Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-22 13:57:12

LOGOUT.hu

Reklámblokkolók Topikja
A Prohardver lapcsalád reklámjainak blokkolása tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Chrome alatt, az Adguard kiegészítő mellett nálam ez az oldal nem jön be:
[link]
Mi a baja ezzel az oldallal?

(#752) AtHoS válasza GEPESZ66 (#751) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Vivaldi + Adguard Win APP -> gond nélkül megjelenik az oldal

read-only mode on the forum

(#753) Cs1csó válasza GEPESZ66 (#751) üzenetére


Cs1csó
félisten

Telepítsd újra a kiegészítőt.

(#754) GEPESZ66 válasza GEPESZ66 (#751) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Feleségem laptopján sem jön be Adguard mellett ez az oldal.

(#755) GEPESZ66 válasza GEPESZ66 (#754) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nálam ezek a szűrők vannak engedélyezve:

(#756) Cs1csó válasza GEPESZ66 (#755) üzenetére


Cs1csó
félisten

Hogyhogy nem UBO-zol? Tesztelési céllal megy az Adguard? Amúgy az UBO-ban is bekacsolható egy csomó Adguard-os filter.

(#757) GEPESZ66 válasza Cs1csó (#756) üzenetére


GEPESZ66
veterán

December eleje óta próbálom ezt.
Korábban UB volt.
Lehet akkor vissza kell térnem arra.

(#758) Cs1csó válasza GEPESZ66 (#757) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem nagyon fapados az Adgurad, kevés beállítás stb. DE tény - több tesztet is néztem - hogy az UBO mellett az egyetlen valamire való alternatíva. Magyarán ha már vált az ember akkor e két blokkoló között tegye azt.

(#759) #86564352 válasza GEPESZ66 (#751) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nálam se jön be, szerintem azért az index2 ilyen réteges felugró csicsamicsa oldal a letisztultabb normál Indexhez képest és az Adguard valamelyik szűrője elfogja teljesen. Lehetne egyesével kikapcsolni melyik, ahhoz lusta vagyok inkább jelentettem nekik. [link]

(#760) AtHoS válasza #86564352 (#759) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mondjuk érdekes, mert nálam Vivaldi+Adguard desktop APP párossal teljesen jól megjelenik a kérdéses oldal.

read-only mode on the forum

(#761) #86564352 válasza AtHoS (#760) üzenetére


#86564352
törölt tag

A kiegészítővel lehetett valami. Gyorsan dolgoznak az Adguardnál, már javították is a bejelentésem alapján és filterek frissítése után helyesen betöltődik már nálam is az index2. Előny ilyenkor az Adguard mögött van egy cég és kapacitás a hibajelentésekre.

[ Szerkesztve ]

(#762) zsoltip


zsoltip
őstag

Sziasztok Fórumtársak.
Átmenetileg egy Samsung Galaxy J6-ot kezdtem használni, tegnap vettem át.

Működésre akarom bírni az Adhell vagy a noSABS applikációt.

Adhell nem működik rajta. Korábbi és legfrisebb verzió sem. Kidob, bezáródik az app. És még az aktivációját is elfelejti.

Tegnap estéről ma reggelig működött a noSABS 1.0.0
Ma reggel viszont elfelejtette, hogy tegnap aktiváltam. :U
Azóta restart, wipe cache, több verzió... Mindent próbáltam. De "license activation is failed" üzenetet kapok. Nem tudom működésre bírni.

Mi lehet a gond és teendő? Tudna valaki tanácsot adni?

EnterR Fórumtárs a SGS8 topicban azt tanácsolta, hogy NotSABS-al ne próbálkozzak, letiltja a KNOX pár nap elteltével.

Akkor marad az Adhell, ami eddig az S7 készülékemen kiválóan tette a dolgát. Itt viszont valami nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#763) csaba1203


csaba1203
addikt

Ha valaki jó reklámblokkolót keres IOS-ra a fizetős Adguard pro nálam tökéletesen végzi dolgát!
Most már Droid-on és a laposomon is az van és minden gyors és hirdetés mentes. :D

(#764) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Üdv, aki használja a Nano Defender-t Firefox-ra most már elérhető az áruházból is INNEN nem csak a Github-ról LiCybora fork-jaként. Ezzel meg lehet spórolni az extra lépéseket - haladó beállítások stb. kellenek az extra lépések is. ott van a leírásban.

[ Szerkesztve ]

(#765) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Segítséget szeretném kérni.
Microsoft Edge-hez milyen reklám blokklót érdemes használni?

Chrome mellé uBlock Origint használok, azzal nagyon megvagyok elégedve, viszont ahogy látom Edge alá még béta fázisban van. Ki is próbáltam de már a felület is furcsán viselkedett... (ahol tiltani/engedélyezni tudom az adott oldalon töltődő oldalakat).

Segítségeteket előre is köszönöm.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#766) #86564352 válasza Ra's al Ghul (#765) üzenetére


#86564352
törölt tag

Adguardot használok évek óta. Ezekkel a filterekkel.

(#767) csaba1203 válasza #86564352 (#766) üzenetére


csaba1203
addikt

Dettó. :K

(#768) maximuss

uBlock origin-hez keresek szabályt, ami megszűri a FB hírfolyamába tett hirdetésposztokat. Egy ideje tele van vele a Fb és nagyon zavar. A redditen már próbálkoznak vele (https://www.reddit.com/r/uBlockOrigin/comments/ar6zec/facebook_ads_again/), de ezek nekem nem működnek. Járt már sikerrel esetleg vki?

(#769) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg uBlock Origint használok Google Chrome alatt.
Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek érdemes váltani AdGuardra? Mennyivel tud többet / kevesebbet mint egy free reklámblokkoló?

Segítségeteket előre is köszönöm.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#770) junior11 válasza Ra's al Ghul (#769) üzenetére


junior11
veterán

Szia, ublock van nekem is Chrome alatt, MS Edge esetében pedig Adguard, mely állítólag jobban véd az adathalász és egyéb kártékony oldalak ellen. Viszont az ublock-hoz lehet még hozzáadni különbőző filtereket (nálam nincs). Nemrég próbáltam az Adguardot is a Chrome alatt, viszont a beállításai után nekem vmivel több memóriát evett, így maradt csak az ublock (malware és phishingre pedig mellé a WD Protection + Malwarebytes extension). Amúgy Edge alatt remekül működik.

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#771) Cs1csó válasza Ra's al Ghul (#769) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ublock Origin-hez lehet bekapcsolni Adguard filtereiből, már az UBO-n belül is - beállítások - külső szűrő - a "+" jellel lenyitod és látható lesz ezeket érdemes:
- Adguard Base filter
- Adguard Spyware filter
és esetleg:
- Adguard Annoyances flter-t

Amúgy több beállítási lehetőséggel, kisebb memória fogyasztással, és gyorsabb oldalbetöltéssel dolgozik az UBO.

Érdemes ezt a Youtube videót megnézni ahol tesztelték mindkettőt: [link]

A jelenlegi favorit az UBO több okból is, de rajta kívül igazán csak egy alternatíva van és az az Adguard, tehát érdemes kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#772) #86564352 válasza Ra's al Ghul (#769) üzenetére


#86564352
törölt tag

Kérdésed az Adguard Premiumra irányul vagy csak az ingyenes Adguard kiegészítőre? A fizetős rendszer szinten szűr azaz mindenhol nem kell minden böngészőben külön állítgatni, elindul a Windows indításakor, átveszi a böngészőtől a tanúsítványok kezelését, programokban is szűr, support, script lehetőség és pl. szülői felügyelet modul is van benne. Az ingyenes böngésző kiegészítőjük opensource, hasonlóan működik mint az UO. Évek óta használom az Adguard kiegészítőt, nekem ez vált be.

[ Szerkesztve ]

(#773) Cs1csó válasza #86564352 (#772) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az Adguard Premiumra volt panasz korábban, hogy használata mellett nőtt a PING idő, ha jól tudom valamit ki kell kapcsolni és akkor nincs gond de nem tudom, hogy most ezt jól tudom vagy ettől függetlenül is jó már a ping.

(#774) GEPESZ66 válasza Cs1csó (#773) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Mikorra várható droidra az Adguard 3.0-ás verzió?
Van info róla?

(#775) Cs1csó válasza GEPESZ66 (#774) üzenetére


Cs1csó
félisten

Passz, ígértek valami újabb funkciót vagy valamit ami miatt érdemes rá várni?

(#776) #86564352 válasza Cs1csó (#773) üzenetére


#86564352
törölt tag

Igen, azt én is tapasztaltam amíg a prémiumot próbáltam. Beállításokban a WFP elől kellett kivenni a pipát. Az ingyenes kiegészítőnél persze ilyen probléma nincs. Ezért kell a prémiumot először kipróbálni két hét trial van rá megnézni ki mit tapasztal vele a gépén. Nekem elég a kiegészítő. UO problémás, mindig visszatértem róla.

[ Szerkesztve ]

(#777) GEPESZ66 válasza Cs1csó (#775) üzenetére


GEPESZ66
veterán

(#778) Cs1csó válasza GEPESZ66 (#777) üzenetére


Cs1csó
félisten

Köszi a linket, majd átrágom magam rajta, de kapásból elég sok minden belekerül, megújul.

(#779) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Jelentem Firefox-ra is elérhető a natív NANO ADBLOCKER kiegészítő amit elsősorban azoknak ajánlok akik Ublock Origin mellett Nano Defender-t használtak, a Nano Adblocker-rel nem kellenek a plusz lépések a Nano Defender működésre bírásához. - már a Nano Defender is natív Firefox támogatott -

(#780) junior11


junior11
veterán

Frissült az Adguard blokkolója, megújult kicsit a dizájn és a beállítási webfelület is 3.0.7

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#781) #86564352 válasza junior11 (#780) üzenetére


#86564352
törölt tag

3.0.8-ról is írnak már, egy CPU terhelés gyorsjavítás kellett.

(#782) junior11 válasza #86564352 (#781) üzenetére


junior11
veterán

Igen, most látom éppen.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#783) Dumi86 válasza junior11 (#780) üzenetére


Dumi86
senior tag

Szuper gyors lett szerintem vele a böngészés :R Váltottam is Ublockról :R

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#784) Cs1csó válasza Dumi86 (#783) üzenetére


Cs1csó
félisten

:U :O

(#785) Dumi86 válasza Cs1csó (#784) üzenetére


Dumi86
senior tag

Mi rosszat vagy furát írtam? :DDD :(

Egyébként sokkal jobb a memóriakezelése ahogy nézem,ugyanazon megnyitott lapokkal UBOhoz képest. Mondjuk Opera bővítményeknél tavaly októberi UBO volt csak,gondolom ez is számít.

[ Szerkesztve ]

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#786) junior11 válasza Cs1csó (#784) üzenetére


junior11
veterán

Ne légy szomorú, én Chrome alatt még meghagytam:D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#787) Cs1csó válasza Dumi86 (#785) üzenetére


Cs1csó
félisten

Hűtlen leszel az UBO-hoz. Én is kipróbálom ;]

junior11

JÓ látni, hogy vannak aki még kitartanak az UBO mellett, nem hiába prédikálok róla már jó ideje.

[ Szerkesztve ]

(#788) Cs1csó válasza junior11 (#780) üzenetére


Cs1csó
félisten

Firefox-on még nem frissült egy január 25-ei verzió van fent, amúgy most én sem UBO-t használok hanem a fork-ját a Nano Adblocker-t és hozzá a Nano Defender-t

(#789) junior11 válasza Cs1csó (#788) üzenetére


junior11
veterán

Nálam Edge alatt van csak Adguard, Chrome esetében a múltkor ahogy írtam is, pár óra erejéig kipróbáltam szintén, de több memóriát fogyasztott, mint az Ublock, így visszatértem arra. Most az új verziót lehet, ismét valamikor kipróbálom, ha nem felejtem el.😁

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#790) junior11


junior11
veterán

Úgy látom a MS Store-ban nem sietnek a reklámblokkolók legújabb kiadásait mihamarább közzétenni... Nemrég frissült az Adguard 3.0.8-ra, Chrome webstore-ban már természetesen ott van, Edge alá még mindig a 3.0.7-es érhető, mely állítólag jobban tekerheti a procit, ezért javították. Valamint az uBlock Origin is 1.15.24-es verziója található a Store-ban, Chrome-hoz már régóta az 1.18.4-es használható.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#792) Cs1csó válasza s1999xx (#791) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez valós probléma, tehát ha érzékeli az oldal a reklámblokkolót még ha le is tiltod az oldalon ettől még érzékeli hogy telepítve van a kiegészítők között nem tudom, hogyan de akkor használj más reklámblokkolót vagy más böngészőt pl. Firefox vagy Chrome és hozzá Ublock Origin vagy Nano Adblocker + Nano Defender

(#794) Cs1csó válasza s1999xx (#793) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ha van beépített az külön érdekes, de pontosítok: ha az UBO-ban pl. kivételek közé teszed a PH-t akkor a PH reklámok ott megjelennek de ha egy olyan oldalt teszel a kivételek közé ahol van olyan védelem ami érzékeli a reklámblokkolókat és ezt jelzi és/vagy a a tartalmat nem engedi böngészni akkor két lehetőség van:
1. használsz egy olyan megoldást ami AAK tehát Anti-Adblock Killer tehát az előbb említett figyelmeztetéssel elbánik - ez úgy történik hogy elhiteti az oldallal hogy te nem használsz reklám blokkolót
2. lehetőség : a kiegészítők között letiltod a reklám blokkolót - gondolom ezt még a beépített blokkolókkal is meg lehet tenni - majd újraindítod a böngészőt és már nem lesz gond

(#795) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Google Chrome illetve Firefox alá milyen reklám blokkolót érdemes használni?

Ublock Origin (3rd-party scriptek és a 3rd-party frame-ek tíltva) ezekkel a filterekkel elég vagy van még amit érdemes állítani?
1. I don t care about cookies
2. NoCoin
3. CoinMiner
4. Nano Defender

Segítségeteket előre is köszi!

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#796) Cs1csó válasza Ra's al Ghul (#795) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ublock Origin + Nano Defender (ezt a leírást kell követni: Extra installation steps for uBlock Origin ha valami nem tiszta írd meg)
VAGY Nano Adblocker + Nano Defender ( a Nano Adblocker egy kicsit módosított UBO, nem szükségesek az extra lépések a Nano Defender integrációjához, én most mindkét böngészőben ezt a kombót használom próbáld ki)

+ CoinMiner a NoCoin nem szükséges
+ kapcsold be az UBO-ban a Fanboy Cookie List-et - kiválthatja az I dont care about cookie-st ha nem válik be akkor telepítsd ezt is

Alapvetően az első blokkban bekapcsoltam mindent, és bekapcsoltam még pár AdGuard-os filtert.

(#797) Ra's al Ghul válasza Cs1csó (#796) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Szia!

Felraktam az említett Nano Adblocker + Nano Defender párost Firefox alá. Ha jól értem akkor a Defender telepítése csak annyi volt, hogy hozzá adtam kiegészítőként Firefoxhoz, több beállítást nem kell eszközölni?

Illetve az általad küldött képen látottakat AdBlockerben vegyem fel vagy az csak UBO-hez van?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#798) Cs1csó válasza Ra's al Ghul (#797) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igen már ami van ott.

(#799) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Üdv, valaki tudja hogy a Budapest Bank netbank belépési oldalát, hogy lehet UBO-ban (vagy Nano Adblocker-ben) megjeleníthetővé tenni anélkül, hogy ki kelljen kapcsolni a blokkolót?

Ez az oldal: https://online.budapestbank.hu/login.html

(#800) Matthewus válasza Cs1csó (#799) üzenetére


Matthewus
őstag

Nálam megjelenik, de szerintem egy bank oldalán kikapcsolhatod a blokkolást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.