Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:29:55

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A2 Lite (kódnév: daisy) topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) gzbotii válasza attiati (#700) üzenetére


gzbotii
veterán

De van rajta MIUI. Az meg tökéletes, minek több.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#702) ivatti10


ivatti10
aktív tag

Itt is működik az, ha átállítom más régióra(át lehet egyáltalán?), akkor kapok több szolgáltatást a menüben? Mint pl. arcfelismerés, stb.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#703) nobela válasza ivatti10 (#702) üzenetére


nobela
senior tag

Ezt nem igazán értem, arcfelismerés a magyar beállításokkal is van a Smart Lockban.

Mondjuk az más kérdés hogy fényképre is felold :DDD

[ Szerkesztve ]

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#704) gabenh


gabenh
tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy memóriakezelése mennyire jó a készüléknek? Aki használja

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 Ultra

(#705) MurdR válasza gabenh (#704) üzenetére


MurdR
veterán

Elég sokminden fut nekem a háttérben, és nem szokott beröccenni a rendszer, tehát nincs vele probléma. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#706) ivatti10 válasza nobela (#703) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Most ismerkedünk a készülékkel, nem találtuk eddig ezt a beállítást, köszi! A másik kérdésem: a fentről lehúzott gyorsbeállítások között csak a "Ne zavarj"-ban tudjuk levenni a hangot? Tehát valóban nincs a klasszikus Hang/Rezgő/Néma kapcsoló?

ZTE nubia Z60 Ultra

(#707) MurdR válasza ivatti10 (#706) üzenetére


MurdR
veterán

A hangerő le gombot hosszan lenyomod, és rezgésig tudod állítani a telefont.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#708) ivatti10 válasza MurdR (#707) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Szuper köszi! :R Akku százalékos kijelzéséhez külső alkalmazás szükséges. Jól gondolom? Oké, tudom, ha lehúzzuk az értesítési sávot kissé, már látszik is. Talán az is elég, valószínűleg meg lehet szokni. Duplakoppos felébresztést nem lehet előcsalogatni?

ZTE nubia Z60 Ultra

(#709) MurdR válasza ivatti10 (#708) üzenetére


MurdR
veterán

Az akku kijelzésére (és statisztikai adatok miatt) én az Accu Battery Pro-t használom.
A screenshoton látszik is a progi kezdőképernyője, illetve a bal oldalt az értesítési sávon (először szokatlan, mert sokszor a jobb oldalon kerestem) pedig a töltöttség.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#710) nobela válasza ivatti10 (#708) üzenetére


nobela
senior tag

Dupla kopp vagy van vagy nincs.

Ha van akkor nem lehet kikapcsolni, ha nincs akkor nem lehet bekapcsolni.

Ennyiért ilyen telefon jár :D

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#711) rin33 válasza ivatti10 (#708) üzenetére


rin33
senior tag

Próbáltam több costum ROMot (GSI) és volt százalék kijelzés... sztem kéne valami Magisk modul ami bekpcsolja gyári romnál..

(#712) #95763968 válasza nobela (#354) üzenetére


#95763968
törölt tag

Nemrég ülök a gép előtt, böngészésem, jön a pop up, hogy jött új levelem. Átlépek a Gmail böngésző ablakba, frissítem egyszer, frissítem kétszer (nem a böngésző ablakot, hanem a Gmail felületen a farkába harapó kígyó nyilat), de a levél, amiről az imént pop up jött, hogy landolt meg sehol :D A készülékemen is, ami jelenleg a Redmi 4X is csak később jött értesítés. Én ezek alapján nem hinném, hogy kizárólag Gmail app para lenne.

(#713) nobela válasza #95763968 (#712) üzenetére


nobela
senior tag

Sajnos azóta teljesen biztossá vált hogy nem a Gmail app a hibás, itt rendszer szintű probléma van :(((

Lezárt képernyő mellett sokszor késnek az értesítések. Nem csak a push üzenetek, van amikor a naptár értesítőt is csak percekkel később dobja fel, vagy csak akkor amikor bekapcsolom a kijelzőt...

[ Szerkesztve ]

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#714) olloczky


olloczky
senior tag

Hali

A telo kibirna 2 napot ha csak par ora telefonalasra lenne hasznalva?

Udv

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#715) calamites válasza olloczky (#714) üzenetére


calamites
őstag

A lányomnak aki hard user 10 óra SOT-al megy kb 2 napot. Bt, wifi 4g.

(#716) ivatti10 válasza rin33 (#711) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Esetleg egy app, ami az android rejtett beállításait is tartalmazza. Ezt meg fogom nézni. Nem találkozott valaki hasonlóval?

ZTE nubia Z60 Ultra

(#717) olloczky válasza calamites (#715) üzenetére


olloczky
senior tag

Gya az igen :D koszi a valaszt

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#718) CoolBoy323 válasza ivatti10 (#716) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Az se kapcsolja be :)

Status bart ha lehuzod, a beallitas ikont hosszan nyomva elojon egy rejtett menu. Ott is lehetne allitani %osat is, se nem megy...

(#719) rin33 válasza CoolBoy323 (#718) üzenetére


rin33
senior tag

Magisk->Xposed->Gravitybox [O]

(#720) rin33 válasza rin33 (#719) üzenetére


rin33
senior tag

(#721) CoolBoy323 válasza rin33 (#719) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

De ehhez root kell, meg twrp

(#722) rin33 válasza CoolBoy323 (#721) üzenetére


rin33
senior tag

Twrp nem feltétlen, én fastbootból a magisk-os patched boot.img-vel indítottam a telelefont, volt egy ideiglenes root, Magisk Managerben Instal-al telepítettem és maradt a Magisk.

(#723) CoolBoy323 válasza rin33 (#722) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

BL nyitás?

(#724) rin33 válasza CoolBoy323 (#723) üzenetére


rin33
senior tag

Kell

(#725) gzbotii válasza rin33 (#724) üzenetére


gzbotii
veterán

Gari ugrott. Én ezt nem szívesen jatszodnam el, egy nagyon új készülékkel, ahol a telefonok többsége első szériás lehet (két hónappal a bejelentés után már nálam volt) ráadásul a Xiaominak is volt pár kijelző sargulos ügye más modellekkel.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#726) CoolBoy323 válasza gzbotii (#725) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Vissza lehet állítani.

(#727) gzbotii válasza CoolBoy323 (#726) üzenetére


gzbotii
veterán

BL nyitást a gyártó ha akarja, egyből kiszúrja. :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#728) mb702 válasza gzbotii (#725) üzenetére


mb702
tag

Ha pl. Eustock-tól vettél telefont, nem ugrik a gari nyitott a BL esetén.
Tudom, kivétel, de vásárláskor ez is lehet egy szempont, nem csak az ár.

[ Szerkesztve ]

(#729) rin33 válasza gzbotii (#727) üzenetére


rin33
senior tag

Igen, a kockázattal tisztában vagyok.

Ha visszazárom marad nyoma? Ezt lehet tudni valahonnan, vagy csak feltételezés?

[ Szerkesztve ]

(#730) rin33 válasza rin33 (#729) üzenetére


rin33
senior tag


Havoc OS Pie (Gsi), selinux-ot permissive-re állítás után megszűnt a kamera, nocth, total commander bug, egyenlőre csak a hotspot-nál van bug. Elég gyors (pl a böngészés), testreszabható.. Tesztelem...

[ Szerkesztve ]

(#731) gzbotii válasza rin33 (#729) üzenetére


gzbotii
veterán

Marad nyoma, gyártó simán kiszúrja.
____

Amúgy utóbbi két töltési ciklusban öt óra üzemidő jött össze, szűk másfél nap alatt. Valaki tapasztalt hasonlót? Beállítások alatt azt írja, hogy az Android rendszer darált.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#732) Krapulax76


Krapulax76
tag

Az értesítési LED másnál sem jelez Messenger vagy Insta üzenetnél?

iPhone 15 Pro Max

(#733) calamites válasza gzbotii (#731) üzenetére


calamites
őstag

Nálam minden rendben az akkuval. Hozza a szokásos időt.

(#734) littlerock válasza Krapulax76 (#732) üzenetére


littlerock
aktív tag

se Vibernél...

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#735) gzbotii válasza Krapulax76 (#732) üzenetére


gzbotii
veterán

Messengerrel megy nálam.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#736) Reignman


Reignman
aktív tag

Sziasztok, olyan gondja volt mar vkinek, hogy telefonalas kozben, elsotetult kepernyonel erzekel a kepernyo es a fulemmel allitgatom a lehuzhato gyorsmenu beallitasait? Bluetooth, ejszakai feny...

(#737) gzbotii válasza Reignman (#736) üzenetére


gzbotii
veterán

Pár hszt visszaolvastál volna, meglett volna a válasz a kérdésre.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#738) Reignman


Reignman
aktív tag

Jol olvasom, hogy nem nagyon van ra megoldas?

(#739) gzbotii válasza Reignman (#738) üzenetére


gzbotii
veterán

Akit ez érintett (Coolboy) szerintem nem próbálkozott factory resettel. Egy próbát mindenképpen megér.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#740) MurdR válasza gzbotii (#739) üzenetére


MurdR
veterán

Nekem is csinálja sajnos. A legutolsó frissítés sem oldotta meg.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#741) MurdR


MurdR
veterán

Van értelme a ,,Visszajelzés'' alkalmazással hibákat és ötleteket küldeni a fejlesztőknek?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#742) gzbotii válasza MurdR (#741) üzenetére


gzbotii
veterán

50-50%, vagy igen, vagy nem. ;] Ha van egy fölös két perced, küld el, ha sok a visszajelzés egy adott hibára, csak lépnek. Bár annyira nem ismerem a Xiaomi supportjat.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#743) MurdR válasza gzbotii (#742) üzenetére


MurdR
veterán

Nem ártana a többieknek is leírni egy mondatban a hibát.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#744) gzbotii válasza gzbotii (#731) üzenetére


gzbotii
veterán

Közben úgy néz ki, Facebook app lesz a ludas, le is töröltem. Egységnyi idő alatt sokkal több energiát fogyasztott mint a Chrome, pl. Most is -3 óra volt a szokásoshoz a SoT: [link]

Amúgy meg, kaptam egy nagyon vicces FB oldalt, ezért ennyi idő, mielőtt jönne a kövezes :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#745) nobela


nobela
senior tag

Ebben a pillanatban bekapcsoltam a kijelzőt, és azonnal jelzett is az új email értesítő.

Megnéztem, az email pontosan 34 perccel ezelőtt érkezett :W

A jelenlegi állapotában ez a készülék egy hatalmas adag FOS, és marhára nem érdekel hogy ez most a Google vagy a Xiaomi hibája (vélhetően azért az utóbbi).

Ez így teljességgel elfogadhatatlan, én nagyon megbántam már hogy megvettem. Meizu M6 Note legalább fele ennyiért ugyanilyen szar.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#746) gzbotii válasza nobela (#745) üzenetére


gzbotii
veterán

Én annyira meg vagyok elégedve vele, hogy ma rendeltem egyet a menyasszonyomnak is - a hosszú hétvége miatt sajnos csak hétfőre ér ide

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#747) rin33 válasza gzbotii (#746) üzenetére


rin33
senior tag

Eddig en se tapasztaltam sose ilyen hibakat. Pedig sokszor cserelgetem a ROMokat, egyiknel se jott elo. Nalam legalabbis.

(#748) Jenka válasza nobela (#745) üzenetére


Jenka
csendes tag

Pedig jó eséllyel a gmail a hibás (vagy a gmail app és eme telefon barátságával valami gond), mert nálam az outlookal egyből megjön az email, képernyő feloldás nélkül is.

(#749) KisTücsök válasza nobela (#745) üzenetére


KisTücsök
addikt

Valaki linkelt pár hete egy .apk-t ami ezen javít(hat). Nekem egyáltalán nem jött meg, esetleg ha beléptem és frissített utána még egy rövid ideig kijelezte az aktuálisat, majd ezzel is leállt, de ez a frissítés segített. Keress vissza hátha.

(#750) IG55 válasza Jenka (#748) üzenetére


IG55
senior tag

+1

Annyit tennék hozzá, hogy én korábban más telefonnal is tapasztaltam azt, hogy outlook hibátlanul értesít, a gmail/inbox by gmail app pedig...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.