Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-22 13:57:12

LOGOUT.hu

Reklámblokkolók Topikja
A Prohardver lapcsalád reklámjainak blokkolása tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) snakebait válasza AtHoS (#2000) üzenetére


snakebait
senior tag

Blokada-hoz nem kell root.
YT Vanced nálam bármilyen menedzser nélkül van telepítve. Igaz nem frissít, de nem gond.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#2002) aprokaroka87 válasza AtHoS (#2000) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem kell root a blokada-hoz.

Anélkül is hibátlanul megy.

(#2003) Kékes525


Kékes525
félisten

Ezt az uBlock Origin blokkolást hogy szüntethetem meg? Ez nem volt elég. A site a kivételek között is ott van, de változatlanul blokkolt, ahogy a kép is mutatja.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2004) Matthewus válasza Kékes525 (#2003) üzenetére


Matthewus
őstag

Zöldre kell állítani, szürkénél a statikus szűrők alkalmazásra kerülnek.

(#2005) Kékes525 válasza Matthewus (#2004) üzenetére


Kékes525
félisten

Hogyan? Én csak ezt a kettő színt látom és nyomkodással is csak ebből a kettő közül tudok választani. Azt a három színt, ami az előző képen van, csak akkor láttam először és eddig utoljára. Nem tudom, hogy hogyan jött elő.

Ctrl + egér bal gombbal bejön a zöld. Elég érdekes.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2006) Semplar válasza Kékes525 (#2003) üzenetére


Semplar
őstag

Saját szűrőkhöz:
@@||gahu.hit.gemius.pl^

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#2007) Kékes525 válasza Matthewus (#2004) üzenetére


Kékes525
félisten

+ Semplar

Köszi mindegyikőtöknek!

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2008) nightzone válasza junior11 (#1994) üzenetére


nightzone
aktív tag

Blokada-t feltettem de Youtube appra nem szűri a reklámokat droidon, ezt ki is írja telepítéskor.

[ Szerkesztve ]

(#2009) Fred23


Fred23
nagyúr

Új droidos Vivaldit próbáljátok ki, remek lett! 0 reklám, 0 felugró, kozmetikai szűréssel, szuper sebességgel! EasyList, hufilter egy mozdulat, stb. Kábé olyan, mint egy jól beállított Samsung böngésző adblockerekkel felvértezve.

(#2010) ArthurShelby válasza Fred23 (#2009) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Én a brave-vel szemezek, arrol van itt tapasztalat?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#2011) Fred23 válasza ArthurShelby (#2010) üzenetére


Fred23
nagyúr

Egy kicsi talán. Régebben használtam én is, de perpill nem tudom, mi van vele, pedig 3-4 havonta kipróbálom az összes ismertebb böngészőt.

(#2012) lck válasza Fred23 (#2009) üzenetére


lck
senior tag

Android alatt a VIA Browser-nél nem tud gyorsabb lenni, de valóban talán a legkomplexebb böngészési élményt nyújtja.
Köszi a tippet !

(#2013) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Tudtok vmi megoldást a nemzetisport.hu alsósávos sárga blokkolószöveg eltüntetésére? Eddig csak az auto-motor-nál jött elő, most már nso-n is ott figyel állandóan. (Tudom, mind2 mediaworks-ös)
Dinamikusan változik, szóval a "végtelenségig" nyomkodhatnám, előjön újra. :(

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#2014) Fred23 válasza _ocsisajt (#2013) üzenetére


Fred23
nagyúr

Mobilról nézem Samsung és Kiwi böngészővel -mindegyik bővítményezett-, sehol se látok reklámot. Samsungon az AdClear Content blocker van, Kiwin az uBlock Origin.

(#2015) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#2013) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Hát ezt az egész altopikot benéztem! :D
Asztalin vagyok, ott problémás, természetesen mobilon jó. :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#2016) junior11 válasza _ocsisajt (#2015) üzenetére


junior11
veterán

Nálam asztalin sincs egy deka reklám sem (MS Edge, Firefox).

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#2017) Cs1csó válasza _ocsisajt (#2013) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tiltsd le minden kiegészítőd, a reklámblokkolód töröld, és telepítsd az Ublock Origin-t majd restart a böngészőnek és teszteld.
Az UO-ban érdemes bekapcsolni a beállításoknál az Adguard Annoyances szűrőt.

Aztán elkezdheted engedélyezni a többi kiegészítődet. A korábbi reklámblokkolók kuka.

(#2018) _ocsisajt válasza Cs1csó (#2017) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Köszönöm, de ELEVE ublock origin-t használok! :B
(Chrome a böngészőm amúgy)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#2019) Cs1csó válasza _ocsisajt (#2018) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az újratelepítés és az egyenként - korábban letiltott - kiegészítők tesztelése is megér egy próbát.

(#2020) _ocsisajt válasza Cs1csó (#2019) üzenetére


_ocsisajt
őstag

adguard annoyances után is visszajön...

Ok, megnézem! Köszi!

Szerk: SIKER!
1-2 már tényleg nem használt extensiont kipucoltam... Érdekes...

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#2021) Doom


Doom
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, hogy youtube-on a most megjelent tetves politikai hirdetéseket hogyan kell kiszűrni? Évek óta Vivaldi (Chrome szerű) böngészőt használok uBlock Originnel, és nem is láttam eddig reklámokat, de most valamiért ezeket a sz*rokat nem szűri ki, és a gyerek minden mese előtt kénytelen ezt nézni. Előre is köszi, ha tudtok segíteni.

(#2022) Cs1csó válasza Doom (#2021) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia, kezdésnek:
- telepítsd újra az Ublock Origin-t (eltávolítod restar böngésző majd mehet vissza)
- kapcsold be először az Adguard Annoyances filtert és teszteld
- ha ez nem elég akkor kapcsold be az Adguard Base filtert is

Esetleg ezt ismételd meg úgy is, hogy közben a többi kiegészítő legyen letiltva.

[ Szerkesztve ]

(#2023) Doom válasza Cs1csó (#2022) üzenetére


Doom
aktív tag

Egyszer ezeket már megtettem, nem segített. Most megtettem, hogy mindent leszedtem, újraindítottam, és újraraktam, ez most valamit javított úgy néz ki. Egy nyomorult emagos hirdetés még átjutott, de legalább nem kell a hülye politikát nézni, egyelőre úgy tűnik :D Köszi a segítséget.

(#2024) Doom válasza Doom (#2023) üzenetére


Doom
aktív tag

Úgy tűnik, korán örültem. Most is megjelenik ez a vacak, rém idegesítő. Egyéb tipp valakinek?

(#2025) whbear válasza Doom (#2024) üzenetére


whbear
senior tag

Azt írta most az AdGuard telepítés közben, hogy a YouTube alkalmazásban küldeni kell az AdGuard-ba és nem lesz reklám. Vagy NewPipe esetleg,

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#2026) lck válasza Doom (#2024) üzenetére


lck
senior tag

Nálam ezek vannak Ublock Origin alatt.
Nem láttam Youtube reklámot évek óta.
[kép] [kép]

(#2027) #86564352 válasza Doom (#2024) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ezeket a filtereket használom adguard kiegészítőben: [kép]

(#2028) Doom


Doom
aktív tag

Köszönöm mindenkinek, egyelőre megpróbálok maradni a ublocknál, és próbálgatom kapcsolgatni. Most bekapcsoltam még 3-at, egyelőre eltűntek a reklámok, meglátjuk.

(#2029) Cs1csó válasza Doom (#2024) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sajnos nálad van a hiba, de sok minden okozhatja:
- futtasd ezeket: AdwCleaner, Emsisoft EK, DrWebCureIT (lehet van valami kéretlen cucc)
- ha van szinkronizációd - könyvjelzők, jelszavak - akkor GYALULD a böngészőt töröld manuálisan a rejtett Users-user mappa mélyén akár rejtett vivaldi vagy chrome mappákat majd telepítsd újra a böngészőt és jelentkezz be DE FONTOS, csak a legminimálisabb dolgokat szinkronizáld mert lehet a beállításaid között van valami gond ezek a legminimálisabb dolgok a könyvjelzők és a jelszavak. Természetesen a kiegészítőidet is majd ezután telepítsd csak újra de előbb csak az Ublock Origin-t és azzal teszteld a YouTube-ot, ha okés - ekkor már okésnak kellene lenni - akkor mehetnek vissza a kiegészítők.

Sajnos túl sok a lehetséges hibaforrás, ezért szoktam ajánlani a GYALULÁS + fokozatos belakás módszerét.

(#2030) Doom válasza Cs1csó (#2029) üzenetére


Doom
aktív tag

Nem szinkronizálok semmit, és csak két kiegészítőt használok: uBlockot és HttpsEverywhere-t.
Most egyelőre működni látszik lck beállításaival, meglátjuk hosszabb távon, majd még próbálkozom.
Köszi.

(#2031) Semplar válasza Doom (#2024) üzenetére


Semplar
őstag

Nálam ez fogta meg.

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#2032) Lauda válasza Doom (#2021) üzenetére


Lauda
félisten

Nálam csak a képeken látható szűrők aktívak az originben és nincs youtube reklám: [kép] [kép]

(#2033) junior11


junior11
veterán

Nemrég az Opera beépített blokkolójának is gondok akadtak a YouTube reklámmal, lehet, a Google ténykedik a háttérben ismét, hogy kijátssza valamilyen formában az adblockereket, a hozzászólásokban a Brave böngészőt is említették. [link]

Nálam MS Edge, Chrome és FF alatt eddig nem volt reklám YouTube-on (uBlock Origin, Privacy Badger és a böngészők beépített követésvédelme melett).

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#2034) Fandango


Fandango
veterán

Nekem megér havonta 1700 forintot a YT prémium, és soha nem lesz gond, hogy mikor és hol jelenik meg reklám, mert nem fog.

[ Szerkesztve ]

(#2035) Doom válasza Semplar (#2031) üzenetére


Doom
aktív tag

Köszönöm, ezt is kipróbálom.

@Lauda: nekem ezek be vannak kapcsolva, és még több is, de 1-2 sajnos van még. :((

@Fandango: lehet, hogy igazad van. Eddig mondjuk éveken keresztül nem láttam reklámot yt-on, szóval eszembe sem jutott. Amikor blokkoló nélküli böngészőn néztem yt-ot, akkor realizáltam, milyen jól működik a blocker.

(#2036) Semplar válasza Doom (#2035) üzenetére


Semplar
őstag

Szívesen!
A saját szűrőkhöz kell bemásolni a linket, ha még nem csináltad. Így fog kinézni:

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#2037) ArthurShelby válasza Fandango (#2034) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Pedig nézel még így is youtube-on reklámot. Sponsorblock-al a videóba épített reklámokat is át tudod ugrani.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#2038) Fandango válasza ArthurShelby (#2037) üzenetére


Fandango
veterán

Te miről beszélsz? Sehol semmilyen reklám nincs előfizetéssel, se a videó elején, se közbe.

(#2039) #86564352 válasza Fandango (#2038) üzenetére


#86564352
törölt tag

Arról beszél amikor pl. tech videókban két percig magyarázza a youtuber a százezredik nordvpn, skillshare, squarespace reklámot.

(#2040) Fandango válasza #86564352 (#2039) üzenetére


Fandango
veterán

És azt hogy tudja külön blokkolni ami a videó része?

(#2041) ArthurShelby válasza Fandango (#2040) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Ezt használom böngészőben, a yt vanced-be meg be van építve, ott csak be kell állítani.
Be lehet állítani, hogy a szponzor, intro, outro,... automatikus átugrást, vagy fölajánlja és rákattintasz az átugrásra.

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#2042) Fandango válasza ArthurShelby (#2041) üzenetére


Fandango
veterán

Tehát ez leginkább egy adatbázis alapján dolgozik? Frissen megjelenő videóknál ez mennyire működik?

(#2043) ArthurShelby válasza Fandango (#2042) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Közösségi. Linus videóknál (amit sokan néznek és nemzetközi), már elég hamar megvan. Magyar youtubereknél (pl speedzone) is szokott lenni, de ott esetlegesebb.
Ugye konkrétan azon múlik, hogy valaki veszi e a fáradságot, és bejelöli e, hogy a szponzor rész pl 4:31-től 4:38-ig tart.

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#2044) Fandango válasza ArthurShelby (#2043) üzenetére


Fandango
veterán

Köszi, ezt jó tudni, hogy van ilyen is.

(#2045) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Sziasztok!

Mostanában a Facebook videók közben többször is pár másodperces reklámok jelennek meg nálam. Erre esetleg tud valaki működő megoldást?

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#2046) Cs1csó válasza Crvsh3R (#2045) üzenetére


Cs1csó
félisten

:U
Ublock Origin (ha eddig más volt akkor azt töröld, ha ez volt akkor is töröld majd telepítsd újra)

(#2047) Crvsh3R válasza Cs1csó (#2046) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Évek óta Ublock Origin-t használok, eddig nem is volt gondom vele. 1-2 hete kezdődtek a FB videókkal a gondok.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#2048) Cs1csó válasza Crvsh3R (#2047) üzenetére


Cs1csó
félisten

Akkor töröld, böngésző restart, majd telepítsd újra. Amit még pluszban érdemes lehet bekapcsolni a szűrők között:
- AdGuard Annoyances
és esetleg - igény szerint -
- AdGuard Base

(#2049) Crvsh3R válasza Cs1csó (#2048) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Köszi! Érdekes módon működik. Lementettem a Ublock Origin beállításait, eltávolítottam, újraindítottam a Chrome-ot, majd ismét telepítettem és visszatöltöttem a beállításokat és így úgy tűnik nem dobja a reklámokat ott, ahol eddig. :R

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#2050) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Üdv, a VG oldalán alul van egy felhívás, hogy ne reklámblokkolózzon az ember fia, lehet ezzel kezdeni valamit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.