Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) noisia


noisia
aktív tag

Egy újabb nagy, fekete, jellegtelen, unalmas tepsi ...

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#2) Forest48 válasza noisia (#1) üzenetére


Forest48
aktív tag

A képen a Z3 van, szóval ezt még nem lehet tudni. Talán alkotnak végre valami érdekeset ha annyira ráfeküdnek a témára, ahogy mondták.

(#3) EnterR válasza Forest48 (#2) üzenetére


EnterR
veterán

Ha a Z széria aránylag ugyanaz külsőleg, nem hinném, hogy meg fogják váltani a világot.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#4) Penguin95


Penguin95
senior tag

Én személy szerint bírnám, ha maradna az eddigi formaterv és megjelenés. Most is egy Z-n pötyögök, és ami leginkább megfogott benne, az a külseje.

(#5) Obyboy válasza EnterR (#3) üzenetére


Obyboy
addikt

Samuék is nagy ráncfelvarrást végeznek az S6-on az S5-höz képest, ha igazak a hírek.
Sony-nak is lépnie kell valamit ha versenyben akar maradni a feltörekvő márkákkal szemben.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#6) Jadro válasza Obyboy (#5) üzenetére


Jadro
veterán

Ez mondjuk még egyáltalán nem biztos, hogy a végleges, de itt én nem látok olyan vad változást.[link]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#7) Quasi_modo válasza noisia (#1) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Olvasd el mi van a kép alá írva.

valami

(#8) blagolf


blagolf
senior tag

Szerintem a régebb óta piacon lévő gyártók közül(Samsung, Apple, Htc, Sony, Lg) , az Lg jött ki nagyobb formai változtatásokkal (Optimus G -> G2) , a Htc is ( One x -> One M8), de a Sony is nagyon sokat változott (Arc S -> Xperia S -> Xperia Z) A két leghatalmasabb gyártó meg már ugyan azt nyomja hosszú évek óta. Persze itt a Samsungra és az Applera gondolok. Ők igazán kis változtatásokat hajtottak csak végre.

Üdv, Zoli

(#9) balazs0102


balazs0102
senior tag

Nekem volt Z2, most Z3 van. Nekem megfelel ez a fajta külső ,nem vágyok nagy változtatásokra..sőt Z3 után még Z4re sem bármi legyen benn..ez a telefon engem teljesen kiszolgál, imádom.

(#10) Mr.Silkó válasza EnterR (#3) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nincs is rá szükség. Sokak szerint (szerintem is) az egyik legszebb formatervvel és kiváló anyaghasználattal rendelkeznek a Z-k.

(#11) laci laci


laci laci
addikt

Nekem is tetszik a formaterve.Csak egy kicsit a kijelző(z,z1,z2)alulméretezett.Nem véletlen az x peria eladása.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#12) Tidzsimon válasza noisia (#1) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Lesz más színben is. :)

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#13) embe


embe
nagyúr

Megutáltam a Sony-t. Amiatt amit az SP-vel műveltek. 2 db. is volt a családban, az egyiket a feleségem használja még. Egy normális romot nem tudtak összehozni rá. Az 1 év supporttal is elmehetnek az ...... na oda. A 4.2-ről felbírták tornázni 4.3-ra, pedig még a 4.4-et, sőt a nyalókát is elbírta volna. De tudom ez üzlet.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#14) babkukta válasza noisia (#1) üzenetére


babkukta
senior tag

már akinek. Szerintem a legszebb telefonok a Sonyk a piacon. Ugye mennyire megoszlóak a vélemények? Nem azért nem adnak el sok telefont, és nem azért veszteséges a mobil részleg, mert csúnya. De egyébként úgy csinálsz, mintha a többi gyártó olyan jellegzetes külsővel adná ki a telefonjait

Üdvözlettel, Tibi

(#15) janeszgol válasza blagolf (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Az Apple mentségére legyen mondva, hogy évi 1-2 készüléket adnak ki. Szóval náluk nem gáz, ha megtartják a jellegzetes külsőt a telefonjaiknak.
A Samsungnál már bajosabb a helyzet. Jó lenne elválasztani az alsókategóriát a felsőtől kinézetben. De ha radikálisan megmásítja pl a Galaxy S6-ot, lehet a vásárlókat inkább elriasztja, mint vonzza.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#16) Mr.Silkó válasza janeszgol (#15) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem hinném, hogy elriasztaná a vásárlókat. Ráférne a Samsungra a komoly vérfrissítés kiaalakításban. Az elkülönítésben meg maximálisan egyetértek. (Viszont én bár meg vagyok elégedve az S5-ömmel, de ha egyszer váltok, hiába a jó kamera és kijelző, lehet nem Samut veszek.)

[ Szerkesztve ]

(#17) Tomi_Ohl válasza Jadro (#6) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Ha ilyen lesz az S6, nem a kinézete miatt fogják venni. Ha a Z4 hasonlítani fog a Z3-ra, még sokakat vonzhat a dizájn.
Személy szerint úgy gondolom, hogy inkább a Z2 formatervét kéne továbbvinni (főleg a szürke keretet), kisebb kávákkal még gyönyörűbb lenne.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#18) falijja


falijja
őstag

Legszebb dizájn lehetne az övék ha a kijelző jobban kitöltené a rendelkezésre álló helyet... :K De így.. :(

[ Szerkesztve ]

(#19) Frank97


Frank97
csendes tag

Egy pár infó a Z4 röl.
Ha ilyen lesz akkor szép telefont csináltak és jobban ki használták a kijelző helyét.
[link]

Sony Xperia™ Z3 Compact,Samsung Galaxy S7

(#20) Quasi_modo válasza Frank97 (#19) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Érdekes.
Lenne.

valami

(#21) Tidzsimon válasza Frank97 (#19) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Ha ilyen lesz akkor nem a compacton gindolkodnék hanem a normálison, esetleg az ultrán.
Ezzel behoznák az LG kis káváit.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#22) Jadro válasza embe (#13) üzenetére


Jadro
veterán

Dettó, bár most már nem akkora a probléma. Erőből megoldják ezek a vasak, nem annyira szembetűnő a szar rom mint pl az Xperia U esetében volt.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#23) babkukta válasza Frank97 (#19) üzenetére


babkukta
senior tag

Kizárt dolognak tartom, h így nézzen ki. Az Ultra pl gusztustalan. Még a sima hagyjad is

Üdvözlettel, Tibi

(#24) Penguin95 válasza Frank97 (#19) üzenetére


Penguin95
senior tag

Ugyan a kinézet szubjektív megítélésű, de szerintem kizárt, hogy ilyen rondaságot kiadjon a Sony. Egy Z3-ra számítok, aminél a kijelző körüli keret valamivel kisebb lesz, és fent illetve lent is lecsípnek egy kicsit pluszba. Szóval ugyan arra várok, amit a videóban is látni, de sokkal kisebb mértékben.

(#25) laci_csk


laci_csk
senior tag

Milyen erdekes, hogy akinek nincs az a bizonyos telo amirol eppen az az adott cikk szol, az mind mas formatervet akarna, akinek meg van, az azert vette meg mert tetszik neki es nem is akarna hogy a kovetkezo teloja maskeppen nezzen ki. Ez ervenyes barmelyik ceg barmelyik modelljere. Ezt olyan nehez megerteni? Miert kell mas formaterv, mikor neked nem teszik es ugysem fogod megvenni?
Erdekes hogy milyen egoista modon tesszuk fel a dolgokat.
A samuk-rol legtobbje azt mondja hogy csunya, stb, megis abbol adnak el a legtobbet.

Xperia XZ3

(#26) SkyS1gn válasza noisia (#1) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az egyik legjobb designban... a HTC-vel együtt.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#27) 112FarEast


112FarEast
csendes tag

Már megint egy újabb zászlóshajó ?

Katasztrófa ez a Sony...nem csoda, hogy hamarosan vége lesz a dalnak... Jobb is, mert azaz ostoba üzletpolitika amit művel, egyszerűen szánalmas.

Xiaomi Redmi 1S

(#28) Quasi_modo válasza 112FarEast (#27) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Biztosan vége lesz a dalnak ha mondod.
Talán már holnap. :W

valami

(#29) babkukta válasza 112FarEast (#27) üzenetére


babkukta
senior tag

te biztos nagyon tudod, milyen egy jó üzletpolitika :) Elvileg az éven akarnak változtatni az évenkénti 2 csúcsmodellen. Ha minden éven kijön egy sima Z, egy Compact, meg egy Ultra, szerintem tökéletes. A Sony jelenleg nem is tehetné meg, h nem ad ki február-március környékén új telefont, hiszen a legerősebb telefonja S801es, amivel már el van maradva egy generációt. Oké, az S805öt nem sokan használják, de ha belegondolsz, már itt az S810. És ha nem ad ki új telefont, még a többiek igen, csak rontana a helyzeten.

Üdvözlettel, Tibi

(#30) 112FarEast válasza babkukta (#29) üzenetére


112FarEast
csendes tag

Az embereknek nem kell a Sony...nincs létjogosultsága.

Két ember van: (természetesen most nagy átlagokról írok)

Van a sznob. Ő Iphone-t fog venni, mert attól érzi, hogy ő valaki. (nem Sonyt fognak venni, ahhoz kevés a Sony presztízse.. :)

Meg vannak azok az emberek, akiknek van agya és használják is. Ők nem fizetnek felárat a márkanév miatt. Nem adnak ki 220 ezer forintot egy Sony z3-ért, (kártyafüggetlen mobilokról írok) amikor 150ért kapnak egy ahhoz hasonló tudású készüléket, csak ugye arra nem Sony van írva, hanem OnePlus One, Huawei, LG, Lenovo, Xiaomi, stb stb... Ők a legnagyobb tudású készüléket keresik, a legalacsonyabb ár mellett... és természetesen hajlandók a kompromisszumokra.

Nos a Sonynak egy ilyen telefonja sincs, ami még csak a közelébe is lenne a "legmagasabb tudás a legalacsonyabb ár" kritériumának. :)

A Sonynak még a középkategóriás készüléke is (M2) nem rég még 80 ezer forint volt, hollott 40 ezer forintot nem ér meg az a selejt, mikor 50-ért HD kijelzős telefont lehet venni, normális, akadás/fagyás mentes felülettel, nem olyan szutyokkal, mint ami a Sonynak van. :)

Dióhéjban ezért veszteséges a Sony ...mert prémiumnak képzeli magát, azt képzeli, hogy a sok balek megveszi a túlárazott sz.rjait, csak azért, mert Sony felirat van rajta. Az ilyen leépítésekről szóló hírek bizonyítják, hogy nincs igaza a Sonynak, vannak ugyan balfékek, de még mindig a józanul gondolkodók vannak többségben. :)

Xiaomi Redmi 1S

(#31) judas13 válasza 112FarEast (#30) üzenetére


judas13
addikt

Sajnos a Sony rég nem az ami volt még a mobilozás őskorán a monochromos időszakban és utána is még valameddig. (Mondom akinek rengeteg Sony-ja volt az idő tájt és még a közelmúltig is) :(( :(

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#32) SkyS1gn válasza 112FarEast (#30) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az árazásban talán igazad van, de mit vegyen az ember áruld el ha fontos a DESIGN? Mert Sony és HTC-n kívül nincs más...

Sony droid felülete laggos? Az egyik "legstockkabb" leggördülékenyebb UI...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33) 112FarEast válasza judas13 (#31) üzenetére


112FarEast
csendes tag

Amióta elhagyta az Ericsson nevet azóta tart a mélyrepülés szerintem.

Cris99:

Ugyan már.. szinte mindegyik gyártónak vannak szögletes telefonjai. Kivéve talán a samsungnak... ő kisajátította magának azt a jellegzetes szappantartó formát, ami véleményem szerint borzaszóan rosszul néz ki. Maradjon is csak a samsungé az a szar forma..meg a műanyag is az övéké lehet örökre.

Kapásból tudok neked mondani jól kinéző telefonokat: (pontosítva: az átlagtól valamivel szebbek, de nyilván ez szubjektív)

-Lenovo Vibe X2 [fehérben így különösen csecse, de a többi szín sem rossz]

-Xiaomi Mi3 ("A Xiaomi Mi3 okostelefon alumínium-magnézium váza rendkívüli merevséget biztosít. A vázat 3 rétegű termikus grafit és egy mikroszálas bevonat takarja, így a Xiaomi fogása rendkívül kellemes és kézbe simuló. " Nem csak küllemre , de tapintásra átlagon felüli. Az ára meg pazar.

Huawei Ascend G6 illetve a P6 is különösen szép telefon.

Tehát van a Sonyn túl is élet... :)

Xiaomi Redmi 1S

(#34) SkyS1gn válasza 112FarEast (#33) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Lenovo 1:1-ben sony kopp.

Mondjuk ha azt mondom vízállóság meg front facing stereo hangszóró is kell nekem Z/Z2 óta akkor egyből szűkűl a kör. ;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#35) 112FarEast válasza SkyS1gn (#34) üzenetére


112FarEast
csendes tag

Ez barmság...

Most aki szögletes telót készít, az már egyből koppintja a Sonyt ? Nem igazán nagy a mozgástér a design terén a tervezőknek, igazándiból kettő közül lehet választani, lekerekített sarkok vagy szögletes sarkok és kész.Ezért nem állja meg a helyét az állandó másolással dobálózás...egyik gyártóval szemben sem., akkor milyen formájúakat készítsenek, hogy ne legyen koppintás ? Háromszög ? Esetleg valami rombusz ? Érted.. nevetséges. Ráadásul a Sony eladási statisztikáit böngészve, a design édeskevés a profithoz.

Xiaomi Redmi 1S

(#36) Levente07


Levente07
tag

Sziasztok

Nekem most egy z3 compact telefonom van. Ez előtt kipróbáltam jópár csúcs telefont (s5,g3,g2,lumia930,1520), de bátran merem mondani hogy ezek közül most a Sony jön be a legjobban! Szép, nagyon gyors, az akksi patent, ja és vízálló... Nekem nagyon adja

(#37) Quasi_modo válasza 112FarEast (#30) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Meg vannak azok az emberek, akiknek van agya és használják is
arra nem Sony van írva, hanem OnePlus One, Huawei, LG, Lenovo, Xiaomi, stb stb.
Ha jól értem, csak azok vesznek Sonyt akiknek nincs agya.
Hogy ez eddig nem jutott eszembe....

valami

(#38) 112FarEast válasza Quasi_modo (#37) üzenetére


112FarEast
csendes tag

"Ha jól értem, csak azok vesznek Sonyt akiknek nincs agya."

Te írtad ezt, nem én. :D

Szinte az összes Sony telefon túl van árazva, ergo nem érik meg az árukat. Sokkal jobbakat lehet venni annyi pénzért, mint amennyibe kerülnek. :)

Gyors példa: Sony E3 változó árszabás, de normális garival 55-60 között mozog. Kártyafüggetlenül természetesen... ennyi pénzért kínál a Sony egy már csak jóindulattal átlagosnak mondható hardvert (ez a telefon nem rég jött ki) és egy trágya kijelzőt 480 x 854 pixel felbontással.

Na most aki ilyet vesz, amikor ott van HD kijelzővel szerelt, erősebb hardverű Xiaomi Redmi 1S 50K-ért vagy egy picikével gyengébb, de szintén szép kijelzővel rendelkező Honor 3C 45-48-ért, (vannak még ezeken kívül jó vételek) arra tényleg nem lehet mást írni, csak hogy egy szemellenzős, butuska ember. :) Persze ez nyilván szubjektív... ha az illető mégis boldog a drága pénzen vett, rossz telefonnal akkor végülis nincs probléma.

Ott van ugyan egyel feljebb a Sony T3, ez már egy jobb eresztés (felszereltségileg pariban van a Redmi 1S-el) csak ugye míg a Xiaomi 50K, addig a T3 80K :DDD Tehát mondhatni, hogy a Sony felirat a telefon előlapján 30 ezer forintba kerül. :C

Most írd azt, hogy nem hülye az, aki 30K-s felárat fizet a márkanév miatt. :DDD

Xiaomi Redmi 1S

(#39) Quasi_modo válasza 112FarEast (#38) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem. Most azt írom le, hogy agyas ember kínai telefont vesz.
Ez sem jutott még eszembe.

valami

(#40) Garada


Garada
őstag

Meglátjuk mit hoz majd a formavilág, de nem csak nekik kell valami újat mutatni.

(#41) Frank97 válasza 112FarEast (#38) üzenetére


Frank97
csendes tag

Te egy beteg ember vagy!
Aki BMW t akar venni miért nem vesz egy Opelt hisz mind a kettő autó.
És mind a kettővel el lehet jutni Á-ból B-be nem?
De nem mindegy hogy hogyan. :N
Gondolkodj egy kicsit ezen el. :F
Mindkettő egy középkategóriás autó.
Opel astra=5 120 000 Ft
BMW 316i=6 355 866 Ft
Kb annyi a különbség mint a Xiaomi termék és a Sony termék között. :K

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ Z3 Compact,Samsung Galaxy S7

(#42) 112FarEast válasza Quasi_modo (#39) üzenetére


112FarEast
csendes tag

Az agyas ember nem fizet a semmiért, nem fizet olyan funkciókért, amiket amúgy sem használna ki és nem fizet feleslegesen többet, mint amennyit kell... azt meghagyja a balekoknak. Rajtuk gazdagodjanak az ilyen Sony féle cégek. :)

Frank97: :C Jólvan kicsi... nyugtass meg, hogy az a 97 nem a szül. évedet jelöli... tartok tőle, hogy igen. :(

Xiaomi Redmi 1S

(#43) Quasi_modo válasza 112FarEast (#42) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Hát sajnállak.
Tényleg.

valami

(#44) 112FarEast válasza Quasi_modo (#43) üzenetére


112FarEast
csendes tag

Jaj szegénykém. Ugye nem bántottalak meg ? Magadra ismertél... ugye ?! :DDD
Ne engem hibáztass emiatt, hanem nézz kicsit magadba... próbálj tanulni... bővítsd az ismereteid, növeld a tudásod, mert jelenleg nagyon nagy hiányosságaid vannak. Jobb lesz így hidd el, így nem tudnak majd az orrodnál fogva vezetni, nem leszel olyan balek...mint most. :K

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 1S

(#45) Mr.Silkó válasza 112FarEast (#44) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ebből hamar tiltás lesz barátom.

(#46) Quasi_modo válasza Mr.Silkó (#45) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Úgy bizony. Ignorálni kell.

valami

(#47) poster válasza 112FarEast (#33) üzenetére


poster
csendes tag

Neharagudj, de megakadt a szemem a lenovo vibe z2/pro-n, mivel jobb, mint az én z2-es készülékem? A vibe z2 snapi 410-es, igaz 5,5 hüvelykes, de ennyi, a z2 pro ugyan már 6 hüvelykes és 2k-s, mert az feltétlen fontos, főleg, hogy snapi 801 van benne.. Igazából ennyi, és ha megnézzük az áruk sem baráti a Te általad felsorolt telefenok közül, egy mi4 lte is 140, vajon mennyi lesz az új csúcs kategória?

A z3 pedig igazán elfogadható áron van már, tudom nincs benne 12 mag meg 4 GB ram, meg 3k-s kijelző. Nekem a zenegyüjteményem a mindenem, az Apple zenei része is kiemelkedő, de nem tudom ki, hogy van vele nálam a z2 favorit, főleg egy sennheiser hd800-as mellet, persze a hozzá adott füles is nagyon jó, nem hiszem, hogy ebben jó lenne egy lenovo, kamera tekintetében pedig sony van.. Na mindegy csak ezt akartam leírni :)

[ Szerkesztve ]

(#48) hitchins válasza 112FarEast (#30) üzenetére


hitchins
őstag

Szerintem is tul van arazva, de ez nem csak a sonyra igaz.
A gondolatmeneted alapjan akkor mar a tobbi gyarto pl samsung is reg tonkre ment volna hiszen az ember vagy iphonet vesz vagy kinait.
En szemely szerint nem vennek iphonet mert nem tetszik a ios, de nagy valoszinuseggel kinait sem.

(#49) SkyS1gn válasza 112FarEast (#44) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Érdemes volt trollkodásért regelni? :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#50) Alpha630 válasza 112FarEast (#44) üzenetére


Alpha630
tag

Atya ég...
Ezt a gáz műsort. Elég egyedül érezheted magad... Ilyen embernek nincsenek barátai.
Nyugtass meg, hogy az a 112 nem az intelligencia hányadosodat jelöli...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.