Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:29:55

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A2 Lite (kódnév: daisy) topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Nálam értesítések hibátlanok (gmail, viber, messenger), telefonálás tegnap is szarakodott, nincs térerő szöveggel...

(#752) gzbotii válasza gzbotii (#744) üzenetére


gzbotii
veterán

Tegnap letöröltem a FB appot, miután kétszer is 20-22 óra készenlét (5 óra SoT) utan 15%-on volt az aku.
Most 18 óra készenlét és 2 óra SoT mellett 75%.

Amire én használom, jó a FB Lite is, sőt, böngészőből is :U

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#753) nobela válasza Jenka (#748) üzenetére


nobela
senior tag

Teljesen nyilvánvaló hogy nem a Gmail app a hibás, hiszen mint ahogy írtam is más értesítésekkel is ugyanez a helyzet.

Még a saját naptár értesítéseket is képes 4-5 perc késéssel (vagy csak a kijelző bekapcsolásakor) megjeleníteni.

Egyértelmű rendszer szintű probléma.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#754) nobela válasza CoolBoy323 (#751) üzenetére


nobela
senior tag

Na akkor eldönthetjük hogy telefonálni akarunk vagy emailezni.

A kettő együtt (ezen a telefonon) nem megy :DDD

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#755) CoolBoy323 válasza nobela (#754) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Jogos!

Elcserélném mailezni tudó telóm, telefonálni tudóra.

(#756) nobela válasza CoolBoy323 (#755) üzenetére


nobela
senior tag

:DD

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#757) ivopapus


ivopapus
tag

Nálam minden rendben. Úgy működik, ahogy kell.

(#758) telefon6310


telefon6310
tag

Sziasztok! Sajna nem találtam a kommentek között. Valakinek van tuti tippje a kamera beállításra vonatkozóan? Mert rirka szar kékepet csinálok. Olyanokra gondolok, mint élesség, kontraszt, szépítés, stb stb. Miket érdemes használni és milyen értékeket érdemes beállítani a gyári szoftverben?

(#759) nobela válasza ivopapus (#757) üzenetére


nobela
senior tag

Köszönjük Emese :D

Amúgy napi hány emailt kapsz, hány accountot használsz? Illetve átlagosan hány naptár értesítésed van naponta?

Mert ha esetleg csak egy-kettő, akkor lehet hogy észre sem veszed a problémát :F

Én két accountra kapok napi 30-40 emailt, plusz van 6-8 naptár értesítésem naponta. Na itt már rendesen feltűnik ha ezek közül pár esetben elcsúsznak az értesítések... Kevesebbnél lehet hogy nekem sem lenne feltűnő.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#760) ivopapus válasza nobela (#759) üzenetére


ivopapus
tag

Mivel csak a telefont használom mindenre, így képzeld, egész nap kapom az értesítéseket. Nem csak e-mail, hanem minden más. Fax,vezetékes és mobil telefon, szerver push értesítések...
Hidd el, ha bajom lenne vele, már cseréltem volna.

(#761) flash-


flash-
veterán

sziasztok,

szerintetek ennek a telefonnak a kamerája jobb mint a huawei p10 lite é?
és az előlapi kamerája?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#762) nobela válasza ivopapus (#760) üzenetére


nobela
senior tag

Ennek nem örülök :)

Mármint nem annak hogy neked működik, hanem annak hogy így még nehezebb kiszűrni hogy mi okozza a problémát.

Mert probléma az van, és sajnos nagyon komoly :(((

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#763) Dr.NX válasza nobela (#762) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nem merült még fel az az opció, hogy kicseréled egy másikra?

Elfogadom a sütiket.

(#764) nobela válasza Dr.NX (#763) üzenetére


nobela
senior tag

Mivel ez nyilvánvalóan szoftveres probléma ezért nem vihetem vissza, mert kiröhögnek.

A másfél hónapos telefonomat meg nem fogom eladni jókora buktával hogy vegyek valami mást...

Egyelőre várok, bízom benne hogy talán a Pie hoz valami változást (bár elég kicsi az esélye) :(

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#765) gyarmatinic


gyarmatinic
tag

Üdv!
Új vagyok még Android One téren, navi gombokat lehet cserélni root nélkül? :)

Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#766) CoolBoy323 válasza gyarmatinic (#765) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Custom Navigation Bar

(#767) rin33 válasza nobela (#764) üzenetére


rin33
senior tag

Olyat nem tapasztaltál, hogy egyes netes tartalmak beakadnak míg a többi működik? Pl. egy Whatsapp üzenetet soká küld el vagy beakad pl a facebook de mást gyorsan tölt be. Lehet hogy nem a telefon hibája, de Pixel Experience alatt jobb volt.

(#768) Kicsit Bob


Kicsit Bob
csendes tag

Sziasztok!
Haldokló Redmi 4x helyére keresek új társat! A Meizu Pro 7 mellett még, a Mi A2 mozgatta meg a fantáziámat. Véleményetek, tapasztalatotok alapján melyik készüléket ajánlanátok, azonos ár mellett?

(#769) gzbotii válasza Kicsit Bob (#768) üzenetére


gzbotii
veterán

Az Mi A2 Lite topic. A2 egy másik készülék.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#770) Kicsit Bob válasza gzbotii (#769) üzenetére


Kicsit Bob
csendes tag

Természetesen a Mi A2 Litera gondoltam, ha az A2 is 60k lenne, nem nagyon töprengenék. 😏

(#771) nobela válasza rin33 (#767) üzenetére


nobela
senior tag

Nem, semmi gond a nettel. 4G-n és wifin is hibátlanul megy.

Viszont kikapcsolt kijelző mellett néha mintha "lecsatlakozna" a netről, valószínűleg ezért nem jönnek meg a push értesítések csak a kijelző bekapcsolása után.

De a hiba megfoghatatlan mert csak néha jelentkezik, máskor meg azonnal, vagy pár percen belül jönnek az értesítések... :((

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#772) MurdR válasza Kicsit Bob (#770) üzenetére


MurdR
veterán

65k az A2, nincs nagy különbség az ár tekintetében. Max egy tizes.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#773) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Láttátok?

Az EU Stocknál már van Mi A2 Lite 3/32-es verzióban is 50 ezerért. Az összes többi tulajdonságban pedig megegyezik a 4/64-es verzióéval.

Sőt! A Mi A2 Lite 3/32-es verzióban már van kék színben, míg a 4/64-es verzió pedig már arany színben is elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#774) gzbotii válasza Wallenberg (#773) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem kék 3/32-m van, két hónapja vettem - Turbado. Akkor 54 volt.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#775) artid válasza Wallenberg (#773) üzenetére


artid
aktív tag

Mi store Lurdy:
3/32 GB 👉👉 54 900 forint
4/64 GB 👉👉 64 900 forint!

Mindhárom színben: kék, fekete, arany...

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#776) TCr


TCr
veterán

Sziasztok!

Szeretném lecserelélni a Huawei P8 Lite telefonom és a véleményeteket szeretném kérni.
Melyik telefont vásároljam a kettő közül?
Pro és kontra?

A1, vagy A2 Lite (3 / 32)?

[ Szerkesztve ]

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#777) Arween


Arween
senior tag

Üdv,nálunk is landolt Gearbestről egy ilyen telefon :)
A duplakopp ébresztést hiába is keresem jól gondolom ugye?
+hogy lehet beállítani hogy képernyővédőn állandóan mutassa az időt esetleg értesítéseket?

(#778) vegyszer válasza Arween (#777) üzenetére


vegyszer
addikt

Ez nem Samsung, és nem amoled. Nem kéne erőltetni ezt az óra kérdést...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#779) Krapulax76 válasza nobela (#771) üzenetére


Krapulax76
tag

Érdekes módon, idáig nem voltak késő üzenetek, de kb. 1 hete nálam is felbukkant ez a probléma. Nem minden, de valami előfordul, hogy késik... Instagram, Gmail, de pl. Gmail-ben hozzáadott Microsoft fiók mindig hamarabb jön, mint a PC-re.

iPhone 15 Pro Max

(#780) gyarmatinic válasza CoolBoy323 (#766) üzenetére


gyarmatinic
tag

Köszi!
Működik :D

Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#781) Arween válasza vegyszer (#778) üzenetére


Arween
senior tag

okés de amikor töltöm akkor mutatja,tehát tudja,de nekem akkor is kellene ha nem töltöm :)

(#782) Misi61


Misi61
tag

Sziasztok. Ha 2 simet teszek a telóba akkor hogy lehet köztük váltani?

(#783) calamites válasza Arween (#781) üzenetére


calamites
őstag

Beállítások - megjelenítés - speciális - képernyővédő.

Talán ez.

(#784) karesz81 válasza Kicsit Bob (#768) üzenetére


karesz81
tag

Szia,

nekem mindkettő volt, de a pro 7 nagyon nem jött be, 1 hónap után eladtam.
A pro 7-nek nagyon jó a kamerája az árához képest, és jópofa a hátsó kijelző, de az oprendszere szerintem rossz.
Gyorsan merül, és nagyon agresszíven lövi ki a háttérben futó alklamazásokat, akkor is, ha azok engedélyezve vannak.
Nekem az amoled sem jött be, de ez egyéni nyilván.

A lite viszont nagyon jó. Stabil, firss, gyors, és simán bírja két napig átlag használattal.
Csak kamerában gyengébb..

(#785) Som@


Som@
őstag

Én egy Redmi note 4 után kerestem másik készüléket. Hasonló tudással. (Tropára tört amaz)
Ez a készülék még elfogadható árú és méretű.
Abszolút meg vagyok vele elégedve.
Csak ajánlani tudom. Android One kicsit butább a másikon lévő custom romokhoz képest.
Egyedül a dupla koppos ébresztő hiányzik.

4/64s van az eustocktól.

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#786) gzbotii


gzbotii
veterán

Nektek mennyire karcolodik a külseje? Én még egy Nilkin tokban hordom, de éget a vágy, hogy csupaszon (mint eddig minden telefonom) :D
Közben meg asszonypajtasnak is megjött ma az pezsgő színű 3/32 :)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#787) nobela válasza gzbotii (#786) üzenetére


nobela
senior tag

Én is nudista vagyok :D

Eddig semmi karc, de mondjuk én tudok is vigyázni rá, az előző telefonom majdnem 4 év után is szinte újszerű. Pedig használom rendesen, csak odafigyelek rá :)

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#788) flash- válasza karesz81 (#784) üzenetére


flash-
veterán

kamerába hol helyezkedik el?
nekem most p10 lite van, nem akarok lejjebb menni kamera minőségben....

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#789) nobela válasza flash- (#788) üzenetére


nobela
senior tag

Nem akarok senkit megbántani, de úgy fogalmaznék hogy "nem túl jó" a kamerája...

A P10 egész biztosan porig alázza, a P10 Lite-ot nem ismerem, de azért esélyes hogy az is jobb.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#790) Krapulax76 válasza flash- (#788) üzenetére


Krapulax76
tag

Én úgy látom, nappali fénynél talán picivel jobb, de amint kevés a fény, a P10 Lite jobb..

[Itt hasonlitsd össze]

iPhone 15 Pro Max

(#791) Reignman


Reignman
aktív tag

Úgy néz ki, a novemberi frissítés megoldotta végre valahára a proximity szenzor vacakolását.

Én egyébként elégedett vagyok a kamerával egy Samsung s6 után és főleg a rossz fényviszonyok mellett készült képekben látok előrelépést. A portré móddal pedig baromi jó fotók készíthetők közeli témákról, pontosan és szépen mossa el a hátteret. A Huawei p10 lite-tal nem tudom összehasonlítani, viszont az egy huszassal drágább telefon...

[ Szerkesztve ]

(#792) gzbotii válasza Reignman (#791) üzenetére


gzbotii
veterán

Az több mint 30% felár.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#793) nobela válasza Reignman (#791) üzenetére


nobela
senior tag

Szerintem viszont a portré mód baromi gyenge, alig mossa el a hátteret. Teljesen felesleges volt ezért még egy kamerát belerakni.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#794) AaronOS


AaronOS
tag

Sziasztok,

Egyik ismerősöm keresne kijelzővédő üveget a telefonjához. Tudtok olyat ami valóban a teljes előlapot fedi, a széleken való kerekítés ellenére is?

So Long, and Thanks for All the Fish

(#795) Torzolt válasza AaronOS (#794) üzenetére


Torzolt
csendes újonc

[link]
Kicsit tökölős felrakni, de jó.

(#796) mate211


mate211
csendes tag

Sziasztok!
Tervezek venni egy ilyen telefont, mivel a meizu M3s-em lassan 2 év használat után már nem az igazi(hamar merül, lassan tölt, sokszor beakad).

A kérdésem az, hogy a 3 vagy a 4 gb RAM -os változat érné meg jobban? 10K a különbség, és azért ebben az árkategóriában nekem az már döntő tényező.
Telefonon nem szoktam játszani, csak böngészés, fb, standard használat. Amit el szeretnék kerülni, hogy ez is 2 év után már el kezdjen köhécselni, beakadni. Persze lehet, hogy az m3s-em se a ram szűkössége miatt szenved(abban 2gb van), hanem a gány flyme OS-től, ami még asszem az android 5.1-re épül.
Előre is köszönöm a segítséget!

EDIT: amit kifelejtettem, hogy ROM méret tök mindegy, 16 gigán is elvagyok, 32-n is elleszek :)

[ Szerkesztve ]

(#797) nobela válasza mate211 (#796) üzenetére


nobela
senior tag

Szerintem nyugodtan vedd meg a 3-ast, mivel a 4 gigás memória kezelése is szar, úgyhogy nem jársz rosszabbul :D

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#798) hajbel


hajbel
addikt

Sziasztok! A nővéremnek vennék ilyen telefont (a 3/32-t). Az lenne a kérdésem, hogy tényleg annyira gány a ramkezelés? Az éjszakai fotók minősége javult a frissítésekkel, ha igen, mennyit? Esetleg találok valahol új frissítéssel készült képeket? A mobilarenás éjszakai képek nagyon gányok.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#799) gzbotii válasza nobela (#797) üzenetére


gzbotii
veterán

Mi a baj a memóriakezeléssel? :F :Y

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#800) nobela válasza hajbel (#798) üzenetére


nobela
senior tag

Nekem 4/64-es van, de néha a legváratlanabb, nem indokolt esetben is hajlamos újratölteni. Van egy 3/32-es is a családban, én nem látok különbséget.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.