Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Inkább lenne kicsit drágább, de 5.5 inchen 720p.. :o Ezen kívül nehéz beleköltni (de csak az árazás miatt).

[ Szerkesztve ]

(#2) Wesder


Wesder
félisten

A Redmi 5A meg fèm házat kapott...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) szupermacs


szupermacs
veterán

720p ekkora kijelzőn. Már megint itt bukik el egy aránylag jó telefon.

(#4) atike


atike
nagyúr

Ismét jó ajánlat ha az árához nézzük. Példát vehetne a többi gyártó...

(#5) ollie


ollie
MODERÁTOR

Srácok, mit szeretnétek ennyi pénzért? fHD-hoz már kevés lenne a 425 akkor már nem csak pár ezressel lenne drágább. Sőt akkor már miért nem fémház, meg 3/32 ram/rom? Aztán máris az 50-60k-s ársávban vagyunk.

***

(#6) AxBattler


AxBattler
félisten

Nem rossz, lehet hogy a Prime változat lesz az én telefonom... bár igazából a Redmi 4X utódjára várnék. Arról lehet tudni valamit?

(#5) ollie
+1, tipikusan nem tudják a helyén kezelni. EUstock-on most 32.9k HUF.
Ennyiért mi az fenét akarnak még? :F

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#7) ghiottone válasza AxBattler (#6) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ennyiért szerintem nem lehet belekötni. 40 ezerig amúgy is Xiaomikat szoktam ajánlani ismerősöknek, legalább bővült a választék.
Ami viszont nem tetszik: "szabad ég alatt 2-3 percen belül talál jelet offline" - ez szerintem sok.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#8) Graphics válasza Wesder (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az egy új modell, ez pedig egy 4A Note valójában

Fém ház, vagy egy fém lap nem mindegy.... Utóbbi a Redmiknél jellemző, de attóll még nincs fémházuk

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ennyiért ez egy korrekt készülék, melléraktam a Note 4-esem, és a kijelző is korrekt.

33 ezer forint, ennyiért egy működő telefont nem adnak egyik szolgáltatónál sem.

Ez pedig korrektül üzemel, teszi a dolgát. Fogjuk fel egy jól sikerült Redmi Note 1 Remake-nek, mert annak tekinthető.

Olcsón , jót.

Viszont fórumtársak, kezeljük már helyén a dolgokat. 33-ért ne FullHD-s 8 magos cuccot várjunk.. Dobni rá 15 ezret, és akkor ott a Note 4...

Mindig van jobb, ha lóvét is teszel mellé.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) Graphics válasza Wesder (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Redmi 5A nem kapott fémházat.

Sima műanyag, mint a 4A. Honnan vetted a fémet?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) PuMbA


PuMbA
titán

A videó alatti borzalmas hangra még mindig nincs megoldás az összes Xiaomi telefon esetén. Ez probléma még a 150-200k-s Xiaomi Mi Mix 2-ben is megvan...a szoftveres csapatot kéne bővíteni nem ötszáz ugyanolyan telefont legyártani.

[ Szerkesztve ]

(#13) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ennyiért ez szerintem tök jó, de a Prime fényében (nem tudom mennyivel drágább az) nem sok értelmét látom a sima 5A-nak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) Graphics válasza #20749568 (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Olvasd el újra a tesztet, talán az első oldal tetején már ott is van minden.

"Ez utóbbinak egyik ékes példája a Redmi Note 5A, ami nyár legvégén mutatkozott be, mostanra pedig már az Eustock raktáráig is eljutottak a nemzetközi verziók, így 33 000 forintért, EU-s töltővel és végleges, nemzetközi szoftverrel lehet új Redmi-phabletet venni."

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) Luck Dragon

Teljesen korrekt tudása van ezért az árért. Én már azt várom mikor jelenik meg a 4X utódja:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) Hallosz


Hallosz
senior tag

Komolyan kell venni ezeket a gyártókat. Úgy tűnik felzárkóztak, és tényezőkké váltak.
Sokaknak nem (annyira) lényeges a felbontás, így lehet rá a kereslet.

Mert lakni, muszáj.

(#17) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Akinek olcsón kell működő nagykijelzős telefon, az tuti ezt fogja választani :) Bár 435-tel kicsit használhatóbb lett volna.

Finn the human

(#18) Wesder válasza Graphics (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, tèvedtem.
Valamièrt fèm hátlapra emlèkeztem, de szintèn műanyag.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

"Az viszont továbbra sem ad okot örömre, hogy a háttérvilágítást kihagyják a gombok mögül a Redmiknél."

Redmi Note 4?

[ Szerkesztve ]

(#20) Graphics válasza cezarlacrone (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Redmi-t írt, nem Redmi Note-ot :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) johnny500


johnny500
tag

Áh ennyi pénzért felróni a gyors töltés meg az ujjlenyomat olvasó hiányát? Teljesen jó ez a telefon ennyiért. Még a gomb háttér világítás csak-csak bár én elvagyok nélküle és észre se veszem hiányát.

A felbontás is bővel elég, 5 colon sem látok különbséget pedig előtte full hd-m volt.

[ Szerkesztve ]

(#22) cezarlacrone válasza Graphics (#20) üzenetére


cezarlacrone
aktív tag

Mintha csak reggel 5 óra lenne. :)

(#23) Jhonny06 válasza Hallosz (#16) üzenetére


Jhonny06
veterán

"Úgy tűnik felzárkóztak, és tényezőkké váltak."

Felzárkóztak? LOL, már éve óta elég komoly szereplői a piacnak.

(#24) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Erről portolhatnák a nougatot Redmi 4A-ra is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#26) aelod válasza johnny500 (#21) üzenetére


aelod
veterán

Itt 30-ért full HD, 3/32, 8 magos, ujjlenyomat olvasós, szuper kamera telefont várnak nem tudtad? :DDD

Nincs ezzel a készülékkel semmi probléma. Tudni kell, hogy ezt mire lehet és mire nem lehet használni. Ennyi. Aki jobbat akar az nézzen az ár duplájáért konkurenst.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#27) Jassz


Jassz
tag

Lehet, hogy egyedül vagyok vele, de mivel nekem jobban tetszik a Redmi széria mint az Mi.
Pont az a bajom vele hogy valahogy mindegyik túl olcsó akar lenni. Legyen belőle 100e ft.-os készülék és férjen bele egy rendes 4k képes kamera. Esetleg víz és porállóság.

(#28) mQWeXgsf válasza PuMbA (#11) üzenetére


mQWeXgsf
aktív tag

Ez tényleg hihetetlen, szinte hetente frissítik a MIUI-t ilyen-olyan haszontalan baromsággal, de a komoly/alapvetõ problémával nem foglalkoznak. Ez a videóhang átok by xiaomi simán távol tarthat potenciális vásárlókat is.

(#29) ollie válasza Jassz (#27) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez még mindig a 100k feletti készülékek kiváltsága. Mármint a vízállóság és a jó 4k kamera együtt. De eleve nem kapsz vízálló készüléket 100k alatt (na jó, mostanra már lejjebb ment a Galaxy A5 és A3 ára, de az A5 pl. 140-en kezdett). A jó kamera meg általában 200 körül kezdődik, hacsak nem veszel 1-2 éves modellt.

***

(#30) Graphics válasza mQWeXgsf (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tévedés, CSAK a fejlesztői ROM-ok frissülnek hetente.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

2.5D-s az üveg?

(#32) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

"Az viszont továbbra sem ad okot örömre, hogy a háttérvilágítást kihagyják a gombok mögül a Redmiknél."

Note-okban eddig mindig maradektalanul megvolt a kapacitiv gombok vilagitasa. Ez az elso Note, amiben nincs...
De javitsatok ki, ha tevedek. :)

-

(#33) mQWeXgsf válasza Graphics (#30) üzenetére


mQWeXgsf
aktív tag

Ezért írtam, hogy "szinte". A lényeg, hogy ilyen hibával ki sem szabadna adnia a telefonjait a cégnek. + a 2GB ram Xiaomi-éknál elég csalóka mert még a márka 3-4 GB ram-os telefonjait is a miui botrányos memóriakezelése jellemzi.

(#34) GoldhandRent válasza Graphics (#20) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Szerintem sem jo ez a megfogalmazas igy, kene oda egy " mint a Redmiknel "

-

(#35) Graphics válasza pauliboy23 (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Nem rossz ennyiért. Jönnek a feketek pénteki napok, karácsonyi roham, és az ára akár 25e ft is lehetne, így már mehet az ajándék dobozba :)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#37) Graphics válasza FireFox1996 (#36) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

100 dollár a kinti ára, nem fog leesni 25 ezerre.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

De az eustockon az van írva.

(#39) Graphics válasza pauliboy23 (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elírás, ez biztos :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) pauliboy23 válasza Graphics (#39) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Attól függetlenül tettszik.

(#41) moleculez válasza ollie (#5) üzenetére


moleculez
veterán

Pontosan! Abszolút használhatónak minősül. Helyén kell kezelni, mert van neki helye.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#42) forgonati


forgonati
őstag

Ez a ház recsegés biztosan nem egyedi hiba? Mert néztem több tesztet is róla és sehol sem emelték ki hogy szar lenne az összeszerelés. Amúgy meg ennyi pénzért "it's a go". Fém ház kell? Nagyobb teljesítmény, esetleg FHD kijelző? Akkor rá lehet menni a fos Dugi, Umi, Vkworld és hasonlókra, ott lehet talán találni olyan modellt amiben nagyobb felbontású a panel, aztán lehet álmodni a használható kameráról, épkézláb garanciáról vagy a szoftvertámogatásról.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#43) Soybex válasza #20749568 (#12) üzenetére


Soybex
őstag

33k poton pénzért :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#44) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Ebben az átkategóriában nem igazán van jobb ajánlat szerintem. 1/8 lenovok, huawei, stb van olcsóbban de az olyan is. Dooggee X5 es homtom ht17pro olcsóbb, de akkor is inkább ez. Szerintem veszek is egyet, a huawei-m meg megy az apróra.

(#45) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Hát a videónál a hangon jót vidultam! :) Mintha Dart Vader filmezett volna.... Miért kell ezeknek mindent elb@szni? :(

[ Szerkesztve ]

(#46) PuMbA válasza Graphics (#30) üzenetére


PuMbA
titán

De még mindig nem javították ki. MIUI fórumokon minimum 1000 topik van már róla; több, mint egy éve írogatják állandóan, hogy bődületesen rossz és még el sem ismerik a hibát :) Bezzeg a MIUI 9-cel, ahol egy GUI elem már más színű lesz és hasonló hülyeségekkel tudnak foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

(#47) boncser válasza metalstorm (#45) üzenetére


boncser
aktív tag

Lehet hogy valami effekt bekapcsolva maradt :D
Hát nem hiába, olcsó húsnak.....

(#48) Graphics válasza metalstorm (#45) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mindent?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#49) darvinya


darvinya
titán

Inkább Redmi 4X, mint ezt a vacakot.
És még olcsóbb is Redmi 4X.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#50) joey04


joey04
titán

Hát a szoftveres/hardveres oldal leírásánál látszik, hogy ez bizony kevés. Nem ezért a pénzért kevés, hanem a normális használathoz kevés. Szerintem nem jó vétel ennyi pénzért sem, mert az rendben van, hogy ennyiért máshol nem kapni ilyen vasat, de ez a vas is kevés. 65-80k között lehet kapni értelmes kínait, 120k körül pedig rendes márkát. És még azok is brutál sok kompromisszummal járnak, de azokkal már nem kínszenvedés a napi használat. Ez alatt sajnos tényleg csak az vegyen telefont, aki nagyon meg van szorulva.

Ilyen az, amikor az ember túlzott elvárásokkal közelít meg egy terméket

hát igen, ide vezet az, amikor a fanok nem csak a fórumon, de a való életben is elültetik a gondolatot az emberek fejében, hogy "fölösleges drága készüléket venni, mert ez is tud mindent, csak fél másodperccel lassabban nyílnak meg az appok"...

Ami gáz ilyen ár mellett is az az anyagminőség. A 2gb ram meg brutál kevés miui alá, én használtam 3, illetve most 4gb-os xiaomi (miui) telefont, és a mostani van TALÁN azon a szinten, mint a korábban használt szintén 2gb rammal szerelt androidos telefonom. Mindezt úgy, hogy a szokásos hákolást elvégeztem most a 4gb-os telefonon is.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.