Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#331) J.varga7 válasza gusthy (#329) üzenetére


J.varga7
tag

Kedves gusthy, köszönöm a választ, marad a chuwi ROM.

Gondoltam én is leírom a tapasztalatomat róla, hátha másoknak is segítek dönteni.
- Először is senki ne íjedjen meg, az első indulás nekem 10-15 percet vett igénybe!
- A Kínai nyelv magyarra állítása után teljesen használható, és működik benne a több ablakos mód.
- A WiFi vevő erőssége észrevehetően javul, és szerintem a Tablet hangja is jobb, élesebb lett.
- A Tárhely itt is 1GB/12GB-ra van felosztva, de lehet másolgatni az Appokat a 12-es háttértárra ez pipa.
- Bizonyos appok a Play-ről valamiért nem hajlandóak települni, olyanokra gondolok amiket az ALCOR ROM-on viszont használtam. Néhány játék esetében ez zavaró, dehát mindig akadnak alternatívák a Play-en :)

- Ami viszont igencsak meglepett, és nagyon pozitív dolog:
Az ALCOR ROM 1,5 nap alatt lemerítette az akksiját a tabletnek, egyetlen éjszaka alatt képes volt akár 50%-ot merülni, pedig csak azokat a szoftvereket használtam amiket a telómon is.
Ezzel a ROM-mal viszont este 8-kor lehúztam a töltőről, és mikor ma reggel felkeltem, a kis gép még mindíg azt jelezte ki, hogy Teljesen fel van töltve. Ez egy nagyon nagy pozitívum a chuwi ROM javára :C
- Ja, USB-ről így sem tölt, de ez nem szoftverfüggő szvsz.
- A sebességről meg csak annyit, hogy egyértelműen gyorsabb az ALCOR ROM-nál, még a képernyő döntésére is gyorsabban reagál.

Összességében szerintem rakja mindenki aki tudja, sokat javít a kis gép használhatóságán.
Jótanács! Elhangzott már, de az ALCOR honlapján lévő 1.7-es RKBatchToolt használjátok mindenképp, ne azt amelyiket a csomagban találtok!

[ Szerkesztve ]

Don't waste your time, or Time will waste you

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.