Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) trebrona válasza forgonati (#97) üzenetére


trebrona
nagyúr

Egyáltalán nem így van. 5X-re portoltál ugyan az A1 romot, de fordítva nem lehet. És az sem az A1 nyers rom, hanem port.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#102) AxBattler válasza Graphics (#100) üzenetére


AxBattler
félisten

Kár, már megörültem. :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#103) Graphics válasza darvinya (#49) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Valamit akkor elnéztél az árazás kapcsán :) A Redmi 4X hol olcsóbb?

Azonos helyről vásárolva nem olcsóbb

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#104) Wesder válasza Castell (#92) üzenetére


Wesder
félisten

Kèpzelem, milyen cèg lehet az, ahol egy Doogee-t engednek cèges telónak használni... Gyárilag trójais, mint a Leagoo meg társai.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#105) Wesder válasza nyisziati (#94) üzenetére


Wesder
félisten

Swappolni mèg a 256-512-es telók idejèben kellett :DDD 2GB mellè minek?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#106) vadkörte válasza joey04 (#95) üzenetére


vadkörte
addikt

Vagytok páran akik valami elb@xott egy dimenzióban éltek, legalábbis az "értékrendetek" alapján. :(((

Az első droidom egy Galaxy ACE volt. Na az szaggatott, még a CM alapú főzelékkel is, amiben volt nem kevés swap. Az azt követő Huawei G700 eleinte jó volt, de a végére - ~3,5 év után - már nagyon döcögős volt és nem a 2GB RAM miatt (3+ évig MIUI ment rajt). A vele párhuzamosan használt Huawei Y300-at inkább nem firtatnám, a jelenlegi tartalék Redmi 1S-em simán kiváltotta a G700-at a Redmi Note 4 beszerzéséig. Az 1S 1/8-as, Snapi 400-zal! Értelmesen használva, elviselve a korlátait nem volt vele problémám.

A Redmi Note 4 még a Global Stable ROM-mal sem volt döcögős, EU dev-vel meg szárnyal... (mellesleg a Note 4 a 8.5.4.0 ROM-mal már 7.0-ra frissült) Egyszer döcögött, de akkor 47 app-ot frissített a Google Play-ből és vele párhuzamosan töltötte és telepítette a ROM frissítését.
A készülék építési minőségével meg aztán semmi probléma. Egyik kolléga Galaxy S7 EDGE-t, egy másik sima S7-et vett (trémobilos részletre) fura módon a Redmim megtapogatva egyiknek sem a szar minőség volt az első szava. A két vastagon 100+-os telefont kézbefogva és próbálgatva nekem meg nem az jött le, hogy milyen hülye voltm, hogy ezt a döcögős szart vettem.

Úgyhogy ennek a "vacaknak" is meg lehet a felhasználói bázisa. Egy alap HomTom, vagy Doogee helyett simán megvenném. (főnököm kiidegel a DooGee X5 Pro-jával)

Üdv. V. Körte

(#107) forgonati válasza Graphics (#98) üzenetére


forgonati
őstag

Én sem egy az egyben a gyári romra gondoltam higy rárakták hanem portra... Asszem én is xda-n olvastam hogy rárakták, de lehet hogy akkor tényleg tégla lett. My bad, tényleg nem kell valótlant terjeszteni. Bár meg vagyok győződve róla higy előbb-utóbb megoldják, eltérő partíciók ide vagy oda.

Keelah Se'lai!

(#108) joey04 válasza vadkörte (#106) üzenetére


joey04
titán

most én is elkezdhetnék személyeskedni, hogy te élsz "elbaszott" dimenzióban, vagy csak rossz a szemed, ha neked a note 4 nem döcög. de nem teszem, inkább felhívom a figyelmed, hogy minimális döcögés még a csúcskategóriában is van, a tesztek is említik, legyen az samsung, iphone, huawei, bármi. ezen az árszinten jóval több döcögés van, elfogadható módon. ezt tagadni fölösleges.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#109) Castell válasza Wesder (#104) üzenetére


Castell
aktív tag

Egy olyan cég ez, aki nem szól bele ilyen magánügyekbe, hogy ki milyen telefont használ, szép is lenne... Szakmán belül egy partner cég vezérigazgatója egy régi "buta" Nokia-t használ. Erre is mondhatnánk, hogy wtf milyen cég ez, de miért is mondanánk? :)

Az meg enyhe túlzás, hogy gyárilag trójaisak ezek a telefonok. Mert az enyém nem volt az. Persze vannak olyan modellek, amik azok, én is olvastam róluk, de ennyi erővel gondoljuk csak vissza a közelmúlt botrányaira: okostévék kémkedése, facebook, vagy éppen a google...

:)

(#110) TomPack


TomPack
őstag

Sajnálom egy kicsit a Xiaomi-t, valahogy átestek a ló túloldalára. Hetente adják ki az új telefonokat, és valahogy egyikre sem jut elég figyelem, csak úgy összetákolják őket attól függően hogy milyen alkatrészt találnak a raktárban. Most már MIUI-sincs, ami szerintem kiemelte a többi garázsgyártó közül. Valahol a Mi3-Mi4-után szakadt el a cérna. Azóta folyamatosak a minőségi és szoftveres problémák, és én már nem is ajánlom senkinek, nem hiányzik a baj a fejemre.
Több Redmi 3-al, és Note 4-el is sikeresen befürödtem amit ismerősöknek ajánlottam. Besárgulás, pixelhiba, mikrofon problémák, szoftveres anomáliák, térerő -és GPS-vesztés.

(#111) PuMbA válasza TomPack (#110) üzenetére


PuMbA
titán

Pukkanni fog a Xiaomi lufi, ha így folytatják :) Nagyon nehéz egy kínai gyártónak fölérni egy Samsung, HTC, iPhone szintre, mert nincs mögöttük képzett munkaerő és K+F. A hardver jó, mert ahhoz mindenki hozzájut fillérekért, de szoftverben mérföldekre vannak a nagyoktól és ahogy látom eszük ágában sincs erősíteni rajta, csak a hardvert tolják orrba-szájba.

[ Szerkesztve ]

(#112) Graphics válasza PuMbA (#111) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem valahogy jól muzsikál ez a szoftver.

Semmi más rendszert nem tudnék mobilon használni. A stock csak tuningolva lenne jó.

Nekem out of box a hardver és a szoftver így együtt.

A Xiaomi lufi már egyszer pukkant. Most nyitottak a nemzetközi piacra viszont.

Mondjuk meredek kijelenteni, hogy a szoftverrel nem foglalkoznak és hogy nincs K+F

@Tompack: Mi az , hogy nincs MIUI? Akkor mi van rajta?

Hetente adják ki, mivel évente cserélik a palettát . Nem egyszerre adnak ki mindent. Vagy a Samsung így teszi? Ja ők nem mindig tolják a médiában... ?

Ha nem lennének hírek a Xiaomiról , nem is tudnál ezekről

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#113) ollie válasza Castell (#109) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, joga van beleszólni a cégnek, amennyiben rákapcsolódhatsz vele céges hálózatra és/vagy céges levelezést is intézhetsz róla.

***

(#114) Elementh válasza TomPack (#110) üzenetére


Elementh
aktív tag

Évi 60-70 milliós telefongyártó garázs?

(#115) Castell válasza ollie (#113) üzenetére


Castell
aktív tag

Általánosságban nem a nasa-ról, a google-ről vagy nem egy magyar szervről beszélünk, mert ott biztos, hogy ez van.

(#116) PuMbA válasza Graphics (#112) üzenetére


PuMbA
titán

A szoftver jól muzsikál a legtöbb esetben, néhány esetben meg fogom a fejem, hogy hogy lehet ennyire rosszat csinálni :)

Például vettem egy kamera alkalmazást Google Play-ről és hiába kapcsolom ki benne a Zárhangot, akkor is Zárhangot ad ki a telefont, mert bele van heggesztve a rendszerbe. Ha a gyári kamera alkalmazásba bemegyek és ki-be kapcsolom a Zárhangot, akkor elnémul ezen megvett kamera alkalmazás is, de csak újraindításig. Na ebből látszik, hogy egy összehányt rendszer, mert más telefonokon simán működik az alkalmazás saját Zárhang állítója.

[ Szerkesztve ]

(#117) Graphics válasza PuMbA (#116) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Értem, mivel mások a szubjektív dolgok, így ezzel én nem szembesültem :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#118) OberMotz válasza DonaldJames (#76) üzenetére


OberMotz
aktív tag

50 hüvelykes TV-n full hd? Hogy lehet arra ránézni? Nem bírom megérteni mit kell ezen rugózni annyit. Biztos "szőrösebb" a képe mint egy qhd-s / retina kijelzőnek de ezt max. akkor veszed észre ha direkt erre gúvasztod a szemedet. Nekem még mindig az a meglátásom, hogy a felbontást csak a gyártók srófolják felfelé az új eladások "drájvolása" miatt, gyakorlati haszna ekkora méretben egy qhd / full hd kijelzőnek nem túl sok van.

(#119) Potrien


Potrien
senior tag

Ma megjött a kisfiamnak rendelt telefon az eustocktól (ezúton is köszönöm nekik :R ).
Segítettem neki belakni.
Ezt a telefont valahogyan nagyon eltalálták már megint, azt kell hogy mondjam.
A rendszer feltünően fürge,pattogós,akadással nem találkoztam.
Azt kell mondjam, minden tekintetben felülmúlta a várakozásaimat.
A párom A1- ével hasonlítottuk össze, pl youtube videó lejátszást, és még a képe is gyönyörű, fényereje még kissé nagyobb is mint az A1-é!
Az A1 nagyobb felbontását észre lehet venni ha direkt nézzük,de a mindennapokban elhanyagolható a különbség.
Hangszóró kb ugyanazt tudja mint az A1- tehát kellően hangos elég jól szól.
A1-hez volt itthon tartalék tok, méretre pont jó, gombok,töltö csati ugyanott van.(amig meg nem jön a hozzá rendelt tok kinából addig tök jó lesz ez is)
Akkuja nagyon jól bírja, több órás nyúzással, telepítéssel ,piszkálással 86%-ra merült.
Nézegettem a nyöszörgést amit a tesztben írtak, de ez egyben van teljesen, nem nyöszörög, nagyjából a redmi 2 feelingjét adja merevségben, a kivitele viszont hibátlan az árához viszonyítva (pl a note 3 special editionnál, sokkal szebben, elegánsabban néz ki)
Kamerája nagyon jó lett, még szobai megvilágításban is nagyon jó képeket lőttünk vele.
Egy szó mint száz ezért az árért nagyon, nagyon jó vétel volt, nekem Op+3-van és még ahoz képest is meglepett.
Este kisfiam nagyon büszkén eltette, látszik,hogy nagyon tetszik neki az iphone 4s-után.
Ha valaki gondolkodik a megvételén bátran ajánlom.
Átlag felhasználásnál, nem fog a gyengébb hardverből semmit sem észrevenni, hacsak azt nem, hogy roppant kevés a fogyasztása!
Szerintem a Xiaomi megint megcsinállta, én minden esetre köszönöm nekik. :R :R :C

(#120) szetcsuszott válasza AxBattler (#66) üzenetére


szetcsuszott
aktív tag

Öööö..lehet én vagyok hülye hozzá, de note4-em van, és:
android verzió 7.0NRD9M
Miui verzióGlobal 8.5.8.0
szóval ez elvileg akkor már 7-es androidon alapul, nem? :F

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#121) Graphics válasza AxBattler (#66) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Utóbbin van 7 -es droid :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#122) AxBattler


AxBattler
félisten

Igen, közben rájöttem, hogy azon már a 7-es hasít... de 4X-re még nincs?
Igazából a 4X utódja kellene...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#123) kzs


kzs
tag

Van ebben a telefonban miui LITE Mode? (idösebb, telefonokhoz kevésbé értö személyeknek jobb)

(#124) pataig


pataig
tag

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék azoktól akik ilyen készüléket használnak .
Kinéztem a 14 éves lányomnak Karácsonyra.
A kérdésem: a mindennapi használatban mennyire elég a 2Gb memória? Mennyire jól optimalizált rajta a Miui?
Nyilván facebook, messenger, viber, instagram, telefonálás, egy egy kisebb játék amit elsősorban használna a készüléken. Erre elegendő ez a hardver, vagy kellene már egy 3Gb-s verziót keresnem?
Akkumulátor mennyire bírja?
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#125) Graphics válasza pataig (#124) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Párom használja a Redmi 4A-t, ami ugyanez a készülék, csak 5"-ban.

Aksi: Amennyit használja, tehát, ha egésznap nyomkodja ez is lemerül majd.
A többi dolgot bírni fogja.

14 évesnek tökéletesen megfelel, max ha esetleg szántok rá többet, és nem kell 5,5-es telefon, akkor most akciós a Redmi 4X

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#126) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Sziasztok

A WIFIvel kinek milyen tapasztalata van?
Após ma kapta meg a note 5a-t de a konyhában olyan gyenge a wifije a telefonnak, hogy bejelentkezni se sikerült rá. Mellette a Mi A1nek 2-3 vanalas erőssége volt.
Ez hol 1 csíkkal látta hol egyáltalán nem.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#127) sakraphad válasza PuMbA (#111) üzenetére


sakraphad
kezdő

hat nem tudom.. mostansag kiprobaltam egy ket androidos telefont. de nekem egyikse jott be, kivetel a Xiaomi meg talan a Huawei. Samsung, Lg, Sony nekem valahogy nem all kezre. sot, rengeteg tok sok felesleges funkciot is latok a szoftverukben.. amivel elszorakozik az ember 1-2 hetig, de utana ugyan arra hasznalja a telefont, mint eddig az ember. persze lehet nekem azert a MIUI a favorit, mert foleg iPhone-os voltam. de a Note 4-en a MIUI baromira optimalizalt es smooth. el se tudnek mast kepzelni magamnak andorid fronton. meg a stock-ot se.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 4 (4/64) + Mi Band 2 | LineageOS 14.1

(#128) buca84


buca84
őstag

Ha valaki használ kijelzővédő fóliát, akkor milyet és honnan rendelte rá? :R

(#129) kisza25 válasza buca84 (#128) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Azt azért tökre nem értem, hogy annak a matt fóliával ami rajta volt mi értelme, ennyiből rakhattak volna rá valami használhatót is
PowerBuldog: nekem mindenhol megy ahol a többi teló

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#130) vadkörte válasza kisza25 (#129) üzenetére


vadkörte
addikt

Mert az a matt izé nem tartós védelem céljából van rajt, csak a szállítás miatti kissebb sérülésektől véd. :)

Üdv. V. Körte

(#131) kisza25 válasza vadkörte (#130) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Tudom, és értem, de vajon hány fillér lett volna, hogy tartós fólia legyen rajta, még a 25k homtomra is sikerült rakniuk, mondjuk ez egy sokkal jobb telefon :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#132) vadkörte válasza kisza25 (#131) üzenetére


vadkörte
addikt

Lehetne vagy 5 cent. Nagy tételben még annyi sem. :DDD
Én a Note 4-re üveget vettem. Ha elérhető leenne rá TISZTESSÉGES fólia az ment volna rá. A hajlított kijelzőperem miatt nem fekszik fel rendesen az üveg, így sokat nem is ér. 2 hét után a közepe magától elrepedt egy ~0,5cm-es területen. Nem vág, de zavar. A tok a bal alsó peremet letörte, ami leesni nem tud, mert védi a tok meg a ragasztó, de ZAVAR! A napokban valami bizbasz nekinyomódott a peremnek. Szerintem a kocsikulcs volt a zsebemben. Hát nem letört belőle egy darabot... :W

Üdv. V. Körte

(#133) PowerBuldog válasza kisza25 (#129) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Hétfőn vissza küldtök 72 órán belüli meghibásodással. Remélem amit küldenek helyette jó lesz.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#134) kisza25 válasza vadkörte (#132) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ilyen könnyen sérül? :Y

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#135) vadkörte válasza kisza25 (#134) üzenetére


vadkörte
addikt

Lehet, hogy csak én fogtam ki egy hétfői példányt, de nekem ritka nagy csalódás... Arról nem is beszélve, hogy mágnesként gyűjti a zsírt. Edzett üvegnek írták, de ennél még egy mikroszkóp tárgylemeze is ellenállóbb...
1x már megfogadtam, hogy üveget nem veszek. Erre megint besétálok a málnásba. :(((

Üdv. V. Körte

(#136) kisza25 válasza vadkörte (#135) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nekem ez a 3.redmi, mindegyik üveggel, de egyiknek sem lett baja, még karc sem lett rajtuk, pedig tokot sem használok
A redmi 1s is karcmentes volt idén nyárig, akkor a 10hónapos fiam megreptette a betonon.
3s volt 10hónapig, azon sem volt egy karc sem.
Pedig nekem munkához kell a telefon, 1 dologra figyelek, abban a zsebemben ahová a telefont rakom, nem rakok mást. Így tok nélkül is karcmentes maradt
Mondjuk ezzel az 5,5"-al csökken a merevség és a műanyag ház sem éppen előnyös

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#137) vadkörte válasza kisza25 (#136) üzenetére


vadkörte
addikt

Ácsi! Én a kijelzővédő üvegről beszéltem, nem a telefonról! :DDD Azon egy deka karc sincs.

Üdv. V. Körte

(#138) kisza25 válasza vadkörte (#137) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Vagy úgy:P de ez gorilla 3 minek rá védő?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#139) vadkörte válasza kisza25 (#138) üzenetére


vadkörte
addikt

Mivel Note4-em van nem 5, annál meg nem írták sehol az üvege típusát, így vettem rá... :P

Üdv. V. Körte

(#140) kisza25 válasza vadkörte (#139) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én úgy vagyok vele, hogy veszek egy telefont, mert tetszik, akkor nem rakom tokba+ védőfólia, meg üveg, meg minden, mert az egész az értelmét veszíti el, veszek egy olcsó telefont és annyit ráköltök, hogy vehettem volna egy drágábbat:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#141) #65577472 válasza kisza25 (#140) üzenetére


#65577472
törölt tag

Dettó. Erre én sem teszek tokot és fóliát, mert az ára végett nem féltem. Céges telefon lesz belőle, ha majd egy drágább modellre beruházok, utána már végképp nem fog érdekelni, ha megkarcolódik a hátlapja, stb. Ettől függetlenül vigyázok rá, semmit sem teszek a zsebembe a telefon mellé.

(#142) helixP válasza kisza25 (#138) üzenetére


helixP
nagyúr

Mert mindig lesz keményebb anyag mint a kijelző, és nem a kulcs az, hanem a por. Nem lehet rendesen megvédeni sajnos egyik kijelzőt sem, amíg nem gyémántból lesznek :)

Most jött meg a 2/16-os az Eustocktól, nagyon rendben van ennyiért! Kijelző, anyagok, baromira ott van, Note 4-gyel összehasonlítva sem vészes egyáltalán!

(#143) kisza25 válasza helixP (#142) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ja nekem is kellemes csalódás, átmenetileg egy homtom h16 pro-t használtam, szerencsére meghibásodott, nagy baj nem volt vele, de ez a note 5a ég és Föld.
Pedig 6eFt-al drágább(jelenleg 4eFt-al) korábban egy redmi 3s is volt, nem érzem akkora visszalépésnek, nekem kell az 5,5" erre már 1x a7000-el rájöttem, de próbáltam 5"-ra visszaállni, de hülyeség volt.

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#144) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Most vennék Xiaomi-t, de nem tudom eldönteni, hogy melyiket.
Note 5A Prime gyengébb hardverben és kielzőben, mint a Note 4, viszont valamivel olcsóbb (lesz, ha megjelenik), és lehet SD kártyát tenni a 2 SIM mellé... ezért felmerült, hogy inkább ilyet vennék.

Szerintetek megéri várni a Prime modellre, vagy a Note 4-es sokkal jobb?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#145) helixP válasza AxBattler (#144) üzenetére


helixP
nagyúr

A Note 4 sokkal jobb (egy sima N5A és egy N4 it van előttem). Ahogy írtad, proci, kijelző + akksi, kamera, audio, felhasznált anyagok. És ha kijön a Prime, nem lesz sokkal olcsóbb, mint most egy Note 4.

Kérdés mi lenne a fő felhasználási mód?

[ Szerkesztve ]

(#146) AxBattler válasza helixP (#145) üzenetére


AxBattler
félisten

Telefon, net, ebook, doksik (1080p jól jön), zenehallgatás, sorozatnézés, néha navigáció.
Természetesen most csak a Prime-ra gondoltam, bár a sima Note 5A sem tűnik rossznak a visszajelzések alapján...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#147) Bukk900 válasza AxBattler (#144) üzenetére


Bukk900
őstag

Én is ezeket nézegettem, 1500Ft a különbség, itt van mindkettő készleten. [link] [link] Szerintem a sima Note 5A és a Note 4 éri meg. Hacsak, nem fotózod sokat magad! :D

(#148) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Eustockon akció van, 29990 Ft-ért meg lehet venni, EU-s adószámmal meg úgy láttam, hogy 24500 FT kb.

Ennyiért tuti karácsonyi ajándék :C

@Bukk900: Xiaomishopból vett most valaki telefont, és küldtek neki egy kínai töltős verziót... :D Totál megérte...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#149) AxBattler válasza Bukk900 (#147) üzenetére


AxBattler
félisten

Igen, a Prime-ot még csak itt láttam én is, így még valóban nem éri meg, de ha elterjed és lemegy az ára 40k HUF-ra, akkor jó lehet.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#150) Graphics válasza AxBattler (#149) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És az sem biztos, hogy Global verzióst árulnak...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.