Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Robiba

Robiba
tag

Akkor talán magyarul is :)
A jelentősen megnövekedett kereskedelmi feladatok elvégzésének segítésére keresünk embert.
Feladatok: Első lépcsőben főleg telefonos megkeresések intézése, adminisztratív tevékenységek (rendelések felvitele, gondozása az ERP rendszerben).
Lehetőségek: A megfelelő jelölt komoly előremeneteli lehetőséggel számolhat.
Fizetés: A magyar átlagot meghaladó (tényleg).
Elvárások: A leendő munkatárs látott már PC-t, hallott a licenc fogalmáról, nem túlzottan ijed meg egy billentyűzettől. Gyorsan tanul.
Előny: Hallott már az IT Business-ről. A személyi száma 2-essel kezdődik (a fikázásokat megelőlegezendő, ez különböző, itt nem részletezett okok miatt tényleg előny. De NEM kizáró ok az 1-es szsz.!)
Elérhetőségek: Az önéletrajzokat az ''allas kukac licenseport pont hu'' címre várnánk. Ha bármi egyéb kérdés van, itt tegyétek fel, igyekszem on-line lenni és válaszolni.
Köszi,
Robi.

Billentyűzet hiba! Nyomjon F1-et a folytatáshoz!

(#2) laci06 válasza Robiba (#1) üzenetére

laci06
senior tag

gondolom 18 év alatt nem megy:(?

(#3) Robiba válasza laci06 (#2) üzenetére

Robiba
tag

Sajna nem :(

(#4) AMD Power válasza Robiba (#3) üzenetére

AMD Power
titán

Van már jelentkező a melóra?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5) Robiba válasza AMD Power (#4) üzenetére

Robiba
tag

Gondolom. Nem nézem félpercenként a mail fiókot :)

(#6) AMD Power válasza Robiba (#5) üzenetére

AMD Power
titán

Átküldöm neked az önéletrajzomat....! Ment..

(#7) essexboy válasza Robiba (#5) üzenetére

essexboy
HARDVERAPRÓD

Mail ment önéletrajzzal.

essexboy