Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Timstrike


Timstrike
tag

Boldog és békés új esztendőt kivánok minden Stalker játék kedvelőknek!

(#302) Dhampir


Dhampir
félisten

Boldog Új Esztendőt kívánok! :)

(#303) Timstrike válasza VPetya1991 (#298) üzenetére


Timstrike
tag

Megoldottam,most már működik. :R
A betöltésben a szöveg (a 100 tipp) hibamentes és ékezetes.
A küldetések szövegében és a dialogusokban még nem találtam magyar szöveget de már az is reményt ad hogy a menu+ beallítások magyar.
Köszönöm és további jó munkát meg kitartást kivánok,mert ez egy hatalmas mód(sok szöveggel :K )!!! :C :C :R

(#304) Reculitan válasza VPetya1991 (#291) üzenetére


Reculitan
újonc

Szia. Csak most láttam, hogy felajánlottad a segítséget,ha esetleg még áll az ajánlat dobj egy üzit a PDA-m ra és megbeszéljük.

[ Szerkesztve ]

(#305) VPetya1991 válasza Timstrike (#303) üzenetére


VPetya1991
csendes tag

Van egy jó 60% gépi fordításom. Küldetésekkel ütememénél stb. Hogy őszinte legyek elégé furcsa dolgokra fordította a gép szöveget. Sok hülyeség van benne. Én meg további baromságok írtam bele mert már tökmindegy volt Mindenképp végig kell rajta menni kézzel. Szóval hát most a mostani verzióval néha játszok pár órát. De ebben a sztalkerben nem a megszokott frakciók éldegélnek. Vannak itt fideszesek. psziologusok, lurkók, torna tanárok. És a büszkeségem az én fiam. Aki banditaként tengetni a mindennapjait de amúgy jó srác nincs vele baj. A barátai csak szafaládéfaszúnak hívják. Ennyire félre mentek a dolgok :D Küldetések meg az item leírások azért használhatok. Ha sikerült elhárítani egy technikai gondot akkor a későbbiekben azért ráfekszem a témára normálisan. Bár a szafaládé azért egy kicsit a szívemhez nőt. lehet lesz utóélete.

(#306) Zsoxx válasza VPetya1991 (#305) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Szuper, akkor hajrá!

(#308) ' Tzs ,


' Tzs ,
Topikgazda

Egy kis infó egyenesen a fordítóktól:

"A fordító csoportban 8-an vagyunk jelenleg, eddig mindenki hozzá járult a maga módján az Anomaly magyarítás projekthez, és megteszi a tőle telhetőt. Az eddigi időkben általánosan 2 aktív fordító dolgozik, egy változó, kinek hogyan van ideje, ezt senkinek nem szabjuk meg és nem is szeretnénk, hiszen mindenki önszántából segít, amiért végtelenül hálásak vagyunk, szerintem beszélhetekj a Magyar Stalker közösség nevében is. A fájlok fordítása jelenleg cirka a felénél tart, ezután következnek majd az ellenőrzések, nyelvhelyesség, stb; azután pedig reméljük, hogy mihamarabb közzé tehetjük minél több portálon, hogy a játékosok használhassák. Abszolút nyitottak vagyunk az új, segíteni vágyók csatlakozására, személy szerint más fordításokkal foglalkozó csoportokkal való kapcsolatfelvételt szeretnék kezdeményezni a közreműködés reményében."

Link: [S.T.A.L.K.E.R. - Anomaly ]

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#309) Timstrike válasza VPetya1991 (#305) üzenetére


Timstrike
tag

"Vannak itt fideszesek..."
Nem politizálni akarok de itt Erdélyben biztosan a fideszesek vagy hasonló mellet állnánk mert legalább ott van egy haza (és nem gyarmat) és egy logikus jövőkép.Nálunk már évtizedek óta nincs ilyen.Bocsi,de mindig igazságpárti voltam (nem az én igazságom, hanem a magyar társadalom,közösség igazságáról értetendő) és nem sértegetni szeretnék senkit, főleg Stalker játék kedvelőt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.