Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) iguana válasza Thunderzolee (#48) üzenetére


iguana
őstag

1 hónap?
én max 2 hét, mert utálom ha nyúz.
friss pengénél nincs is jobb...csak végig szánkáz, és tökéletes.
sajna ez 2-3 alkalom után már nem ilyen :(

arcon??
csak nem lábat borotválsz? :D

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#52) Thunderzolee válasza iguana (#51) üzenetére

Nem, nem lábat.. :P

Hmm, nem tudom, annyira sűrűn nem cseréltem még, meg hát elkopik rajt az a bizonyos réteg, ami ha lekopik akkor szoktam kicserélni. :)

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#53) Sethdobaloah válasza iguana (#51) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

Komolyan mit rontok el? A frissen elővett mach3 is húzza a szőröket, ha előtte nem fürdök fél órát... pedig szerintem nincs erős szőrzetem.

...csak én vagyok helikopter?

(#54) iguana válasza Sethdobaloah (#53) üzenetére


iguana
őstag

ez nem tudhatom.
a fürdés a víz és a gőz miatt segít felpuhítani.
ha mindennap borotválsz, nem húz úgy, mintha pár napos, vagy hetes lenne.
ha nem, akkor húz :) legalábbis nálam.
én sima fehér nivea gélt használok.

tényleg. valaki borotvál magának úgy, mint ahogy nagyapám tette? normál, kinyithatós beretvával?

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#55) ngabor2


ngabor2
nagyúr

én is utálok borotválkozni. valóban elvesztegetett idő. az elmúlt 12 évben 2x borotválkoztam, egyszer bátyám esküvője előtt ,egyszer meg tavaly márc. 25-én "csak úgy". ez utóbbi után tükörbe nézve úgy döntöttem: egy jó darabig inkább feledjük ezt a műveletet...

a szakállhoz nagyobb türelem kell, mint a borotválkozáshoz. igaz, itt a kellemetlenség egyben jön, kb. az első 2-3 hét, aztán már csak 1-2 havonta után kell igazítani. az elején a gazdáját is szúrja, viszont ha eléggé megnő, akkor már elég hosszú ahoz, hogy inkább elhajoljon.

(#56) iguana válasza ngabor2 (#55) üzenetére


iguana
őstag

ééééló!
12 év alatt 2x, és elvesztegett időről beszélsz?
ééééló :D

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#57) Thunderzolee válasza iguana (#54) üzenetére

Hát én úgy tudom, a többpengés borotvákkal nehéz pármillis szőrt nyírni. Igazából napi használatra valók. Eltömődnek a hosszú szőrszálaktól. És ilyenkor valóban olyan, mintha húzná még a frissen bontott penge is. Hmm?

Egyébként valóban én is a reggeli tusolás után szoktam, akkor kényelmesebb.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#58) ngabor2 válasza iguana (#56) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én abban az időnem hasznosabb dolgokat csináltam: kockultam, aludtam, bámultam ki az arcomból... :D

(#59) Thunderzolee válasza ngabor2 (#55) üzenetére

..ehhehh.. suzukis honlapon van fent. Am ismerem, jómunkásember.
Nem eszitek le a szakállatokat?
Én szoktam pizzát, melegszendvicset, hamburgert, krémes süteményt enni, néha a fülemig összekenem magam.. Szakállasan tovább tartana lemosni asszem. :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#60) ngabor2 válasza Thunderzolee (#59) üzenetére


ngabor2
nagyúr

egy kis gyakorlás után már nincs vele gond.

(#61) Cathfaern válasza Thunderzolee (#57) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha eltömődik, akkor pont hogy nem húzza, hanem egyszerűen nem csinál semmit. Tapasztalat, elég erős (és gyorsan növő) arcszőröm van, illetve lusta vagyok borotválkozni :) (2-3 naponta szoktam, de ha mindig sima arcot akarnék, akkor napi 2x kéne)

(#62) Thunderzolee válasza Cathfaern (#61) üzenetére

Igen ez így van, eltömődik, és nem csinál semmit. :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#63) Xantomas


Xantomas
őstag

Borotválás csak akkor ha bababőr kell, Remington testszőrnyíróval naponta. Olyan mint a nullás gép, csak még kisebbre vágja. Eleve borotválkozás után, délutánra már olyan mint a ráspoly, reggelre meg mint egy tűpárna.
Testszőrnyíróval átmenve rajta nem sokkal lesz rövidebb mint a napos vorosta, de eldolgozza, vagy inkább szétkaszabolja a végeit, így csak színe van, valamint nem lesz olyan éles, hegyes, szúrós.

Mod: persze ez így egy hónapnyi tapasztalat után. Eddig nőtt mint a pelyva, aztán ha 1 centinél hosszabb volt, visszanyírtam.

[ Szerkesztve ]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#64) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

20 vagyok, csak gyér bajszom és gyér szakállkám nő az állcsúcsomon. És utálom, hogy borotválkozni kell, és ha sima arcot akarok, "visszafele" is kell, és akkor jöhet az égő arcszesz és a körömvirágkrém, hogy nehogy begyulladjon. (Körömvirággal viszont vigyázni kell, mert ha túl sok, akkor nem csak gyulladást csökkent, hanem lehámlasztja a pofát, olyan jó hámképző.) Ha elég pénzem lesz rá, egészen tuti, hogy a hajamon, szemöldökömön és szempillámon kívül nem hagyok magamon semmi szőrt, jöhet a lézer! Húgom szerint buzis, szerintem viszont legalább higiénikus és kényelmes. Úgysem mutatkozom sehol póló+hosszúgatyánál kevesebben, akkor meg?

(#65) Thunderzolee válasza Crystalheart (#64) üzenetére

Ejj mán, tán szerzetesnek, netán papnak készül kend? :F ;)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#66) Bordoi válasza ngabor2 (#55) üzenetére


Bordoi
őstag

Meg is leptél a sima arcoddal. :DDD

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#67) Crystalheart válasza Thunderzolee (#65) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ömm, hogy érted? o.O

(#68) #56573440


#56573440
törölt tag

nekem viszonylag erős és gyorsan nő a szőr az arcomon... mach 3 van fél évente cserélek benne pengét... nekem ez jött be nagyon, gyorsan és fájdalommentesen túlvagyok rajta, nem irritál, utána egy kis szesz és cső, persze szigorúan belsőleg :DDD én annyit szoktam hogy 5 percel előtte amíg teszek veszek addig bevizezem az arcom, ha kezd száradni akkor még 1x. attól szépen felpuhul és 2 perc alatt vége tokkal vonóval

(#69) Hakudoshi


Hakudoshi
tag

Én hetente 1x, max. 2x 5 percet szánok rá, fürdés előtt, 0-s géppel. :C

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#70) Thunderzolee válasza Crystalheart (#67) üzenetére

"Úgysem mutatkozom sehol póló+hosszúgatyánál kevesebben.."

A Reverenda is kábé ennyit takar. Na jó, kicsit többet. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#71) Eugene Roe válasza Hakudoshi (#69) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Szerintem is a 0-ás gép a legjobb, kb 2 perc és minden rendben, átkozottúl selymes ábrázatom van bababőrrel, borotválkozni csak ünnepnapokon ;] mondjuk nekem gyakran hosszabb a szakállam, mint a hajam, de legalább kilógok a sorból :) 18 évesen ez is számít!

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#72) Eastman


Eastman
őstag

Kb másfél perc alatt megborotválkozom. :U Zuhanyzáskor arc forróvízzel átpuhít, hidegvízcsap picit csorgósra kinyit. Jéghideg pengével forró arcon szőr lehúz. Semmi hab. Baba bőröm van 31 évesen. 26-nak néz mindenki. :) (Pedig van szőr az arcon rendesen. :K )

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#73) Thunderzolee válasza Eastman (#72) üzenetére

Juuuuj, én így sajna nem tudok.. :(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#74) Tüzi

Mennyire fogsz még örülni az arcodon a szőrnek, amikor a fejeden már nem lesz :D :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#75) Crystalheart válasza Thunderzolee (#70) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Jah, nem esett le :D Mindenesetre csak simán nem szeretem a rövidnadrágot, mert kilátszik a vézna lábszáram. Mellesleg csak motoroscsizmám van lábbelinek, ahhoz sem dukál. :P Így nyáron meg szinte kötelező az állatok miatt gumicsizma+munkásfarmerben rohasztanom magam.

(#76) Eastman válasza Thunderzolee (#73) üzenetére


Eastman
őstag

Így nyomom (húzom :) ) már tíz éve. Minden kence-ficétől kipirosodott meg kipattogzott a bőröm.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#77) Wilika válasza Eastman (#72) üzenetére


Wilika
aktív tag

Kecskeszakállam van 21 évesen. Néhányan 21-nek néznek.
Amíg nem volt, az istennek sem akarták elhinni, hogy több vagyok 16-nál. :D (érettségi után gyerekjeggyel mentem az uszodába, lóméretű osztálytársaim társaságában :)) )

Amúgy meg pamacs, borotvaszappan, és klasszik-pengés borotva a király. De ha felvet a pénz, majd veszek régi, kinyitható borotvát. :)

Amúgy (a finnyásabbak most forduljanak el a monitortól) én a seggemet lézereztetném ki.
Sz-rás utáni törölközéskor mindig felnézek haragosan az égre, és azt mondom. "Istenem, mi a f_szt akartál te a seggszőrrel elérni?" :D

[ Szerkesztve ]

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#78) Leslie_K. válasza twollah (#6) üzenetére

10 perc? Hányszor mész át az arcodon? Vagy csak olyan nagy? :P :))
Még úgy, hogy rendezgetnem kell minden reggel a körszakállam, amikor éppen azt "hordok", akkor is végzek 3-4 perc alatt vele és szerintem egy egészséges férfi életében ez egy természetes szertartás, ami minden, csak nem nyűg. Legalábbis én így látom. :)

(#79) Wilika válasza Leslie_K. (#78) üzenetére


Wilika
aktív tag

Mikor hajdanán elkezdtem borotválkozni, imádtam.
Most csak szimplán bírom. :)

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#80) Thunderzolee válasza Eastman (#76) üzenetére

Ismertem egyszer egy cigányembert, az is így borotválkozott, simán, csak vízzel. Bár Ő más okból (anyagi) nem vett habot... :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#81) Londille


Londille
újonc

Először is keresel egy villanytűzhelyet.
Hármasra bekapcs, vár, platni felmelegszik.
Orcát gyengéden platnihoz érint, finoman végiggörget háromszor-négyszer.
Szőr eltűnik örökre.

(#82) Wilika válasza Londille (#81) üzenetére


Wilika
aktív tag

Jah, haver nagyapjának nem nő bajsza, mert a rozoga munkagépből kirepülő köszörűkő "kib_szta" a felsőajkát.

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#83) Zolaash válasza Londille (#81) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Egy tündér vagy! Imádlak! :P

Rip and tear

(#84) ngabor2 válasza Tüzi (#74) üzenetére


ngabor2
nagyúr

amúgy ez is érdekes, hogy a haj és a szakáll külön életet él. a hajam fekete, vastag szálú, de legfeljebb enyhén hullámos. a szakállam is vastag szálú, sötétbarna (esek szerint sötétvörös), és nagyon hullámos. oké, korban van köztük vagy 15-20 év különbség, de akkor is furcsa.

amúgy a szakállat "kilézereztetni" nem olyan egyértelmű játék. a szőrtüszők nagyon sűrűn állnak, nem úgy, mint pl. egy női lábon. ahány szőrszál, annyi szőrtüsző, lézerezés után annyi elhalt szőrtüsző, teljesen átrendezett arcbőr... nem hinném, hogy egészséges lenne.

[ Szerkesztve ]

(#85) Thunderzolee válasza Londille (#81) üzenetére

pppppppffffffffff... :U Grat! :C :C :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#86) Troy.


Troy.
addikt

Félelmetesek a kommentek! Rég nevettem ennyit. Legjobb írás. :)
Heti kétszer, háromszor borotválkozom, általában kedvtől függően. Valaki feldobta, hogy nem nagyon ismer olyan nőt, aki ne szeretné a "bababőrt" , hát én meg sok olyat ismerek, aki szereti a szőrt az arcon :P Bár van, mikor meg kell borotválni, mert...mert meg kell. :D

.

(#87) Wilika


Wilika
aktív tag

Haverokkal meg örök harc, hogy muff szőrösen jó, vagy csupaszon... :D

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#88) Mrs. Lovett


Mrs. Lovett
tag

A fiúk nem csupaszon szeretik? Mert a lányok csupaszon szeretik... a férfiak pofiját! :D ;)

Vábá-cubi-csumbi-bumbi!:)

(#89) Wilika válasza Mrs. Lovett (#88) üzenetére


Wilika
aktív tag

Hát, ebben kicsit régimódi, a kommersz felfogással szembenálló vagyok én, és egy haverom :D
De máshol nem szeressem a szőrt. Pl. Hónaljban egy nőnek ne legyen semmi, bár férfiaknál is a hideg ráz, mikor a villamoson meresztik a szőrüket. (jómagam is gyantázom/krémmel gyilkolom a hónom alatt)

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#90) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

Miközben ezt olvastam, komolyan megrémültem, hogy én vagyok valamiféle mutáns...
Naponta borotválkozom, de nem tart másfél percnél tovább (igaz van kecskeszakállam), ha sietek borotvahab nélkül fél perc alatt végzek.
Egyik haveromnak volt egy ismerőse, ő havonta egyszer legyantáztatta az arcát. Mondjuk már évek óta nincs róla semmi hír :)

(#91) Mrs. Lovett válasza KilgoreTrout (#90) üzenetére


Mrs. Lovett
tag

Az arcgyantázás azért durva! :Y Vajon mi történhetett vele?

Amúgy én a sima szőrtelen testet előnyősebbnek tartom nőknél,beleértve az intim tájékot is (bár ízlések és pofonok), a férfi hónaljával pedig egyetértek, az legyen szőrtelen.
A borotválkozás pedig nagyon fontos, mert a nők többsége azt szereti (szerintem), és nem utolsó sorban az illető sima pofijú férfi sokkal ápoltabb benyomást kelt, mint egy szakállas.

Vábá-cubi-csumbi-bumbi!:)

(#92) vosimo


vosimo
aktív tag

MiiIiIi? Legyen szőrtelen egy férfi hónalja?? Az nem buzis egy kicsit, ehh?
Szőrösen sem jó, de a nélkül... :U

(#93) Mrs. Lovett válasza vosimo (#92) üzenetére


Mrs. Lovett
tag

Nem kell teljesen annak lennie, de azért az elég gusztustalan amikor lóg a szőr a hónaljából egy férfinak, éppen csak nem ugat. Egyébként az én véleményem az, hogy nem "buzis" a szőrtelen férfi hónalj, a te szavaiddal élve...ehh. ;)

Vábá-cubi-csumbi-bumbi!:)

(#94) Bordoi válasza Mrs. Lovett (#91) üzenetére


Bordoi
őstag

"nem utolsó sorban az illető sima pofijú férfi sokkal ápoltabb benyomást kelt, mint egy szakállas."

Ezt azért nem merném ennyire kategorikusan kijelenteni. :(

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#95) Wilika válasza vosimo (#92) üzenetére


Wilika
aktív tag

Én azt sajnálom, hogy a rózsaszín ingben mászkáló férfiakat (?) nem gyötrik efféle morális kérdések...
Nem, nem buzis, miért lenne már az? Csak azér, mert a férfi méteres szakállal, meg hátszőrrel férfi, öles f_szvakarásokkal, öblös, csípőspörköltszagú böffentésekkel? :D
Meg hát az antiperspiráns a bőrt akadályozza az izzadásban, nem a szőrt, tehát különösen előnyös, ha könnyedén felvihetjük a cuccot a bőrre, és nem a szőrön akad meg ahol legfeljebb csak pár percig képes a szagot elnyomni.

Mondjuk a márka sem mindegy... jó darabig vettem a az abidas (direkt rosszul írtam) 2000HUF körüli (legutoljára annyiért vettem még) dezodorát... attól együltő helyében megbüdösödhet az ember... :W
Most egy 500 HUF körüli Sanekset (megint direkt) használok... még bringázás után sincs szagom.

De pl. alul, csak határozott kérésre szőrtelenítenék (gyanta kizárva :Y :D ), mert amúgy szerintem segghülyén nézne ki ha a két szőrös lábam között, mint a vakablak világítana egy szőrtelen folt. :))

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#96) Cathfaern válasza Leslie_K. (#78) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nekem is 10 perc kb. egyszeri végigmenetellel számolva, leggyorsabb esetben is 5 perc, de akkor kapkodok (amit nem szeretek). Egyszerűen azért, mivel annyira sűrű és vastag a szőr az arcomon, hogy 1-2 cmenként ki kell mosni a borotvából a szőrt, mert gyak. teljesen eltömődik.

Amúgy szerintem se buzis, ha az ember férfi létére borotválja magát 1-2 helyen. Tapasztalat, hogy egyszerűen kényelmesebb és könnyebb kezelni csupaszon (főleg így nyári melegben).

[ Szerkesztve ]

(#97) Mrs. Lovett válasza Bordoi (#94) üzenetére


Mrs. Lovett
tag

Én bozontos télapószakállra gondoltam.

Vábá-cubi-csumbi-bumbi!:)

(#98) Bordoi válasza Mrs. Lovett (#97) üzenetére


Bordoi
őstag

Csupasz arccal is lehet valaki ápolatlan.
No de nem vitatéma ez, kinek a pap, kinek..... :) :R

[ Szerkesztve ]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#99) Thunderzolee válasza Wilika (#95) üzenetére

"..a férfi méteres szakállal, meg hátszőrrel férfi, öles f_szvakarásokkal, öblös, csípőspörköltszagú böffentésekkel.."

Wilika, erre gondoltál? ;)

Így zuhanyozik egy férfi:

1. Az ágyon ülve levetkőzik, és szétszórja ruháit a padlón.
2. Meztelenül megy a fürdőszobába. Útközben találkozik barátnőjével/feleségével, megmutatja a f×rkát és üvölt mint egy gorilla.
3. A tükör elé áll és behúzza a hasát. Megcsodálja f×rkát, majd megvakargatja zacskóját és utána szagolgatja az ujjai hegyét.
4. Beáll a zuhanyzó alá.
5. Nem keresgél semmiféle mosdókesztyű után, mivel ő sohasem használ olyat.
6. Megmossa az arcát egy méregzöld szappannal.
7. Púzik egyet és majd hogy összeesik a röhögéstől, mivel nagyon jól visszhangzik a fürdőszobába.
8. Megnyugszik egy picit, de megint röhögőgörcsöt kap amikor a szag eléri az orrát.
9. Megmossa nemes részeit valamint az a körüli részeket.
10. Megmossa a seggét a szappannal és egypár szőrszálat rajta hagy.
11. Megmossa a haját valami samponnal, de balzsamot nem használ.
12. A kezével formál egy vicces frizurát.
13. Megcsodálja új frizuráját a tükörben.
14. H×gyozik a tusoló lefolyójába.
15. Leöblíti a szappant és azonnal kilép a zuhanyzóból, de nem veszi észre hogy elfelejtette a drapériát behúzni és most az egész fürdőszoba csurom vizes a WC papírral együtt.
16. Gyorsan és könnyedén megtörölközik.
17. Megint a tükörbe néz és megfeszíti izmait és megbámulja f×rka nagyságát.
18. Elfelejti lekapcsolni a villanyt.
19. Visszamegy a hálószobába egy ici-pici törölközőbe öltve. Útközben találkozik barátnőjével/feleségével és azonnal letépi magáról a törölközőt és büszkén mutogatja férfiasságát, valamint üvölt mint egy gorilla.
20. A vizes törölközőt az ágyra dobja és azon hagyja, 2 perc múlva már fel is van öltözködve.

Itt egy szemléltető video is, de csak a második felétől van a pasis rész.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#100) Wilika válasza Thunderzolee (#99) üzenetére


Wilika
aktív tag

Háh, ez nagyon nagy. :)

Vicces, hogy mindkettőből találok rám jellemzőt. :D
Mondjuk a zuhanyzóba pipilni... én nem bírom ki, hogy tele hólyaggal a víz alá álljak, nekem muszáj előtte... igaz, azt néha a mosdóba, mert messze a budi. XD

Amíg kiskoromban volt valamivel hosszabb hajam addig én is hülyéskedtem a samponnal... 7mm-ből viszont nem lehet sok mindent kihozni. :D
Viszont az arctisztítós suvickolás az nálam is játszik, de a genitáliák megkülönböztetett fokú tisztítása is (amúgy az miért bűn?).

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.