nem szereted a kéket, akkor ezt sasold meg szerintem... Végre elkezdték komolyan tolni a srácok xda-n és készülnek a különböző témák, nem csak kékben...

(#16261) maki12 1.7 a legújabb, a változásokat pedig a link alatti első hsz-ben írja westscrip, nem dobtam még fel de én utoljára 1.3-t használtam tőle, az is igen jó volt már, de azóta már átesett plusz egy-két ráncfelvarráson ha jól látom..

[ Szerkesztve ]

(#16263) cultfeca válasza ToM2oo4 (#16258) üzenetére


cultfeca
tag

Sajnos nem megy :W De amúgy is downgrade lesz belőle,ma történt:Van a GFX mappában 10 db kép ebből kb fele meg sem jeleníthető,Van kb 30 képem és a galériában várnom kellett mire betölt a 40 db kép(GB volt 150 kép és mindig azonnal ott voltak az előnézeti képek).Nekem ez se jön be.
A frissítés kódos reset-el kezdődött,mindent törölt,majd lezajlott az OTA frissítés.Így gondolom nem gabajodhatott össze semmi a két rendszerben.

(#16264) Psytech


Psytech
senior tag

Nguyenxuanhoa (VK ICS készítője) témája odex/deodex samsung romokra.
Érdekes keveréke a sajátos ízlése/aosp/samsung témának, de egész kellemes tud lenni.
Ha valaki csak témát dobna a romjára, ez is megérhet egy misét.

(#16265) gcsikos


gcsikos
tag

SZia,
tegnap elkezdtek jönni a kényszerbezárásról szóló üzenetek, azt játszottam, hogy akku ki-be, elindult és normálisan működött percekig, majd jöttek az üzenetek, gyakorlatilag bezártam az egyik, ott volt a másik. A gyári rom van rajta, gondoltam éppen aktuális a frissítés. Kies szokás szerint nehezen ismerte meg, de elindult, egy idő múlva hibaüzenet jött a kiesben, hogy nem tud csatlakozni. Megállt minden, a telefonon a "Letöltés" "A céleszközt ne kapcsolja ki". Gyakorlatilag nem is tudtam volna, lefagyott. Most semmire sem hajlandó, visszamentem a múlt századba és benyomtam a sim-et a HTC Kaiserbe. Kőkorszak.
Tudok valami tenni vagy garis intézés. Nem értek a romoláshoz, csak használom az sg2-t, az odin nekem egy fogkrém márka.
Mit jósoltok? Van tippetek esetleg? Köszi.

(#16266) kali válasza gcsikos (#16265) üzenetére


kali
legenda

download mód működik?
teljes nullázás? link

(#16267) mogyesz válasza cultfeca (#16263) üzenetére


mogyesz
aktív tag

igaz én lpq-ról váltottam, de microsd + sim ki, kódos reset, wipeok, xwki4 vissza, wipeok, kódos reset, wipeok, majd ota-n fel a voda ics, wipeok. Lehet felesleges volt a sok reset és wipe, de kb. 10 perc plussz, és minden megy flottul... ja, közben VDH beállítás is volt. Igaz wifi beragadás tegnap nap végére volt 4, azóta még 1 sem. Google visszatolta az appokat, van TB mentés, de csak pár proginál használtam: DVR rendszerek beállításai, profile scheduler, etc. micro sd mentve, format, szükséges cuccok vissza, majd be a telóba.

[ Szerkesztve ]

(#16268) Favilla


Favilla
tag

Hogy is kell beállítani a telót, hogyha rádugom gépre akkor úgylássa, mint egy pendrive-ot, ne mint hordozható médialejátszót?

(#16269) pzstm válasza Favilla (#16268) üzenetére


pzstm
titán

10-el előtted írták pont
[link]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16270) Favilla válasza pzstm (#16269) üzenetére


Favilla
tag

Kösz, működik, bocs a figyelmetlenségért.

(#16271) tamasgal


tamasgal
senior tag

Na csak eddig tartott a GB nálam. Feltettem a telenoros ICS-t, pár nap múlva beszámolok róla.

(#16272) cultfeca válasza mogyesz (#16267) üzenetére


cultfeca
tag

A leírtakon kívül minden ok nekem is,de azért az milyen,hogy a telefonkönyvre bökve a kontaktok csak kb egy jó fél másodperc múlva jelennek meg(GB azonnal),képek ugyanez csak több idő(GB azonnal)+a Mass mód stb..Szerintem azért ezek nagyon alap hibák(nem is hibák de azért ne kelljen már várnom).
Igazából a GB nekem tökéletes volt csak hát az újdonság magával vitt.Nem baj megy vissza a KI4 és minden happy,csak még kíváncsi vagyok az akksi időre hogyan változott,ezért marad még a hosszú hétvégén az ICS.Majd ha kap valami javítócsomagot és ha többen elégedettek lesznek akkor újra teszek egy próbát.
Bocsi a hosszúra nyúlt eszmefuttatásért.

(#16273) rankesz válasza cultfeca (#16272) üzenetére


rankesz
veterán

Kipróbáltam most a nálam fent lévő wanam romon a névjegyzéket, és rögtön bedobta ahogy rányomtam, pedig több száz névjegy van google és skype szinkron által...
Galéria dettó. Nem tudom ti mit csináltok rosszul, de komolyan a kezébe adnám a telefont annak aki így panaszkodik, és elkérném az övét egy összehasonlításra.
Vagy csináljak róla videót? :F Nálam minden veszett gyors, nincsenek FC-k, és az akksi is jól bírja Siyah 3.1-el, undervoltal...

(#16274) pzstm válasza rankesz (#16273) üzenetére


pzstm
titán

Nalam LP9es stock wanam van es szinten minden gyors es vajsima

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16275) mycso válasza rankesz (#16273) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

A wanamban akkor lehet valami babrálva van, de a tárcsázó és a névjegyzék, az összes ICS romban lassan jön elő. Ha rányomok, kb. 2 másodperc, addig fekete háttér.

Viszont, ha már megnyitottam, akkor hiába lépek ki, bent marad a futó alkalmazások között, és ezután már valóban villámgyorsan nyitja meg.

mod.: ez nálam így volt a béta ics-ektől kezdve a mostani véglegesekig, mindegyiknél

Siyah 3.1.2, csinált egy olyat, hogy ma reggel nem tudtam feléleszteni a telót...

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#16276) rankesz válasza mycso (#16275) üzenetére


rankesz
veterán

Nálam nem az eredeti wanam tárcsázó hanem feltettem rá a tenebrous smaragd témát

3.1-es wanam-ot tedd fel, nálam az hibamentes, 3.1.2-re írták páran hogy SOD-ot produkálhat. Nálam alulfeszelve is fagyásmentes.

(#16277) cultfeca válasza rankesz (#16273) üzenetére


cultfeca
tag

Nem panaszkodok csak megosztottam a tapasztalataimat hátha valaki "tanul,okul" belőle.Vagy aki gondolkodik a cserén (mint én,mert nem ugrottam egyből rá) az lásson egy képet a csere utáni állapotról(igaz ez sarkosított kép,mivel mindenkinél más). Simán visszarakom a jól bevált romot és használom majd boldogan mint eddig.

(#16278) Richard válasza rankesz (#16276) üzenetére


Richard
őstag

A téma feltétele után neked is visszajön a home button lag?

(#16279) Rotate válasza mycso (#16275) üzenetére


Rotate
veterán

nekem GB alatt is egy szenvedés volt a gyári névjegyzék, azért is váltottam róla jobbra :)

(#16280) gyu84


gyu84
tag

Erre valami ötlet, vki? :F
http://mobilarena.hu/tema/samsung_galaxy_s2_fuggetlenites_off_tilos_olvasd_e/hsz_15941-15941.html

A Samsungnál nem sok mindent csináltak vele, újratették az ICS-t, úgy, hogy ott volt egy napig.
Most tartok ott, hogy inkább megcsinálom én...
Innen melyik GingerBread romot töltsem le: http://www.sammobile.com/firmware/?page=3

[ Szerkesztve ]

(#16281) mycso válasza rankesz (#16276) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nekem tökéletes a stock LP7 is, a saját kis belenyúlásaimmal. Ehhez a névjegyzékes dologhoz már hozzászoktam, az említett elalvás hiba a kernel hibája, tehát én elvagyok ezzel is.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#16282) rankesz válasza Richard (#16278) üzenetére


rankesz
veterán

Az hogy ha Home gombbal éleszted fel, akkor kell neki 1-2 mp mire bekapcsol? Igen, van ilyen

(#16283) Ntes


Ntes
tag

Sziasztok!

Van már stabil ICS, amely az lpq-ból, vagy hasonló rom-ból lett csinálva és viszonylag gyors?
Bocsi, csak nem szeretnék ennyit visszaolvasni.

(#16284) ERPY válasza Ntes (#16283) üzenetére


ERPY
őstag

Igen.
Csak bocsi, nem szeretnék sokat írni.

(#16285) Rotate


Rotate
veterán

ez eléggé OFF, de legalább nem hirdetés:

nem vagyok egy guru, de azért ha tudok segítgetek itt, viszont most nekem lenne szükségem a ti segítségetekre a szakdolgozatomhoz :) (nem kérdőív kitöltése, egy fokkal érdekesebb annál :D ) előre is köszönöm annak, aki segít majd: [link]

(#16286) Ntes válasza ERPY (#16284) üzenetére


Ntes
tag

1 szóban is le lehet írni a romnevet, s nem írsz sokat. :)

(#16287) fecs válasza Ntes (#16286) üzenetére


fecs
senior tag

Wanam 10.9ről írták sokan, hogy elég jó. Én nem próbáltam, de itt népszerű.

Pixel 6a

(#16288) ERPY válasza Rotate (#16285) üzenetére


ERPY
őstag

Én segítek szivesen. Mindjárt dobok itt egy privit a címemmel, mert a fórumban megadott már nem él.

(#16289) ERPY válasza Ntes (#16286) üzenetére


ERPY
őstag

Wanam romjai.

Közben kint az új béta Siyah kernel, ha valakit érdekel tesztelésre.

(#16290) kaisers


kaisers
aktív tag

Aki szereti a CM9-et és az Illusion romokat: [link]

Próbáljátok ki!

(#16291) Shummo


Shummo
aktív tag

VK 4.7 +siyah 3.1.1 nekem eddig az ICS esek közül a legjobban szuperál. Végre elértem azt a szintet az akksifogyasztás terén, amit a GB alatt az illusion 1.7.2 tudott.
pl sima akksi 0.7% körül eszik óránként(folyamatosan aktív wifivel)
jelenleg 1 óra kijelző és 26 óra készenléttel 65 %on állok:D

(#16292) ERPY


ERPY
őstag

Kint van a WanamLite ICS LP9 V11.3.1. SOD javítás többek közt, akinek problémája volt ezzel annak jól jöhet.

(#16293) DjBlero


DjBlero
őstag

na itt már semi se a régi :Y

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#16294) F-ECT$ válasza DjBlero (#16293) üzenetére


F-ECT$
titán

És ez jó ;)

Dive ever, work never.

(#16295) DjBlero válasza F-ECT$ (#16294) üzenetére


DjBlero
őstag

biztos igy van :DDD

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#16296) Richard válasza rankesz (#16282) üzenetére


Richard
őstag

Meg amikor pl app drawerben vagy és nyomsz egy Home gombot akkor ugyna olyan lassu mint stock romon. Ez az egy bajom volt ezzel a témával. Wanam csinált egy home button lagfix-et a téma felrakása után viszont ez eltűnik.

(#16297) Soound válasza ERPY (#16289) üzenetére


Soound
tag

Már egy ideje vártam egy stabil Siyah-ra, de ami történt RC6-al, kicsit elvette a kedvem kernelektől. (Nem voltam részese a gondoknak.)

(#16298) gcsikos válasza kali (#16266) üzenetére


gcsikos
tag

Köszi a linket, HR volt és utána wifin felment az ICS. Megnyugodtam, habár úgy veszem észre, hogy szereti a szuflát, jobban, mint a GB. Még 1x köszönöm. :R

(#16299) BossBoss válasza gcsikos (#16298) üzenetére


BossBoss
őstag

Jelentem jobb lett az akku idő WanamLite ICS LP9 V11.3-en! 10.9-en jobban merült. Reggel 7 húztam le töltőről szokásos használat mellett még 61%. Pár napja ilyenkor már bőven 30% alatt szokott lenni. Eddig meglepően jó! :C

(#16300) pzstm


pzstm
titán

ez a KIEs tényleg ennyire hülye, hogy a deodexed stock LP9-esemre azt hiszi hogy eredeti és a következő holland frissítéskor akár KIESen keresztül is fissíthetnék?

anno mikor egyszer próbáltam kiiírta hogy nem frissíthető emlékeim szerint mikor nem a rendes hivatalos rom volt fent ugyebár...ez most meglepett

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.