Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  rTorrent

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-19 15:43:42

LOGOUT.hu

rTorrent / libTorrent

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Oldman2 válasza rt06 (#700) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi, megnézem.

Közben ma reggelre, olyan torrentek ismételt indításakor, amik már le vannak töltve, és ott vannak a .download könyvtárban, az "L" (log) ezt mutatja:

( 8:50:38) XMLRPC initialized with 777 functions.
( 8:50:38) The SCGI socket is bound to a specific network device yet may still pose a security risk, consider using 'scgi_local'.
( 8:50:38) Closed XMLRPC log.
( 8:56:19) Could not unlink tied file: No such file or directory
( 8:58:09) Could not unlink tied file: No such file or directory

Utóbbi kettő mit jelez?

(#702) Oldman2 válasza rt06 (#700) üzenetére


Oldman2
veterán

Ezt tettem a config -ba:

log.execute = /home/rt/rtorrent.log

A fájlt touch -al létrehoztam, ennek ellenére 0 byte méretű.

Az "L" (log) -ban ennyi látszik:

( 9:22:51) XMLRPC initialized with 777 functions.
...
( 9:22:51) Closed XMLRPC log.
( 9:22:51) Closed log file.

A fentebb már jelzett "szemetet" kitöröltem...

(#703) Oldman2


Oldman2
veterán

Ugyan semmit nem módosítottam, de most megy szépen az áthelyezés.

Amit még nem tudok hogyan kell megoldani, az az, hogy ha kitörlök a watch könyvtárból egy torrent fájlt, a session -ből törlődjön az erre vonatkozó bejegyzés és az rtorrent -ből is eltűnjön.

Esetemben 3 torrent futott, az egyik .torrent fájlt kitörölve a watch alól, az rtorrentben [OPEN] állapotban ott marad a torrent és emiatt a session-ban is megmaradtak a kapcsolódó fájlok,.

^D -vel eltávolítva, a session alól is eltűnik minden erre vonatkozó bejegyzés (3 db / torrent).

Ennek ugye nem így kellene működnie?

(#704) Tele von Zsinór válasza Oldman2 (#703) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

schedule = untied_directory,10,10,remove_untied=

(#705) rt06 válasza Oldman2 (#701) üzenetére


rt06
veterán

az utolso ket sor arra vonatkozik, hogy nem talalja a letoltott allomanyhoz tartozo .torrent file-t, igy nem tudja azt torolni (gondolom magat a letoltest torolted rTorrent-bol az adott idopontban)

#702:
nem tudom mi lehet a gond, de ott closed helyett opened kellene, hogy szerepeljen
biztos, hogy a file a megfelelo jogosultsagokkal jott letre (amugy nem kell letrehoznod, az rTorrent megcsinalja azt)
a 0-s meret pedig normalis, amig meg nem hivodik egy execute parancs, amihez van mit naplozni

#703:
igen, ez a normalis mukodes a konfigod alapjan (a stop untied megallitja azon torrent-eket, amikhez torlodott a watch konyvtarban levo .torrent file)
ahogy azt Tele von Zsinor forumtars is irta, neked az remove_untied-re van szukseged

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#706) Oldman2


Oldman2
veterán

Pár órát elszöszöltem vele, de mostanra már megy a ruTorrent webes felülete is, multiuseres módon.

Későn vettem észre, amit itt leírtak már korábban, hogy a ruTorrent az aktuális svn verzóval nem megy, így újból kezdtem mindent.

Most a GUI kevert angol/magyar szövegeit pofozgatom, ahogy látom (gondolom) ezt eddig smici kolléga csinálta. Ha végeztem, felveszem vele a kapcsolatot a javítások beküldése érdekében.

Tetszik nagyon, most már csak egy valódi vas kellene a Virtualbox helyett...
:-)

(#707) felon


felon
tag

Üdv

Nekiálltam felépíteni egy kisebb itthoni hálózatot én is,csak 1-2 akadályba ütköztem..
Minden szépen fut kivéve a torrent,mert olyan mértékbe lehúzza a gépet h másra már nem is jut erőforrás.A vas egy p3 as 650Mhz cpu és 256 ram al szerelt kis erőmű 200gb háttértárral.
webmin szerint a CPU usage 50% user, 50% kernel, 0% IO, 0% idle
és ez mindössze 2 futó torrentnél.tippem nincs hogy miért lehet ez,de már nagyon piszkálja a csőröm... (ez torrentflux-on van,rtorrent-nél is ugyan ez a helyzet,de ott néha be is fagy a gép)
Ha valakinek van 5lete szívesen várom.
processekről egy kép

[ Szerkesztve ]

(#708) rt06 válasza felon (#707) üzenetére


rt06
veterán

eloszor azt akartam irni, hogy a flux-ot felejtsd el, mert egy hulladek, de a kep alapjan nalad nem ezzel van a gond (a flux attol meg rendkivul pocseklo modon banik az eroforrassal, de egy 650-es procinak illik mar elbirnia)

nem tudom, milyen python alkalmazasaid vannak, de lathatoan az fogja meg a gepedet
a flux php, az kilove, a webminre gondoltam meg, de az meg perl
rTorrent nem is latszik a top-ban, meg amennyire tudom, ahhoz nincs python frontend

szerintem nezz egy ps faux parancsot, abbol valoszinuleg meg tudod nezni, mit csinal a python

p.s.: rTorrent amugy elfutott nalam minimalis cpu-hasznalattal egy 166MMX-en is, amiben mindossze 96MB memoria volt - csak hash ellenorzeskor volt komolyabb terheles

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#709) felon válasza rt06 (#708) üzenetére


felon
tag

ps faux
www-data 3588 78.6 7.5 38056 19352 ? R 18:40 1:37 /usr/bin/python -OO /var/www/torrentflux/html/bin/clients/tornado/tftornado.py

bittornadot hasznalja a flux..hm

ui: milyen linuxon futattad?
jelenleg nekem debian van

[ Szerkesztve ]

(#710) felon


felon
tag

na most belőttem rtorrentet

mint említettem kb 1 perc után megál minden,utánna nem érek el semmit a gépen.
ez végülis jobb,de miért fagy meg? kép

(#711) rt06 válasza felon (#710) üzenetére


rt06
veterán

nem igazan van otletem, esetleg probalj meg radobni egy letoltesi korlatot, mondjuk ~500KBps-ot
a top kepbol latszik, hogy a hdd is meg van hajtva, a prociido negyede a hdd-re valo varakozassal telik, lehet ez okoz gondot

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#712) felon válasza rt06 (#711) üzenetére


felon
tag

valószínü ez a probléma 500kb ra lekorlátoztam,így proci terhelés minimális 2-3% az rtorrentre..létezik valami megoldás ilyen problémára?
nameg nemértem fluxnál nem volt I/O cpu terhelés ennél meg... :S

[ Szerkesztve ]

(#713) felon


felon
tag

beraktam asztaliba a winyót,baja nincs.Elindítottam egy torrentet,utorrent Lemez megtelt feliratot 50-80-100% irogatta kb 10mp ig utánna maxal jött

(#714) Brogyi válasza Tele von Zsinór (#693) üzenetére


Brogyi
senior tag

Nekem mukodik ez a crontabos megoldas, de csak egy user esetebe.Hogy tudom tobb felhasznalosan ilyen egyszeruen megoldani?
@reboot screen -dmS rtorrent /usr/local/bin/rtorrent
Hiaba lepek masik felhasznalokent, es ugy mentem el a crontab-ot ,csak egy rtorrent fut.

(#715) Tele von Zsinór válasza Brogyi (#714) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Nem tudom, mi lehet. Nekem pontosan ez a sor (jó, más az útvonal) van több user crontabjában, és elindul rendesen. Sőt: nem csak ez, hanem például a dropbox, vagy a warsow szerver is, mindegyik a saját screenjében, a megfelelő usernél.

(#716) Brogyi válasza Tele von Zsinór (#715) üzenetére


Brogyi
senior tag

Haaat oregem lehidalok ettol a linuxtol.Nekem ez volt a crontab-ba:@reboot /usr/bin/screen -d -m /usr/local/bin/rtorrent
Jo inditasi mod tobb user-el pedig a tied:@reboot screen -dmS rtorrent /usr/local/bin/rtorrent.
:R :R :R Koszi :)

(#717) Brogyi


Brogyi
senior tag

Korabban valaki irta ,hogy USB-n van a rendszere. A kerdesem az lenne,hogy tudom az rc-be megadni az utvonalat, vagy linuxosan mondva mountolni?Picit reszltesebben ,mert kezdo vagyok. Koszi. :F

(#718) vtechun


vtechun
veterán

valaki tudja milyen opcióval lehetne megoldani azt, hogy ha berakok 10 torrentet pl, akkor egyszerre egy megadott számút töltsön. pl 3-at. Utorrentben ez simán működik. Van ilyen opció?

(#719) vtechun válasza vtechun (#718) üzenetére


vtechun
veterán

illetőleg, most felmerült olyan probléma, hogy fogja magát és leáll a letöltés. aztán megint fogja magát és elindul, random, manuálisan minidg el tudom indítani, idegesítő

(#720) Ziog válasza vtechun (#718) üzenetére


Ziog
aktív tag

sorban állásra ezt találtam [link]

(#721) Scobbyka válasza Oldman2 (#706) üzenetére


Scobbyka
tag

Hogyan hoztad össze a multiuseres rutorrent-et?
Megcsináltam mindent ami le van írva, de csak egy user nek jön be a cucca, webauth-tal kellene mókolnom?
Már a 3.1-es rutorrent van fent

Single userbe tökéletesen megy

Scobby

(#722) Scobbyka


Scobbyka
tag

Mit ronthattam el?
Rutorrent-en keresztül ha fel akarok tölteni torrentet, akkor kiírja hogy rendben beillesztődött az rtorrentbe, mégsem jelenik meg a listába és el sem indul az rtorrentben.

Ha viszont belerakom neki a figyelt könyvtárba a torrent fájlt akkor elindul, és meg is jelenik a listában a rutorrentben.

Scobby

(#723) Iginotus


Iginotus
őstag

Sziasztok, gyanús nekem ez az rtgui 0/0 át ír ki és csak akkor ír ki valamit ha épp töltök vagy fel vagy le. Ez így normális hogy nem látom a többieket,
Olyan mintha passzívban lenne pedig routeren engedélyezve vannak a portok.

Plug and Pray... :)

(#724) Scobbyka válasza Scobbyka (#722) üzenetére


Scobbyka
tag

SVN-es verzió volt fent, ha wget-tel szedtem le akkor rendesen működik.

Scobby

(#725) Scobbyka válasza Scobbyka (#722) üzenetére


Scobbyka
tag

htdigest auth kellett neki normálisan működik mostmár ez is.

Scobby

(#726) Brogyi válasza Scobbyka (#721) üzenetére


Brogyi
senior tag

Megtalaltam a multis modot a rutorrentben, de cherokee webszerverrel. tiszta window-zos filling. Gondoltam irok egy how to-t de nem vagyok egy sokat iro tipus.
Ha mukodik akkor minden usernek egy rtorrent ,es egy kozos rutorrent.Ha meg gondod van jelezd, es megprobaljuk kozosen.Esetleg ide bevagom a multis reszt.

(#727) vtechun válasza Brogyi (#726) üzenetére


vtechun
veterán

írj szerintem róla egy szösszenetet, akár logout blog formájában, nem fontos címlapos írás.

(#728) mirrmur


mirrmur
aktív tag

Üdv.
Wtorrent esetén ha új usert adok hozzá és nem admin joggal, miért látja a többi user torrentjét és tud vele bármit csinálni? Help valaki pls.

Az értetlenek is meghallgatásra találnak, csak a választ nem értik, mert azok amik. A cél lebega szemük előtt amit önmaguknak állítottak, füleik süketek, szemeik vakok a végigvitt út melett álló figyelmeztetésekre...

(#729) Brogyi válasza vtechun (#727) üzenetére


Brogyi
senior tag

Hat megirtam. Rutorrent,cherokee-val. A web szerver nagyon egyszeru.Az elozo wtorrentes kollega figyelmebe ajanlom. Olvassa el, es nem lesz gond ha eggyel tobb user kell.
Az iras tovabb tartott mint a telepites (pff).

(#730) rt06 válasza mirrmur (#728) üzenetére


rt06
veterán

egy ideje nem neztem a wtorrent-et, de ha jol elekszem, lehet publikus es privat torrent-eket letrehozni, s publikus torrentek a tobbi felhasznalo szamara is elerhetoek

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#731) Brogyi válasza mirrmur (#728) üzenetére


Brogyi
senior tag

Az elottem szolonak igaza van. Ha azt akarod ,hogy a userek ne lassak egymas dolgait akkor rosszul valasztottal.Meg egy hatrany.Teljesen azonos torrentet nem tudnak letolteni a userek, mert egy rtorrentet hasznal a wtorrent. Az-az beszol, hogy mar letoltotted.

(#732) rt06 válasza Brogyi (#731) üzenetére


rt06
veterán

nem, nem valasztott rosszul, lehet privat torrent-kent is hozzaadni torrent-et, ekkor masok szamara nem latszik
teljesen azonos torrent-et meg minek tobb peldanyban letolteni?

amugy megkerdezhetem, miert akarsz minden aron rutorrent iranyaba terelni?
elhiszem, hogy jo, szep, es neked kedvenced, de ettol meg ha mas mast szeretne hasznalni, es arrol kerdez, abban segits, ne a sajat kedvencedet eljenezd (foleg ne igy, mint itt, tevedeseken at)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#733) Brogyi válasza rt06 (#732) üzenetére


Brogyi
senior tag

Azt en ertem, hogy van privat resz, de pont ezert nem latjak, hogy mit tolt a masik. Nagyszamu user eseten tuti belefutnak ebbe a hibaba. Nagyon sok felhasznalo csak a top ten-bol valaszt, es maris buktak. Igy tiszta.

[ Szerkesztve ]

(#734) #95590400


#95590400
törölt tag

a rutorrent felületén h lehet beállítani, h egyszerre csak egy torrentet töltsön? illetve ha letöltötte, seedelje, és a következőt csak ezután kezdje el... meg az egyszerre aktív torrentek számát. nem ez az első webui, amit látok, de egyszerűen nem jövök rá

(#735) vtechun válasza #95590400 (#734) üzenetére


vtechun
veterán

ilyen funkciót nem találtam alapból rtorrentben, ezért is megy wine + utorrent linux alatt is.

(#736) Scobbyka


Scobbyka
tag

rtorrent init script elindul ki is írja:
Starting rtorrent: rtorrent.
De mégsem indul el :(

Ha belépek a felhasználóhoz onnan fut az rtorrent megfelelően szóval valami az init körül nem stimmel mi lehet az?
LOG-ba nem ír semmit

Scobby

(#737) Scobbyka válasza Scobbyka (#736) üzenetére


Scobbyka
tag

hmm az hogyan lehet hogy volt már régebben egy ugyan olyan nevű felhasználóm mint amit most létrehoztam, és azzal nem megy bármit csinálok.
Hogyan lehet debian alatt kitakarítani teljesen egy régi felhasználót?

Scobby

(#738) Scobbyka válasza Scobbyka (#737) üzenetére


Scobbyka
tag

megoldás:
find / -user username
megtalált fileok törlése.
ps aux | grep -i ^username
megtalált folyamatok leállítása

Kitöröltem a régi fájlokat és már működik is minden jól :)

Scobby

(#739) Laca 012


Laca 012
őstag

Sziasztok!
Valaki találkozott már ezzel a felülettel?

Már keresgélem jó ideje, de nem találtam eddig..

(#740) Tele von Zsinór válasza Laca 012 (#739) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Két helyen találtam rá hivatkozást: ubuntu fórumban ugyanúgy keresik, mi ez, mint te, és hivatkoznak egy német fórumra, ott pedig ez a kép van összesen, meg az RTC név. A post 2004-ből való, azóta valószínűleg eltűnt a süllyesztőben, vagy kapott másik nevet.

(#741) Laca 012 válasza Tele von Zsinór (#740) üzenetére


Laca 012
őstag

Hát igen Atom klub-ban is én kerestem, és én is csak a Német fórumon találtam rá utalást..
Pedig ütős kis GUI-nak tűnik! :K
Ráadásul ahogy elnéztem (már egy jó ideje nézegetem) akár több szervert is kezel, ezért sanszos, hogy nem is sima webGUI, hanem valami olyan szoftver ami SSH-zik a szerverekre (kliensekre) és úgy kommunikál!
R-go: biztonságosabb mint webes felületen kezelgetni az rTorrent-et távolról... Az nTorrent is ilyen végülis, csak szolgáltatásban (és design-ban) enyhén szólva "kicsit light" ehhez képest.. :U
A képen látszik, hogy 2007.08. havi letöltésekkel használta az a valaki aki rejtegeti....

(#742) rt06


rt06
veterán

ezzel az UI-val meg anno az rTorrent hivatalos irc csatijan talalkoztam, ket screenshot formajaban (ez volt az egyik), viszont sajnos mar nem tudom, ki volt az alkoto
az viszont szinte bizonyos, hogy maga az UI vagy sosem keszult el, vagy nem lett publikus, mert akkoriban (miutan elerhetove valt az XMLRPC-n keresztuli vezerles) folyton ott logtam, viszont nem remlik, hogy ennel tobb info barmi is lenne rola

egyebkent ez is web-es cucc violt, ha jol emlekszem, a tobb szerver hasznalatat nem nehez megoldani ott sem (sot, ssh-zni is lehet php-bol, csak keves szerveren van meg hozza a szukseges php extension)

Tele von Zsinór:
az a 2004-ers datum valami mas lehet, mert rTorrent-hez az XMLRPC-n keresztuli vezerles csak 2007 juniusaban lett elerheto, elotte nem igazan lehetett hozza 3rd party UI-t kesziteni, csak a C kod piszkalasaval

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#743) Tele von Zsinór válasza rt06 (#742) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Megnéztem mégegyszer, és valóban benéztem: a post 2007. augusztusára van dátumozva.

(#744) Laca 012 válasza rt06 (#742) üzenetére


Laca 012
őstag

Hmmm. Azért kíváncsi lennék arra a másik screenshot-ra is.. Szóval elég reményvesztett dolog ez... Pedig szerintem jobb ez a felület sok tekintetből, design-osabb is, meg mégsem a uTorrent felületét használná a többség..
Igazából lehet rosszul ítéltem meg, de azt hittem másnak is lenne igénye egy ilyesmi felületre. De a többségnek nyilván az a fontos, hogy valahol hozzá tudja adni a torrent fájlt, töltődjön le, meg töltődjön vissza valamennyi, aztán ennyi..
Mondjuk lehet nekem sem ezzel kellene foglalkoznom, hisz végülis fut, de pl az sem lenne baj, ha azt a 75GB-os torrent állományt amit több mint fél éve seedelek non-stop 80/25Mbit/s-es feltöltésű kapcsolattal és tuti több TB-ot abból töltöttem fel, azt nem 5,2-es aránnyal 384GB-os feltöltésnek írná.
Illetve nekem pl az a sokkal fontosabb funkció is hiányzik, amiből meg lehetne állapítani, hogy melyik torrent mikor volt utoljára aktív (uTorrent persze jelzi), esetleg grafikon, hogy mennyit töltött fel 10-20napra visszamenőleg, mert nyilván amit már fél éve nem szed senki, vagy egyre kevesebbet (napi 1-2MB-ot) tölt fel, azt lehetne törölni, az állományt meg átmozgatni más tárolóra. És akkor nem 100torrentet futtatnék egyszerre.
Vagy ez olyan nagy dolog, hogy évek óta nem tudják beletenni? (RuTorrent 3.0-ban még nincs ilyen az tuti, ami mostanában kijött, azt meg nem néztem, de egy ideje max bug javítás és esztétikai változásokat látok, szolgáltatás bővülést abszolút nem!..) :W

Rosszul látom, vagy tájékozatlan vagyok? :F

(#745) rt06 válasza Laca 012 (#744) üzenetére


rt06
veterán

engem pl teljesen hidegen hagy a kinezet (de szerintem ez latszik az rTWi egetrengeto design-jan is)

az arany es/vagy feltoltes pontatlansaganak en elso korben ott neznek utana, hogy maga az rTorrent jol irja-e azt, vagy sem
ha ott jo, akkor lehet xmlrpc, vagy ui hiba (1.07-nel regebbi xmlrpc csak 32 bites integer-eket tud, az 2.1 GB korul - egesz pontosan 2^31-1 byte utan - tulcsordul)
ha ott sem jo, nyiss neki ticket-et hivatalos oldalon

a tobbi, amit emlitesz nem az ui-k feladata, nemelyik nem is oldhato meg azokbol (pl utolso aktivitas)

grafikon jelenleg elerheto (munin plugin formajaban, rToM neven), viszont nem torrent-enkent, hanem osszes le- es feltotlesi sebessegre (tobbek kozt), de ui-bol ez sem igazan oldhato meg megbizhatoan (hisz az ui nem mindenkinel fut folyamatosan)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#746) Laca 012 válasza rt06 (#745) üzenetére


Laca 012
őstag

Mint írtam:
"Mondjuk lehet nekem sem ezzel kellene foglalkoznom..."
Ezzel arra céloztam, hogy nem a felülettel, hanem magával az rTorrenttel..

Azt nehezen akarom elhinni, hogy valamilyen módon ne lehetne logolni, hogy melyik torrent mikor volt utoljára használatban... Az rTorrentből ezt tényleg nem lehet kicsikarni valahogyan?
Gondolok itt olyan megoldásra mint pl. a WL500gP routeremen futó vnstat ami ugye hálózati interface-enként megmutatja a havi (napi-óránkénti) utolsó forgalmat (le és fel külön) és még grafikont is rajzol belőle...

Csak nem tudom , hogy az rTorrentnek van-e ilyen kimenete, amit bizonyos időnként dumpolni lehetne egy adatbázisba. Mert abból már csak mellékes kérdés, hogy pl webes felületen megjelenjen a táblázat+grafikon...
Vnstat-hoz 5percenként futtatja a cron az adatbázisba író scriptet.

Van erre rTorrentnél is lehetőség szerinted?

(#747) rt06 válasza Laca 012 (#746) üzenetére


rt06
veterán

egy ilyenhez mit szolnal?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#748) Laca 012 válasza rt06 (#747) üzenetére


Laca 012
őstag

Ááááá! Ez aaaz!!! :C Erre gondoltam!!!
Hol is találok erről valami letölthetőt? Google-t próbáltam:
http://rtwi.jmk.hu/wiki/rTorrentOMeter Ez pl nem jön be..
Köszi! :R

(#749) rt06 válasza Laca 012 (#748) üzenetére


rt06
veterán

jelentem hajnalban elszallt a netem, azert nem jott be az oldal, most mar ismet megy, es 1-2 percen belul a dns bejegyzes is frissul, probald ujra

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#750) Laca 012 válasza rt06 (#749) üzenetére


Laca 012
őstag

Ja!!!! Hogy ez a Te szervered??? :R
Most nézem, az utolsó relase Tegnapi dátum és tegnap került be a torrentenkénti le/feltöltés??
Szóval ezt Te fejleszted és az utolsó relase-t az én kívánságomra??? :Y :Y
Hát-hát-hát.... szóhoz sem jutok..
Délután meg is próbálom feltolni azt hiszem, nem tudom WL500gP-n is elfut-e, de ha más nem, akkor az új szerveremen Lucid server alatt bizti..

Köszönöm!! :R

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  rTorrent
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.