Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Sensut válasza Zsoxx (#150) üzenetére


Sensut
őstag

Én az Anomalyt és a COC-t többször is játszottam Windows 10 Pro x64- en és sose volt gondom vele.Mosr próbálkoztunk egy Reborn nevű CS moddal - semmi gond nem volt a játékkal Win 10-en. Jelenleg én a Narodnaya Solyanka 2016 nevű SOC modot tolom, semmi gond nincs vele. Sokan COP modokat játszanak Win 10-en jelenleg is gond nélkül. Tehát a játékok alaposan ki vannak próbálva Windows 10-en, úgyhogy az a probléma privát. Vagy beállítási gond lehet, vagy valami hiányzik a rendszerből (DirectX, Visual C++...).

[ Szerkesztve ]

(#152) fanti válasza Zsoxx (#150) üzenetére


fanti
addikt

Nálam DX11-el patent!
Win10 Pro x64 Hun, GTX 1650 Super

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#153) Zsoxx válasza Sensut (#151) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Tettél fel bármikor előtte alacsonyabb verziószámú DirectX-et?

(#154) Sensut válasza Zsoxx (#153) üzenetére


Sensut
őstag

Igen, a Dx9-et nem hozza a win10, fel kell telepíteni manuálisan. Legalábbis az én verziómra.

(#155) Zsoxx válasza Sensut (#154) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Nekem Home van, én nem raktam fel DX-et. Lehet, hogy ez a baj.

(#156) Zsoxx válasza fanti (#152) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Gondolom VGA kártyától is függhet a dolog.

(#157) Xorith


Xorith
tag

Egy kicsit felturbóztam az alap modot. (Az obs nem szereti a szétmoddolt stalker játékokat így néhol elég pixeles.)
[link]

(#158) shield válasza Fawyn (#143) üzenetére


shield
őstag

Üdv a kis közösségünkben. Látogass meg bennünket a többi Stalker topikban is. :)
Épp most nézek egy végigjátszást az Anomaly Winter modjával. Nekem nagyon bejött ez a téli környezet. Ha valaki ezt választaná, ez kompatibilis esetleg a mod pakkoddal?
Egy kis ízelítő belőle.
[Stalker Anomaly 1.5.1.2 Perfect Winter mod]

szerk.: a fordítás a komplett pakkhoz készül?

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#159) shield válasza Zsoxx (#156) üzenetére


shield
őstag

A STALKER-hez mindig ajánlott a DirectX SDK June 2010 feltelepítése.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#160) Zsoxx válasza shield (#159) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Oké, köszi.

(#161) shield válasza ' Tzs , (#142) üzenetére


shield
őstag

Hál' Istennek több új Stalkerrel bővült a társaság, akik neve még kissé ismeretlen számomra és igyekszem nem összetéveszteni őket. Az sem lenne baj ha többet kommentelnének, hogy szokjuk egymást. :D
Készítettem egy gyors listát, akik az Anomaly-val "foglalkoznak". Remélem nem téves és nem hagytam ki senkit.
SilverPlague - fordítás
Reculitan - fordítás
MADegtyarev - fordítás, Winter mod készítése
Fawyn - mod pack összeállítása

Javíts ki ha nem pontos.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#162) ' Tzs ,


' Tzs ,
Topikgazda

"Üdv Stalkerek!

Elkészült a frissített packom az Anomaly 1.5.1-hez.
Sok-sok hiba javítva lett benne és mint mindig, most is kerültek bele új tartalmak.
A jövőben tovább fogom fejleszteni de már a frissítése is kényelmesebb és egyszerűbb lesz számotokra.
Fogyasszátok egészséggel!"

[link]

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#163) Hexarius válasza ' Tzs , (#162) üzenetére


Hexarius
kezdő

Üdv! Úgy néz ki ezt is ki kell próbálnom. Most néztem, hogy neked is van egy pack-od. Lehet lecserélem a sajátomat is erre. :D

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#164) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Sziasztok!

Még sosem játszottam egy stalkerrel sem. Megvan mindhárom rész steamen, láttam, hogy ajánlott moddal tolni már elsőre is, így elkezdtem körülnézni és láttam az Anomalyt is, és letöltöttem, illetve Tzs pakkjait is.
Na most kissé a bőség zavarában vagyok, így tippet kérek mivel kezdjem.
Mindenképpen a sztori érdekel a legjobban.
Most ebben az Anomalyban benne van a Shadow of Chernobyl pálya és a sztori, vagy le kell még valahonnan tölteni, vagy inkább a vanilla játékot kéne tolnom + memories of the zone? Előre is köszi.)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#165) Hexarius válasza Apollyon (#164) üzenetére


Hexarius
kezdő

Üdv itt! Az én személyes véleményem, hogy ha a történet érdekel a legjobban akkor a Lost Alpha-t tudom ajánlani. Az kicsit ki van bővítve és amolyan "kerekebb" érzést ad. Plusz elég sok mindennel ki van bővítve. Az anomaly-t én leginkább freeplaybe játszottam szóval a történet részéhez nem tudok hozzászólni, miben változott/egyszerűsödött.

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#166) Sensut válasza Apollyon (#164) üzenetére


Sensut
őstag

Az Anomaly nem tartalmazza egyik eredeti Stalker történetét sem, sőt, semmiféle alap történetet nem tartalmaz egyelőre. Ez inkább egy freeplay mod, amiben szabadon körbejárhatod a Zónát és különböző feladatokat hajthatsz végre. Újoncként, ahhoz, hogy felvedd a Zóna ritmusát és megértsd az alap történetét, mindenképpen először sorba kell venned az alapjátékokat (SOC, CS, COP), mert ezek adják meg a későbbi modok ízét is. Ezek nélkül nehéz lesz bármelyik modot is történet alapján végig játszanod. Persze lövöldözni mindegyikben lehet, de ha a történet érdekel, akkor mindenképp az alapjátékokkal kezd, és ha lehet moddolások nélkül. Vannak különféle szépítő és hibajavító modok a megfelelő topikokban, ezeket használd csak és csak az alapsztorikkal kezd. Szerintem. Az alapjátékok nem hosszúak, a SOC-ot egy tapasztalt Stalker pár óra alatt kivégzi, de ezekben ismered meg a főszereplőket, akik aztán a többi modban sorra feltűnnek. Ha nem ismered őket, akkor semmi értelme nem lesz a történeteknek.

[ Szerkesztve ]

(#167) fanti válasza ' Tzs , (#162) üzenetére


fanti
addikt

Töltöm is le, köszönöm! :R :R :R

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#168) Fawyn


Fawyn
újonc

Üdv Stalkerek!
Elkészült a frissített packom az Anomaly 1.5.1-hez. Sok-sok hiba javítva lett benne és mint mindig, most is kerültek bele új tartalmak. A jövőben tovább fogom fejleszteni de már a frissítése is kényelmesebb és egyszerűbb lesz számotokra.
Fogyasszátok egészséggel!
[link]

Észrevételem szerint többen azt hiszik, hogy Tzs a pack szerzője. Ő csak a postjaimat megosztotta veletek itt a fórumon, amíg én nem csatlakoztam. Arra kérlek benneteket, hogy vegyétek fel velem a kapcsolatot, ha valami rendellenességet találtok a packban. Csak a visszajelzéseitek alapján tudom a hibákat kijavítani. Elérhettek itt, vagy vegyetek fel discordon (Fawyn#4118 néven megtaláltok).Ezer köszönet!

[ Szerkesztve ]

(#169) Zsoxx válasza Sensut (#166) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Van történet az Anomalyban, nem is egy.

[ Szerkesztve ]

(#170) Zsoxx válasza Apollyon (#164) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Először szerintem is az alapjátékokkal kellene kezdened. A 3 alapjáték története időrendben így következik:
1. Clear Sky
2. Shadow of Chernobyl
3. Call of Pripyat

Az Anomalyban benne van mindhárom játék összes pályája + még néhány custom map is. Ehhez nem kell semmi más, önállóan fut, és ingyenes.

(#171) Fawyn


Fawyn
újonc

Úgy ahogy Zsoxx mondja. Van benne történet, nem is egy. Továbbá ha csinálod a főküldi szálakat akkor az kihat a játékra is. Fejlődik veled a világa, hogy így mondjam.

(#172) ' Tzs ,


' Tzs ,
Topikgazda

Üdv Hexarius! Örülök, hogy itt vagy! A többiek tudják, hogy ki vagy...? :D
Végignéztem tegnap éjszakai műszakomban a videódat! Érdekes volt, látom te inkább a nyugodt szívvel megfontoltan közlekedő játékos vagy, én a kicsit gyorsabb játék menetet preferálom, a 2 kontroller mekkora szívás volt már! Utálom amúgy őket :D A tiédet azért oszd már meg please a közösséggel, mert abba is érdemes lenen belenézni!

Rendesek vagyok, bár a modpack valóban nem az enyém, én a közösség építését szemem előtt tartva reklámoztam be Fawyn tagunk modpackját. Adós vagyok az Anomalyval már nagyon. A REBORN kivitet a hajamat most egy kis pihit tartok a Stalkerben, de hamarosan beállok a tesztbe, meg közben ugye melózok is.

Apollyon: ha még egyikkel se játszottál, javasolnám az eredeti játékok időrendi végigjátszását, hogy kellőképp beszippantson a Zóna és a Stalker története!

Amúgy remélem a sztori mod érdekes lesz, mivel nekem a modokban az a lényeg, a fegyver pack meg ilyen-olyan graf tuning engem nem hoz annyira lázba ha egy modnak nekiállok :) Persze tetszenek azok is, de a sztori viszi nálam a prímet mindig.
Majd most újra gondolom az oldalamat (tzsweb), oda is kiteszem az ajánlókat...

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#173) Hexarius válasza ' Tzs , (#172) üzenetére


Hexarius
kezdő

Köszönöm! Hát jó kérdés tudják-e. Bár nem vagyok annyira nagy közönséggel megáldva, hogy bármiféle elvárás legyen, hogy ismerjenek. :D
Szeretek lassabban menni, magamba szívni a Zóna által minden dolgot és nem csak a radioaktivítást. :D
A modpack amit használok igazából egy videóból van ami itt található: [link]
Ebből kezdtem el építkezni legfőképp. És itt meg az én videóm aminek a leírásába megtalálható az amit használtam hozzá: [link]
Már eléggé úgy fest nálam, hogy az alap fegyver addonokon kívül még ambient minimalist zenéket használok és pár finomságot mellé.
Ha "végleges" lesz a pack akár még fel is rakhatom valahová.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#174) Sensut válasza Zsoxx (#169) üzenetére


Sensut
őstag

Van benne történet, csak nem egy átfogó sztori, mint az alapjátékokban. Ahhoz, hogy megértsd, hogy mi az Anomaly és a többi mod, ismerned kell az alapjátékokat. Ahhoz, hogy tudd melyik pálya miért olyan, amilyen, ismerned kell az alaptörténetet. Ahhoz, hogy pusztán indulásból tudd, hogy melyik klán tagja szeretnél lenni, ismerned kell az alapjátékból a klánokat, stb. Szóval ha igazi Stalker élményt akarsz, és nem egy Quakes hentelést, akkor át kell esned az alapsztorikon mindenképp, aztán jöhet az Anomaly, de még azelőtt sok más mod ajánlott, amelyek a Stalker világát építgetik. Az Anomalyn már kétszer is végig mentem más híjján, de kezdetnek én inkább történet modokat ajánlanék, mint ST2, Fotograf stb. Ez egy régi játék rengeteg kalanddal korábbi modokban, lásd a SOC topikot és a CS, COP, Stalkersoup topikokat. Tévedés nem essék, nem blamálom az Anomalyt, már akkor játszottam vele, amikor itt azt se tudták, hogy létezik, viszont ez nem az igazi Stalker élmény.

[ Szerkesztve ]

(#175) Apollyon válasza Sensut (#174) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Köszi a válaszokat mindenkinek.) Annyi mod van, meg minden, hogy még a felsorolás is hosszú, hogy melyik mi, így gondoltam előbb belekérdezek a dologba.
De világos, akkor előbb kitolom a vanilla verziókat, aztán visszatérek erre.)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#176) fanti válasza Apollyon (#175) üzenetére


fanti
addikt

Tudod....a S.T.A.L.K.E.R az olyan mint a TwinPeaks sorozat.
Van aki utálja, van aki imádja, de olyan nincs, hogy csak úgy játszogatok vele.
A zóna, a környezet, a magány, a vándorlás az elhagyatott tájakon, romos tanyák és elárvult parányi falvak...a különleges és lebilincselő hangulat ötvöződik egy festői környezettel. Egyedülálló és beszippant ha hagyod magad...
Egy fajta életérzés.

Én imádom.

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#177) Zsoxx válasza Sensut (#174) üzenetére


Zsoxx
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#178) Zsoxx válasza Apollyon (#175) üzenetére


Zsoxx
senior tag

+ Még pár adalék:
Sokféle fegyver és öltözék van, és szinte mindegyik moddolható egy bizonyos szintig. De működő járműveket ne keress benne.

(#179) Fawyn


Fawyn
újonc

Üdv Stalkerek!

A pack tovább kellett, hogy bővüljön és így elérhetővé vált a nyári, az őszi és a téli textúra modul. Egyszerre csak az egyiket aktiváljátok, mert összeakadnának. 100%-ig save game kompatibilis, így megtehetitek a cseréjét bármikor, akár 2 küldetés között is. Nagyon menő mind a három modul szerintem. :)

A letöltésük a szokásos linken: [link]
08 Nyári textúra modul - 21.03.26 - [NEM KÖTELEZŐ]
08 Őszi textúra modul - 21.03.26 - [NEM KÖTELEZŐ]
08 Téli textúra modul - 21.03.26 - [NEM KÖTELEZŐ]


(A képek készítéséhez reshadet használtam és ha kéritek, akkor feltöltöm szívesen egy telepítési útmutatóval.)
Jó szórakozást kívánok hozzá!

(#180) Dhampir válasza fanti (#176) üzenetére


Dhampir
félisten

Nagyon szép leírás. :C

(#181) fanti válasza Fawyn (#179) üzenetére


fanti
addikt

Nagyon köszönöm!!! :R

Dhampir
:R

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#182) Fawyn


Fawyn
újonc

Üdv Stalkerek!

Feltöltöttem a ReShade mappát a packomhoz, telepítési és beállítási segédlettel.
Szebb látványelemeket tudtok eszközölni vele a játékban, és 1-2 még az fpst is emeli, de ezt majd kitapasztaljátok. Használjátok bátran, teljesen kompatibilis az Anomalyval és a packkal is.
Megtaláljátok a szokásos Drive linken: [link]

Kellemes hétvégét és jó játékot kívánok! 🙂

(#183) fanti válasza Fawyn (#182) üzenetére


fanti
addikt

:R :R :R
Hálás köszönet a munkádért!

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#184) shield válasza Apollyon (#175) üzenetére


shield
őstag

Amikor neki állsz a Shadow of Chernobylnak, ajánlom hozzá a Shadow of Chernobyl - ZRP-t.
Ez egy kis mod, ami javításokat tartalmaz a játékhoz, hogy kevesebbet mérgelődj.
Ezt megtalálod a [S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl] topik Összefoglaló-ja alján.
Benne van a hozzá készült fordítás is, és néhány hasznos apróság. Grafikai tuningot is találsz benne, ami semmi mást nem változtat meg a játékban.
Ha valamiben kellene a segítség, nyugodtan szólj. A mod és a többi apróság GoG-os játékkal lett tesztelve.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#185) ' Tzs ,


' Tzs ,
Topikgazda

Hexarius: Discordon írjuk már be majd a közösségnek, hogy kéne egy igazán lelkes angol fordító-társ! A jelenleg játszott R.E.B.O.R.N. 3. része 80-nál több pályát tartalmaz és így minden idők leghosszabb, valszeg a legizgalmasabb modjává nővi ki magát a magyar játélkosok számára is amennyiben angolról lefordítják a hozzáértők!
Részletek: [link] és [link].

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#186) Hexarius válasza ' Tzs , (#185) üzenetére


Hexarius
kezdő

Hát nem tartom valószínűnek, hogy discordon lennének fordítók. xd

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#187) Fawyn


Fawyn
újonc


Üdv Stalkerek!
A packom frissítésre került a mai napon.
A "01 Fegyver modul"-ból kiszedtem a tárakat, de opcionálisként feltöltöttem és aki akarja nyugodtan használhatja tovább. Azért volt erre szükség, mert nem mindenki szereti ezt a tárazási formát.
!!!Figyelem!!! A régi mentések csak akkor lesznek kompatibilisek az új fegyevr modulal, ha utoljára aktiváljátok a "10 Tár modul"-t. Ha nem aktiválod akkor új játékot kell kezdeni sajnos.

Extraként kerültek bele új látvány effektek is, amik feldobják a kedveteket talán. (füst, tűz, robbanás, anomáliák, torkolattűz, elektromos kisülések, pszí-vihar, vér stb...)
Engem megvett kilóra! :DD

A frissítés menetét leírtam a "Telepítés és frissítés.txt"-be. Ennek alapján meg tudjátok csinálni, de ha mégis segítségre volna szükségetek, keressetek bizalommal.
Innen letölthetitek: [link]
Jó játékot kívánok hozzá!

(#188) fanti válasza Fawyn (#187) üzenetére


fanti
addikt

Köszi, szedem le! :R :R :R

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#189) shield válasza Fawyn (#187) üzenetére


shield
őstag

Ha valaki nem rakja fel a "09 Warfare és Story Mode egyben"-t, akkor a Story Mode benne van?
Néztem egy végigjátszást Warfare moddal, nem semmi volt. Kordonon, a Farmon jöttek a banditák dögivel és nem mellé lövöldöztek, az akció végére legalább 50 hulla hevert az udvaron. Amúgy igen messziről is pontosan lőttek.
Szóval, igen kemény a mod, nem biztos, hogy mindenki szereti a folyamatos gyilokot. :D

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#190) Fawyn válasza shield (#189) üzenetére


Fawyn
újonc

Hogyne volna benne? :) Mind a kettő külön játékmód amiből csak egyet lehet választani. Ebben a packban HA akarod mind a kettőt bekapcsolhatod. Én kipróbáltam és nagyon vagyány. Nehéz úgy küldiket csinálni, ha az egész zóna háborús övezet. Ezért van odaírva, hogy csak tapasztalt játékosoknak ajánlom :)

(#191) Zsoxx válasza Fawyn (#190) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Pedig az az igazi. Engem folyamatosan zavart (modok nélkül játszva), hogy minden olyan kihalt. Hiányzottak az alapjátékokban megszokott állandó összecsapások Garbage train hangarnál, meg Agropom railyardnál.

(#192) shield válasza Fawyn (#190) üzenetére


shield
őstag

Végigjátszásokat nézegetve nem tudtam mi az a Boomsticks and Sharpsticks a címeknél, most megtaláltam.
Nagyon sok jó dolog van benne, ajánlom a pakkodhoz.
[ANOMALY 1.5.1 REVISIONS (WEIGHT & FULL UPGRADES INSIDE)]

Zsoxx a Warfare bekapcsolásával nem tudsz elmenni 50 métert, hogy ne lőjenek rád vagy 10-20 ellenség ne támadna. Főleg a téli modban, amikor alig látsz a hóviharban. Nem fogsz unatkozni. Igaz, ezt végigjátszásban láttam.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#193) Fawyn válasza shield (#192) üzenetére


Fawyn
újonc

A packom már tartalmazza ezeknek a tetemes részét :) Köszönöm, hogy gondoltál rá.
A mai nap ismét frissítenem kell mert:
- Hátizsákok teherbírása kijavítva
- Tár modul hibája a fejlesztésekkre kijavítva
- A tárhely és a loot rendszerezetté vált.

(#194) fanti válasza Zsoxx (#191) üzenetére


fanti
addikt

Engem meg kimondottan a kihaltság és elhagyatottság, a magány vonz a zónába. Imádom ezt az utánozhatatlan komor, melankolikus, ugyanakkor mégis felemelő hangulatot. Olyan kettősség ez, de épp ezért egyedi számomra. A vad természet, a csodás naplementék, a lombokon át besütő nap sugárnyalábjai...gyakran megállok és rácsodálkozok ezen táj festői szépségére...oly megkapó az egész. :R :R :R
A hatalmas és erős Szovjetunió erőszakkal vette el a természettől Csernobil-t és Pripyatot egyaránt, majd még ez sem volt elég, atomreaktorokat telepített...iparosított...de a természet még e hatalmas erőt is képes volt leigázni, és visszavenni azt, ami egykoron az övé volt...

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#195) Zsoxx válasza Fawyn (#193) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Moddb-re nem rakod fel a modokat?

(#196) Zsoxx válasza fanti (#194) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Akkor menj el a Wish Granterhez és kívánd azt, hogy tűnjön el a zóna. És eltűnik minden élőlény. :)

(#197) fanti


fanti
addikt

Tényleg srácok!

Valaki innen volt már Csernobilban?

Mert ugye szerveznek több túrát is évente, még Pripyatba is beviszik az embereket pár órára, doziméterrel.
Csodás fotókat lehetne ott készíteni!

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#198) Hexarius válasza fanti (#194) üzenetére


Hexarius
kezdő

Akkor ajánlom ezt a 2 zene addont. Ezzel sokkal "csendesebb" zenék szólnak alapból és sokkal több környezeti zajt lehet így hallani: [link] [link]

Zsoxx: Nagyrészük szerintem moddb-ről van ahogy nézegettem.Ennek a videó leírásában is található jópár ami elég jó szerintem: [link]

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#199) fanti válasza Hexarius (#198) üzenetére


fanti
addikt

:R

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#200) Zsoxx válasza Hexarius (#198) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Hogy érted? Ezek az ő fejlesztései, nem innen-onnan összeszedett modokról van szó. De eddig csak Google drive-os linken van terjesztve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.